SEGÍTSÉG!

1 éve 3 hónapja #274674 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
TL;DR

Kutyafuttában vagyok.
Hasonló volt nálam még 1+ éve az ARK-al és a Fallout4-el. Először nem tudtam hova tenni a problémát. Majd sok-sok kínlódás, reinstall, után elolvastam a VGA kártyám driverének a release infoját. Ott írták, hogy némely esetekben kompatibilitási problémák miatt "random hang" és "memory issues" fordulhat elő... Nálam egy régebbi driver segített, míg aztán egyik frissítés ki nem javította a hibáimat...

Bocs, ha már mondtak/javasoltak ilyet...

Trollz be flippin' out, Mon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 3 hónapja #274684 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Sziasztok, nos esetemben megvan a probléma forrása, bár a megoldáson még dolgozni kell mert nem túl egyszerű. Szóval, a kliens összeomlásaiért az SLI-be kötött GTX980Ti páros felelős.

A WoT egyszerűen képtelen kezelni az SLI-t és ez kombinálódik azzal a ténnyel, hogy az utolsó nVidia drivirek SLI része meglehetősen gyengére sikerült.
Elsőre megpróbálok visszamenni olyan driver verzióig, ami még az 1.0 előtt volt hátha az stabilabb. Ha nem, kikapcsolom az SLI-t.

Thothem beküldte: TL;DR

Kutyafuttában vagyok.
Hasonló volt nálam még 1+ éve az ARK-al és a Fallout4-el. Először nem tudtam hova tenni a problémát. Majd sok-sok kínlódás, reinstall, után elolvastam a VGA kártyám driverének a release infoját. Ott írták, hogy némely esetekben kompatibilitási problémák miatt "random hang" és "memory issues" fordulhat elő... Nálam egy régebbi driver segített, míg aztán egyik frissítés ki nem javította a hibáimat...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ergil

1 éve 3 hónapja #274695 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az SLI volt a gond. Szimpla VGA-va degradál, WoT megy godn nélkül, örül :-)

F3rmi beküldte: Sziasztok, nos esetemben megvan a probléma forrása, bár a megoldáson még dolgozni kell mert nem túl egyszerű. Szóval, a kliens összeomlásaiért az SLI-be kötött GTX980Ti páros felelős.

A WoT egyszerűen képtelen kezelni az SLI-t és ez kombinálódik azzal a ténnyel, hogy az utolsó nVidia drivirek SLI része meglehetősen gyengére sikerült.
Elsőre megpróbálok visszamenni olyan driver verzióig, ami még az 1.0 előtt volt hátha az stabilabb. Ha nem, kikapcsolom az SLI-t.

Thothem beküldte: TL;DR

Kutyafuttában vagyok.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

1 éve 3 hónapja #274705 Írta: MattZoombie96
Megválaszolva: MattZoombie96
hogyan lehet bármit is eladni mint modul?
minden videóban látom, hogy el lehet adni a modulokat de fent a woton még nem jöttem rá hogyan..

1 éve 3 hónapja #274706 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

MattZoombie96 beküldte: hogyan lehet bármit is eladni mint modul?
minden videóban látom, hogy el lehet adni a modulokat de fent a woton még nem jöttem rá hogyan..

A Raktár menüben keresd a Garázs fület. Ott találsz olyat, hogy modulok.

1 éve 3 hónapja #274707 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Amíg meg nem szorulsz pénzzel, el ne adj semmit! Nincs helykorlát! Akármennyi modulod lehet raktáron.

Miért jó ez?

Mert, ha véletlen egy akcióban megcsúszol és nincs pénzed megvenni mondjuk az aktuális ToT-ban lévő vasat, akkor ehhez hozzá tudsz nyúlni. :D

Trollz be flippin' out, Mon!

1 éve 3 hónapja #274709 Írta: morgosz78
Megválaszolva: morgosz78
Hali. Egy gyors kérdés. Mióta nem lehet Maestro- kártyával vásárolni??? Nekem nem sikerül. :(

1 éve 3 hónapja #274716 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Thothem beküldte: Amíg meg nem szorulsz pénzzel, el ne adj semmit! Nincs helykorlát! Akármennyi modulod lehet raktáron.

Miért jó ez?

