SEGÍTSÉG!

1 éve 7 hónapja #265010 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani
Üdvözleheletem!

Velem ilyen még nem történt, úgyhogy egy hozzáértő és/vagy tapasztaltabb játékos meg tudná mondani, hogy mitől van az, hogy:

Belépek egy csatába, a töltőképernyőnél "a program működése leállt", majd kidob. :huh:

Appcache-t már töröltem, nem javult meg :blink:

~MJ

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 7 hónapja #265014 Írta: gabesz81a
Megválaszolva: gabesz81a
Sziasztok!

És a karácsonyi eventen szerzett tank vásárlási kredit kedvezményeket hol találom? Mert elvileg március 01-ig még be lehet váltani.
Köszi

1 éve 7 hónapja #265061 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

gabesz81a beküldte: Sziasztok!

És a karácsonyi eventen szerzett tank vásárlási kredit kedvezményeket hol találom? Mert elvileg március 01-ig még be lehet váltani.
Köszi

Elvileg ugyanott, ahol a női harckocsizókat is.

1 éve 7 hónapja #265066 Írta: kezo
Megválaszolva: kezo

matyiabagoly beküldte:

gabesz81a beküldte: Sziasztok!

Köszi

Elvileg ugyanott, ahol a női harckocsizókat is.

igen,ugyanott .

1 éve 7 hónapja #265095 Írta: Solyka
Megválaszolva: Solyka

Red_Darth_Wader beküldte:

matyiabagoly beküldte:

Solyka beküldte: Sziasztok.

Szeretnék segítséget kérni, nálam hozzáértőbb tankistáktól. 2-3 hete kezdődött hogy egyszer csak úgy, kiépett a játékból a gépem, vissza a windows-ba. Hibaüzenet vagy bármi nélkül. Nem nagyon volt még ilyen. Csatában voltam, csatlakoztam vissza egyből, sajna mire visszakerültem, már kilőttek. Másnap megint volt egy ilyen,aztán két nap semmi, aztán megint. most van hogy egy nap háromszor is. Amikor egyböl újraindítom, visszatesz a csatába, de a minimapon nem tudok megjelölni semmit, és elég sokat gondolkozik csata után fekete képernyővel mire visszatesz a garázsba. Ha kilépek és újraindítom jó minden, valameddig, Nem vátozott hardveresen a gépemben semmi. Vga szoftverfrissítés, és a játék újratelepítése nem oldotta meg a problémát. Dobott már ki úgy is hogy a garázsban voltam. Megköszönök minden építő jellegű segítséget. Modokat nem használok.

Nekem akkor van ilyen, ha kevés a memória. Nincs megnyitva más program is, böngésző vagy más?

Alapból 2 oka lehet (és ha nem ezek, akkor még sok más is, de azokat most hagyjuk):

Egyik:
Hiába a 32 GB RAM, a virtuális memóriát is jól kell beállítani - ha W.o.T.-ról van szó.
Az biztosan nem jó, hogy "A Windows kezeli" - egyéni beállítás kell.
Hogy milyen legyen, abba inkább nem mennék bele, mert ez olyan, amihez "mindenki ért" - azaz: hitvita lenne belőle.
Nekem van egy beállításom, szakemberek mondták és nálam kiválóan működik.
Bizonyára nem csak én ismerek igazi szakembereket.

Másik:
Az örök nagyvita tárgya ezen a honlapon: a hőmérséklet.
Akikre én hallgatok - és soha nincs gond a W.o.T. futásával -, ők azt mondják, hogy 60C alatt legyen mindig a 3 hőmérséklet: GPU, CPU, alaplap - vannak programok, amik ezeket játék közben is kiírják valamelyik monitor-sarokba, amelyik sarokban akarod látni.
Mások esküsznek rá, hogy nekik pl. a videókártya dobozára írva van, hogy 100C-on is gond nélkül üzemel - ilyenkor a kérdés az, hogy mennyi időn át?, illetve, hogy a többi kapcsolódó rész bírja-e a 60C-nál többet?
Általában nem bírja és "megsül" valahol a gép egy része - erre védekezésül "dob ki" a játékból .
Ha nekem 3 ventilátorral (asztali gépbe építettek) soha nem megy még nyári kánikulában sem 60C fölé játékban a 3 hőmérséklet, akkor nem lehet a dolog nagy ördöngösség.

És a többi lehetséges gondok közül néhányról:
1.
Nagytakarítás, majd utána töredezettségmentesítés.
2.
Játék közben a "Prioritást" a W.o.T.-hoz rendelni legmagasabb fokozatban.
3.
Internet-gyorsítás:
Ezt nem szó szerint kell érteni, hanem csomag-optimalizálásként - erre van beállítási lehetőség (kettő) a Windows 7-ben és a Windows 10-ben is.
És ezzel alacsonyabb lesz a PING-ed és tabilabb az internet-kapcsolat... nálam 11 körüli a PING ezekkel a beállításokkal, ezek nélkül 23 körüli... másoknál viszont 35 körüli vagy magasabb is szokott lenni.

