SEGÍTSÉG!

6 éve 4 hónapja #1676 Írta: rdavid92
Megválaszolva: rdavid92
Üdv FPS-t lehet valami programmal vagy valahogy növelni???

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #1677 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Ami igazán hatásos az a grafikai beállítások lejjeb vétele,pl az árnyékok kikapcsolása,pl én is kikapcsova tartom az árnyékokat pedig majdnem minden maxra van húzva 1980X1200-ban,de az árnyékokat kiveszem mert 30 helyett 40-45 fps van ..pedig egy kb 4 éves videókarim van hd 3870/1g/ddr5.
Esetleg a lánctalpnyomok kivétele is segít..
Mondjuk azt nem lehet tudni a kérdésedből hogy mi a gondod ..ha 5 fps-el játszol az gáz,de ha 70 helyett 110 szeretnél annak meg mi értelme?

6 éve 4 hónapja #1679 Írta: rdavid92
Megválaszolva: rdavid92
20 25 fps általában arty nál 35 de könyű tanknál van hogy csak 10

6 éve 4 hónapja #1680 Írta: KeCsKe_a_PUDING
Megválaszolva: KeCsKe_a_PUDING
Sziasztok!
Nektek mi a véleményetek a kínai tankokról? Én most vettem meg a Type T-34-est és elgondolkodtam, hogy majd a nehéz vagy a közepes 10es tankra menjek..nem tudok dönteni, szerintetek? :cheer:

6 éve 4 hónapja #1681 Írta: KeCsKe_a_PUDING
Megválaszolva: KeCsKe_a_PUDING
Tessék, ezen a linken találsz 1-2 dolgot ami segítene az fps eden: wotinfo.gportal...044064

6 éve 4 hónapja #1682 Írta: Huniko
Megválaszolva: Huniko
Sziasztok!
A következő a kérdésem. Az M37-et most cseréltem M7 Priestre. Alapbol ugyanaz az ágyú van rajta, mint a 37-en, egy Howitzer M3 105 mm. Sőt úgy egyébként sincs sok különbség a két Arty között. A legénységem most az M7-esen képzettebb, mint a 37-esen volt. Akkor hogy a fenébe van az, hogy a 37-essel simán belőttem 5-600 métereket és ugyanazzal a löveggel, újabb géppel nem lövi meg a 400 métert?
Egyáltalán hol írja az Arty lőtávolságát?

Elnézést ha már volt ez a kérdés, igyekszem vissza olvasgatni a forumot.

6 éve 4 hónapja #1683 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8

rdavid92 beküldte: 20 25 fps általában arty nál 35 de könyű tanknál van hogy csak 10

Milyen géped van ? valószínű gyengusz a videókarid..nem birja a ygors mozgásokat..

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #1690 Írta: mystys
Megválaszolva: mystys
Sziasztok ismét!

Van egy IV-es szintű német harckocsim, és MINDEN ki van rajta fejlesztve,meg van véve, és nem lett mégsem elit. Csak akkor lesz elit a IV-es, ha kifejlesztem az V-öst?

MÁS:
Valaki leírná részletesen ezt a WN6 dolgot? Mi számít jónak, mitől függ, hogy mennyi pontom van, stb...?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Szép hetet & győztes csatákat! :)

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #1691 Írta: Huniko

mystys beküldte: Sziasztok ismét!

Van egy IV-es szintű német harckocsim, és MINDEN ki van rajta fejlesztve,meg van véve, és nem lett mégsem elit. Csak akkor lesz elit a IV-es, ha kifejlesztem az V-öst

Szia!
Igen akkor lesz elit ha az V-ös ki van fejlesztve. Ha több V-ös is van akkor is elég csak az egyiket, ha jól tudom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mystys

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #1692 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Rosszul tudja a kedves kolléga, ha egy tankból több ágra lehet menni, azaz két tank is kifejleszthető belőle akkor mindkét tankot ki kell fejleszteni, hogy az adott tank elit legyen.

Ez 4-es szinten csak a PzKpfw 38 nA -ra vonatkozik a németeknél. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mystys

6 éve 4 hónapja #1693 Írta: mystys
Megválaszolva: mystys

Gronk beküldte: Rosszul tudja a kedves kolléga, ha egy tankból több ágra lehet menni, azaz két tank is kifejleszthető belőle akkor mindkét tankot ki kell fejleszteni, hogy az adott tank elit legyen.

Ez 4-es szinten csak a PzKpfw 38 nA -ra vonatkozik a németeknél. :)

óóóó... akkor jól értem? A IV-esem (PzKpfw 38 nA) csak akkor lesz elit, ha mindkét V-ös tankot kifejlesztem? :(

6 éve 4 hónapja #1695 Írta: Huniko

Gronk beküldte: Rosszul tudja a kedves kolléga, ha egy tankból több ágra lehet menni, azaz két tank is kifejleszthető belőle akkor mindkét tankot ki kell fejleszteni, hogy az adott tank elit legyen.

Elnézést kérek csak az alapján írtam, hogy van egy elit PzII-esem és a fán csak a PzIII A van kifejlesztve a PzII G nincsen és mégis elit a tank. De pont ezért írtam oda, hogy ha jól tudom :cheer: Nem tudtam jól :whistle:

Egyébként hogyan kell képernyőképet csinálni? A prt scr-el csak fekete képernyőt csinál nekem. Csak mert be akartam linkelni, hogy megmutassam amit leírtam.

6 éve 4 hónapja #1697 Írta: peticsiga
Megválaszolva: peticsiga
Jó lenne egy kép erről, mert nem értem mitől lehet ez neked. :blush:

6 éve 4 hónapja #1700 Írta: Huniko
Melléklet:

Sajnos nem tudtam máshogy megoldani, mint hogy telefonnal kifényképeztem, mert mint írtam valamiért a képernyő fényképezés csak egy fekete lapot ad vissza :(

6 éve 4 hónapja #1701 Írta: Memnon
Megválaszolva: Memnon
Nekem úgy rémlik, hogy a Pz II.G új tank, csak most került be játékba a 8.4-el. Ha a tankod elit lett még 8.4 előtt, akkor már úgy maradt hiába került be az új vas a "fába".

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.