SEGÍTSÉG!

1 éve 5 hónapja #278076 Írta: joint74
Megválaszolva: joint74
Köszi a tippet megnéztem de még mindig nem működik. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 5 hónapja #278083 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Írd le részletesebben!

1.
Mi van a dobozban, azaz a hardware

2.
Milyen oprendszer

3.
Hogy "nem indul el", kiír vmit?

1 éve 5 hónapja #278090 Írta: joint74
Megválaszolva: joint74
proci:amd a6-7310 apu radeon r4 graphics 2.00ghz
windows 10 pro
letölti a telepitö varázslót(nyelv választás,meghajto kiválasztása stb-stb) végez a 25mb-al kirakja asztalra az ikon de nem csinál semit. hét elején még müködöt.
semi hibát nem ir

1 éve 5 hónapja #278141 Írta: csont76
Megválaszolva: csont76
üdv mindenkinek! ezuton közlöm mindenkivel hogy egyévet kihagytam a játékból
ebben az évben keztem újra tolni a játékot,nekem teljesen új dolog ez a token dolog.
Ha bárki eltudja monadi hogy a tokeneket a játékon belül hol lehet megtalálni és mire
lehet öket felhasználni kérem irja meg a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email cimre.
bármijen segitségég nekem jól jönne.

1 éve 5 hónapja #278158 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

csont76 beküldte: üdv mindenkinek! ezuton közlöm mindenkivel hogy egyévet kihagytam a játékból
ebben az évben keztem újra tolni a játékot,nekem teljesen új dolog ez a token dolog.
Ha bárki eltudja monadi hogy a tokeneket a játékon belül hol lehet megtalálni és mire
lehet öket felhasználni kérem irja meg a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email cimre.
bármijen segitségég nekem jól jönne.

A játékon belül rámész a "Küldetések" menüben a "Küldetések" fülre és ott lenyitod a címeket (ezek több küldetést foglalnak magukban) valahogy így:

A címek (ebben az esetben: "Fűts be nekik") több küldetést fognak össze. A küldetéseket ezeken a lapocskákon látod. A lapocskák tetején szerepel a küldetés neve és az, hogy eddig hányszor csináltad meg azt. A közepükön azt láthatod, hogy mi a küldetés feltétele (ha ráviszed az egeret, akkor ír részleteket is). A lapkák alján a piros sávban láthatod, hogy mit kapsz a küldetésért.
Itt két féle küldetés van, az egyiknél teljesítened kell valamit, amiért kapsz egy tokent, a másiknál meg csak annyi van, hogy X mennyiségű tokenért kapsz egy jutalmat.
Röviden: a tokenekkel magukkal semmi dolgod nincs, azok maguktól gyűlnek és a jutalmat is automatikusan fogod megkapni.
Mellékletek:

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #278404 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Vettem egy Logitech G533 7.1 Wireless fulest, de a WOT valamiert nem ismeri fel, ha 7.1-re allitom a hangot akkor ezt dobja es ha elfogadom akkor nincs hang... 2.1-en mukodik, de en 7.1-en szeretnem...
Az elozo fulesemmel mukodik az egy Logitech G430 7.1
BF1-en teszteltem azon jol megy felismeri es 7.1 is mukszik... :scratch:

Valami tipp esetlkeg?
:thx2:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Mellékletek:

1 éve 5 hónapja #278706 Írta: pancelos1967
Megválaszolva: pancelos1967
Sziasztok. Hosszú hónapokat hagytam ki a játékból. szinte minden új de legfőképp a térkép. A régi megszokott rendszer helyett valami teljesen új fogadott. Beállításbeli probléma az,hogy szinte senkit nem látok a térképen vagy ez az új 1.0-ás rendszerhez tartozik? Így szinte semmit nem ér. én személy szerint a régit sírom vissza eddig.Esetleg valami mod kell hozzá? Előre is köszi

1 éve 5 hónapja #278710 Írta: MarktheHero
Megválaszolva: MarktheHero

pancelos1967 beküldte: Sziasztok. Hosszú hónapokat hagytam ki a játékból. szinte minden új de legfőképp a térkép. A régi megszokott rendszer helyett valami teljesen új fogadott. Beállításbeli probléma az,hogy szinte senkit nem látok a térképen vagy ez az új 1.0-ás rendszerhez tartozik? Így szinte semmit nem ér. én személy szerint a régit sírom vissza eddig.Esetleg valami mod kell hozzá? Előre is köszi

A beállításokban bal alsó részen vannak a kistérkép beállítások.
Mellékletek:

1 éve 5 hónapja #278723 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
csokkentett modban evvel pucold le a drivert es ugy tedd fel a legujabbat www.guru3d.com/...d.html

1 éve 5 hónapja #278768 Írta: miniszeri
Megválaszolva: miniszeri
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy a játék miért lép ki csata közben illetve miért van, hogy egy.két csatába később dob be. Ez a probléma móddal (jacktor) és az nélkül is fenn áll.

Köszönöm a válaszokat.
Tisztelettel: miniszeri

1 éve 5 hónapja #278786 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

miniszeri beküldte: Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy a játék miért lép ki csata közben illetve miért van, hogy egy.két csatába később dob be. Ez a probléma móddal (jacktor) és az nélkül is fenn áll.

Köszönöm a válaszokat.

kevés ram, lassú gép, lassú HDD, régi szétbarmolt oprendszer és ezek keveréke.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miniszeri

1 éve 5 hónapja #278789 Írta: miniszeri
Megválaszolva: miniszeri
Köszönöm a válaszod.

Hát nem új a gép az biztos.
i3 3220 CPU 3,30 GHz
Ram: 8 gb
64 bites windows 7
videó kártya AMD Rageon 7700 series azon belül 7770
illetve még olyan is előfordult, hogy kiírta " a képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Az AMD driver képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt"

Van megoldás?

Köszönöm válaszod.

1 éve 5 hónapja #278797 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Milyen felbontású monitor, alap(SD) vagy HD kliens...

Szerintem egyrészt SD kliens és vedd le a csúszkákat... különösen a textúra részletességet.

A másik, hogy pucold ki a gépből a port :) ... nyáron a melegedés képes érdekes dolgokat csinálni... bár mondjuk most nincs is meleg :)

Esetleg a preferences.xml és a letöltött de már felesleges izék letakarítása is segíthet.

Meg tán egy winchester-defragmentálás.

1 éve 5 hónapja #278800 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58
Fakockák, ventilátor, paszta? ;) :beer:

„Engem nem a probléma érdekel, hanem a megoldás!”
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Lord_Loga, miniszeri

1 éve 5 hónapja - 1 éve 5 hónapja #278803 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

miniszeri beküldte: Köszönöm a válaszod.

Hát nem új a gép az biztos.
i3 3220 CPU 3,30 GHz
Ram: 8 gb
64 bites windows 7
videó kártya AMD Rageon 7700 series azon belül 7770
illetve még olyan is előfordult, hogy kiírta " a képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt. Az AMD driver képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt"

Van megoldás?

Köszönöm válaszod.

ennek a gepnek roccenes nelkul vinnie kell az sd klienst, (hacsak nem egy 100gigas hdd van bent :). szoftveres gond lesz.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.