SEGÍTSÉG!

1 éve 1 hónapja #267124 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem! Történt ugyanis, hogy, Skype használatával akartunk szakaszozni (mivel nincsen TS-em) a barátommal, de nálam a Skype levette a háttérben futó alkalmazások hangját ezért a játékból nem hallottam semmit (ekkor tapasztaltam meg milyen sz*r süketen csatázni). A Skype beállításaiban persze semmilyen opció nem volt arra, hogy ne csak a beszélgetésünket halljam.... de csak nálam a barátomnál volt ilyen opció és neki jól is működött. Kiderült, hogy másik verziót használ.
Ekkor döntöttünk, hogy akkor én lepucolom a gépemről a Skype-ot és felteszem a klasszikust, ami neki is fut, na DE itt jön a probléma, ez a szemét nem engedi magát törölni, és emiatt az újat se tudom feltelepíteni..... ja és most már el se indul. :wb:
Program eltávolításánál (vezérlőpult) a következő hibát dobja: "Egy másik telepítés már folyamatban van. Fejezze be a másik telepítést mielőtt az újat elkezdené." (érted program eltávolításánál....) Ha az újat akarom telepíteni szintén ezt az üzenetet dobja.....
Próbáltam a gépet újraindítani, hátha akkor befejezi azt a bizonyos telepítést, de nem.... feladatkezelőben se látom, hogy mi történik, nem pörgeti semmi a procit, se a memóriát, se a process-eknél, szervice-eknél nem látok semmi olyat ami telepítést végezne, hogy ki tudjam lőni....
A gépen egyébként Windows 10 fut.
Tudom, hogy nem WoT-os kérdés, de valami ötlet? Nem is a Skype miatt, már nem is akarom felrakni (bár faterom használta néha.... szóval talán mégis), de zavar, hogy egy ilyen dolgot nem tudok megoldani.... :spaz:

METAL IS RELIGION

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #267127 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
1.Nézd meg hogy rendszergazdai hozzáféréssel csináltad e.
2, a feleadatkezelőben látnod kellene a telepítést.
3. lehet hogy az a skype nem kopatibilis a 10el?

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 1 hónapja #267129 Írta: Lacek89
Megválaszolva: Lacek89
Üdv! Szeretném kipróbálni azt a mod-ot ami mutatja adott tankon a Gun Mark %-ot, viszont rákeresve csak olyat oldalt találtam ami bővítményeket akar telepíteni a böngészőhöz amit én nem szeretnék. Esetleg valaki tud olyan oldalt ahol mindenféle pakk nélkül csak ezt a modot letudnám tölteni?

Előre is köszi.

1 éve 1 hónapja #267130 Írta: Matt__Kirby

Lacek89 beküldte: Üdv! Szeretném kipróbálni azt a mod-ot ami mutatja adott tankon a Gun Mark %-ot, viszont rákeresve csak olyat oldalt találtam ami bővítményeket akar telepíteni a böngészőhöz amit én nem szeretnék. Esetleg valaki tud olyan oldalt ahol mindenféle pakk nélkül csak ezt a modot letudnám tölteni?

Előre is köszi.

Az aslain mod packben kiválaszthatod csak ezt a telepítőjében ;)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lacek89

1 éve 1 hónapja #267133 Írta: Lacek89

Robb_HUN beküldte:

Lacek89 beküldte: Üdv! Szeretném kipróbálni azt a mod-ot ami mutatja adott tankon a Gun Mark %-ot, viszont rákeresve csak olyat oldalt találtam ami bővítményeket akar telepíteni a böngészőhöz amit én nem szeretnék. Esetleg valaki tud olyan oldalt ahol mindenféle pakk nélkül csak ezt a modot letudnám tölteni?

Előre is köszi.

