SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 4 hónapja #255549 Írta: walhalla
Megválaszolva: walhalla
Nekem belépéskor leellenőrizte, a szabad tapival együtt, és rendben megjelent újból. Aztán kidobott a játék, szerverek nem elérhetők.
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255551 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Hová lett az aranyam? Nem sok volt, 4-500, de ma délutánra nem látom sehol. Valami frissítésnek megint a szarsága ez a jelenség?


Nem fejlesztettél valami új tankot? Véletlen nem váltotta át szabad TP-re?


Semmit. Nem is játszottam délután. Most magától kilépett a játékból. De most várok mert nem is tudok belépni a játékba mert azt írja hogy hiba a csatlakozásban, meg hogy a szerver túlterhelt..
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255557 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Hová lett az aranyam? Nem sok volt, 4-500, de ma délutánra nem látom sehol. Valami frissítésnek megint a szarsága ez a jelenség?


Nem fejlesztettél valami új tankot? Véletlen nem váltotta át szabad TP-re?


Semmit. Nem is játszottam délután. Most magától kilépett a játékból. De most várok mert nem is tudok belépni a játékba mert azt írja hogy hiba a csatlakozásban, meg hogy a szerver túlterhelt..

Nézd meg a WG weboldalán a profilodnál, elvileg ott a valós mennyiség van még akkor is, ha a játék behalna.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: diszno_sajtt
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255560 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Hová lett az aranyam? Nem sok volt, 4-500, de ma délutánra nem látom sehol. Valami frissítésnek megint a szarsága ez a jelenség?


Nem fejlesztettél valami új tankot? Véletlen nem váltotta át szabad TP-re?


Semmit. Nem is játszottam délután. Most magától kilépett a játékból. De most várok mert nem is tudok belépni a játékba mert azt írja hogy hiba a csatlakozásban, meg hogy a szerver túlterhelt..

Nézd meg a WG weboldalán a profilodnál, elvileg ott a valós mennyiség van még akkor is, ha a játék behalna.


Ilyen pofonegyszerű ötlet és nekem nem jutott szembe. Lehet hogy ma pont azok az agysejtjeim pusztultak el amire ehhez lett volna szükségem. :)
Köszi. A hivatalos oldalon már megvan mint a 384. Nem kell beperelnem őket. Egy szerencséjük van az életben de azt is most használták el :)
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255586 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Na mégegyszer:

Sziasztok!

Ma reggel a pc-m egyszer csak "életre kelt"

Este kikapcsoltam, ma reggel meg magától be akart kapcsolódni, felpörögtek a ventilátorok, majd megállt, s ezt csinálta egyfolytában felpörgött-megállt... kb 1-2 másodperenként. Gyorsan kihúztam a konnektorból, vártam 10-15 másodpercet, majd újból áram alá helyeztem. folytatódott a felpörgés-megállás. Megnyomtam az bekapcsológombot, szépen elindult. Azóta rendben van. Nem tudtam produkálni a hibát.
Mi lehet a gond? A gépben az alaplap, proci, ramok, ssd, táp kb fél éves. Az alaplapi elemre tippelek, asus z170 pro gaming lapom van...

Illetve szerdán volt egy chipset frissítés (Management Engine Interface
Improve system stability)

Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255588 Írta: Fosmester
Megválaszolva: Fosmester

Hová lett az aranyam? Nem sok volt, 4-500, de ma délutánra nem látom sehol. Valami frissítésnek megint a szarsága ez a jelenség?


Nekem bő 1000 arany vált köddé, vagyis kb 3 tank teljes akciós álcafestése.
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255591 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Na mégegyszer:

Sziasztok!

Ma reggel a pc-m egyszer csak "életre kelt"

Este kikapcsoltam, ma reggel meg magától be akart kapcsolódni, felpörögtek a ventilátorok, majd megállt, s ezt csinálta egyfolytában felpörgött-megállt... kb 1-2 másodperenként. Gyorsan kihúztam a konnektorból, vártam 10-15 másodpercet, majd újból áram alá helyeztem. folytatódott a felpörgés-megállás. Megnyomtam az bekapcsológombot, szépen elindult. Azóta rendben van. Nem tudtam produkálni a hibát.
Mi lehet a gond? A gépben az alaplap, proci, ramok, ssd, táp kb fél éves. Az alaplapi elemre tippelek, asus z170 pro gaming lapom van...

Illetve szerdán volt egy chipset frissítés (Management Engine Interface
Improve system stability)


Egy hete hallottam hasonlót, ott ki-be kapcsolt a gép random , akár éjjel kettőkor... Banális , a bekapcsológomb ment tönkre. De tényleg!
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255629 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

A procit cseréltem egy i5-650 verzióra (harderaprón vetten 8e forintért). Így már rendben volt.


Szia,

Köszönöm a választ.
Sajnos a te hibáddal, vagy arra hasonlító esettel nem futottam még össze.

Viszont lenne még egy kérdésem:
Sikerült az ismeretségi körben találni procit. i5 650 és 750. Melyiket javaslod?

