SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 9 hónapja #241821 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Ezt lehetett volna segítség topicban is feltenni ezért kár ujat nyitni !
Egyébként a tiltólistával nem kerülheted el, azok csak üzenetet nem tudnak küldeni Neked még a csata után sem ! Ilyenkor a neve mellett egy áthúzott x-el lévő azt hiszem hangszoró jel mutatja, hogy Nálad a tiltólistán van.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241835 Írta: Archangelsix
Megválaszolva: Archangelsix
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, elhagytam a számomat amit megadtam a wotnak biztonsági okokból. És most nem tudom megváltoztatni mert arra számra küld vissza igazoló kódot illetve igy jelszót sem tudok váltani. Van erre megoldás? :( :(
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #241838 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, elhagytam a számomat amit megadtam a wotnak biztonsági okokból. És most nem tudom megváltoztatni mert arra számra küld vissza igazoló kódot illetve igy jelszót sem tudok váltani. Van erre megoldás? :( :(


Abban az esetben tudnak neked segíteni, ha már korábban vásároltál valamit a wargamingtől. Ha bemásolod nekik a vásárlásról szóló bizonylatot, akkor kérheted az elveszett telefonszám törlését.

eu.wargaming.ne...es/518

(Végső esetben az is elég, ha igazolod, hogy valóban tiéd volt a telefonszám, pl. egy telefon számlával)
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241935 Írta: Okynawa
Megválaszolva: Okynawa
wotreplays.com/...r_k_gf

lehet h találtam egy bug ot, de nem biztos még.nem tudom eldönteni, de nagyon úgy látni, hogy a Type4 Heavy mintha elkábítaná a Cryslerem. egy csapatban vagyunk, de amikor rálő a VK ra, akkor kábulok és sebződök is. de az is igaz h előttte kb 1-1,5mp el kap egy lövést az artytól, és lehetséges, hogy beleértem még a kábításba? valakivel le tudnám tesztelni, akinek van trollos type4 e? én hoznám a Cryslert.
(a játékteljesítményt nem kell véleményezni, tudom én is h szar voltam, de nem nagyon tudtam rá figyelni, mert hisztizett a gyerek, köszi)
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241956 Írta: Achotep
Megválaszolva: Achotep
Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel a kérdést, az oldalt régóta figyelem, de a fórumban még új vagyok.
Adott egy Dell inspiron 15 3543-as laptop, amin játszom. Az albérletben, ahol több időt töltök, kiválóan működik a wifi-n (40 fps környéke, kezelhető pinggel), viszont itthon ugyanez a laptop 27 mega/s-es nettel 11 fps, 70 ping-es értéket produkál. Az imént frissítettem BIOS-t, wifi drivert, ám a játékban érezhető hatása nincs. Tudna valaki tippet adni, hogy mit kellene javítani esetleg?Köszönöm előre is!

ui: További két helyszínen próbáltam még játszani vele, az egyiken tökéletesen működött, a másikon az itthonihoz hasonló szaggatás jelentkezett.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241957 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel a kérdést, az oldalt régóta figyelem, de a fórumban még új vagyok.
Adott egy Dell inspiron 15 3543-as laptop, amin játszom. Az albérletben, ahol több időt töltök, kiválóan működik a wifi-n (40 fps környéke, kezelhető pinggel), viszont itthon ugyanez a laptop 27 mega/s-es nettel 11 fps, 70 ping-es értéket produkál. Az imént frissítettem BIOS-t, wifi drivert, ám a játékban érezhető hatása nincs. Tudna valaki tippet adni, hogy mit kellene javítani esetleg?Köszönöm előre is!

ui: További két helyszínen próbáltam még játszani vele, az egyiken tökéletesen működött, a másikon az itthonihoz hasonló szaggatás jelentkezett.


Üdv a fórumon!

Jönnek majd okosabbak!
Nekem csak annyi kérdésem van, hogy nem tudod otthon megoldani a wotozás idejére a kábeles csatlakozást?
Valamint: nem lehet, hogy az otthoni routeretek gyenge kicsit kiszolgálni az igényeket? (nálunk ilyesmi volt a hiba)
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241960 Írta: Achotep
Megválaszolva: Achotep
Köszönöm az üdvözlést és a választ is! :)
Sajnos a kábeles megoldás nem játszik, no meg bíztam benne, hátha a laptopbeállításokkal kiküszöbölhető a hiba. Viszont az nekem is megfordult a fejemben, hogy a router lehet a problémás, így némileg megerősít a felvetésed ebben az irányban, köszönöm.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241967 Írta: spadie
Megválaszolva: spadie
Hali!

A wotinfo folyamatosan küld hozzászólás értesítő e-mailt, ami a spam-ba megy no meg baromi idegesítő. Hol lehet ezt kikapcsolni? Nem találom..
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241979 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!

