SEGÍTSÉG!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254570 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Köszönöm a válaszokat!

@Morphus101: ERRE gondoltál? A drivereket autón kerestetem, emlékeztetővel telepítem. Egy éves a gép, nem koszos és nem meleg, valamint nem is pörög túl; úgy gondolja, jó nekem az asztal is...

@Robb_HUN: szerintem jól állítottam be: kukk

Nem terheli le a rendszert, mert max 20%-ot ér el a proci , a memória még kevesebbet, ezért sem értem. Régen csinált ilyet a vírusirtó, de akkor az ikonja (jobb lent, a tálcán nézve) 'mocorgott', animált lett, ami mindig valami tevékenységét jelezte; most semmi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 éve 9 hónapja #254592 Írta: Adminandris
Megválaszolva: Adminandris
Sziasztok!
Miért van az, hogy az utóbbi időben (az utolsó két frissítés óta tapasztalom) játék közben megszakad az internet kapcsolat fps:125, ping:30-40 ellenére? Közben a saját internet ragyogóan működik.
Főleg a Nebelburg pályán tapasztaltam.

1 éve 9 hónapja #254594 Írta: quark164
Megválaszolva: quark164
Nállam ugyan ez ha nem rosszabb mert nem csak egy pályánál hanem összesnél ezt produkája. Nekem is az utolso 2 frissiés ota van ez de megoldást nem találtam rá már nagyon dühitö.

Adminandris beküldte: Sziasztok!
Miért van az, hogy az utóbbi időben (az utolsó két frissítés óta tapasztalom) játék közben megszakad az internet kapcsolat fps:125, ping:30-40 ellenére? Közben a saját internet ragyogóan működik.
Főleg a Nebelburg pályán tapasztaltam.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Adminandris

1 éve 9 hónapja #254596 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Van, amikor alapból is kidob a szerver.
Ha napi 1-2-nél sűrűbben megesik, akkor gyanakodj valami gubancra.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101, Adminandris

1 éve 9 hónapja #254661 Írta: KiralyPapa
Megválaszolva: KiralyPapa
Sziasztok!

Az utolsó frissítés óta komoly gondjaim vannak a lagokkal. Eddig ez sosem volt probléma, de az utóbbi napokban, mondjuk úgy hétfő óta gyakorlatilag játszhatatlan lett a WoT. Alapvetően semmi gond a pinggel, normálisak az értékek, de mégis néha, mondjuk csatánként 4-5-ször akár 6-8 mp-ig is piros a lámpa. Internetkacsolatom rendben. Ez mitől lehet?

Köszi.

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254669 Írta: Adminandris
Köszi, de mire gondolsz? A WOT Magyar portál illetékese ezt nem olvassa, illetve hová lehet jelezni ezt a problémát? Most dekkolok, mert egymás után kétszer leoldott a pályáról. És ami érdekes, a játék megszakadása után hiába próbálsz belépni, nem tudsz. Legközelebb csak a garázsba tudsz bejelentkezni. Lehet, hogy sz@rul van megírva a program.

1 éve 9 hónapja #254676 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Adminandris beküldte: Köszi, de mire gondolsz? A WOT Magyar portál illetékese ezt nem olvassa, illetve hová lehet jelezni ezt a problémát? Most dekkolok, mert egymás után kétszer leoldott a pályáról. És ami érdekes, a játék megszakadása után hiába próbálsz belépni, nem tudsz. Legközelebb csak a garázsba tudsz bejelentkezni. Lehet, hogy sz@rul van megírva a program.

Ez egy "rajongói" oldal. Csak a saját tapsztalatainkat tudjuk megosztani, a problémáddal kapcsolatban itt senki sem illetékes.
(Az illetékeseket itt lehet elérni, angolul: eu.wargaming.ne...pport/ )
Nem internet problémára gyanakodnék az esetetben, itt valami más lehet a gond.

1 éve 9 hónapja #254692 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Adminandris beküldte: Köszi, de mire gondolsz? A WOT Magyar portál illetékese ezt nem olvassa, illetve hová lehet jelezni ezt a problémát? Most dekkolok, mert egymás után kétszer leoldott a pályáról. És ami érdekes, a játék megszakadása után hiába próbálsz belépni, nem tudsz. Legközelebb csak a garázsba tudsz bejelentkezni. Lehet, hogy sz@rul van megírva a program.

