SEGÍTSÉG! [régi]

5 éve 10 hónapja #274913 Írta: Gspzoli
Megválaszolva: Gspzoli
A virtuális kártya azért jó, mert arra csak annyi pénzt rakunk, amennyit éppen el akarunk költeni, azt is pár perccel a vásárlás előtt. Ha lenyúlják a kártyaadatokat, nem tudnak róla pénzt leemelni, mert normál esetben nincs rajta semmi. Ha a "rendes" kártyaadatokat nyúlják le, abból nagyobb gond származhat. Például Katmanduban felveszi valaki a havi fizetésem... Elvileg visszaadják a bankok utólag, de biztos ki lehet bírni röhögés nélkül.Régóta használok virtuális kártyát, ajánlom mindenkinek.
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #274917 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Valaki megtudná mondani,hogy itt miért nem látom részletesen a dolgokat?Nem értem,eddig mindig láttam :dry:

Okozott sebzés,asszisztok,felderítés,stb ezekre gondolok,2 kép.





Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #274924 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Azzal a kártyával tudsz fizetni neten, amelynek a hátoldalán, az aláírás mező végén van egy 3 jegyű szám.

Igen, érdemes virtuális kártyát használni, plusz biztonságot ad. (Meg a friss víruskereső és tűzfal is! Meg a rendszeresen ám rendszertelenül változtatott jelszavak is. Utóbbi mondjuk PayPal-ra vonatkozik...)

Nálam jelenleg megy az OTP-s vásárlás. Kártyával. Meg megy a PayPal is.
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #274945 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani,hogy itt miért nem látom részletesen a dolgokat?Nem értem,eddig mindig láttam :dry:

Okozott sebzés,asszisztok,felderítés,stb ezekre gondolok,2 kép.

Artyom!

A beállításokban (mintha a célkeresztnél) be vannak jelölve ezek?
Ha újra raktad a gépet vagy a WOT-ot, netán új patch miatt néha "elmegy" a beállítás.
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #274946 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

A virtuális kártya azért jó, mert arra csak annyi pénzt rakunk, amennyit éppen el akarunk költeni, azt is pár perccel a vásárlás előtt. Ha lenyúlják a kártyaadatokat, nem tudnak róla pénzt leemelni, mert normál esetben nincs rajta semmi. Ha a "rendes" kártyaadatokat nyúlják le, abból nagyobb gond származhat. Például Katmanduban felveszi valaki a havi fizetésem... Elvileg visszaadják a bankok utólag, de biztos ki lehet bírni röhögés nélkül.Régóta használok virtuális kártyát, ajánlom mindenkinek.


Nekem a rendes kártyámon sincs semmi:)

Amúgy nem dombornyomott, és szoktam vele fizetni a prémshopban.
A dombornyomás a múlté.
A hátoldali 3 számjegy real, akkor tudod használni.
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #274948 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

A virtuális kártya azért jó, mert arra csak annyi pénzt rakunk, amennyit éppen el akarunk költeni, azt is pár perccel a vásárlás előtt. Ha lenyúlják a kártyaadatokat, nem tudnak róla pénzt leemelni, mert normál esetben nincs rajta semmi. Ha a "rendes" kártyaadatokat nyúlják le, abból nagyobb gond származhat. Például Katmanduban felveszi valaki a havi fizetésem... Elvileg visszaadják a bankok utólag, de biztos ki lehet bírni röhögés nélkül.Régóta használok virtuális kártyát, ajánlom mindenkinek.


Nekem a rendes kártyámon sincs semmi:)

Amúgy nem dombornyomott, és szoktam vele fizetni a prémshopban.
A dombornyomás a múlté.
A hátoldali 3 számjegy real, akkor tudod használni.


Nekem visa dombornyomott van, fizu arra jön van rajta mani és rendszeresen visszadobják érvénytelen kártya. Paypal meg webshopok is. ki ért ezt biztos nem kell a pénzem nekik.
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #274968 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
A dombornyomott kártya Hitelkártya. Ha nincs rajt gempa, akkor is költhetsz, legfeljebb hó végén majd rádverik a kamatait.

A nem dombornyomott meg Bankkártya. Amíg van keret, addig ad a plasztik félisten, utána, meg várod, hogy teremjen rá kis suska.
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #274980 Írta: _Potip_
Megválaszolva: _Potip_

Aki nem fogadja el a segitséget,csak vergődik,az bekaphatja...

:rofl:
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275015 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Hali. Vettem 30 nap prémet de a játékba csak 6ot ír de a wot oldalamon meg 37 nap van. Mi a teendő? Kb 8 körül vettem



Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #275017 Írta: mikkamikka
Megválaszolva: mikkamikka
Sziasztok lenne egy problémám nem tudok bejelentkezni sem a játékba sem a a wot oldalára ,kértem jelszó emlékeztetőt de telefonszámra jön az sms csak nem az enyémre . Kértem már valami jegyet meg is küldte a wargaming de azzal mit csináljak nem tudom hogyan tovább ???
Köszönök minden segítséget .
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #275023 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Hali. Vettem 30 nap prémet de a játékba csak 6ot ír de a wot oldalamon meg 37 nap van. Mi a teendő? Kb 8 körül vettem




Gondolom az új patch miatt valami frissítési probléma.
Várj még vele, és ha nem rendeződik mehet a ticket.
Új patch-oknál megesik, hogy 0ázza átmenetileg az aranyat, és a prémnapot is, de idővel beáll.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #275079 Írta: gipszes
Megválaszolva: gipszes
sziasztok , az miért lehet hogy minden csata előtt kifagyok a játékból , de mikor újra inditom simán be-enged,nem használok semilyen modot.az uj patch ota van ez a problémám.
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #275229 Írta: spili48
Megválaszolva: spili48
Sziasztok. Nagy gondban vagyok. Újra telepítettem a win10et és nem indul el a tankos játék. A hajós az simán megy. Azt írja a rendszer, hogy "alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007b)". Tudja valaki miért van ez?
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #275230 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
de ugye nem valami régi partícióról akarod használni?
Téma zárolva.
5 éve 10 hónapja #275235 Írta: Donovitu
Megválaszolva: Donovitu

A dombornyomott kártya Hitelkártya. Ha nincs rajt gempa, akkor is költhetsz, legfeljebb hó végén majd rádverik a kamatait.

A nem dombornyomott meg Bankkártya. Amíg van keret, addig ad a plasztik félisten, utána, meg várod, hogy teremjen rá kis suska.


Érdekeseket írsz. Sőt, érdecash-eket. :-)
Nekem még soha nem volt hitelkártyám, de a bankkártyáim már legalább 10 éve mindig dombornyomottak. A kettő nem függ össze. Rovar-bogár kapcsolat van. Nem minden dombornyomott bankkártya hitelkártya, de - tudtommal - minden hitelkártya dombornyomott.
Egyébként a nem dombornyomott és a dombornyomott közötti különbség a terhelési/terhelhetési módokban és ezáltal a biztonságosságban van, de mára ez már majdnem mindegy LENNE egy hazai vásárló esetében, ha nem szembesülnél azzal, hogy egy sor helyen - pl. bizonyos webshopokban - csak dombornyomott kártyával lehet fizetni, tehát pl. VISA Electron vagy Maestro kártyával nem. Ilyenkor kell a PayPalt választani, ahová be lehet regelni a nem dombornyomottat, és akkor már a PayPallal fizetsz, nem bankkártyával. (Persze valamennyivel drágábban.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.