SEGÍTSÉG!

1 éve 9 hónapja #270500 Írta: Jozoda
Megválaszolva: Jozoda
Laptopom van illetve driverek frissítve minden lehetséges probléma meg nézve, de azt hogyan nézhetném meg vagy tesztelhetném hogy " olyan mint ha nem a kártya hanem vmi alaplapi kártya menne "?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #270514 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Jozoda beküldte: Sziasztok azzal a kérdéssel fordulnék felétek hogy hátha tudtok segíteni nekem, a probléma a következő:

20-25 fps -m van úgy hogy szinte teljesen le vettem a grafikát és semmi ötletem hogy miért,
mert a gépem:
proci: AMD A8
vidik: AMD R5
RAM: 8GB
Vinyó: 1 Tb
és a netem is tökéletes
nem tudom hogy most ilyen konfighoz jó vagy tényleg nagyon kevés az fps :/
Várom a ötleteket v. lehetséges megoldásokat:)

Mindenképp az SD klienst használd!
Az AMD Radeon Software (régi nevén Catalyst) is telepítve van?
Próbáld meg kitörölni ezt a fájlt:
%appdata%/wargaming.net/worldoftanks/preferences.xml
Ez után állítsd be játékon belül minimumra a grafikát. A 3D gyorsítás lehet maximumon és ne legyen dinamikus. A rászleteknél normál legyen beállítva, nem a fejlesztett.

Mellékletek:

1 éve 9 hónapja #270522 Írta: tibi84
Megválaszolva: tibi84
hello hogy tudok tankot venni összegyüjtöttem a 6200 csillagot

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #270523 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
6200 fejlesztési költséget XP/ gyüjtöttél. A másik feltétel, hogy a vételár is meglegyen. Ezt jelöli az ezüst tallér, mésképpen kredit.
A garázssoron belépsz a fejlesztés lapra és ráklikkelsz arra a tankra, mely atután következik amelyikkel eddid játszottál. Ha minden modult kifejlesztettél ami a továbblépéshez szükséges, a fejlesztési ágon a tank fejlesztési költségét tartalmazó rubrika zöldre vált. Ráklikkelsz és megveszed. / Vagy kifejleszted./
Minden nemzet minden ágát előlről Tier I. től kell kezdeni, utána választhatod ki T II. ben, hogy melyik tank típust akarod fejlkeszteni. Nem vehetsz tankot más nemzettől, míg ott is át nem estél a T I en. Röviden.

1 éve 8 hónapja #270762 Írta: fredy11
Megválaszolva: fredy11
Sziasztok!

Kb 1 hete játszottam utoljára, minden rendben működött. Öregecske asztali gépem van, ismétlem, eddig vígan futott rajta a WOT és időközben semmilyen frissítést, változtatást nem csináltam. Tegnap belépve a csatán belül teljesen szétesett, pixeles, elmosódott grafikával szembesültem. Élvezhetetlen lett az egész. Próbáltam a beállításokon belül a grafikai paramétereket módosítani, eddig közepes grafikai minőségen volt, de csak még rosszabb lett. Néha csata közben kitisztul pár másodpercre, de aztán újra elmosódik minden.
Ami feltünt, hogy az fps és a ping mintha magasabb lett volna korábban. Most előbbi 9-12, utóbbi 50-110 között mozog.
Van valakinek ötlete, hogy mi történhetett és hogyan lehetne megoldani? Köszönöm!
Mellékletek:

1 éve 8 hónapja #270763 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Szia!

Most piszkálgatják az 1.0 miatt szerintem a cuccost és lehet hogy a te géped érzékenyebben viseli ...jött egy frissítés ma, lehet hogy az is közre játszik nálad!

1 éve 8 hónapja #270776 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
A 3D megjelenítés dinamikusra van állítva.
Lesett a gép teljesítménye. Ezért visszavette a grafikai beállításokat a Wot.
Melegedő Proci, videókártya. Esetleg valami erőforrás zabáló háttérfolyamat van a háttérben.
Mellékletek:

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #270781 Írta: EhesHalott
Megválaszolva: EhesHalott
Sziasztok!

Nálam nem a grafika esett szét, hanem elszállt a ping. Eddig jó volt, most 70-100fps mellett 160-600 ping jön. Csak XVM mod volt, levettem azt is, nem változott. Tegnap óta van ez. (WOWS működik, bár azt csak kipróbálásra töltöttem le).

UI: Időközbeni frissítés előtt is és után is laggol.

1 éve 8 hónapja #270782 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Nekem is volt egy-két óráig mindkét probléma. De nem nyúltam hozzá, és már működik rendesen. Valószínű, hogy az 1.0-nak tudható be.

"Sokak életéhez van közünk. Némelyekéhez kevesebb, némelyekéhez nagyon is sok. De nem fogják tudni a nevünket. Azt sem, hogy mit tettünk értük. A mi munkák rejtett és névtelen."
/Dr. Felkai Tamás/

1 éve 8 hónapja #270783 Írta: borbolya
Megválaszolva: borbolya
Sziasztok. Nálam az eu1 szerveren vannak gondok. Magas ping (100-500 között) akadás "teleportáló tankok" lövés késés, akár több másodperccel is. Ez tegnap óta van. Viszont eu2-n semmi gond nincs, hibátlanul működik.

1 éve 8 hónapja #270784 Írta: EhesHalott
Azt akarod mondani, hogy indítsam el és hagyjam a garázst csak úgy futni? Nem túl logikus, mára kifutottam az időből, de lehet, csütörtökön kipróbálom... :blink:

1 éve 8 hónapja #270785 Írta: EhesHalott
Áhá, lehet, mert nekem is az 1-et adja be, lehet váltok, köszi a tippet! shaking

1 éve 8 hónapja - 1 éve 8 hónapja #270876 Írta: oldmathias68
Megválaszolva: oldmathias68
Sziasztok .
Van egy nagy gondom a játékot frissiteték de nekem eltünt az újonann vásárolt Vlll.-as szintü tankom és a harminc nap prémiumom csomagban vettem két napja .
Szerintettek visszakapom?
Itt a visszaigazoló email .
: A megvásárolt csomag: a hét VIII. Szintje: Revalorisé
Köszi aválaszokat.

1 éve 8 hónapja #270877 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

oldmathias68 beküldte: Sziasztok .
Van egy nagy gondom a játékot frissiteték de nekem eltünt az újonann vásárolt Vlll.-as szintü tankom és a harminc nap prémiumom csomagban vettem két napja .
Szerintettek visszakapom?
Itt a visszaigazoló email .
: A megvásárolt csomag: a hét VIII. Szintje: Revalorisé
Köszi aválaszokat.

Ha írsz egy ticketet a wg-nek, biztos h visszakapod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: oldmathias68

1 éve 8 hónapja #270879 Írta: oldmathias68
Megválaszolva: oldmathias68
Most frissiti a játékot megint mivel letöröltem a teszt szervert lehet az zavart be vagy nem tudom mi volt de most majd kiderül.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.