SEGÍTSÉG! [régi]

5 éve 8 hónapja #278805 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Köszönöm a válaszod.

Hát nem új a gép az biztos.
i3 3220 CPU 3,30 GHz
Ram: 8 gb
64 bites windows 7
videó kártya AMD Rageon 7700 series azon belül 7770
illetve még olyan is előfordult, hogy kiírta " a képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Az AMD driver képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt"

Van megoldás?

Köszönöm válaszod.
Tisztelettel: miniszeri


ennek a gepnek roccenes nelkul vinnie kell az sd klienst, (hacsak nem egy 100gigas hdd van bent :). szoftveres gond lesz, vagy mint fentebb irtak: melegszik.


Egyet kell értenem a kollegával, nekem is ilyesmi gépem van, és az SD közepes beálkítások mellet fut problémamentesen. Talán egy driver, dx, ilyesmi frissítés segíthetne.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miniszeri
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278814 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

Köszönöm a válaszod.

Hát nem új a gép az biztos.
i3 3220 CPU 3,30 GHz
Ram: 8 gb
64 bites windows 7
videó kártya AMD Rageon 7700 series azon belül 7770
illetve még olyan is előfordult, hogy kiírta " a képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Az AMD driver képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt"

Van megoldás?

Köszönöm válaszod.
Tisztelettel: miniszeri


Amikor nekem volt ilyen problémám, akkor sajnos a vid.kártya dobta fel a talpát. :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miniszeri
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278926 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziasztok,

Ha szeretnék egy streamet indítani, azt hogyan tudom megcsinálni? A streamlabs OBS levan töltve és telepítve de ha rányomok a go live-ra akkor csak fekete képernyőt mutat. Valaki tud benne segíteni? :)

Előre is köszi!
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278929 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh

Köszönöm a válaszod.

Hát nem új a gép az biztos.
i3 3220 CPU 3,30 GHz
Ram: 8 gb
64 bites windows 7
videó kártya AMD Rageon 7700 series azon belül 7770
illetve még olyan is előfordult, hogy kiírta " a képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Az AMD driver képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt"

Van megoldás?

Köszönöm válaszod.
Tisztelettel: miniszeri


ennek a gepnek roccenes nelkul vinnie kell az sd klienst, (hacsak nem egy 100gigas hdd van bent :). szoftveres gond lesz, vagy mint fentebb irtak: melegszik.


Egyet kell értenem a kollegával, nekem is ilyesmi gépem van, és az SD közepes beállítások mellet fut problémamentesen. Talán egy driver, dx, ilyesmi frissítés segíthetne.


Sziasztok!
Hasonló problémám volt nekem is! A videókártya cseréje oldotta meg a dolgot. Pedig új vidi volt csak nem működött rendesen, cseréltem nagyobbra és azóta semmi bajom vele.
Ilyen a konfig és 40-50 FPS-el megy a HD kliens! pedig ez sem egy gyorsvonat :)
-
Windows 7 Ultimate 64-bit SP1
ASRock H77 Pro4-M
Intel Pentium G2130 @ 3.20GHz Ivy Bridge
8,00GB Dupla-csatorna DDR3 @ 1600MHz
2047MBNVIDIA GeForce GTX 750 Ti
x2 55GB ATA KINGSTON SV300S3 SCSI Disk Device (SSD)
AOC 2070 (1920x1080@60Hz)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miniszeri
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278972 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
Sziasztok.A minap vettem egy uj gepet.Eddig laptoprol nyomtam a jatekot.Most telepitettem a jatekot ssdre,a grafika pazar.Viszont a kepernyon minden kicsi.Ugy ertem a minimap,barmilyen szoveg,a chat,alig latom.A csata utan is a felugro ablakok kicsik.Hol allitom ezt nagyobbra,mert kerestem a beallitasokban de nem talaltam. :(
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278973 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok.A minap vettem egy uj gepet.Eddig laptoprol nyomtam a jatekot.Most telepitettem a jatekot ssdre,a grafika pazar.Viszont a kepernyon minden kicsi.Ugy ertem a minimap,barmilyen szoveg,a chat,alig latom.A csata utan is a felugro ablakok kicsik.Hol allitom ezt nagyobbra,mert kerestem a beallitasokban de nem talaltam. :(

