SEGÍTSÉG!

1 éve 6 hónapja #265758 Írta: Colos81
Megválaszolva: Colos81
Akkor ezek szerint ha jól értettem márciusig csak azt kell megadni, hogy mire szeretném a kedvezményt felhasználni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 6 hónapja #265762 Írta: Real4Evah
Megválaszolva: Real4Evah

Colos81 beküldte: Akkor ezek szerint ha jól értettem márciusig csak azt kell megadni, hogy mire szeretném a kedvezményt felhasználni.[/quote]

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy PS4 én lehet e úgy játszani H kotok rá egeret és billentyűzetet, mert nem szeretnék karral játszani.

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #265764 Írta: Paja1978
Megválaszolva: Paja1978
Csak nálam nem lehet rákattintani a garázs ikonra vagy másnál is a prémium meghosszabítás jön be helyette? Esetleg valami mód okozhatja nálam?

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #265767 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Az mi az már, ha ajándékba vennék valakinek valamit, nem fogadja el a bankkártyás fizetési lehetőséget?

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja #265769 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Robb_HUN beküldte:

Colos81 beküldte: Szia Robb_HUN!
Eddig a WIN10-et használtam és nem volt vele gond! Hidd el h már nekem is megfordult a fejemben, hogy feltelepítem a 8.1-et.

Biztos van olyan, akinek semmi baja vele.
1-2 hónapja viszont elég sokan "nyekeregnek" itt a fórumon miatta.
Meggondolni érdemes egy más oprendszer feltelepítését.:)

Nekem sem volt eddig semmi gondom vele, megfordítva minden korábbi verzióval voltak már bosszúságaim. Emlékeim szerint a 8.1-vel legutóbb úgy 2013 környékén volt kisebb-nagyobb felfordulás, amikor több közkedvelt játékkal akadtak problémák.

Szerintem visszafelé már sosem érdemes lépni, mert a legnagyobb támogatást mindig a "zászlóshajó" kapja, minden fejlesztőnél.

Ez a mostani bosszantó hiba, de a shit happens kategória. Ahogy elnéztem a frissítés újdonságait, egy csomó olyasmit kerül be, amire szerintem nincs mindenkinek szüksége. A legtöbb oprendszerrel szerintem ez lesz a legnagyobb baj, hogy egyre több olyan funkciót akarnak belezsufolni, amit jobb lenne a userekre bízni, hogy akarják-e telepíteni.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Ankhiszesz

1 éve 6 hónapja #265773 Írta: Matt__Kirby

CrawlingChaos beküldte:

Robb_HUN beküldte:

Colos81 beküldte: Szia Robb_HUN!
Eddig a WIN10-et használtam és nem volt vele gond! Hidd el h már nekem is megfordult a fejemben, hogy feltelepítem a 8.1-et.

Biztos van olyan, akinek semmi baja vele.
1-2 hónapja viszont elég sokan "nyekeregnek" itt a fórumon miatta.
Meggondolni érdemes egy más oprendszer feltelepítését.:)

Nekem sem volt eddig semmi gondom vele, megfordítva minden korábbi verzióval voltak már bosszúságaim. Emlékeim szerint a 8.1-vel legutóbb úgy 2013 környékén volt kisebb-nagyobb felfordulás, amikor több közkedvelt játékkal akadtak problémák.

Szerintem visszafelé már sosem érdemes lépni, mert a legnagyobb támogatást mindig a "zászlóshajó" kapja, minden fejlesztőnél.

Ez a mostani bosszantó hiba, de a shit happens kategória. Ahogy elnéztem a frissítés újdonságait, egy csomó olyasmit kerül be, amire szerintem nincs mindenkinek szüksége. A legtöbb oprendszerrel szerintem ez lesz a legnagyobb baj, hogy egyre több olyan funkciót akarnak belezsufolni, amit jobb lenne a userekre bízni, hogy akarják-e telepíteni.

