SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 6 hónapja #251813 Írta: remegakezem
Megválaszolva: remegakezem
Sziasztok a problémám a következő.
Eddig ha vásároltam online banking opcióval minden rendben volt de kb egy hónapja nem engedi az átutalásos vásárlást.valaki meg tudná mondani miért nem ?
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251827 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74

Sziasztok a problémám a következő.
Eddig ha vásároltam online banking opcióval minden rendben volt de kb egy hónapja nem engedi az átutalásos vásárlást.valaki meg tudná mondani miért nem ?

...szüleidet kérdezted?...nem zárolták a bankszámlát? :d3:
...más böngészőböl is próbáld...nekem az otp csak explóval műxik...
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251856 Írta: remegakezem
Megválaszolva: remegakezem
köszi megpróbálom másik böngészővel,de már két éve nincsenek , ez azért nem volt vicces.
És ezt kapom mindegyik böngészővel:
Sorry, this payment method is not available in your country
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #251899 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74

köszi megpróbálom másik böngészővel,de már két éve nincsenek , ez azért nem volt vicces.
És ezt kapom mindegyik böngészővel:
Sorry, this payment method is not available in your country

...Select a payment method:ennél a visa.. maestro tipust használom,sosem volt gondom vele. :scratch:
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #251945 Írta: HUNsandor1100
Megválaszolva: HUNsandor1100
Tud valaki segíteni, hogy hogyan tudom átadni a parancsnoki jogokat egy játékos társamnak?
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #251981 Írta: remegakezem
Megválaszolva: remegakezem
Köszönöm. :thx:
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #251985 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Ma reggelre új micorpatch és most állnak a szerverek. Tudja valaki mi változott?
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #251986 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Ma reggelre új micorpatch és most állnak a szerverek. Tudja valaki mi változott?


Csak annyi van róla, hogy 6:45-ig állnak a szerverek. Infó egyik hírportálon sincs.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #251987 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Tud valaki segíteni, hogy hogyan tudom átadni a parancsnoki jogokat egy játékos társamnak?


Honlapon bejelentkezel, bemész a klánod lapjára, ott kiválasztod a military personnel lehetőséget, pipát raksz ahhoz az emberhez, akinek át akarod adni a parancsnoki rangot, majd az alul megjelenő sávban kiválasztod a legutolsót, a "Delegate authority"-t. Valószínű megerősítést kér, újbóli bejelentkezéssel. Kész. :)
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251991 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Tud valaki segíteni, hogy hogyan tudom átadni a parancsnoki jogokat egy játékos társamnak?


Ráklikkelsz jobbal a nevére, van egy olyan opció, hogy parancsnok jogkörének átadása
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #252013 Írta: haryjanos
Megválaszolva: haryjanos
"haryjanos beküldte:
hali, srácok nem engedi letölteni a 0.9.20 micro patch-t, többször is próbálkoztam. rámek a frissítésre és kidob. valakinek, valami ötlete?"

"Uninstall, aztán rakd újra. Addig míg itt válaszra vársz és ötletelgettek az esetleges hibákról, ez idő alatt ötször újratelepítheted a játékot."


hali ma szintén ugyan ez a problémám megint jött egy frissítés, rámegyek és kilép nem csinál semmit, azonban az lehetett a probléma ezelőtt is hogy nekem volt létrehozva egy indító fájl és nem launcheren keresztül indítottam a játékot ( így gyorsabb volt ) tehát ha jön egy újabb frissítés célszerű launcheren keresztül elindítani így megcsinálja a frissítést.. amúgy eddig nem volt probléma az indító fájlal mindig megcsinálta frissítést akkor is..lehet csak nekem volt, van ilyen problémám, ha nem akkor talán segítek másnak is
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #252020 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Haligali. Tesztszeró tudni mikor indul? thx
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #252027 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

"haryjanos beküldte:
hali, srácok nem engedi letölteni a 0.9.20 micro patch-t, többször is próbálkoztam. rámek a frissítésre és kidob. valakinek, valami ötlete?"

"Uninstall, aztán rakd újra. Addig míg itt válaszra vársz és ötletelgettek az esetleges hibákról, ez idő alatt ötször újratelepítheted a játékot."


hali ma szintén ugyan ez a problémám megint jött egy frissítés, rámegyek és kilép nem csinál semmit, azonban az lehetett a probléma ezelőtt is hogy nekem volt létrehozva egy indító fájl és nem launcheren keresztül indítottam a játékot ( így gyorsabb volt ) tehát ha jön egy újabb frissítés célszerű launcheren keresztül elindítani így megcsinálja a frissítést.. amúgy eddig nem volt probléma az indító fájlal mindig megcsinálta frissítést akkor is..lehet csak nekem volt, van ilyen problémám, ha nem akkor talán segítek másnak is

Ha frissítés van, mindig a launchert futtasd előbb, mert az végzi a frissítést, nem a kliens program.
Azt is megteheted, hogy felrakod a WG béta launcherét ( WG Game Center ), ami egy háttérben futó program és magától elvégez minden frissítést az összes feltelepített WG-s játékhoz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: haryjanos
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #252042 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Bocsi nem nyálaznék át 50000 oldalt, de lenne egy kérdésem:
A spotterek mire kapják a GM-et spot v dmg?
Téma zárolva.
6 éve 6 hónapja #252043 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango

Bocsi nem nyálaznék át 50000 oldalt, de lenne egy kérdésem:
A spotterek mire kapják a GM-et spot v dmg?

p


Assist es dmg. Mint minden tanktipusnal. A szazalekos eloszlasat nem vagom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.