És még csomó minden van, amiket érdemes a W.o.T. érdekében jól beállítani, átnézni.

Köszönöm a mindenre kiterjedő választ. Úgy néz ki a warthog joystick a probléma okozója, mióta kihúztam nem jelentkezett a hiba. Amiket írtál végigböngészem ettől függetlenül mert írtál gondolatba ejtő dolgokat. 60 fok alatt van mindenem, a VGA kúler be sem kapcsol csak 63 fok felett és addíg UHD ben maxon sem megy fel. Mégegyszer köszönöm hogy szántál rám időt. Üdv.

1 éve 7 hónapja #265739 Írta: Colos81
Megválaszolva: Colos81
Sziasztok!
Win10 frissítés után nem indul a játék. Azt a hibaüzenetet adja ki, hogy a program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows bezárja a programot és értesíteni fog, ha sikerül megoldást találni.
Valaki megtenné, hogy ilyen estben mit kell csinálnom. Most ott tartok, hogy újratelepítettem a Windowst is és a játékot is, mert azt hittem ez jó megoldás, de semmi.
Előre is köszi a segítséget.

1 éve 7 hónapja #265744 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Colos81 beküldte: Sziasztok!
Win10 frissítés után nem indul a játék. Azt a hibaüzenetet adja ki, hogy a program helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows bezárja a programot és értesíteni fog, ha sikerül megoldást találni.
Valaki megtenné, hogy ilyen estben mit kell csinálnom. Most ott tartok, hogy újratelepítettem a Windowst is és a játékot is, mert azt hittem ez jó megoldás, de semmi.

Nálam is gáz van, de ahogy nézem más játékban is (pl. Armored Warfare elindul, de utóbb 1-2 percen belül leáll). Valamit keményen elkutyulhattak ebben a frissítésben a Microsoftnál.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare

1 éve 7 hónapja #265745 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
mar irtak mas forumokban,win 10 frissitest raenged aztan videodriver ujrarakasa

1 éve 7 hónapja - 1 éve 7 hónapja #265749 Írta: Colos81
Szia Morphus101!
A videodrivert is újratelepítettem, de sajnos még mindig ugyanaz a probléma. Köszönöm a segítségedet!

1 éve 7 hónapja #265751 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

CrawlingChaos beküldte:

Colos81 beküldte: Sziasztok!

Nálam is gáz van, de ahogy nézem más játékban is (pl. Armored Warfare elindul, de utóbb 1-2 percen belül leáll). Valamit keményen elkutyulhattak ebben a frissítésben a Microsoftnál.

Szerintem nem kellene w10-et használni, amikor még a 8.1 is tökéletesen megfelel.
Azzal próbálják megvenni az embereket, hogy kiadnak egy magasabb számmal ellátott programot, mert ami több, az biztos jobb alapon. Aztán a tartalom meg kuka.
Amikor XP-t használtam, csak azért váltottam, mert már tényleg muszáj volt.
A vista és a 7-is egy kalap kaki, a 8.1 amit először összeraktak normálisan.
Na most óh mi a tökömnek 10 amikor csak a baj van vele?:)

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja #265752 Írta: Colos81
Szia Robb_HUN!
Eddig a WIN10-et használtam és nem volt vele gond! Hidd el h már nekem is megfordult a fejemben, hogy feltelepítem a 8.1-et.

1 éve 7 hónapja #265753 Írta: Matt__Kirby

Colos81 beküldte: Szia Robb_HUN!
Eddig a WIN10-et használtam és nem volt vele gond! Hidd el h már nekem is megfordult a fejemben, hogy feltelepítem a 8.1-et.

Biztos van olyan, akinek semmi baja vele.
1-2 hónapja viszont elég sokan "nyekeregnek" itt a fórumon miatta.
Meggondolni érdemes egy más oprendszer feltelepítését.:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 7 hónapja #265754 Írta: Colos81
Szia Robb_HUN!
Márciusig van 30°kedvezményem az IS-7-re, de addig még ki is kell fejlesztenem, így minél lelőbb játszanom kell. Így marad a másik oprendszer feltelepítése.

1 éve 7 hónapja #265756 Írta: Matt__Kirby

Márciusig van 30°kedvezményem az IS-7-re, de addig még ki is kell fejlesztenem, így minél lelőbb játszanom kell. Így marad a másik oprendszer feltelepítése.

Sok sikert!

szorítok:)

Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colos81

1 éve 7 hónapja #265757 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ha már kiválasztottad az IS-7-et (márciusig), akkor már korlátlan ideig felhasználható a 30%.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Colos81

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.