Én 2015 óta használom a 8.1-et. Soha, semmilyen gondom nem volt vele. 1x raktam újra vírusfertőzés miatt.
Ízlések és pofonok C.C :)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja - 1 éve 6 hónapja #265776 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Robb_HUN beküldte: Ízlések és pofonok C.C :)

Egyetért8ek, Robb.

Nekem 10-es van, és már nem akarok 8.1-t. Pláne hogy minden 10-es kliensem jogtiszta.
Ha így tud valaki segíteni, vagy megoldja a driver újratelepítés, akkor jó. Ha meg nem, akkor nem játszok, amíg nem lesz megint a Windows - nak meg a wot-nak is olyan verziója, ami nem akad. Ha sokakat érint, nem kell rá sokat várni, de ha hetekig nem Wotozok, akkor sem történik semmi

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

1 éve 6 hónapja #265777 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

CrawlingChaos beküldte:

Robb_HUN beküldte: Ízlések és pofonok C.C :)

Egyetért8ek, Robb.

Nekem 10-es van, és már nem akarok 8.1-t. Pláne hogy minden 10-es kliensem jogtiszta.
Ha így tud valaki segíteni, vagy megoldja a driver újratelepítés, akkor jó. Ha meg nem, akkor nem játszok, amíg nem lesz megint a Windows - nak meg a wot-nak is olyan verziója, ami nem akad. Ha sokakat érint, nem kell rá sokat várni, de ha hetekig nem Wotozok, akkor sem történik semmi

PM. ment.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

1 éve 6 hónapja #265791 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Robb_HUN beküldte: Az mi az már, ha ajándékba vennék valakinek valamit, nem fogadja el a bankkártyás fizetési lehetőséget?

:scratch: A képen ott van. Vagy tovább nem működik?

1 éve 6 hónapja #265795 Írta: Matt__Kirby
Igen, csak a paysafe aktív, a többi szürke.
Azt írja ki, a gift opcióhoz nem lehet ezt a fizetési módot használni. Mármint bankkártyáét.
Ez fura, nemrégen decemberben ez még nem volt ilyen.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja #265878 Írta: Haromszog
Megválaszolva: Haromszog
Sziasztok,

Drágalátos WG felfüggesztette az accom team dmg/kill indokkal, azért mert felfordult a tankom, a csapatársak meg próbáltak vissza fordítani. Amint lökdöstek sérültek persze meg én is, de ez most így komoly nem tud különbséget tenni a BOT, ez és a szándékos team dmg között?

Valaki járt már így?
Nem volt szándékos csapattárs sebzésem kb. soha... És nem ma kezdtem el a játékot....

WG oldalán írtam ticketet, de elvileg az ilyen jellegű bannokkal nem foglalkoznak....

Ötlet?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

1 éve 6 hónapja #265913 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ha soha nem voltál felfüggesztve, akkor max egy órás ban-t kaphattál.
OK, hibás a WG mechanizmusa.
( Nekem eddig legalább kétszer sikerült bekékülni attól, hogy felborult csapattársat próbáltam visszaállítani ... )

De megéri ezen rugózni? Az az egy óra sokat nem számít.. megnézek addig egy sorozat-részt :)

Ok, ha valami bónusz megy vagy kláncsatába várnának vagy ekkor van időm játszani és emiatt nem sikerül egy kötvényes küldi az kicsit gáz.

1 éve 6 hónapja #265918 Írta: Matt__Kirby
Valaki aki tud angolul le tudja nekem fordítani a WG válaszát a ticketemre?

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 6 hónapja #265928 Írta: nagy_kopasz
Megválaszolva: nagy_kopasz

Robb_HUN beküldte: Valaki aki tud angolul le tudja nekem fordítani a WG válaszát a ticketemre?

Robb, ha elküldöd pm-ben szívesen lefordítom

1 éve 6 hónapja #265929 Írta: Matt__Kirby

nagy_kopasz beküldte:

Robb_HUN beküldte: Valaki aki tud angolul le tudja nekem fordítani a WG válaszát a ticketemre?

Robb, ha elküldöd pm-ben szívesen lefordítom

Kössz, megy.

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.