SEGÍTSÉG!

4 hónapja 2 hete #282264 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Kitöröltem a mappát, de sajnos a hiba ugyanúgy fennáll.

Valakinek esetleg van még valami ötlete? Nagyon-nagyon örülnék neki!

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 2 hete #282266 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Hali!Az mitől van hogy a mai nap(tól) a WoF (word of fos) random gondol egyet és leránt a tálcára (tulajdonképpen 1 csatát nem tudtam ma még legyalulni) ahonnan aztán baszhatok visszalépni mert semmire sem reagál!Mod nincs fent és egy reinstall is volt már.
Érdekes hogy másnál ezt nem csinálja (Se a GTA5-ben se a BF3-ban se a Crysis 3-ban) amik úgy tudják ám zabálni a gépet.Nem hinném hogy nálam van a bibi.

Go your own way! Járd a magad útját!

4 hónapja 2 hete #282268 Írta: Chat-Bat
Megválaszolva: Chat-Bat
Sziasztok!
Ezt már kérdeztem korábban, de nem kaptam választ. Valaki tud valamit BMmate-ról? Még júniusban részt vettünk egy WML kupán, amin a nyeremények még nem érkeztek meg. Legutóbb augusztus 7-én kaptam tőle választ, azóta semmi, pedig többször is írtam neki. Előre is köszönöm a segítséget!

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #282283 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

SchmityHUN beküldte: Kitöröltem a mappát, de sajnos a hiba ugyanúgy fennáll.

Valakinek esetleg van még valami ötlete? Nagyon-nagyon örülnék neki!

jobb klikk a parancsikonon és ott futtatás rendszergazdaként. Nekem bevált.

Update: Na most elkövettem a hibát hogy a Bazsinak a lorr40 replay filet simán indítottam és a vége előtt baaaam crash.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: holczermate, SchmityHUN

4 hónapja 2 hete #282289 Írta: cytromayl
Megválaszolva: cytromayl
Sziasztok! Minden csata után automatikusan kilép valakinek esetleg van erre megoldása? Xvm van feltelepítve semmi más. Előre is köszönöm.

4 hónapja 2 hete #282295 Írta: Cyberdine_t800
Megválaszolva: Cyberdine_t800
Üdv!Vasárnap eljutottunk a WG munkatársaival addig a pontig,hogy vásárlásról szóló képet kellett küldenem,ezt megtettem...azóta nem tudok belépni sem a játékba sem az accomba,kapcsolattartó emailre egyenlőre semmit nem küldtek....kicsit kezdek parázni,hogy hackernek néztek és törölték az accom....és a poén,hogy mivel nincs accom nem tudom felvenni velük a kapcsolatot vagy csak megint noob vagyok hozzá...

4 hónapja 2 hete #282300 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
szia,ezt velem is eljátszották 1,5 hónapon keresztül.meg kellett várjam a számlát a szolgáltatómtól,elküldtem nekik és mégse fogadták el ,mert ilyen tranzakció nem szerepel az ő rendszerükbe?! itt betelt a pohár a sorozatos ticket küldözgetések miatt is és inkább nem vettem többet semmit és nem is játszottam.trehány banda.

Pilisi nyugger:-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cyberdine_t800

4 hónapja 2 hete #282301 Írta: Cyberdine_t800
Misibá...most nagyon elszomorítottál....ezt nem tudom elhinni,mindent tudok igazolni,egyedül azt nem,hogy az acchoz tartozó emailre nem tudok belépni..pont ezért akartam megváltoztatni.Nem egy unicum acc,sőt!!!De még is csak az enyém...volt!:( :( :( :( :(
Szóval akkor készüljek fel rá,hogy ba...hatom,remek!!!!

4 hónapja 2 hete #282302 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
szerinted én milyen voltam a sok levelezés után benyögnek egy ilyent.ne aggódj lesznek még akik ötletet adnak,hátha neked sikerül.sok szerencsét.szia

Pilisi nyugger:-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cyberdine_t800

4 hónapja 2 hete #282304 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

cytromayl beküldte: Sziasztok! Minden csata után automatikusan kilép valakinek esetleg van erre megoldása? Xvm van feltelepítve semmi más. Előre is köszönöm.

Nekem nincs xvm, de ha nem rendszergazdaként futtatom akkor teljesen befagy a játék, még a gépet is megbsza csak a reset segít.

4 hónapja 2 hete #282307 Írta: Cyberdine_t800
Reménykedem.....valamennyire!Sajnálom,hogy te így jártál és köszönöm,szia!

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #282312 Írta: -
Megválaszolva: -

Cyberdine_t800 beküldte: Reménykedem.....valamennyire!Sajnálom,hogy te így jártál és köszönöm,szia!

Ezt most nem lecseszésként, vagy direkt neked címzem, inkább általánosságban mondok valamit ezzel kapcsolatban.

