SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 9 hónapja #242049 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
Valoszinů az Mtu ěrtěked nem megfelelö otthon....
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242050 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Az internet és a router NEM okozhat fps romlást, a hiba csak a géppel lehet. Ha megszakad a net, akkor nem 70 ms a ping, hanem 999.


Ráadásul ezt könnyű leellenőrizni is csak annyi kell csinálni, hogy egy csatát visszajátszásként megnézni.
Ha így is alacsony az fps, akkor az internetnek semmi köze hozzá.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242151 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nem nekem van ezúttal gondom :)


Csak azt néztem az eredeti hozzászólásban, hogy a ping megnő.. hogy az fps is leesik azt nem.

Hm, így érdekesebb .. :D
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242162 Írta: SharkyPA
Megválaszolva: SharkyPA
Üdv Nektek!

Kérdés: miért nem működik jobb klikkre a cső "rögzítése"? Hiába nyomom le, elmozog a cső/torony abba az irányba, ahova nézek az egérrel...
Alap játék + innen Jactor-xvm-stat modok vannak csak fent.

Előre is köszönöm a segítséget!
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242176 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Üdv Nektek!

Kérdés: miért nem működik jobb klikkre a cső "rögzítése"? Hiába nyomom le, elmozog a cső/torony abba az irányba, ahova nézek az egérrel...
Alap játék + innen Jactor-xvm-stat modok vannak csak fent.

Előre is köszönöm a segítséget!


Nyomva is tartod (kattintásra csak az autoaim aktiválódik/deaktiválódik)? Nem állítottad át esetleg másra?
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242211 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Kösz! Tothem! :thx2:
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242232 Írta: Kolumbusz
Megválaszolva: Kolumbusz
Sziasztok ,help kellene,,arty kábítást nem értem , nem kábítok,ha sebzek , ha mellé megy, ha crit találat akkor sem,vmi nincs beállítva ????..... :( :(
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242233 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Az artyk kábítanak maguktól,nem kell beállítani semmit...Ha robbanási hatósugáron belül van egy tank,akkor megjelenik felette egy visszaszámláló,ami mutatja,hány mp-ig kábítottad el....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kolumbusz
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242235 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Sziasztok ,help kellene,,arty kábítást nem értem , nem kábítok,ha sebzek , ha mellé megy, ha crit találat akkor sem,vmi nincs beállítva ????..... :( :(


ITT írnak róla.
Nem mindegyikkel fog sikerülni, például a lefh artyval nem nagyon fogsz kábítani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kolumbusz
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242237 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok ,help kellene,,arty kábítást nem értem , nem kábítok,ha sebzek , ha mellé megy, ha crit találat akkor sem,vmi nincs beállítva ????..... :( :(


Kérdés, hogy milyen arty-val játszol?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kolumbusz
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242251 Írta: Kolumbusz
Megválaszolva: Kolumbusz
Pz.Sfl.IVb , de mától megvan a Grille is , még azzal sem jött össze eddig.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242254 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99

Pz.Sfl.IVb , de mától megvan a Grille is , még azzal sem jött össze eddig.


Sztem te valamit elnézel....Grille-nek van kábítási ideje....fel tudsz rakni ide csata utáni jelentést,vagy replayt? Abból látni lehetne,mi a helyzet valójában....
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242263 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Pz.Sfl.IVb , de mától megvan a Grille is , még azzal sem jött össze eddig.


A Pz.Sfl.IVb-től ne is várj kábítást, nincs neki. A Grille már tud, csak nem túl nagy a robbanó sugara ( 6-7m ).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Kolumbusz
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242277 Írta: Cyberdine_t800
Megválaszolva: Cyberdine_t800
Üdv!Lehet,hogy teljesen felesleges a kérdés amit felteszek...néha/helyzet függő/belefutok ilyen pixel???????lövésekbe,nem tudom ez-e a jó kifejezés rá?Tornyozok a tankkal,kinézek 2-3 mm hely van ellövök betalál,ez eddig ok,ezt meg csinálom 3-4-szer majd az 5. lövés elakad a 6. is,növelem a távolságot bekapok lövést az enyém megint elakad!Nem tudom ezt a szitut jobban leírni,nem tudom érthető-e???Nem szerver késés,nem gép késés,nem szellem lövés...ezeket már megszoktam ha van!A kérdésem arra irányulna,hogy ha a HD klienssel futtatnám az vajon segítene-e a problémán?Már a beállításokat is fullra vettem/2 gépen is ki próbáltam bár csak sd kliensen/!Hangsúlyozom,hogy néha fordul elő tehát nem játszhatatlan a játék-csak zavaró ha belefutok-,érdemes megpróbálni a HD klienst vagy hagyjam a fenébe mert akkor is megmarad???A segítséget előre is köszönöm,remélem érthetően írtam le a dolgot!!! :S
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242282 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99
Szia! Egyszer már elmagyarázták ezt nálam hozzáértőbbek itt...az a lényeg,hogy amit látsz,meg a cső nem ugyanoda "néz" ezért van,hogy néha elakad a lövés...a HD kliens ezt még fokozza sztem,mert még részletesebb,ezért ott már van aljnövényzet bőven,így még annyira sem látod a körvonalát a dombnak....én is felraktam annó,de csak pár körig,mert zavart...persze ez én vagyok....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cyberdine_t800
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.