SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 2 hónapja #263481 Írta: grisa74
Megválaszolva: grisa74
Ha vettél már valamit valaha a wargaming shop-ban akkor csak nézd meg milyen e-mail címre kapod a visszaigazolást....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Boti0128
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #263482 Írta: Boti0128
Megválaszolva: Boti0128
megtaláltam az emil címet de azt írja amikor új jelszót kérek, hogy "A lejátszó ezen az e-mail címen nem található." pedig 1000% ezzel van a felhasználóm
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #263483 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Nem véletlenül az amcsi kliens töltötted le?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #263484 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

megtaláltam az emil címet de azt írja amikor új jelszót kérek, hogy "A lejátszó ezen az e-mail címen nem található." pedig 1000% ezzel van a felhasználóm

Itt kérhetsz új jelszót: eu.wargaming.ne...t/new/
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #263558 Írta: HunterPhoenix
Megválaszolva: HunterPhoenix
Szevasztok!

Segítségre lenne szükségem. Steam en meg szereztem a World of Warships és szeretném összekötni a meglevő steam fiókomat a meglevő WG fiokommal, hogy tudjam folytatni a WoW fiokomat.

Kérlek segítsetek.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #263574 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Szevasztok!

Segítségre lenne szükségem. Steam en meg szereztem a World of Warships és szeretném összekötni a meglevő steam fiókomat a meglevő WG fiokommal, hogy tudjam folytatni a WoW fiokomat.

Kérlek segítsetek.

Választanod kell, hogy Steam-es vagy WG-s accounttal játszol, a kettőt nem lehet összekapcsolni.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264019 Írta: trukkos67
Megválaszolva: trukkos67
Sziasztok!
A wot mod packot használom mostanában a tankoknak hiányzik a motor hangja. Csak "lábújhegyen" közlekednek, hang nélkül... Másnál is jelentkezett ez a hiba?
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264031 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
... hibás lehet a mod, nem jelent meg a bejelentkező képernyődön egy kis ablak, amely arra figyelmeztet hogy a hang mod újraindítás után aktiválódik ...
Melyik mod pack-ot használod? Aslain-t ajánlom mert abban biztos aktiválja magát a hang első bejelentkezéskor ...
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264036 Írta: Fosmester
Megválaszolva: Fosmester

Sziasztok!
A wot mod packot használom mostanában a tankoknak hiányzik a motor hangja. Csak "lábújhegyen" közlekednek, hang nélkül... Másnál is jelentkezett ez a hiba?


Igen, jelentkezett. valami keveredés lehet a modok között. Aslain modpack-nál is van ez a hiba. én egy korábbi mtorhangot tettem fel, ott legalább néhány tanknál van motorhang, de soknál ott sincs
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264116 Írta: János Szűcs
Megválaszolva: János Szűcs
Sziasztok !

Segitséget kérek:

Pár napja a kedvenc kis sorozatlövőim (LUCHS, LEOPARD, T80) "elromlottak".
Feltöltés után automatikusan újra és újra kilövik a tárat, klikkelés nélkül.
Csak akkor nem, ha a feltöltési időszakban kétszer-háromszor klikkelek.
Ezt néha el lehet felejteni a harc hevében, főleg a t80-as-nál, és ez baromi idegesítő.
Fogalmam nincs mit állíthattam el, nem találom, hogy lehetne ezt visszacsinálni.

Ja, és egeret már cseréltem, nem segített.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264141 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66

Sziasztok !

Segitséget kérek:

Pár napja a kedvenc kis sorozatlövőim (LUCHS, LEOPARD, T80) "elromlottak".
Feltöltés után automatikusan újra és újra kilövik a tárat, klikkelés nélkül.
Csak akkor nem, ha a feltöltési időszakban kétszer-háromszor klikkelek.
Ezt néha el lehet felejteni a harc hevében, főleg a t80-as-nál, és ez baromi idegesítő.
Fogalmam nincs mit állíthattam el, nem találom, hogy lehetne ezt visszacsinálni.

Ja, és egeret már cseréltem, nem segített.

Kapcsold ki a modokat, hátha.......
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264161 Írta: Arathpanther
Megválaszolva: Arathpanther
Sziasztok!
Érdeklődnék, van-e vagy volt-e valakinek olyan problémája, hogy a WOT-ban nem tudok prémablakba lépni, illetve magára a wargaming oldalára. Gondolok itt az akciókra, illetve változásjegyzékekre. Amint rányomok az ilyen külső oldalra irányító linkre, fekete képernyő fogad. Nem új keletű probléma, ha jól emlékszem 9.18 óta csinálja, de már kezd egy kissé idegesíteni. Akár hányszor el akarom olvasni a dolgokat, ALT+TAB és külön rákeresek a böngészőben. Ha valakinek ötlete van rá, kérem ne tartsa magában. Egyébként szűz, újratelepített WOT-nál is csinálja, a WOWS-nál semmi problémám. WIN8.1 Pro 64bit op rendszert használok. Köszi a segítséget!

Üdv és kellemes hétvégét!
Arathpanther
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264178 Írta: sztugi
Megválaszolva: sztugi
A gyerek beállt egy cseh klánba és most nem tuzdok kilépni onnan ráadásul a nevem mellett és a tankon ott a cseh felségjel . Hogyan tudom visszaállítani őket? Köszi
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264179 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
A klánból a WG-s oldaladon tudsz kilépni
Melléklet:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #264192 Írta: János Szűcs
Megválaszolva: János Szűcs
Én modokat nem használok.

Viszont az éjjel töröltem, majd újratelepítettem az egész WoT-ot.

Vettem új egeret (amúgy is kellett volna) Kipróbáltam egy másik felhasználói fiókban is.

És semmi sem változott. Arra rájöttem, hogyha rövid sorozatokkal küzdök az "egybe hosszan a teli tár kilövése" helyett, akkor és csak akkor nem indítja el feltöltés után a következő sorozatot.

Teli tár egybe kilövés után feltölt, majd indítja is az újabb sorozatot egybe, akkor is, ha éppen tétlenül álldogálsz, és mondjuk pont a csapattárdadat lövöd se..be.

Ha ez egy új beállítás a WoT-ban, akkor kérem a panaszkönyvet....
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.