Nekem nincs ilyen problémám, és a legtöbbeknek sincs, vagyis nem sok embertől hallottam ilyet.
Én a helyedben valami helyi gubancra gyanakodnék.
Ha mégis úgy gondolod, hogy a WG tehet róla, akkor a wargaming oldalán tudsz írni egy "ticketet" a problémádról, ahogy az előző kollega írta.

A Bűnvadászok tagfelvételt hirdet. Részletek PM-ben
Toborzói videó:

www.twitch.tv/v...303643

1 éve 9 hónapja #254695 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Nekem jó ideje van olyan lag problémám, hogy kb 5-6 csata erejéig lagmentes a játék, normál FPS és ping érték mellett, utána egyszercsak iszonyú lag lesz, 5-10 fps és 600-999 ms ping értékkel, olyankor a csata végeztével kilépek a játékból és újraindítom, és ismételten lagmentesen fut normál értékekkel, esetleg próbáld ki a játék gyors újraindítását. Az internetkapcsolatom nekem is rendben van (min 120 Mbitt/s, 20-40ms ping) ilyenkor, ha megmérem, én egyébként valamilyen hardveres problémára (talán melegedés) gyanakszom nálam, de eddig nem jártam utána.

KiralyPapa beküldte: Sziasztok!

Az utolsó frissítés óta komoly gondjaim vannak a lagokkal. Eddig ez sosem volt probléma, de az utóbbi napokban, mondjuk úgy hétfő óta gyakorlatilag játszhatatlan lett a WoT. Alapvetően semmi gond a pinggel, normálisak az értékek, de mégis néha, mondjuk csatánként 4-5-ször akár 6-8 mp-ig is piros a lámpa. Internetkacsolatom rendben. Ez mitől lehet?

Köszi.

1 éve 9 hónapja #254764 Írta: Adminandris
Köszi!

1 éve 9 hónapja #254768 Írta: KiralyPapa
Megválaszolva: KiralyPapa
Megnéztem mindent, újrainstalláltam mindent, most úgy tűnik jó. :applause:

Most már csak a Kampány menüpont van leszürkítve, ahogy van, de nem akarhatunk egyszerre mindent. :S

1 éve 9 hónapja #254773 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
Valakinek le van esetleg mentve a mostani mikropatch-et megelőző, 9.20.1-es verziója a kliensnek (avagy a játéknak)? Ha lenne ilyen, nálam elővigyázatosabb játékos, akkor nagyon hálás lennék, ha betömörítve feltöltené vmi fájlmegosztóra és megadná a linket...ugyanis kb 15 replay vár arra, hogy feldolgozzam a következő TŐGY számára, de egyiket se tudom megnyitni, mert 2-3 napos anyagok.
Ilyen még sose volt, hogy egy mikropatch hatására ne lehessen lejátszani az azt megelőző visszajátszásokat (ezért nem is volt még biztonsági másolatom a játék aktuális verziójáról).
Ezer hála és köszönet előre is!

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254774 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

Volvo_elcsap beküldte: Valakinek le van esetleg mentve a mostani mikropatch-et megelőző, 9.20.1-es verziója a kliensnek (avagy a játéknak)? Ha lenne ilyen, nálam elővigyázatosabb játékos, akkor nagyon hálás lennék, ha betömörítve feltöltené vmi fájlmegosztóra és megadná a linket...ugyanis kb 15 replay vár arra, hogy feldolgozzam a következő TŐGY számára, de egyiket se tudom megnyitni, mert 2-3 napos anyagok.
Ilyen még sose volt, hogy egy mikropatch hatására ne lehessen lejátszani az azt megelőző visszajátszásokat (ezért nem is volt még biztonsági másolatom a játék aktuális verziójáról).
Ezer hála és köszönet előre is!

Mint mailban is irtam megvan, de 38 Giga... gyere fel Pestre és átmásoljuk Neked ! ;)
Amúgy volt már hogy mikropatchnél mentek a levesbe az elöttiek nekem azért van mindegyikből másolatom ! ;)

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

1 éve 9 hónapja #254789 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

bodzy beküldte: ...nekem azért van mindegyikből másolatom ! ;)

Eközben bodzy pincéjében:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, bodzy, Bhalangir, Tomat, _BudSpencer_, straubbazsi, Matt__Kirby

1 éve 9 hónapja - 1 éve 9 hónapja #254811 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
38 giga? Jesszus, akkor én ebben is le vagyok maradva, nekem kitömörítve is "csak" 20,8 giga a mostani... mind1, ezt bebuktam, legközelebb lesz backup minden kis mikropöccs után, evvan :(
azért köszi a választ shaking

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.