Szerk.:
Valamint még egy kérdés, Steam fiókot meg lehet-e osztani családon belül úgy, hogy a két gép egy alhálózaton (IP-n) van és a két gépen nem ugyanazt a játékot futtatom?
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255647 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

A procit cseréltem egy i5-650 verzióra (harderaprón vetten 8e forintért). Így már rendben volt.


Szia,

Köszönöm a választ.
Sajnos a te hibáddal, vagy arra hasonlító esettel nem futottam még össze.

Viszont lenne még egy kérdésem:
Sikerült az ismeretségi körben találni procit. i5 650 és 750. Melyiket javaslod?

Szerk.:
Valamint még egy kérdés, Steam fiókot meg lehet-e osztani családon belül úgy, hogy a két gép egy alhálózaton (IP-n) van és a két gépen nem ugyanazt a játékot futtatom?


"Sikerült az ismeretségi körben találni procit. i5 650 és 750. Melyiket javaslod?"
Itt egy link összehasonlítva a két procit:
i5-750 vs i5-650

Ha választani lehet, én a 750-est választanám, mert az fizikálisan 4 magos és 8MB a cache, míg a 650-es csak 2 magos és 4MB a cache. (bios frissítés lehet hogy kell)
Itt 6e a 750-es: hardverapro.hu/...ladok-

A steam-os kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, egyenlőre, de megpróbálom kideríteni(van 1-2 steam függő ismerős)

Frissítve:
Kaptam infót. Azt mondják, a fiókot egy mappakén kezeli a steam, s egy mappában 1 időben csak és kizárólag egy felhasználó lehet "családból". Tehát ha a tulajdonos is akar játszani, akkor az éppen benne levő emberkének 1 kis idő múlva befejeződik a játék.Függetlenül az ip-től. De itt egy link:
store.steampowe...garian
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255648 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida
Kérnék egy kis segitséget.Újrapakoltam a win10et,videokarinak a legújabb driver van fent,NVIDIA GeForce Experience is fentvan,de nemengedi az optimalizálást.Valamint normális eset az ha csak a hd klienst szedtem le telepitésnél,és mégis 35Gb körül van a wot.




Mod nélkül játszok.
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255649 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Kérnék egy kis segitséget.Újrapakoltam a win10et,videokarinak a legújabb driver van fent,NVIDIA GeForce Experience is fentvan,de nemengedi az optimalizálást.Valamint normális eset az ha csak a hd klienst szedtem le telepitésnél,és mégis 35Gb körül van a wot.




Mod nélkül játszok.


Én is HD-ban játszom, és használok módokat, de a wot 30Gb-ban megáll. Ha zavar, ürítsd ki az Updates mappát, illetve a kliensnél vedd ki a pipát a frissítési segéd elől:




Az Experience programot én nem használom, nem szeretem, feleslegesnek tartom. A wot is tudja optimalizálni magát. Finomítani meg lehet rajta. Csak feleslegesen fut szerintem...
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255652 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Igen, gyerekeimmel pont így csinálom.

A procit cseréltem egy i5-650 verzióra (harderaprón vetten 8e forintért). Így már rendben volt.


Szia,

Köszönöm a választ.
Sajnos a te hibáddal, vagy arra hasonlító esettel nem futottam még össze.

Viszont lenne még egy kérdésem:
Sikerült az ismeretségi körben találni procit. i5 650 és 750. Melyiket javaslod?

Szerk.:
Valamint még egy kérdés, Steam fiókot meg lehet-e osztani családon belül úgy, hogy a két gép egy alhálózaton (IP-n) van és a két gépen nem ugyanazt a játékot futtatom?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255653 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida
Experience nem fut nálam játék közbe.Még mielött újrapakoltam a win10et meg a wotot,elöte lehetett állitani benne,most meg nem.Játékon belül nem nyultam hozzá,mert elállitok valamit azt cseszhetem.
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #255656 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Kérnék egy kis segitséget.Újrapakoltam a win10et,videokarinak a legújabb driver van fent,NVIDIA GeForce Experience is fentvan,de nemengedi az optimalizálást.Valamint normális eset az ha csak a hd klienst szedtem le telepitésnél,és mégis 35Gb körül van a wot.




Mod nélkül játszok.


Én is HD-ban játszom, és használok módokat, de a wot 30Gb-ban megáll. Ha zavar, ürítsd ki az Updates mappát, illetve a kliensnél vedd ki a pipát a frissítési segéd elől:






Az Experience programot én nem használom, nem szeretem, feleslegesnek tartom. A wot is tudja optimalizálni magát. Finomítani meg lehet rajta. Csak feleslegesen fut szerintem...



Strv s1el mentem,azt hol lehetne kikapcsolni hogy ne jelenitse meg azt hogy x gombot nyomjak az utazó modhoz,meg ha kilönek füst meg láng ne legyen.Akár mit néztem sehol nem találtam bármilyen beállitást amivel ki lehetne kapcsolni.Vagy volt valami frissités most és azért ilyen???Tegnap du 3tól nem játszotam mert akkor pakoltam újra a gépet
Téma zárolva.
6 éve 4 hónapja #255677 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Kesumisu, F3rmi
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.