SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255680 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Az 'x'-ről ennyit találtam: Press X again and again for some time and it should dissapear, mást is idegesített, mod sincs rá, de pár (some/couple) csata után magától eltűnt mindenkinek.

A másik kérdésedre 9:30 után mutatja a választ.
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255686 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Az 'x'-ről ennyit találtam: Press X again and again for some time and it should dissapear, mást is idegesített, mod sincs rá, de pár (some/couple) csata után magától eltűnt mindenkinek.

A másik kérdésedre 9:30 után mutatja a választ.



Köszi a segitséget.Végülis tényleg eltünt magátol az x gombos felirat.
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255693 Írta: genyokapitany79
Megválaszolva: genyokapitany79
Sziasztok!

Ezt a kérdést feltettem a prémium tankoknál, de a nagyobb figyelem reményében itt is megteszem, remélem nem kapok ezért megrovást..

Mivel nem vagyok túl nagy guru, ezért szeretném megérdeklődni bárki segítőkész válaszadótól, hogy van e olyan email elérhetőség a wargaming-nek, ahol a wot-tal prémium tank vásárlással kapcsolatban tehetek fel kérdést.

Konkrétan szeretnék ajándékozni öcsémnek egy Defender tankot, ráadásul nem kizárt, hogy megvenném magamnak is sőt - és bármilyen kicsi az esély hogy figyelembe veszik, azért megkísérelnék egy udvarias levelet e célból, azaz kérvényezni szeretném, hogy tegyék be vásárlási listára. Előre köszönök minden választ. Üdvözlettel: Zsolt
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255701 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok!

Ezt a kérdést feltettem a prémium tankoknál, de a nagyobb figyelem reményében itt is megteszem, remélem nem kapok ezért megrovást..

Mivel nem vagyok túl nagy guru, ezért szeretném megérdeklődni bárki segítőkész válaszadótól, hogy van e olyan email elérhetőség a wargaming-nek, ahol a wot-tal prémium tank vásárlással kapcsolatban tehetek fel kérdést.

Konkrétan szeretnék ajándékozni öcsémnek egy Defender tankot, ráadásul nem kizárt, hogy megvenném magamnak is sőt - és bármilyen kicsi az esély hogy figyelembe veszik, azért megkísérelnék egy udvarias levelet e célból, azaz kérvényezni szeretném, hogy tegyék be vásárlási listára. Előre köszönök minden választ. Üdvözlettel: Zsolt


Szia. Nem találtam elérhetőséget a wargaming oldalán. Talán ha írnál egy ticketet az in-game goods témakörénél(ezt találtam a legközelebbi témakörnek) akkor hátha történik valami.
Viszont nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy lehetővé tennék a Defi vásárlást, ha nincs bent a shopban. Elég nagy felzúdulás lenne belőle.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: genyokapitany79
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255706 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

azaz kérvényezni szeretném, hogy tegyék be vásárlási listára.


Szia.

Szerintem ne fáraszd magad emailben, ticketben. Nem valószínű, hogy egy sablon szövegnél több lesz a válasz, amit kapsz.

Adventi naptár. Az lesz a te lehetőséged!

Sok sikert!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: BiO_rOo_BOT, genyokapitany79
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255721 Írta: kamikaze133
Megválaszolva: kamikaze133
Hello!! Olyan kérdéssel fordulnák hozzátok,hogy nem tudok belépni a Wotba mitévő legyek?Bejelenkezésnél ezt dobja fel mi lehet a probléma?
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255722 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Hello!! Olyan kérdéssel fordulnák hozzátok,hogy nem tudok belépni a Wotba mitévő legyek?Bejelenkezésnél ezt dobja fel mi lehet a probléma?


Nem tud beléptetni a szerverre, mert egy másikkal nyitott a kapcsolatod.
Kicsit várni kell és beenged.
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255726 Írta: kamikaze133
Megválaszolva: kamikaze133
Már 10 perce lépek befelé de még nem jött össze :rofl:
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255737 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Már 10 perce lépek befelé de még nem jött össze :rofl:

Akkor ír ilyet, ha
a) a kliens egyszer már megvan nyitva, csak a tálcán van.
b) egy másik WG-s játék (warplanes/warships/TW:Arena) a tálcán van.
c) valaki játszik a fiókodon egy másik gépen.
d) egyéb, de nem árthat, ha újraindítod a gépet.
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255760 Írta: Fémsas
Megválaszolva: Fémsas
sziasztok.

nekem két napja ugyan ez az ablak jön elő,ha megállítom akkor kiírja hogy már be vagyok
jelentkezve egy másik szerveren....
már minden lehetőséget végig próbáltam és továbbra is ez a helyzet.

valami jó ötlet esetleg?
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255768 Írta: kamikaze133
Megválaszolva: kamikaze133
Nekem ez Vasárnap délutántól van de a helyzet változatlan.Szóltam barátomnak ,hogy lépjen be a karierembe de őt sem engedi be!
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255773 Írta: Fémsas
Megválaszolva: Fémsas
igen akkor történt valami extra szerver leállás olyan 17 óra körül
többen írták is de ők még aznap vissza tudtak lépni....
nem találtam semmi okos dolgot erre
úgy hogy marad a várakozás.......
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255775 Írta: kamikaze133
Megválaszolva: kamikaze133
Vajon meddig kell várakozni még?
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255785 Írta: erwin11rommel
Megválaszolva: erwin11rommel
Sziasztok

Segítség! a Chet ablak le van tiltva.nem tudok a klántagokkal kommunikálni,mivel én sokáig nem használtam ezt a fiókomat,az öcsém játszott vele,addig szidalmazta a tömbieket káromkodik,hogy le tiltotta a Wot a Chet ablakot,segítsetek hogyan tudnák írni a Wotnak hogy fel oldják,most vissza vetem az accountomat az öcsémtől és közöltem vele hogy soha többén nem adom oda neki,de a Chet ablak nagyon fontos volna a klántagokkal kommunikálni,így nem tudok kommunikálni sem,kérlek segítsetek hogyan tudnám elintézni hogy aktiválja a Wot a Chet ablakot,köszönőm mindenki segítségét. :thx2: :thx3: :thx: :beer2: :banana:
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255787 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ez max. 15-30 percig szokott fennállni, hogy bent ragad a tank/acc/stb... Ha már vasárnap óta ezzel szívsz, ideje írni a supportnak.

Vajon meddig kell várakozni még?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Fémsas
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.