Az aslain mod packben kiválaszthatod csak ezt a telepítőjében ;)

Akkor megpróbálom így. :thx2:

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #267191 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Ankhiszesz beküldte: Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem! Történt ugyanis, hogy, Skype használatával akartunk szakaszozni (mivel nincsen TS-em) a barátommal, de nálam a Skype levette a háttérben futó alkalmazások hangját ezért a játékból nem hallottam semmit (ekkor tapasztaltam meg milyen sz*r süketen csatázni).

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
:

Használjatok Discord-ot. Ingyenes telepítés nélkül is használható. Van hozzá android app. Stb..
A Skype és a Viber amugy is használhatatlam bármilyen komunikációra Win10-en

Ui.: A skype bele van integrálva a Win 10 be nem lehet tőle megszabadulni.

1 éve 1 hónapja #267192 Írta: Matt__Kirby
A Discordnak nem kell külön szerver mint a TS-nek?
Csak érdeklődöm, a Discordot nem vágom annyira.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 1 hónapja #267193 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Robb_HUN beküldte: A Discordnak nem kell külön szerver mint a TS-nek?
Csak érdeklődöm, a Discordot nem vágom annyira.

Nem kell neki.
Elég jól konfigolhatóak a virtuális szerverek. Szobákat lehet létrehozni, Létszámkorlátokat beállítani, stb Nem professzionális de az átlag játékosnak megfelel. Beszél magyarul, ha az angol akadály.
Mint írtam Van Android app. Tehát akár a pc terhelése nélkül is használható. De fut böngészőből, és természetesen játékhoz Windows dedikált appal.
Nálam játék alatt nem érződik, hogy többletterhelést jelentene.
Egyébként a Wotinfo is Discordon van ;) ( www.wotinfo.hu/...arnank ) Így találkoztam én is vele alternatív TS megoldásként.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #267245 Írta: Lacek89
Üdv! A tegnapi Gun Mark mod kérdésem után letöltöttem az Aslain modpackot. A telepítőben van 12 és félmillió beállítási lehetőség itt mit kell bejelölni ahhoz hogy ingame lássam a Gun Markhoz tartozó %-ot?
Korábban sosem használtam modot a játékhoz, jól jönne újfent némi help.

1 éve 1 hónapja #267247 Írta: saca1999
Megválaszolva: saca1999
Üdv a vidi karimhoz találtam egy Gearforce experincé-be egy Gearforce game Rey drivert és fel raktam és azota ha el inditoma wot ot akkor csak egy fekete képernyő jön be én nem indul a játék:( képet hozzászolásba teszek! Köszönöm a segítséget előre is

1 éve 1 hónapja #267249 Írta: saca1999
Sikerült meg oldanom :)

1 éve 1 hónapja #267250 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

saca1999 beküldte: Üdv a vidi karimhoz találtam egy Gearforce experincé-be egy Gearforce game Rey drivert és fel raktam és azota ha el inditoma wot ot akkor csak egy fekete képernyő jön be én nem indul a játék:( képet hozzászolásba teszek! Köszönöm a segítséget előre is

Gearforce experincé-be optimalizáltad a wotot???Jaa..milyen vidikarid van.Driver 32 vagy 64bites volt,valamint milyen oprendszer van a gépen?

1 éve 1 hónapja - 1 éve 1 hónapja #267251 Írta: saca1999
Nvidia gearforc 730 2gb ddr5 ös van és igen optimilizáltam és 32 bites op rendszerem van így csak 32 bitest tudtam rá rakni

1 éve 1 hónapja #267258 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Lacek89 beküldte: Üdv! A tegnapi Gun Mark mod kérdésem után letöltöttem az Aslain modpackot. A telepítőben van 12 és félmillió beállítási lehetőség itt mit kell bejelölni ahhoz hogy ingame lássam a Gun Markhoz tartozó %-ot?
Korábban sosem használtam modot a játékhoz, jól jönne újfent némi help.

Alapvetően nem a legjobb a fordítás:

Mellékletek:

1 éve 1 hónapja #267260 Írta: Matt__Kirby
Ahogy Lord mondja, meg az elölnézeti képen is látod ha jóra klikkelsz ott a %

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.