Remélem jó helyen teszem fel a kérdést, az oldalt régóta figyelem, de a fórumban még új vagyok.
Adott egy Dell inspiron 15 3543-as laptop, amin játszom. Az albérletben, ahol több időt töltök, kiválóan működik a wifi-n (40 fps környéke, kezelhető pinggel), viszont itthon ugyanez a laptop 27 mega/s-es nettel 11 fps, 70 ping-es értéket produkál. Az imént frissítettem BIOS-t, wifi drivert, ám a játékban érezhető hatása nincs. Tudna valaki tippet adni, hogy mit kellene javítani esetleg?Köszönöm előre is!

ui: További két helyszínen próbáltam még játszani vele, az egyiken tökéletesen működött, a másikon az itthonihoz hasonló szaggatás jelentkezett.

Máshol lesz a probléma, a 70-es ping nem kéne gondot okozzon. Vagy rosszul szellőzik a géped vagy egy háttérben futó (vagy a tálcán lévő) program terheli a rendszert.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241980 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nem hinném hogy a laptop szellőzése helyszínfüggő volna. :)

A probléma szerintem a különböző helyszíneken levő wifi routerekkel lesz.. Esetleg hogy használja-e éppen más is a "családi" netet ... de valószínűbb hogy a router.

Egyrészt ha nem elég erős a jel, veszhetnek el "csomagok" .. a többszörös adatküldés a gép és a router között lassítja a kommunikációt... másrészt meg a routerek elétrő szabványokon kommunikálnak.. lehet régebbi, gynegébb az a vas is...

Ez ha csak böngészésre használja az ember nem jön ki, még ytube videó nézésénél se (ott kicsit előrébb szokott tartani a gép a letöltésben mint amit épp látsz... ) ... de egy ilyen játéknál mint a wot már nem mindegy...
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241981 Írta: FaceDancer
Megválaszolva: FaceDancer
Sziasztok!
A reggeli micro frissítés után nem enged be a játék. Csatlakozás közben a szinkronizálásnál megáll és azt írja lecsatlakoztál a szerverről. Van valami megoldás? Gép és router resi és újraindítás megvolt, de nem használt.
Minden ötletet köszönök előre is!

Face
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #241986 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Nem hinném hogy a laptop szellőzése helyszínfüggő volna. :)

A probléma szerintem a különböző helyszíneken levő wifi routerekkel lesz.. Esetleg hogy használja-e éppen más is a "családi" netet ... de valószínűbb hogy a router.

Egyrészt ha nem elég erős a jel, veszhetnek el "csomagok" .. a többszörös adatküldés a gép és a router között lassítja a kommunikációt... másrészt meg a routerek elétrő szabványokon kommunikálnak.. lehet régebbi, gynegébb az a vas is...

Ez ha csak böngészésre használja az ember nem jön ki, még ytube videó nézésénél se (ott kicsit előrébb szokott tartani a gép a letöltésben mint amit épp látsz... ) ... de egy ilyen játéknál mint a wot már nem mindegy...


Az internet és a router NEM okozhat fps romlást, a hiba csak a géppel lehet. Ha megszakad a net, akkor nem 70 ms a ping, hanem 999.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242019 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Sics , milyen routered van otthon ?

Mivel írtad hogy máshol jól működik a WiFi-s kapcsolattal ezért biztos hogy nem a lapos a hibás. Nagy valószínűséggel az otthoni routeretek nem bírja el az igényeket.

Ha belefér a pénztárcába akkor javaslom cseréld le valami komolyabb eszközre.
A lényeg hogy Gigabites Lan-t és minimum 300 MB-s MIMO-s WiFi-t tudjon.
A 3 antenna sem hátrány ;)

Ilyeneket már kb. 12-15 ezertől kapni.

( EZ pedig már bőven sok is a legtöbb helyre :) )
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242031 Írta: Achotep
Megválaszolva: Achotep
Köszönöm mindenkinek az ötletelést, észrevételeket, tippeket!
Alapvetően nyilván hajlottam volna arra, hogy a laptoppal van a gond, de ha négy helyszínből kettőn működik rendesen, akkor nem tudom a szellőzésre vagy a háttéralkalmazásokra fogni.
Szóval logikailag a routert okolnám, más megoldást nem tudok elképzelni egyelőre sajnos.
Téma zárolva.
6 éve 9 hónapja #242040 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sics , milyen routered van otthon ?

Mivel írtad hogy máshol jól működik a WiFi-s kapcsolattal ezért biztos hogy nem a lapos a hibás. Nagy valószínűséggel az otthoni routeretek nem bírja el az igényeket.

Ha belefér a pénztárcába akkor javaslom cseréld le valami komolyabb eszközre.
A lényeg hogy Gigabites Lan-t és minimum 300 MB-s MIMO-s WiFi-t tudjon.
A 3 antenna sem hátrány ;)

Ilyeneket már kb. 12-15 ezertől kapni.

( EZ pedig már bőven sok is a legtöbb helyre :) )


A router a pingre van hatással, de az fps a kérdés. Én is wifiről játszok, de amikor elmegy a jel, akkor marad a 60 fps (attól még ugyanúgy anyázok a 999-es ping miatt)
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.