Jelenleg 353 vendég és nincs tag online

SEGÍTSÉG!

2 éve 2 hónapja #274805 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan

Robb_HUN beküldte: Ferrari venti, remélem beiratkoztál egy illemtanfolyamra :rofl:

Persze :D
Címe: "Hogy engedd el az érrtelmetlen kérdéseket kultúrált keretek közt"

Ityi1964 beküldte: Megtanulhatnál köszönni, xvm meg kell! Ha nem tudsz érdemben válaszolni minek?

Elősször is, a segítséget meg szokták köszönni. Javaslom az illemtanórákat.....
Másodszor ha nem lehet meggyőzni az XVM feleslegességéről, akkor szerintem menj valamelyik "előkelő" Facebook csoportba, ott talán találsz magad mellé pár segítő embert.

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, dies

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #274807 Írta: Ityi1964
Megválaszolva: Ityi1964
1 nem segítettél, nincs mit megköszönni, ha a te elmebajos szarodat ajánlod az nem segítség, ha valaki mást tart jónak.
2 illemtanórát te vehetnél társalgásból, illemből, de felesleges mert egy elszállt agyú senki vagy
3 igazad van, ilyen megalomán faszfej csoportból jobb átmenni másikba, az angol oldalakon sokkal segítőbbek az embrerk, de itt csak suttyó van

viszlát mindenkinek, élvezzétek tovább egymás nagyszerűségét!
:thx3:

2 éve 2 hónapja #274809 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Ityi1964 beküldte: 1 nem segítettél, nincs mit megköszönni, ha a te elmebajos szarodat ajánlod az nem segítség, ha valaki mást tart jónak.
2 illemtanórát te vehetnél társalgásból, illemből, de felesleges mert egy elszállt agyú senki vagy
3 igazad van, ilyen megalomán faszfej csoportból jobb átmenni másikba, az angol oldalakon sokkal segítőbbek az embrerk, de itt csak suttyó van

Köszönjük szépen hogy gyorsan elmentél.
Kár érte jó ügynök volt:)

Klán: ROTON
A legjobb hely
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 2 hónapja #274810 Írta: Ferrari-fan
Megválaszolva: Ferrari-fan
Nekem van elromolva az értelmező képességem vagy csak szimplán nem érteni magyar nyelvet?

1 nem segítettél, nincs mit megköszönni, ha a te elmebajos szarodat ajánlod az nem segítség, ha valaki mást tart jónak.

????? :blink:

És már a 2-ik hsz.-e személyeskedés...Hova tűnt a kultúra?

Hasonló reakciót fogsz ott is elérni. Csak a nagy számok törvénye alapján, ott hamarabb megtalálod az XVM retardált haverjaidat :beer2:

Pápá....Páá..
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

"A mindent látó szem" vagy a "vak vezet világtalant"--nem tudom melyik illik rám :/
Gun Markok

Pont
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #274812 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Hmm, ez azért erős kezdés volt.

Rakd át másik gombra esetleg a minimap nagyítást.

Bevallom nincs meg előttem, hogy mi az a javító-gyógyító "kerék" :blink:

2 éve 2 hónapja #274813 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Az a baj srácok,hogy azon kívű,hogy kúturálatlanok vagytok,még aztat sem tuggyátok,hogy xwm nélkül nem indul el awot de még a windows sem... :P

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

2 éve 2 hónapja #274814 Írta: dies

Lord_Loga beküldte:
Bevallom nincs meg előttem, hogy mi az a javító-gyógyító "kerék" :blink:

Az olyasmi lehet , mint a szerencsekerék. Elkezd pörögni és random vagy gyógyít vagy javít.

2 éve 2 hónapja #274815 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

dies beküldte: Az a baj srácok,hogy azon kívű,hogy kúturálatlanok vagytok,még aztat sem tuggyátok,hogy xwm nélkül nem indul el awot de még a windows sem... :P

Mér elindul?

Klán: ROTON
A legjobb hely

2 éve 2 hónapja #274822 Írta: dies
én nem szakértek hozzá :P nekem mwx-em van...

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #274824 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

Ityi1964 beküldte: 1 nem segítettél, nincs mit megköszönni, ha a te elmebajos szarodat ajánlod az nem segítség, ha valaki mást tart jónak.

Bocs
1. kipróbáltad hogy kitörlöd az xvm-et és úgy jo-e?
ha úgy jó akkor igen is segitet, ha úgy is szar akkor nem segített.
2. az hogy ö nem köszönt, 1 dolog ez egy fórum, nem chat.
3. próbáltad amit irt? ha nem akkor hiába akar segíteni ha leszarod a válaszát.

XVM csak a birkáknak kell, hogy tudják kit kövessenek, a csata kezdetekor.
Végjátéknál meg az analfabétáknak, mert nem képesek maguktól kitalálni 1v1 taktikát a győzelemre.

2 éve 2 hónapja #274836 Írta: dies
Aki nem fogadja el a segitséget,csak vergődik,az bekaphatja...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Potip_

2 éve 2 hónapja #274900 Írta: 74lajos
Megválaszolva: 74lajos
azt szeretném kérdezni,hogy tudja -e valaki,hogy OTP bank kártyával miért nem tudok fizetni a prém shopban???

2 éve 2 hónapja #274908 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Valaki javítson ki ha tévedek de nem minden bankkártyával lehet neten fizetni... Azt hiszem, ha"dombornyomott" a kártya akkor tudsz fizetni neten régen ezt hallottam nem tudom mennyire igaz...

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

2 éve 2 hónapja #274910 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

74lajos beküldte: azt szeretném kérdezni,hogy tudja -e valaki,hogy OTP bank kártyával miért nem tudok fizetni a prém shopban???

Ha dombornyomott a kártya akkor tudsz csak neten fizetni, de nem javaslom akkor se, csak ha nagyon nincs más megoldás. A legtöbb banknál létezi egy netes számla is (amit külön kell igényelni), amihez tartozik egy virtuális bankkártya. Erre a számlára ráutalod a vásárlás összegét, és a virtuális bankkártya adataid megadva tudsz fizetni.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

2 éve 2 hónapja #274911 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Miért nem javaslod az úgy történő fizetést? Csak kíváncsiságból kérdezem mert én is úgy fizetek.

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.