SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 3 hónapja #261790 Írta: RGy
Megválaszolva: RGy
Valaki tud segíteni?
Ma a windowsom frissített. Hosszan. Azóta nem tudom a játékot elindítani, mert azt írja ki, hogy a program helyes működése hiba miatt megszakadt. A windows bezárja a programot és értesíteni fogja önt, ha megoldást talál a problémára.

Már telepítettem újra a játékot törlés után, de nem változott semmit a helyzet.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261796 Írta: farkas2016
Megválaszolva: farkas2016
Szia!

Vsz. h. a frissítés vmit. eltolt a videokártya driverével. Szóval el kellene távolítani a videokari driverét,(Eszközkezelő, Videokártya, Jobb klikk, Eszköz eltávolítása, Törölje az eszköz illesztőprogramját) vmint a programok szolgáltatásoknál is minden részét, ami a videokártyához tartozik (pl. ha Nvidia akkor az exeprience-t is) miután törölted indítsd újra a gépet, keress a net-en régebbi verziót a gyártó honlapján, az nvidia esetében ne tedd fel az experience-t. Nekem nvidia-ból a 347.88 verzióval működik.
Remélem tudtam segíteni.
Szép Napot! :)
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261798 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Sziasztok!

Azt hittem csak nekem szarakodik valamit a netem, de nálam is jelentkezett ez a laggszerű probléma.
Bizonytalan időközönként gyakorlatilag irányíthatatlanná válik a tank. Nem értem, de nagyon nem lenne jó ezzel a buggal végigtolni a karácsonyi akciókat.

Vedd le a házad oldalát.Ugyan ez volt a bajom,gagyi a házam,szar hűtéssel.Levettem az oldalát és gond nélkül fut a játék.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261809 Írta: iminomi
Megválaszolva: iminomi
Megkaphatnám az oldal egyik adminisztrátorának az e-mail címét, hogy felvehessem vele a kapcsolatot?
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261825 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue

Megkaphatnám az oldal egyik adminisztrátorának az e-mail címét, hogy felvehessem vele a kapcsolatot?


Irj neki privát üzenetet azt is megkapja
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: iminomi
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261831 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!

Azt hittem csak nekem szarakodik valamit a netem, de nálam is jelentkezett ez a laggszerű probléma.
Bizonytalan időközönként gyakorlatilag irányíthatatlanná válik a tank. Nem értem, de nagyon nem lenne jó ezzel a buggal végigtolni a karácsonyi akciókat.

Vedd le a házad oldalát.Ugyan ez volt a bajom,gagyi a házam,szar hűtéssel.Levettem az oldalát és gond nélkül fut a játék.

Hasonló a problémám, de laptoppal nehezen kivitelezhető. (Tudom, fakocka, ventillátor :troll: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Lord_Loga
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261841 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Nagyon sokunknak volt -van- hasonló problémája. A tank nem reagál a billentyűzet parancsaira, fordulni kéne, de megy tovább egyenesen, a torony elkezd rángatózni stb.
Többen alaposan kitárgyaltuk, és valamennyiünknél egy közös pont volt, hogy a szolgáltatónk a Digi. Budapest, Székesfehérvár, Hatvan, Veszprém. Először azt gondoltam, a klaviatúrám kezd tönkremenni, de kiderült, hogy nem hardver vagy szoftver probléma!
Nálam minden beavatkozás nélkül két hét multán, ahogy jött úgy el is tünt a problem.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261847 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Nagyon sokunknak volt -van- hasonló problémája. A tank nem reagál a billentyűzet parancsaira, fordulni kéne, de megy tovább egyenesen, a torony elkezd rángatózni stb.
Többen alaposan kitárgyaltuk, és valamennyiünknél egy közös pont volt, hogy a szolgáltatónk a Digi. Budapest, Székesfehérvár, Hatvan, Veszprém. Először azt gondoltam, a klaviatúrám kezd tönkremenni, de kiderült, hogy nem hardver vagy szoftver probléma!
Nálam minden beavatkozás nélkül két hét multán, ahogy jött úgy el is tünt a problem.


Nálam UPC van, és előfordul ugyanaz a probléma. Tegnap a szerverek szarakodásakor ha sikerült mégis bejutnom végig laggolt a játék.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261849 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Nálunk is UPC van. Elő szokott fordulni itt is ez a probléma, nem is ritkán.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261850 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Nagyon sokunknak volt -van- hasonló problémája. A tank nem reagál a billentyűzet parancsaira, fordulni kéne, de megy tovább egyenesen, a torony elkezd rángatózni stb.
Többen alaposan kitárgyaltuk, és valamennyiünknél egy közös pont volt, hogy a szolgáltatónk a Digi. Budapest, Székesfehérvár, Hatvan, Veszprém. Először azt gondoltam, a klaviatúrám kezd tönkremenni, de kiderült, hogy nem hardver vagy szoftver probléma!
Nálam minden beavatkozás nélkül két hét multán, ahogy jött úgy el is tünt a problem.

Nekem is UPC van, úgyhogy nem CSAK a digivel van probléma.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261851 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Sziasztok!
Épp a szerver halál előtt jött elő nálam is egy hasonló jelenség ...
A torony jobbra-balra ugrándozott amikor kihajított a játék, előtte egy napig szarakodott a "forward", többször szét is lőttek e miatt ... majdnem szétcsapkodtam a billentyűzetet (hál'Isten még időben jött a szerver restart)
:thx:
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261852 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Mi a Digire gyanakodtunk, akkor mások / UPC / nem jeleztek hasonló gondot. Viszont nem valószínü, hogy ennyiünknek egyszerre lenne gép, vagy szoftver problémája. Akkor viszont "kívülről" kapjuk. Ha nem a szolgáltató, akkor csak a WG /bug/ marad. Úgy látszik még senki nem jelzett feléjük, mindenki a saját környezetében keresgél először.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261854 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
... én is Digi-s vagyok de itt minden műxik rendesen és csak játékon belül szarakodott a billentyűzet ...
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261855 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Kollégámnál is UPC van, nem azt mondom hogy mindennapos a lagg, de havonta azért párszor belefutunk. A tegnapi szinte biztos hogy szerver oldali volt.
Téma zárolva.
6 éve 3 hónapja #261860 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Hozzáteszem az sem mind1(ha a Digi-t vizsgáljuk) hogy milyen a kiépítés. Amióta nem optikai kábelen jön az áldás (lakótelep) azért van különbség ...
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.