SEGÍTSÉG! [régi]

5 éve 11 hónapja #272472 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
@Marcell6246
A mods/ és a res_mods/ mappa, valamint a bennük lévő verziószám mappa alaptartozéka a WoT-nak. Azok nélkül el sem indul.

A hatodik érzék hang, valamint a játék összes hangja nem egy-egy egyszerű mp3-ban van tárolva. Ennyire nem egyszerű a dolog.
Jelenleg passzolom akkor a dolgot, de olvasgass utána itt a fórumon, hátha valahol találsz megoldást.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcell6246
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #272491 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Egy kis infó, hátha segítség lesz valakinek.
Február elején egyszer csak elkezdett fagyogatni a gépem. A fura az volt, hogy általában csak netes játék közben jött a fagyi. Viszont ha játék előtt újra indítottam a gépet akkor gond nélkül futott.
Már odáig jutottam, hogy segítséget kellett kérnem a Microsoft fórumon.
Akit érdekel ezen a linken elolvashatja a teljes "kálváriát":
Windows 10 Pro 64bit fagyás
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272520 Írta: ddt500
Megválaszolva: ddt500
Ma délelőtt a 4-ik csata végével kidobott az asztalra a játék. Aztán megint, megint. Újraindítottam a gépet nem javult meg. Újratelepítettem a játékot most 3 csatáig működött majd megint kidobott az asztalra.
Jacktor modpackot használok. Eddig semmi baja nem volt.
Pls help!
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272521 Írta: Marcell6246
Megválaszolva: Marcell6246
Engem is kidobált tegnap,pedig nincs mod fent,gondolom patch hiba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272524 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Nektek is csak azt tudom ajánlani hogy a kliensben a beállítások fülön futtassátok a "játék integritás vizsgálata és javítása" opciót, hátha rendbe teszi!
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #272526 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Ha jól emlékszem, Jacktor valahova kommentelt egy linket ahol ennek a hibának egy javasolt megoldása van. Részleges WoT beállítás törléssel. Mindjárt utána keresek.

Nem finom módszer:
A C:/Users/_Windows_felhasználóneved_/AppData/Roaming/Wargaming.net/ mappából töröld ki a teljes WorldOfTanks mappát.
Az AppData egy rejtett könyvtár, vagy állítsd be az Intézőt, hogy mutassa azt is, vagy TotalCommanderben egy a _Windows_felhasználóneved_ mappában kiadott "cd appdata" (idézőjelek nélkül :) ) paranccsal beléphetsz.

Szerk.:
Itt Jacktor kommentje, benne a linkkel: wotinfo.hu/inde...160329
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272527 Írta: ddt500
Megválaszolva: ddt500

Ha jól emlékszem, Jacktor valahova kommentelt egy linket ahol ennek a hibának egy javasolt megoldása van. Részleges WoT beállítás törléssel. Mindjárt utána keresek.

Nem finom módszer:
A C:/Users/_Windows_felhasználóneved_/AppData/Roaming/Wargaming.net/ mappából töröld ki a teljes WorldOfTanks mappát.
Az AppData egy rejtett könyvtár, vagy állítsd be az Intézőt, hogy mutassa azt is, vagy TotalCommanderben egy a _Windows_felhasználóneved_ mappában kiadott "cd appdata" (idézőjelek nélkül :) ) paranccsal beléphetsz.

Szerk.:
Itt Jacktor kommentje, benne a linkkel: wotinfo.hu/inde...160329


Megpróbálom. Köszi!
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272575 Írta: ddt500
Megválaszolva: ddt500
Sajnos nem segített.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272576 Írta: dies
Megválaszolva: dies
www.mediafire.c...er.zip


minden wot lófaszt töröl,ha 99 éve volt mod azt is...
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272579 Írta: GyilkosHagyma
Megválaszolva: GyilkosHagyma
Müködés leállt

Eddig ment, miután bejött az 1.0 azóta nem megy. Minden driver friss nem tudom mit csináljat!!!
Valaki tudna valamit mondani? Vagy felhozni a témát a suppotba?
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272580 Írta: dikkmánvas
Megválaszolva: dikkmánvas
Kopatibilitási problémák megoldásánál nézted már? Milyen oprendszered van?
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272581 Írta: GyilkosHagyma
Megválaszolva: GyilkosHagyma
Windows 7
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272584 Írta: GyilkosHagyma
Megválaszolva: GyilkosHagyma
De már sikerült megcsináljam, a vezérlőpultban van olyan hogy windows szolgáltatások ki-be kapcsolása és ott a net freamwork alatt volt ott 2 komunikációs valami azt bepipáltam és működik. Hátha holnap is elfog indulni akkor nagyon jó lesz.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272616 Írta: Alipapa64
Megválaszolva: Alipapa64
Belépsz a Wargaming.net oldalra,jkobbra fenn belépsz a felhasználó neveddel,majd legörgeted a nyílnál és ott lépsz ki a klánból.
Téma zárolva.
5 éve 11 hónapja #272633 Írta: GyilkosHagyma
Megválaszolva: GyilkosHagyma
Nem birta sokáig, megint elkezdte a müködés leálltot nyomni. Nincs valami ötletetek?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.