SEGÍTSÉG!

1 éve 7 hónapja #282186 Írta: Cyberdine_t800
Megválaszolva: Cyberdine_t800
Sziasztok!Technikai problémám van a játékkal kapcsolatban,az email címemet feltörték,belépni már nem tudok rá/a játékra betudok jelentkezni/.Szeretném megváltoztatni de sajnos nem találtam olyan opciót,hogy "adj meg egy új email címet és kész" vagy csak akkora noob vagyok,hogy nem vettem észre....valami ötlet esetleg?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #282187 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Cyberdine_t800 beküldte: Sziasztok!Technikai problémám van a játékkal kapcsolatban,az email címemet feltörték,belépni már nem tudok rá/a játékra betudok jelentkezni/.Szeretném megváltoztatni de sajnos nem találtam olyan opciót,hogy "adj meg egy új email címet és kész" vagy csak akkora noob vagyok,hogy nem vettem észre....valami ötlet esetleg?

Egy T-800-asnak ez nem kéne hogy gond legyen....:troll:

Írj a supportnak, sajnos az emailcímet nem olyan könnyű megváltoztatni, mivel azzal lépsz be a játékba.
Mellékelj valami vásárlásról szóló emailt vagy ilyesmit azt szeretik.
De először én, megpróbálnám visszaszerezni az emailcímemet.
Ott is vannak opciók, gyorsabban haladsz vele mint a supportal.

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cyberdine_t800

1 éve 7 hónapja #282188 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Cyberdine_t800 beküldte: Sziasztok!Technikai problémám van a játékkal kapcsolatban,az email címemet feltörték,belépni már nem tudok rá/a játékra betudok jelentkezni/.Szeretném megváltoztatni de sajnos nem találtam olyan opciót,hogy "adj meg egy új email címet és kész" vagy csak akkora noob vagyok,hogy nem vettem észre....valami ötlet esetleg?

Hali. Szóval a WOT oldalra nem tudsz de még a játékba be tudsz lépni?
Ha a wot oldalra is be tudsz elvileg ua az az emil és pw, akkor acc managernél próbáld megváltoztatni..
Ha nem megy a wot oldalra akkor próbáld a nem tudok bejelentkezni opciót,és kövesd az instukcókat. Ott van egy pw reset opció, és egy feltörték az accot ott tudod jelezni a supportnak.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005. Obj430U.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

1 éve 7 hónapja #282191 Írta: Cyberdine_t800
Szóval felvettem a kapcsolatot a supporttal...leírtam,hogy mi a nyomorom,kaptam egy ticketet...de ezzel mit kell kezdeni arról lövésem sincs....

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #282192 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Várni kell amíg reagálnak rá.
Jó esetben 1-2 nap

Klán: ROTON
A legjobb hely

1 éve 7 hónapja #282226 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Sziasztok!

Jó ideje nem játszottam (3-4 hónapja), viszont az utóbbi napokban visszajött a kedvem és az időm is lehetővé tette, hogy tudjak gurulni egy párat naponta.

Nem mondom, hogy nem akartam már előbb játszogatni, de akkor technikai problémák adódtak; valamiért úgy szaggatott az egész játék, mintha valami orbitális gépigénye lenne és nem bírja futtatni a gépem, ráhagytam.

Most viszont láttam, hogy jön a frissítés, mondván hogy biztos megoldódott a probléma elindítottam a játékot, és láss csodát igazam lett. A szaggatásnak vége. Na de, itt jön a következő probléma...:rofl:
Teljesen határozatlan időközönként kifagy a játék. Van amikor a menüben, van amikor csata közben. Van amikor 3 perc után, és olyan is mikor 3 órán keresztül működik. A fagyás azt takarja, hogy az egész rendszer tropára megy (nem lehet bezárni a klienst, nem működik a ctrl+alt+del, sem a win+tab/alt+tab, F4, igazából semmi).

Nagyjából egy éve játszom ezen a laptopon, és amíg nem hagytam szünetet gond nélkül ment is, nem is alacsony beállítással. Most viszont érthetetlenül állok a probléma előtt, hiszen próbáltam már újratelepíteni a játékot, csináltam rendszervisszaállítást, törölni a frissítéseket, mindenféle grafikai beállítással játszani stb... Nem tudom ezek értek-e valamit, de az biztos, hogy a gond megmaradt.

Remélem van itt olyan, aki tapasztalt hasonlót, és megoldást is talál rá, mert szörnyen idegesítő tud lenni.

Köszi szépen!

etc: infók a gépről ha valaki konyítana hozzá:
CPU: Intel Core i5-6200U, 2,8 GHz
8 GB Ram DDR4
Nvidia GeForce 940MX

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

1 éve 7 hónapja #282227 Írta: Cyberdine_t800
Üdv!Abban esetleg otthon van valaki,hogy bónusz kód használati információt hol lehet megnézni.....???

1 éve 7 hónapja #282229 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ezt a mappát töröld ki (utána a beállításokat állítsd vissza a játékban) :
%appdata%/wargaming.net/worldoftanks
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN

1 éve 7 hónapja #282255 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok. Tud valaki oylan programot, amivel videót lehet csinálni a WoT replayekből? Előre is köszi a segítséget :)

7 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3, IS

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #282256 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

MDavid1995 beküldte: Sziasztok. Tud valaki oylan programot, amivel videót lehet csinálni a WoT replayekből? Előre is köszi a segítséget :)

havoc44.webnode...itese/

1 éve 7 hónapja #282257 Írta: pampalini_9
Megválaszolva: pampalini_9
Sziasztok!
Az miért van,hogy két accom van és az egyiken a zoom mod működik az egérgörgővel a másikon csak a beállított billentyűvel!??

1 éve 7 hónapja #282259 Írta: holczermate
Megválaszolva: holczermate
Hali!

Nálam is ugyanaz a probléma áll fenn, mint SchmityHUN-nál, de nem találom ezt a mappát, amit ki kellene törölnöm. Az egész számítógépen végigfuttattam a keresést és semmi. Mit tudok még tenni?
Üdv: Máté

matyiabagoly beküldte:

1 éve 7 hónapja #282260 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Igazából rejtett fájl. Ha nem Totalcommanderrel, hanem fájlkezelővel keresed a nézet>rejtett elemek-> pipa.
Nelkem pl. itt van: C:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks

holczermate beküldte: Hali!

Nálam is ugyanaz a probléma áll fenn, mint SchmityHUN-nál, de nem találom ezt a mappát, amit ki kellene törölnöm. Az egész számítógépen végigfuttattam a keresést és semmi. Mit tudok még tenni?
Üdv: Máté

matyiabagoly beküldte:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: holczermate

1 éve 7 hónapja #282264 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Kitöröltem a mappát, de sajnos a hiba ugyanúgy fennáll.

Valakinek esetleg van még valami ötlete? Nagyon-nagyon örülnék neki!

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

1 éve 7 hónapja #282266 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Hali!Az mitől van hogy a mai nap(tól) a WoF (word of fos) random gondol egyet és leránt a tálcára (tulajdonképpen 1 csatát nem tudtam ma még legyalulni) ahonnan aztán baszhatok visszalépni mert semmire sem reagál!Mod nincs fent és egy reinstall is volt már.
Érdekes hogy másnál ezt nem csinálja (Se a GTA5-ben se a BF3-ban se a Crysis 3-ban) amik úgy tudják ám zabálni a gépet.Nem hinném hogy nálam van a bibi.

Go your own way! Járd a magad útját!

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.