Az nem lehet, hogy túl nagy a felbontás? Ez 4K-s monitoroknál szokott probléma lenni, ugyanis a játék felülete 1080p-re van optimalizálva.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278974 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
Nem monitoron jatszom,hanem hdmial egy nagy tv-n.De a laptoprol eddig minden ok volt
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278975 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Nem monitoron jatszom,hanem hdmial egy nagy tv-n.De a laptoprol eddig minden ok volt

Mekkora a felbontása a TV-nek? A laptop valószínűleg nem tudott olyan nagy felbontást támogatni, mint a mostani géped.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278976 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
:) Ez egy jo kerdes,fogalmam sincs mekkora a tv felbontasa.Az erdekesseg csak az,hogy amikor jatszom,akkor minden szep es jo,a tankok az elvart nagysagban,csak a chat a garazsban az osszes ferlirat,a minimap,a bal also sarokban a az info a sajat tankrol,minden miniaturizalt.A chsatet olvasni sem tudom,olyan kicsi.A csata utani felugro ablak is kicsi,alig latom mit csinaltam a csataban :D
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278986 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

:) Ez egy jo kerdes,fogalmam sincs mekkora a tv felbontasa.Az erdekesseg csak az,hogy amikor jatszom,akkor minden szep es jo,a tankok az elvart nagysagban,csak a chat a garazsban az osszes ferlirat,a minimap,a bal also sarokban a az info a sajat tankrol,minden miniaturizalt.A chsatet olvasni sem tudom,olyan kicsi.A csata utani felugro ablak is kicsi,alig latom mit csinaltam a csataban :D

A wot-on belül a grafikus beállításoknál írja, hogy mekkora a felbontás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, totalnoob
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278989 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Beállítások, grafika fül, első képernyőn a bal oldali oszlopba fentről a második mező. Ha azt leveszed oda ahol a laptop képernyő értéke lehetett, akkor azzal egyező képet, betű- és kistérkép méretet fogsz kapni.

Kistérkép elvileg nagyítható.

Kíváncsi volnék a betűket hogy oldják meg nagyon nagy felbontású cuccokon játszó emberek. ( XVM mod paraméterezése pld valszeg meg tudja ezt oldani, ha valaki használja ...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: totalnoob
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #278994 Írta: totalnoob
Megválaszolva: totalnoob
A legjobb megjelenitest most az 1360x768 adja,ahogy probalgattam a felbontasokat.Igy minden a megfelelo nagysagban van,bar a garazsban a kep egy kicsit homalyos,Ha 1360 rol csak 1366x768ra rakom,akkor minden eles,de viszont akkor a szeleken a betuk lemaradnak a keprol.Mindeenesetre mostmar legalabb latom a dolgokat!Koszi az inputokert!
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279007 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas

A legjobb megjelenitest most az 1360x768 adja,ahogy probalgattam a felbontasokat.Igy minden a megfelelo nagysagban van,bar a garazsban a kep egy kicsit homalyos,Ha 1360 rol csak 1366x768ra rakom,akkor minden eles,de viszont akkor a szeleken a betuk lemaradnak a keprol.Mindeenesetre mostmar legalabb latom a dolgokat!Koszi az inputokert!


Mostani tv-k többsége full hd vagy 4k.Ha a tv pl full hd,ami 1980x1080. hd az 1280x720.Lehet a laptop meggjelenitése kisebb a hd méretnél,és azért láthatod a tv-n kisebbe.De passz.Másik felbontással probáltad már?
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #279013 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
És persze ott a felskálázás. Emígyen a kisebb felbontású képet kihúzza a teljes képernyőre. shaking

Egy cikk
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279021 Írta: bekapcs_wotinfo
Megválaszolva: bekapcs_wotinfo
Feltettem egy kérdést, de már kaptam rá választ, de nem tudom kitörölni. Szóval ezt a kommentet tekintsétek tárgytalannak.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.