SEGÍTSÉG! [régi]

5 éve 11 hónapja #273657 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
A Jacktor mod hozzászólásainál találsz segítséget, ha kell...
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273658 Írta: Evilmorty26
Megválaszolva: Evilmorty26
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy ezen a gépen hogyan fut el a wot?(csak mert nem sokára kapom es kíváncsi vagyok) Válaszaitokat előre is Köszönöm! Egy 25%an túlhúzott Intel Core 2 Duo 7200 4 Gb memóriával, egy Nvidia GeForce 9600GT 512 Mb vidokártyával ami ugyancsak túl van húzva + ventivel megtámogatva.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273659 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Ezt feltehetted volna a segitség tipcban is !! Ezért kár ujtopicot nyitni!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, Sics, dies
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #273660 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
SD kliens, minimum beállítások. Ha szerencséd van, és 30fps felett leszel vele, akkor ezt-azt feljebb fogsz tudni húzni. De áltasd magad.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273699 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

Hali
egy kérdésem lenne. játékon belül feldob de kb háttérben egy olyat, hogy memoria elfogyot inditsa ujra a játékot, ha nem inditom ujra hanem csatát inditok kliens eltünik majd indithatom el a játékot.

nah most mikor feldobta alt-tab-oztam feladatkezelö 9gb szabad ram és 8gb szabad vram volt.
milyen memoria ami tele lehetelt? virtuális vagy valami WG-s faszság?


A virtuális memória az ahova a Windows pakolja a cuccokat, ha a simában nincs elég hely.
Ha az elfogy, akkor - vagy túl kicsire van állítva fix mérettel, vagy arról a vinyóról/SSD-ről elfogyott a hely, ahova dolgozik.
Régebben az volt az ajánlott, ha a memóriád másfélszerese a minimum méret.

Itt tudod megnézni, mekkorára van álltva:
Jobb gomb a számítógépeded - Properties
System Properties - Advanced fül
Advanced fülön a felső gomb - Performance (teljesítmény)
Performance ablakban - Advanced fül - Virtual memory

Vmi ilyesmiket kéne látnod:

Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!


Edit: Nekem a 16GB-hoz, 24-et ajánl, de csak 16 van beállítva. Ha system managed-re állítod és van hely a vinyőn, akkor jónak kell lenni, feltéve ha kidobálod a memóriát zabáló cuccokat a háttérből a Wot mellől.(pl. Skype)

feltoltam 12gb-ra 8gb-n volt. ugyan ugy feldobta , ráadásul észre vettem hogy a grafikát is levette textura minöség dinamikus tank megjelenés és stb pipák is kikerültek.
de akkor mi nem elég ennek a fos-nak hd kliensben, lehet hogy bugos a kliens?
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273703 Írta: dies
Megválaszolva: dies
nekem hasonló van,pályától függően 40-50 fps.. de ezért valóban kár volt új topikot létrehozni...
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #273706 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler!

A HD kliens lehet, hogy bugos. Inkább használd az SD-t maximumon, azzal jobban jársz!
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273730 Írta: Pipifax
Megválaszolva: Pipifax
Tibikém most motorozol, vagy tankozol :cheer:
Ilyet nekem is csinál néha. Nekem van egy másolatom arra rákatintok és viszatesz a játékba.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273734 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

Figyelem: Spoiler!

A HD kliens lehet, hogy bugos. Inkább használd az SD-t maximumon, azzal jobban jársz!


köszi , közben én is rátaláltam meg klántársaim is modnták, hogy a hd bugos, wg forumán is téma, remélem a kövi update megoldja.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273736 Írta: dies
Megválaszolva: dies
A wg féle ápdét olyan mint a gyógyszerek,mindig , mindegyiknek van mellékhatása..
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273749 Írta: Trickzotya
Megválaszolva: Trickzotya
Üdv!
Van egy régi fiókom, kb. 1 éve használtam utoljára. Most nem tudok bejelentkezni, se a játékban, se a wargaming honlapján.
Akartam újra regisztrálni, az adatok kitöltése után rámegyek a folytatásra és csak tölt. Nem történik semmi.
Valami ötlet?

Előre is köszönöm!
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273777 Írta: Siralom79
Megválaszolva: Siralom79
Sziasztok. A garázsom számomra bosszantóan lassan tölt be. Csak a garázs a tényleges játék teljesen rendben van, lehetséges e csak a garázsfelületet "lelőni" ? Ha nem akkor valaki tudna e ajánlani egy garázsmodot , az sem érdekelne ha a tank egy hupilila lapon áll bugyirózsaszín háttérrel csak ne kelljen rá várnom 5-10 másodpercet mire betölt. Remélem sikerült jól megfogalmaznom és előre is köszi annak aki tud választ adni.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273844 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Lehet, hogy már volt ilyen kérdés, akkor elnézést kérek. Van egy olyan problémám, hogy a játék minden újraindításnál ismételten ablakos módban jelenik meg, hiába állítom át teljes képernyőre, vagy keret nélküli ablakosra és mentem el a beállítást, a következő indításnál ismét ablakos módban indul, az összes többi grafikai beállítás megmarad. Van megoldás arra, hogy ne kelljen mindig újra beállítani?
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #273858 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Lehet, hogy már volt ilyen kérdés, akkor elnézést kérek. Van egy olyan problémám, hogy a játék minden újraindításnál ismételten ablakos módban jelenik meg, hiába állítom át teljes képernyőre, vagy keret nélküli ablakosra és mentem el a beállítást, a következő indításnál ismét ablakos módban indul, az összes többi grafikai beállítás megmarad. Van megoldás arra, hogy ne kelljen mindig újra beállítani?


Van valamilyen modod telepítve?
Próbáltad már a piros indító gombnál a nyilat lenyitni és elindítani alapértelmezett grafikai beállításokkal?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #274029 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Lehet, hogy már volt ilyen kérdés, akkor elnézést kérek. Van egy olyan problémám, hogy a játék minden újraindításnál ismételten ablakos módban jelenik meg, hiába állítom át teljes képernyőre, vagy keret nélküli ablakosra és mentem el a beállítást, a következő indításnál ismét ablakos módban indul, az összes többi grafikai beállítás megmarad. Van megoldás arra, hogy ne kelljen mindig újra beállítani?


Wot parancsikon > jobb katt > Tulajdonságok > Kompatibilitás > Futtatás rendszergazdaként.

Wotnál még nem tapasztaltam igaz, de más progiknál amik .ini ben tárolják a beállításaikat előfordul hogy e nélkül a beállítást nem tudja felülírni hiába vagy rendszergazdaként belépve.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.