Jelenleg 480 vendég és 3 tag online

SEGÍTSÉG!

2 hete 3 napja #282448 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

NR76 beküldte: Ugyanezzel szopok én is. Unom már. 10 játékból 7 szer kilép automatikusan. Remélem hamar megoldják mert ki ......om a picsába.

A grafikából próbálj meg visszább venni (akár azzal, hogy bekapcsolod a vsync-et).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #282461 Írta: Data
Megválaszolva: Data
Üdv!
Miért csak az első spotnál hallom a saját (sixthSense.mp3) hangomat, a következő lebukásomnál már nem szólal meg?

2 hete 2 napja #282462 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Data beküldte: Üdv!
Miért csak az első spotnál hallom a saját (sixthSense.mp3) hangomat, a következő lebukásomnál már nem szólal meg?

Sajnos még fos a játék és nem javították ki, így van ez a töltés hanggal és a találati hanggal is.

2 hete 2 napja #282466 Írta: matyiabagoly
Vedd úgy, hogy a tank személyzete néha megsüketül. Amúgy tényleg elég gyakori hiba a hang elmaradása.

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #282470 Írta: turbi72
Megválaszolva: turbi72
Üdv miért nincs hang a motorok bőgnek a lövések tökéletesek .
de a hang nem megy az ARGOT töltötem rá de nincs hang .
Köszönom

[áthelyezve - Kérlek használd a meglévő fórum topicokat, amennyiben segítségre van szükséged, de ne nyiss új topicokat állandóan. - StahanoW]

2 hete 9 órája #282548 Írta: Matom
Megválaszolva: Matom
Sziasztok!
Úgy látom nemcsak nekem van ezzel problémám. A 2.0-ás verzióváltás óta 8-10. meccsenként
a játék végén kb. egy percnyi gondolkodás után kidob a szerverről. Ezt eddig nem csinálta.
Lehet-e ezen javítani. Köszi a segítséget .........Matom

2 hete 3 órája #282572 Írta: matyiabagoly

Matom beküldte: Sziasztok!
Úgy látom nemcsak nekem van ezzel problémám. A 2.0-ás verzióváltás óta 8-10. meccsenként
a játék végén kb. egy percnyi gondolkodás után kidob a szerverről. Ezt eddig nem csinálta.
Lehet-e ezen javítani. Köszi a segítséget .........Matom

Próbáld meg rávenni a wotot, hogy kevesebb memóriát egyen, esetleg húzd le a textúra minőséget.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matom

1 hete 5 napja #282612 Írta: ITR1570
Megválaszolva: ITR1570
Sziasztok.

Segítsetek nekem, ellopták az email fiókom amivel ide is regisztráltam és tegnap már ide se tudtam belépni itt is megváltoztatták a jelszót.
Hol tudok segítséget kérni mert csak angol oldalt találtam, ugy meg sajnos nem tudom leírni a panaszom pontosan
Nagyon fontos lenne, köszönöm

1 hete 5 napja #282613 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

ITR1570 beküldte: Sziasztok.

Segítsetek nekem, ellopták az email fiókom amivel ide is regisztráltam és tegnap már ide se tudtam belépni itt is megváltoztatták a jelszót.
Hol tudok segítséget kérni mert csak angol oldalt találtam, ugy meg sajnos nem tudom leírni a panaszom pontosan
Nagyon fontos lenne, köszönöm

Remélem vásároltál már a WG-től vagy van telefonszám hozzárendelve a fiókodhoz. Valahogy bizonyítanod kell feléjük, hogy te vagy a jogos tulajdonos.
Ha lezárul a WG-s dolog, akkor lehet hogy az itteni fiókban is tudnak segíteni az adminok

Wings of Turul [WOT]

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #282614 Írta: ITR1570
Megválaszolva: ITR1570
Telefonszámot nem rendeltem hozzá de 6 éve regisztráltam jó pár 30 napos prémfiókot vettem meg legalább 6 prém tankot ez idő alatt
Kinek kellene irnom, van magyar elérhetőség ?
Nem a wotinfos fiókom lopták el hanem az email cimem meg a játék regisztrációmat változtatták meg ezután

1 hete 5 napja #282615 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

ITR1570 beküldte: Telefonszámot nem rendeltem hozzá de 6 éve regisztráltam jó pár 30 napos prémfiókot vettem meg legalább 6 prém tankot ez idő alatt
Kinek kellene irnom, van magyar elérhetőség ?
Nem a wotinfos fiókom lopták el hanem az email cimem meg a játék regisztrációmat változtatták meg ezután

Sajnos valószínűleg csak angolul tudod megírni, de le kellene írni, hogy már 6 éve játszol és hogy többször is vásároltál erről és erről a bankszámláról és esetleg screenshot kellene egy ilyen vásárlásról a bankodból, illetve megírni, hogy tudod bizonyítani a személyazonosságodat dokumentumokkal (lehet, hogy fognak kérni vmilyen okmányról képet)
eu.wargaming.ne...10185/

Wings of Turul [WOT]

6 napja 13 órája - 6 napja 12 órája #282771 Írta: Apacs
Megválaszolva: Apacs
Üdv mindenkinek!
Már elöre elnézést kérek:) ha rossz uton járok de, tegnap regisztem mert nem tudok belépni akár mit csinálok probálkozok.
Az adat amit a frissitö szolgáltatástol kapott hibás!
Valaki ha tud segitsen köszönöm.

[áthelyezve - A különböző segítségkérések ebbe a topicba mennek, rengeteg témához tartozik topic, ezért ne nyiss újat, kérlek. :) - StahanoW]

KERES
© 2018 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.