SEGÍTSÉG!

2 éve 3 hete #266095 Írta: Evaristus
Megválaszolva: Evaristus
Tegnap adtam el 1 db tankok, ma meg nem mert nem enged eladni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #266096 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll
Kiírja a kliens, hogy miért nem engedi a tranzakciót?

Hülye kérdés: ugye nem csatában lévő tankot akartál eladni?

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

2 éve 3 hete #266101 Írta: Evaristus
Nem ír ki semmit. A "sell" ikon szürke marad, hiába írom be a tank árát, nem lehet rá kattintani.

2 éve 3 hete #266102 Írta: Troll_Doll
Megválaszolva: Troll_Doll
Szerintem ossz meg egy képernyőmentést, az alapján hátha gyorsabban tud vki hasznos tanáccsal szolgálni.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

2 éve 3 hete #266106 Írta: Evaristus
Mellékletek:

2 éve 3 hete #266107 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Evaristus beküldte:

Ahova beirtad az eladási ár összegét, számok után tegyél ) karaktert és úgy probald

2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #266108 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Esetleg felszerelés van rajta, amit depóba akarsz tenni, de nincs rá aranyad?

szerk: butaság, kiírná.

2 éve 3 hete #266109 Írta: Evaristus
nem is enged más karaktert írni, csak számot enged.

2 éve 3 hete #266111 Írta: Evaristus
Mellékletek:

2 éve 3 hete - 2 éve 3 hete #266114 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Evaristus beküldte: nem is enged más karaktert írni, csak számot enged.

Figyu,tapasztalatbol irtam le.nálam az szokot beteni.és hidd el hogy engedi a karektert beirni,csak ép nem jelenik meg a karakter,hanem aktiv lesz az eladás.
vagy ép elérted a napi limitet az eladásnál,ami ha jól emlékszek 3 tank.Utána már nem enged aznap több tankot eladni

2 éve 3 hete #266139 Írta: Evaristus
lol, működött a zárójel, nem teszi ki de tényleg be kell írni, köszi :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

2 éve 3 hete #266170 Írta: MicsBjukenen
Megválaszolva: MicsBjukenen
Nekem is ilyen. Space-t szoktam nyomni miután beírtam az árát. akkor aktiválódik az eladás gomb.

2 éve 3 hete #266179 Írta: bogehu
Megválaszolva: bogehu

MicsBjukenen beküldte: Nekem is ilyen. Space-t szoktam nyomni miután beírtam az árát. akkor aktiválódik az eladás gomb.

Én Enter-t szoktam nyomni, de most kipróbáltam és bármelyik nem számjegyet beíró billentyű (csak néhányat próbáltam ki) lenyomására aktív lett az eladás gomb. Ha számjegyet írtam be, akkor nem lett aktív, de ahogy kitöröltem a felesleges számjegyet a végéről, máris eladhatóvá vált.

2 éve 1 hete #267124 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem! Történt ugyanis, hogy, Skype használatával akartunk szakaszozni (mivel nincsen TS-em) a barátommal, de nálam a Skype levette a háttérben futó alkalmazások hangját ezért a játékból nem hallottam semmit (ekkor tapasztaltam meg milyen sz*r süketen csatázni). A Skype beállításaiban persze semmilyen opció nem volt arra, hogy ne csak a beszélgetésünket halljam.... de csak nálam a barátomnál volt ilyen opció és neki jól is működött. Kiderült, hogy másik verziót használ.
Ekkor döntöttünk, hogy akkor én lepucolom a gépemről a Skype-ot és felteszem a klasszikust, ami neki is fut, na DE itt jön a probléma, ez a szemét nem engedi magát törölni, és emiatt az újat se tudom feltelepíteni..... ja és most már el se indul. :wb:
Program eltávolításánál (vezérlőpult) a következő hibát dobja: "Egy másik telepítés már folyamatban van. Fejezze be a másik telepítést mielőtt az újat elkezdené." (érted program eltávolításánál....) Ha az újat akarom telepíteni szintén ezt az üzenetet dobja.....
Próbáltam a gépet újraindítani, hátha akkor befejezi azt a bizonyos telepítést, de nem.... feladatkezelőben se látom, hogy mi történik, nem pörgeti semmi a procit, se a memóriát, se a process-eknél, szervice-eknél nem látok semmi olyat ami telepítést végezne, hogy ki tudjam lőni....
A gépen egyébként Windows 10 fut.
Tudom, hogy nem WoT-os kérdés, de valami ötlet? Nem is a Skype miatt, már nem is akarom felrakni (bár faterom használta néha.... szóval talán mégis), de zavar, hogy egy ilyen dolgot nem tudok megoldani.... :spaz:

METAL IS RELIGION

2 éve 1 hete - 2 éve 1 hete #267127 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
1.Nézd meg hogy rendszergazdai hozzáféréssel csináltad e.
2, a feleadatkezelőben látnod kellene a telepítést.
3. lehet hogy az a skype nem kopatibilis a 10el?

Klán: ROTON
A legjobb hely

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.