SEGÍTSÉG!

2 éve 7 hónapja #244284 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ez mondjuk érdekes - játékban 1955 wn8-at mutat a játék, wotinfo.net szerint 1999 - és ez már ilyen legalább egy hónapja. nekem se mozdul el 1955-ről egy centit se már régóta. XVM aktív és működik.

Kulikum beküldte:

Army_Carp beküldte: sziasztok!
Valamiért nem frissül a XVM,
. Pedig mindent ugyanúgy csinálok mint máskor. 2-3 naponta frissítem , de a játékban mindig ugyanannyi marad. Segítség please :P

Lehet azért, mert nem változott a teljesítményed!? Január 31 wn8: 1614, ma wn8: 1615. Közötte vízszintes vonal, vagyis állandó, változatlan szinten játszol. ( forrás: noobmeter.com ) Nem bántani akarlak, ez csak szimpla info! Az enyém ennek a fele.... ;-)
Szóval az xvm jól működik!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #244368 Írta: LittleButcher
Megválaszolva: LittleButcher
Sziasztok,

Beállítással kapcsolatos kérdésem lenne:
Csata közbeni kamera fixálásról:
Hogy lehet átállítani az egér jobb gombjáról (RMB) ről a kamera rögzítését másik billentyűre vagy egérgombra?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv.

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #244394 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

LittleButcher beküldte: Sziasztok,

Beállítással kapcsolatos kérdésem lenne:
Csata közbeni kamera fixálásról:
Hogy lehet átállítani az egér jobb gombjáról (RMB) ről a kamera rögzítését másik billentyűre vagy egérgombra?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Üdv.

Beállítások -> Irányítás -> Tűz -> Automata-célzás

2 éve 7 hónapja #245440 Írta: CsapszLee
Megválaszolva: CsapszLee
Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abba h miért nem tudok meghívni senkit se a játékba? Van egy invit kódom amit oda igértem egyik ismerősömnek de nem tudok neki meghívó e-mailt külden..... Azt írja nekem h nem vagyok aktív játékos. de hisz minden nap játszok. Ez mi mitől van ez?

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #245447 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr
Hali! Nem tudok bejelentkezni a WOT-ba( AW-be se, Warface-ba se , de a Tankionline és Sniper Furyba igen.
-Friss telepítés, mod nincs.
-Net van youtube megy.
-Monitor hibaüzenet "out of range"
-Hang van kép nincs!"

Monitor Asus VS228De- gép i5 4440, gtx750ti (1080p-en sem akarja a youtube videót vinni)
Vmi driver?

:thx2: Ha vki tud segíteni. (kotorásztam benne-virnyákkereső stb- de hasonlóan a laptopban is és az visz mindent wi-fin is.)

ui: Megtaláltam! A monyitor kevés volt a frekihez.. :yk:

Buta vók ehezz a játkho, ezért nem jáccom artyk-val

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #245475 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

CsapszLee beküldte: Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abba h miért nem tudok meghívni senkit se a játékba? Van egy invit kódom amit oda igértem egyik ismerősömnek de nem tudok neki meghívó e-mailt külden..... Azt írja nekem h nem vagyok aktív játékos. de hisz minden nap játszok. Ez mi mitől van ez?

eu.wargaming.ne...n/new/
Ezen a linken próbáltad?
Az invite kódot neki kell aktiválni, amikor elfogadja a meghívásodat.

2 éve 7 hónapja #245481 Írta: CsapszLee
Igen próbáltam de itt is azt írja h nem tekinthetem meg mert nem felelek meg valaminek. De minek nem felelek meg? Mit takar az h nem aktiváltam a fiókomat?

2 éve 7 hónapja #245482 Írta: matyiabagoly

CsapszLee beküldte: Igen próbáltam de itt is azt írja h nem tekinthetem meg mert nem felelek meg valaminek. De minek nem felelek meg? Mit takar az h nem aktiváltam a fiókomat?

Bejelntkeztél az oldalra?
Fordítót használsz? (Pontosan mit ír ki?)