Email címeket jelszóval el kell tenni. Kinek mi erre a megoldás (a neten felhőben, egy alkalmazásban lejelszavazva, kis naplóban tollal leírva, elzárva egy szekrénybe stb.), de el kell őket tenni, és amennyiben másik email címet kezdesz használni főként, úgy már átállítani bizonyos játékoknál erre az email címre a fiókodat, ha tudod.

Amennyiben van telefonszám hozzárendelve a fiókodhoz, akkor teljesen mindegy, mi volt az előző email fiókod címe, egy új címre le tudod cserélni, persze, ehhez kell egy telefonszám.

Amennyiben van a régi vásárlásodról képi bizonyítékod (vagy a banknál van a tranzakcióról, esetleg egy régi print-screen a vásárlást igazoló emailről), akkor pedig WG Support.

A support viszont nem fogja az accountodhoz tartozó jelszavadat lecserélni úgy, hogy nem tájékoztatnak erről téged. Itt valószínűleg belépett egy harmadik személy is a képbe, aki eredetileg is elnyúlta/elnyúlni akarta az accountod. Gondold végig, kinek adhattad oda a jelszavadat (klántárs, barát, stb). Ha egy sincs... akkor feltörtek, és több mint valószínű, hogy az email címedet is feltörték.

A beszélgetésből azt vettem ki, hogy az email címedbe se tudsz belépni, ami az accountodhoz tartozott eredetileg. Azt is feltörhették akkor. Így viszont ismét a WG support maradt, egy másik kis accounttal.

Én a helyedbe regisztrálnék egy Gmail fiókot, amihez hozzárendelnék egy telefonszámot (Kétlépéses autentikáció, elég erős) egy jó bonyolult jelszóval (számok, betűk, spec karakterek (pl ! % ? - _ stb)) és legyen legalább 20-30 karakter hosszú. Ezután csinálnék egy új WG fiókot, amihez bonyolultabb jelszó (Szám, kis-nagybetű és _ jelek) és telefonszámot tennék ugyancsak. Utána új ticket a WG Supportnak, ugyanazokkal a képekkel, amiket egyszer már bemutattál és írd mellé azt is, hogy FELTÖRTÉK a fiókodat, és az email címedet is.

Ez van max még, amit megpróbálhatsz. Talán így vissza tudják adni az accod, de akkor pozitív visszajelzésnél (oké, visszaadjuk, adj email címet válasz esetén) kell egy új gmail fiók, hogy arra rá tudd tenni, de kb ugyanazokkal a biztonsági beállításokkal az is megoldható, a régi email címednek viszont fújtak.

Remélem valamennyit segítettem.

4 hónapja 2 hete #282313 Írta: Cyberdine_t800
StahanoW nem veszem annak és köszönöm!Anno egy freemailes fiókkal regisztráltam,ma már csak gmailem van az kéri is a bonyolult jelszót!Hosszas utánjárás után többen ezt az opciót mondták amit te,csináljak egy kamu accot és azon keresztül vegyem fel a kapcsolatot a WG-vel...és most hagyjuk az én esetem egy kicsit.Ha valaki ne adj isten így járna annak írom le ezeket a dolgokat:1.körben amit kért a WG:6 hónapnál régebbi banki bizonylat vásárlásról,2.milyen bónuszkódokat használtál a az acchoz,3.egy email cím amihez nincs acc rendelve
DE!!!!!Jön a 2.kör...megint kérik a bónuszkódot és a simán másolt banki bizonylatot nem fogadják el,arra kérnek,hogy egy általuk meghatározott havi számláról /esetemben 2017.decemberi/screenshotot készíts és így küld el....amikor ezt megtettem azóta nem tudom használni a fiókom!Nem tudom,hogy ez-e a bevett folyamat de nálam ez volt...azt el sem tudom képzelni,hogy ha valaki alapfelhasználó fiókot használ attól mit fognak kérni??!!
Amit bánok,hogy nem tettem meg az az,hogy a kapcsolat felvételről és a wg kéréseiről nem készítettem képeket...de ez van,ha valaki eljut ide az tegye meg!!!!
És vissza az esetemhez...a másik lehetőség amit ajánlottak az a fekete piac,vegyek egy 15-20 k-s accot!Ez lesz a végső megoldás de előtte megpróbálom a kamu accot...de azzal biztos,hogy nem fogok játszani....
Remélem tudtam valakinek segíteni és köszönöm a segítséget a részetekről srácok nagyon jól esett!!!!!Remélem legközelebb az "örömködőbe" írhatok,hogy visszakaptam az accom!!!!

4 hónapja 2 hete #282333 Írta: turbi72
Megválaszolva: turbi72
Üdv lenne egy kérdésem miért nem tudom feltelepíteni a tankos játékot .
Eddig tökéletesen működött a frissítés után nem akart elindulni csak piros volt a kép.
Újra próbáltam telepíten de nem tudom mert 90% megáll.

4 hónapja 2 hete #282334 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf
Tűzfal/vírusírtó ütközés lehet.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.