SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #246458 Írta: Aljas_VIP
Megválaszolva: Aljas_VIP
Sziasztok!

Bár válaszokat jöttem keresni ide is, de csak felhomályosítani tudok sajnos.
Azt olvastam, hogy a legutóbbi micropatch-el a Wargaming beszűnettte annak a lehetőségét, hogy a Win10 Insider Preview-t használók játszhassanak a játékkal, mert a stabilitást nem tudják garantálni. Azért kapod a "uscrtbase.dll has wrong version" hibát, mert a WoT nem támogatja ezt a Win verziót.
Ehhez fórumos bizonyíték: Ne frissíts win10-et
Orosz kollégák társalgása a témában
Az orosz fórumon a topic-ot le is zárták, ne legyen kérdezősködés...

Én kitrükköztem a dll hibát azzal, hogy egy régebbi WoT.exe-t másoltam be (lásd orosz fórum), ezzel a játék el is indult, de nem tölt be a csatába, vagy ha mégis, akkor nekem se jó a grafika, egyszerűen játszhatatlan.

A jó hír az, hogy ha van rendes win10 kulcsod, és leállítod az Insider Build-eket, majd vissza térsz egy stabil változatra, akkor elvileg minden megy majd ahogy kell. Ha úgy jártál mint én, hogy "teljes" tesztelő vagy, akkor viszont várakozunk, hátha a M$ megoldja a grafikai gondokat, a WG már elengedett minket. :cry2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246543 Írta: mikee6102
Megválaszolva: mikee6102
Sziasztok!
Valaki tudja-e hogy miért nem tudok sms- ben fizetni ill. vásárolni?
A T34-85M -hez kéne tokkent vennem.
Előre is köszi!
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #246545 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Szia!
Néha az sms vásárlás akadozik ... nekem volt már hogy több mint 1 órát kellett várnom ...
De ahogy látom nem is lehet csak utalással!
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246547 Írta: mikee6102
Megválaszolva: mikee6102
Az a baj hogy a fizetések között fel sem kínálja!
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246548 Írta: mikee6102
Megválaszolva: mikee6102
Bocs a végét nem olvastam el, te is látod hogy nem kínálja fel
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246550 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
Igen, van amit megvehetsz sms-el de van amit csak utalással ... ez sajnos így van!
Az utalástól, ha van rá lehetőséged, ne félj, elég biztonságos sztem!
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246555 Írta: Wendetta
Megválaszolva: Wendetta
Sziasztok!

Technikai segítség kellene.
Xbox one s-n játszom. Tegnap megint jött egy frissítés.
Whatsnew.dspack
Nem tudom letölteni... elindul a downloading, alul a folyamatjelző megáll a playable jelzésnél és alul a kapcsolatjelzéshez kivág egy nagy piros x-et. És ennyi...

Százszor próbáltuk újraindítani, boxot, routert. Reinstall a játék éjjel és még mindig itt tartunk.

A supporttal sajna nem megyek semmire. Túl english nekem :P meghaladja a nyelvtudásom.
Valaki tudja mit kéne csinálnom?
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246599 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
:d3: aha persze ha akkor sem akkor meg vegyen uj gepet? :pacifier:
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #246616 Írta: Gyík67
Megválaszolva: Gyík67
Sorry, lehet (sőt biztos) ,hogy nem jó helyre írok , de csak ide tudtam ... egy kérdés ... 2 napja nincs első csata szorzó a játékban , ez csak nálam van , vagy más is észre vette ? ...
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246617 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Van szorzó és működik is, csak nem látod a garázsban. :)
Ha a tank ikon felé viszed az egeret, akkor mutatja, hogy azzal a tankkal van-e még a 4x.
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246619 Írta: Gyík67
Megválaszolva: Gyík67
Köszönöm .. így van .. megvan .. csak furcsa volt, mert másképpen szokta jelezni ... shaking
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246621 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Köszönöm .. így van .. megvan .. csak furcsa volt, mert másképpen szokta jelezni ... shaking

Igen, a WG-sek elcseszték (pedig nem szoktak tévedni :rofl: )
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246631 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000
Ma valamiért állandoan minuszba megyek.Sebzek is,prémes vagyok,prém tankkal megyek,semmi gold löszer és csatánként mindig - 15-20k bukom van.másnál van ilyen????Vagy bug:???
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #246633 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ma valamiért állandoan minuszba megyek.Sebzek is,prémes vagyok,prém tankkal megyek,semmi gold löszer és csatánként mindig - 15-20k bukom van.másnál van ilyen????Vagy bug:???


Dobj egy képet. Tudod, screenshot nélküli ember azt mond amit akar. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, Lord_Loga, Lucimiento, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Ba_nshee
Téma zárolva.
6 éve 8 hónapja #246644 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Teljesen igaz amit az előttem szóló mondott, de lehetséges tippként azért ha mondjuk prémium felszerelésed van amit nem gold-ból finanszírozol akkor az pont 20k-ba szokott fájni. Írtad ,hogy sebzel de egy adott érték alatt az sem kifizetődő... értsd ha lősz 1et ami sebez de utána azzal meg is pusztulsz akkor garantáltan mínuszban leszel prém ide vagy oda ;)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.