2 éve 7 hónapja #245483 Írta: CsapszLee

matyiabagoly beküldte:

CsapszLee beküldte: Sziasztok!

eu.wargaming.ne...n/new/
Ezen a linken próbáltad?
Az invite kódot neki kell aktiválni, amikor elfogadja a meghívásodat.

Igen próbáltam de itt is azt írja h nem tekinthetem meg mert nem felelek meg valaminek. De minek nem felelek meg? Mit takar az h nem aktiváltam a fiókomat?

Esetleg a Supportnak h kell írni?

2 éve 7 hónapja #245485 Írta: CsapszLee

matyiabagoly beküldte:

CsapszLee beküldte: Igen próbáltam de itt is azt írja h nem tekinthetem meg mert nem felelek meg valaminek. De minek nem felelek meg? Mit takar az h nem aktiváltam a fiókomat?

Igen be vagyok jelentkezve az oldalra.

A program szabályai szerint nem tekintheti meg ezt az oldalt. Pontosan ezt írja ki

Nem értem, hiszen szinte minden nap játszok van 6,5e csatám, hitelesítve van a számom, facém is az oldalon, vettem már tankot is erről a fiókról, Mi a probléma akkor?

2 éve 7 hónapja #245489 Írta: matyiabagoly

CsapszLee beküldte:

matyiabagoly beküldte:

Igen be vagyok jelentkezve az oldalra.

A program szabályai szerint nem tekintheti meg ezt az oldalt. Pontosan ezt írja ki

Nem értem, hiszen szinte minden nap játszok van 6,5e csatám, hitelesítve van a számom, facém is az oldalon, vettem már tankot is erről a fiókról, Mi a probléma akkor?

Itt írhatsz nekik:
eu.wargaming.ne...create
Kiválsztod a Wot-ot, majd technical support-> website... , beírod röviden, hogy mi a bajod. Ez után fog adni pár tippet, amik nem lesznek jók, itt rákattintasz arra, hogy "nem oldódott meg a problémám". Ekkor fog feljönni az a rész, ahol részletesen leírod a problémádat.

2 éve 7 hónapja #245590 Írta: mirmur75
Megválaszolva: mirmur75
Üdv

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan lehet a 3v3 nál csapatot váltani?
Sajnos akikkel regeltem nem tudnak jönni. Vagy mikor lehet új csapatot létrehozni? Van lehetőség rá?
Gondolom decemberig csak lehet valahogyan.

Köszi előre is a segitséget.

2 éve 7 hónapja #245644 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Hali.
Van hogy a tankommal odaérek egy tereptárgyhoz, vagy másik tankhoz, és a kameranézet teljesen elálítódik. Ha addig elöre felé néztem akkor az akadály mellé érve majdnem teljes felülnézetbe vált. Beállítási gondjaim vannak?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

2 éve 7 hónapja #245865 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
sziasztok!
olyan problémám van hogy elkezdek játszani a játékkal megyek egy csatát és a következő csatára egyszerüen lezuhan az fps-em 15-20 körüli értékre.az első csatán mindig meg van a stabil 60-70 mint eddig de utána valami elfossa magát és beszaggat az egész.egy sony vaio laptopon nyomom i7 proci 8 giga ram meg egy ati 7600m kártya.sd kliensel full alap beálltással.már kipróbáltam nagyjából mindent a winfos újrarakáson kivül.a gép nem melegszik elvileg minden faszán megy aztán mégse.valakinek valami ötlet?

2 éve 7 hónapja #245873 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99

diszno_sajtt beküldte: Hali.
Van hogy a tankommal odaérek egy tereptárgyhoz, vagy másik tankhoz, és a kameranézet teljesen elálítódik. Ha addig elöre felé néztem akkor az akadály mellé érve majdnem teljes felülnézetbe vált. Beállítási gondjaim vannak?

Ezzel én is szembesültem,mostanában két ház között összevissza ugrál a kamera,nagyon zavaró...gondolom az új peccs óta van,legalábbis eddig nálam nem volt ennyire szar....

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.