SEGÍTSÉG!

2 éve 3 hónapja #250983 Írta: Raszti 15
Megválaszolva: Raszti 15
Tiszteletem minden játékosnak! Lenne egy kérdésem/problémám. A frissítések után eltűnik néhány felszerelésem a garázsból ( tiger 1 periszkóp távcső, KV 1 szerszámos láda). Párszor megvettem újból de nem gazdaságos így. Találkozott más is ehez hasonló problémával? Esetleg valami megoldás? előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 2 hónapja #251007 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Na kikísérleteztem! Az aktív WN8 számláló miatt akadt. Pedig azt szerettem nagyon.

2 éve 2 hónapja #251011 Írta: ProliJamal
Megválaszolva: ProliJamal
Sziasztok. Annyi lenne a kérdésem, hogy a mostani patchben (9.20) hogyan lehet eladni az automata tűzoltó, az automata javító és az automata elsősegély készleteket? Csak mert én egyszerűen képtelen vagyok megtalálni. Alapból azt írja, hogy a depóban van, de a depót se találom, szóval nem is értem.
Vagy egyáltalán el lehet adni?
Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
További szép napot.

2 éve 2 hónapja #251014 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

ProliJamal beküldte: Sziasztok. Annyi lenne a kérdésem, hogy a mostani patchben (9.20) hogyan lehet eladni az automata tűzoltó, az automata javító és az automata elsősegély készleteket? Csak mert én egyszerűen képtelen vagyok megtalálni. Alapból azt írja, hogy a depóban van, de a depót se találom, szóval nem is értem.
További szép napot.

Rákattintasz a raktárra, a megnyíló ablaknak van felül 3 füle: akciók, raktár és garázs. A garázs fülre kattintasz, ott kiválasztod a fogyócikkeket, rákattintasz az eladásra szánt bizbaszra és a többit már tudni fogod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ProliJamal

2 éve 2 hónapja #251015 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ProliJamal beküldte: Sziasztok. Annyi lenne a kérdésem, hogy a mostani patchben (9.20) hogyan lehet eladni az automata tűzoltó, az automata javító és az automata elsősegély készleteket? Csak mert én egyszerűen képtelen vagyok megtalálni. Alapból azt írja, hogy a depóban van, de a depót se találom, szóval nem is értem.
További szép napot.

A "raktár"-on belül a "garázs"-ban keressd.

2 éve 2 hónapja #251038 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Bár ketten leírták,de én vizuális típus vagyok,így íme:

2 éve 2 hónapja #251203 Írta: ProliJamal
Sikerült megtalálnom, nagyon szépen köszönöm. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: guzu99

2 éve 2 hónapja #251216 Írta: ProliJamal
Ismét lenne egy kérdésem, még pedig az, hogy a tök fullos legénységemet át tudom-e tenni másik tankba?
Természetesen azonos nemzet és azonos ágon képzelem ezt el, még pontosabban IS-ből az IS-3-ba szeretném. Van erre mód vagy ilyet nem lehet csinálni?
Válaszokat előre megint csak nagyon szépen köszönöm! :)

2 éve 2 hónapja #251220 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Szia.

Természetesen át tudod tenni.
Első körben a legénység feletti gombbal beküldöd az IS teljes legénységét a barakkba. Utána átlépsz az IS-3-ra és egyenként beosztod a legényeket a megfelelő pozíciókba. Ez gond nélkül menni fog, mivel a két tank legénysége teljesen azonos.

Ezután azt fogod látni, hogy a képzettségük százalék értéke piros. Ez annyit takar, hogy képzetlenek. A legénység feletti gombot megnyomva, kiválasztod a legénység átképzésére vonatkozó lehetőséget. Jön a szokásos legénység átképzése panel.
Három lehetőséged van.
1. Ingyenes képzés - A fiúk fő képzettsége vissza esik a felére. Ha van már képességük, akkor abból megpróbálja kipótolni 100%-ra. (Tehát a képesség %-a csökkenni fog!)
2. Kreditért történő átképzés - A fő képzettségük (100%-ról) vissza esik 80%-ra, amit, mint a feljebb is írtam megpróbál kipótolni, ha letséges. - 20.000 kredit/legénységi tag
3. Goldért történő átképzés - Nem vesztenek semmit a képzettségükből, nem változik semmilyen százalékuk. - 200 gold/legénységi tag

(Remélem a összegekre és a százalékokra jól emlékeztem.)

.Trollz be flippin' out, Mon!

2 éve 2 hónapja #251436 Írta: Pocak1995
Megválaszolva: Pocak1995
Kedves Tagok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy a wargaming.net oldalon nem tudok belépni mégpedig a következő miatt:

To log in this account, enter the second authentication factor.

Azt értem, hogy ez valami másodlagos ellenőrző kód, de az a problémám, hogy sem e-mailben, sem sms-ben nem kaptam ilyet. Így nem tudom mi a kód.

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi a teendő? Mit lehet ilyenkor tenni?

Válaszaitokat, segítségeteket előre is köszönöm.

Tisztelettel: Pocak1995

2 éve 2 hónapja #251437 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A spamok közt sincs az email? Azt az email címet nézed amivel regeltél?

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #251487 Írta: haryjanos
Megválaszolva: haryjanos
hali, srácok nem engedi letölteni a 0.9.20 micro patch-t, többször is próbálkoztam. rámek a frissítésre és kidob. valakinek, valami ötlete?

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #251488 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_

haryjanos beküldte: hali, srácok nem engedi letölteni a 0.9.20 micro patch-t, többször is próbálkoztam. rámek a frissítésre és kidob. valakinek, valami ötlete?

Uninstall, aztán rakd újra. Addig míg itt válaszra vársz és ötletelgettek az esetleges hibákról, ez idő alatt ötször újratelepítheted a játékot.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Morphus101

2 éve 2 hónapja #251538 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
udv,irto nagy lett a terkep,hogyan lehet csokkenteni a meretet?

2 éve 2 hónapja - 2 éve 2 hónapja #251539 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Az Ü és az Ó betűt próbáld, egyik csökkenti, a másik nagyítja a minimap méretét. Az M pedig kikapcsolja, ha véletlen zavarna, hogy ott van.

.Trollz be flippin' out, Mon!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.