SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 2 hónapja #264859 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Lenne 1 problemam....

Van a T8 orosz t54 mod.1 premium med tankom, meg elfekvoben volt hozza 1 egesz korrekt legenysegem gondoltam akkor mar kihuzok egy T10 orosz med-et, legyen meg 1 T10 med a batchat mellett.. Most vegre free xp-bol kifejlesztettem a T44-et atkepeztem ra a legenyseget es bepipaltam a T54 mod.1-en meg a T44-en is, hogy automatan tegye vissza a legenyseget... Nos a T44-be nem teszi vissza automatan es a helyzetfelismero skill se aktiv valamiert azt irja ujra kell osztanom a skilleket... :scratch:

Esetleg lenne valakinek otlete?

Ime a 1 kep :


Elore is koszonom!
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264860 Írta: Z0lo
Megválaszolva: Z0lo
Figyelem: Spoiler!


A legénység automata áthelyezés csak akkor működik ha már mind2 tankkal mentél legalább 1 csatát azóta, hogy bepipáltad.

A helyzetfelismerés nem is fog menni mivel ahogy nézem a mod1-ben a parancsnok a rádiós a t44-ben viszont a töltő.(átképezni ezért viszont nem biztos, hogy megéri, mert az objectnél megint a parancsnok a rádiós)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264861 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Koszonom szepen a valaszt! :beer2:

Ez mekkora kibaszas mar akkor igy nem tudom oket egyutt huzni teljesen... szerk. : illetve tudom csak nem lesz helyzetfelismeres... :sick:
A t54-nel ( T9 ) ott ugyan ugy lesz mint a t54 mod 1. es OBJ 140-nel?
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264862 Írta: Z0lo
Megválaszolva: Z0lo
Szívesen!

Nem, még a t-54-nél is a töltő a rádiós sajnos

tanks.gg/tank/t-54
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264863 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Ez zsenialis, jo kis kibaszast csinaltak ezzel... Most eldonthetem melyik tankot varialjam el vagy artymbol veszek ki tagot hozza ott is van 3-4 skilles oda ugy se kell... :newyear2: :evil:

Koszonom a valaszt es a linket is... :)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264925 Írta: Tetrament
Megválaszolva: Tetrament
modok nélkül nem próbáltam viszont este csináltam a cache mappa törlést... reggel nem dobott ki... de mondom egyik nap jó akár több napig is a másik nap baszakszik... így még csak a hibát se tudom kideríteni... nem tudom mire lehetne gyanakodni
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264932 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
Valaki segítsen már mert megőrülők! A 09.21.0.3 óta simán ki lőnek és csak utána villan a 6. lámpa . Mi változott meg mert én nem állítottam semmit.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264933 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Valaki segítsen már mert megőrülők! A 09.21.0.3 óta simán ki lőnek és csak utána villan a 6. lámpa . Mi változott meg mert én nem állítottam semmit.


A hatodik érzék skill során a kis lámpa a felderítést követően 3 másodperccel később villan. Szóval fel lettél derítve és azonnal ki is lőttek, majd miután letelt a 3 másodperc villantál.

Tapasztaltabb játékosok egyébként nagyjából megérzik azt, hogy mikor érdemes visszahúzódni fedezékbe.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264936 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Ezért nem árt kétes helyen előbb kikukkantani majd gyorsan visszahúzódn, hogy tudd spotol-e valaki. :)
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264943 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Tegnap írtam, hogy mindig telepítem a windows frissítéseket. Eljött az idő, hogy le kellett törölnöm egyet. Január 6-án jött a Spectre és Meltdown hibára frissítés több javítással együtt. Eddig nem volt probléma vele, de ma nem akart elindulni a gépem. Felpörögtek a ventilátorok, majd magától újraindult, de nem jutott a boot végére. Kb 8-10 szer próbált elindulni, azután megállt. Az alaplapi boot ledek alapján változó volt, hogy meddig jutott a bootolásban. Majd újbóli indításra betöltődött a windows is. Leállítottam, majd újból elindítottam, de csak az előzőleg leírtakhoz hasonlóan sikerült. Ezért leszedtem az összes idei frissítést, majd restart. Ezután már renden volt, de ismét lejöttek a letörölt frissítések, fura módon most rendben van. Talán kiszedték belőle a proci hibát érintő javítást. A fura az, hogy AMD procira írták az indulási hibát erre a frissítésre, de nekem intel van.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264981 Írta: Kollbi_HUN
Megválaszolva: Kollbi_HUN
Üdv.
Tudja valaki hol találom a karácsonyi eventen szerzett női harckocsizókat?
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264982 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Újabb fejlemény:

Sajnos ma reggel 05:03 perckor (2018.01.20) arra ébredtem, hogy magától próbál elindulni a gép. Az előzőleg leírtakhoz hasonlóan tudott csak elindulni. De az Op. betöltődése után pár másodperccel el is kezdett leállni. Ezt többször meg is tudtam ismételni. Illetve már 1-2 perecel a leállítás után elindult magától ismét, ez is reprodukálható volt még úgy is , hogy mindent lekötöttem a pc-ről. Majd kikapcsoltam a főkapcsoló funkció beállításnál a leállítás lehetőséget. Ekkor már valamivel stabilabban indult, a gép, már nem kezdett leállni magától, ha mégis, hirtelen kikapcsolt, mint amikor elmegy az áram, vagy amikor a bekapcsoló gombot 5 másodpercnél tovább tartanám nyomva... Az is fura volt, hogy néha nem is kellett "benyomni" a gombot, elég volt csupán kicsit jobbra-balra megmozgatni.

Ezért kipróbáltam az alaplapnál, hogy a Power gomb helyére a Reset gombot kötöttem. Rendben működött több óra elteltével is. Az előlapot megnézve észrevettem, hogy nem mindig "jön" vissza teljesen a bekapcsoló gomb. Félig benyomva tartotta a mikrokapcsolót, ez okozta problémát. A gomb a felső részén hozzáért az előlaphoz,ezért kicsit meg-meg szorult.Teszt képen visszakötöttem rendesen a bekapcsológombot, ismét előjött a hiba, sőt ha a bekapcsológomb leállítási funkcióját is visszakapcsoltam, akkor újból elkezdett többször újraindulni.

Levett előlappal viszont normálisan működött ( Thermaltake vp300aw2n a ház típusa), ezért egy kis finom igazítás az előlapom a nyomógomb felső részénél megoldotta a problémát.



Most sem a frissítések miatt történt a hiba, csupán szerencsétlen véletlen volt...
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265008 Írta: kezo
Megválaszolva: kezo

Üdv.
Tudja valaki hol találom a karácsonyi eventen szerzett női harckocsizókat?




értesítési központ-jutalom beváltása
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kollbi_HUN
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265010 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani
Üdvözleheletem!

Velem ilyen még nem történt, úgyhogy egy hozzáértő és/vagy tapasztaltabb játékos meg tudná mondani, hogy mitől van az, hogy:

Belépek egy csatába, a töltőképernyőnél "a program működése leállt", majd kidob. :huh:

Appcache-t már töröltem, nem javult meg :blink:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265014 Írta: gabesz81a
Megválaszolva: gabesz81a
Sziasztok!

És a karácsonyi eventen szerzett tank vásárlási kredit kedvezményeket hol találom? Mert elvileg március 01-ig még be lehet váltani.
Köszi
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.