Mert, ha véletlen egy akcióban megcsúszol és nincs pénzed megvenni mondjuk az aktuális ToT-ban lévő vasat, akkor ehhez hozzá tudsz nyúlni. :D

Egy csomó mindent fölösleges tárolni. Alap lánctalpakat (nem tudod átvinni más tankra)
Tűzoltót (ki használ sima tűzoltót? - nekem is van a kisebb tankokon, de negyedévente elfogy 5db)
Automata tűzoltót - szinte mindenen használom, de tegye fel a kezét, aki elhasznál 50-et negyed éve alatt. Most adtam el belőle 200db-ot
Egyébként ha nem a raktárból adod el, akkor eladhatod a tankon is, amikor megveszed a fejlesztettet.
Nézd meg a tulajdonságaiban, hogy kell-e még olyan tankra, amit fejleszteni fogsz és ha nem, akkor jobb klikk és add el (kisebb lánctalp, kisebb ágyú, torony)
Jellemzően a rádió, ágyú, motor, amik jók lehetnek más tankokra is, azokat sokszor érdemes megtartani,

Wings of Turul [WOT]

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #274717 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

morgosz78 beküldte: Hali. Egy gyors kérdés. Mióta nem lehet Maestro- kártyával vásárolni??? Nekem nem sikerül. :(

A Maestro az főleg debit kártya (számla kell mögötte pénzzel), amíg a VISA-ban több a credit kártya (nem kizárólagosam) viszont a VISA-nak jobb a nemzetközi lefedettsége, több weboldal fogadja el

"The Visa cards come with a charge back a right that gives a better protection to the costumers who use it. If a service or goods that one buys through Visa fails, the customers can claim for better service or goods. Moreover, there are no limits for any claims.
Maestro cards have been designed as a replacement for cheques. As such these cards do not come with charge back rights, which means that the customers have no protection if a service or goods fail."

Vagyis a Maestro kártyákkal nem tudod visszakérni a pénzt, ha hibás a teljesítés vagy nem tetszik a termék, amíg a VISA-val igen.

Esetleg rakd be a PayPal vagy más online bank mögé, és akkor nem lesz gondod a fizetéssel.

Wings of Turul [WOT]

1 éve 3 hónapja #274723 Írta: Ezekiel
Megválaszolva: Ezekiel
Sziasztok!

Az 1.0 óta valamiért nem tudok csaták közben szakasz meghívót elfogadni, vagy kezdeményezni.
Eddig nem nagyon foglalkoztam vele, de az obj. küldi vége felé haladva már kezdett idegesíteni, hogy egy két küldi emiatt csúszott el. Elvileg mindent beállítottam, de már kezdem azt hinni, hogy én néztem be nagyon valamit, csak annyira töklámba vagyok, hogy nem jövök rá. Esetleg valaki tapasztalt hasonlót?
Előre is köszi a segítséget, ha van rá megoldás.

1 éve 3 hónapja #274795 Írta: Ityi1964
Megválaszolva: Ityi1964
Sziasztok, amikor megnyitom a minimapot és bejön középre nagyítva, megjelenik vele együtt a javító-gyógyító ikonok "kereke" is, hogy lehetne letiltani?

1 éve 3 hónapja #274797 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Ityi1964 beküldte: Sziasztok, amikor megnyitom a minimapot és bejön középre nagyítva, megjelenik vele együtt a javító-gyógyító ikonok "kereke" is, hogy lehetne letiltani?

Xvm-et szedd le, es ne nyiss uj topicot ilyen kerdesek miatt

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, Sics, Admiral_von_Yorck, KLC_KTE

1 éve 3 hónapja #274798 Írta: Ityi1964
Megválaszolva: Ityi1964
Megtanulhatnál köszönni, xvm meg kell! Ha nem tudsz érdemben válaszolni minek?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

1 éve 3 hónapja #274799 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
:rofl: :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

1 éve 3 hónapja - 1 éve 3 hónapja #274800 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ityi1964 beküldte: Megtanulhatnál köszönni, xvm meg kell! Ha nem tudsz érdemben válaszolni minek?

Még többet is mondott mint elég.
Hidd el, az xvm csak károdra van. Azonkívül hogy a problémádra ez a megoldás.

Ferrari venti, remélem beiratkoztál egy illemtanfolyamra :rofl:

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.