SEGÍTSÉG! [régi]

6 éve 11 hónapja #238647 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Sziasztok!

Van egy gondom: nem indul el a játék


Ha nem indul, hát be kell rúgni!! :beer2:


Ittam én már eleget (6 év felsőoktatás...). Inkább megpróbálkoztam egy tickettel.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #238663 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

Srácok itt mi lehet a probléma?Az összes tanknál ez fogad,semmiféle mod nincs még fenn.Sehol sem látom a legénységet :wb:

Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238665 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Hali!

Srácok itt mi lehet a probléma?Az összes tanknál ez fogad,semmiféle mod nincs még fenn.Sehol sem látom a legénységet :wb:

Így elsőre azt mondanám, hogy töröld ki a preferences.xml-t, vagy a teljes mappát, amiben van. Lehet, hogy a verzió váltástól elszállt valami beállítás, de talán ez segít.
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238750 Írta: Thomm107
Megválaszolva: Thomm107
Valaki tudna nekem segíteni???
Próbálok belépni a fegyverraktár menübe játékon belül, de mindig lefagy!!!
Nem tudom használni! Valaki segítsen pls!!!!!
csak pörög, hogy bolt frissítése, de nem csinál semmit! Már többször újraraktam, modok sincsenek fent!
Valaki?
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238767 Írta: Thomm107
Megválaszolva: Thomm107
Valaki tudna nekem segíteni???
Próbálok belépni a fegyverraktár menübe játékon belül, de mindig lefagy!!!
Nem tudom használni! Valaki segítsen pls!!!!!
csak pörög, hogy bolt frissítése, de nem csinál semmit! Már többször újraraktam, modok sincsenek fent!
Valaki?
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238805 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Ajánlanátok nekem egy tier8 prémium tankot?

Most, hogy van opció a becserélésre, végre hasznát venném a T28 Concept-nek, de halvány lila gőzöm sincs, melyik tier 8 játékban kapható prémiumot lenne érdemes megvenni helyette.

Előre is köszi
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238807 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000

Ajánlanátok nekem egy tier8 prémium tankot?

Most, hogy van opció a becserélésre, végre hasznát venném a T28 Concept-nek, de halvány lila gőzöm sincs, melyik tier 8 játékban kapható prémiumot lenne érdemes megvenni helyette.

Előre is köszi


Azt nem irtad mi van t8ba meg neked prémböl :) Amit megéri szerintem,löwe,strv s1.Ez a 2 t10be is jól darál.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238808 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Ajánlanátok nekem egy tier8 prémium tankot?

Most, hogy van opció a becserélésre, végre hasznát venném a T28 Concept-nek, de halvány lila gőzöm sincs, melyik tier 8 játékban kapható prémiumot lenne érdemes megvenni helyette.

Előre is köszi


Várj vele szerintem holnapig, lehet bővűl kinálat amire cserélhetted. ( T28 Concept-et cserélné le asszem)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238811 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Valóban, nincs semmilyen prémtankom, kivéve a suttyóprémet, de lévén a t28 C kb csak porfogónak jó, gondoltam érdemes lenne váltani.

Ami opcionális az a SPershing, illetve a Rev ahogy elnézem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, Tomat
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238814 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Superpörit? LOLOLOL! Nyuszi megint beivott :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat, Rohamnyuszi
Téma zárolva.
6 éve 11 hónapja #238817 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74

Valóban, nincs semmilyen prémtankom, kivéve a suttyóprémet, de lévén a t28 C kb csak porfogónak jó, gondoltam érdemes lenne váltani.

Ami opcionális az a SPershing, illetve a Rev ahogy elnézem.

a revizé jólesz...a suppöri-ről nem sok jót olvasgattaamm :d2: ...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #239187 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Van valakinek valami tippje??
Nem tudom a beállításokat használni két napja még működött most meg ez fogad ha ráklikkelek a beállításokra:



Nem reagál semmire csak a windows gombbal tudok kilépni a játékból és utána leállítás.....
Azért volna fontos mert más a videó készítésekor a beállítás és más amikor játszanék.
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja #239188 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Vasaroltam egy fejhalgatot, aminek usb csatlakozasa is van, az usb-t nem erzekeli a gep. Kell neki valami kulon program ha ezt akarom hasznalni, v van allitasi lehetoseg valahol?
Pc-n nem problema a jack hasznalat, de a laptopon csak egy jack aljzat van, v hallom v beszelek.
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja #239193 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Sziasztok!

Van egy gondom: nem indul el a játék


Ha nem indul, hát be kell rúgni!! :beer2:


Ittam én már eleget (6 év felsőoktatás...). Inkább megpróbálkoztam egy tickettel.


Ha valaki hasonloba futna bele: frissitettem a videokartya drivert, es utana mar ment. Bar nem igazan ertem, hogy egyszer csak miert nem volt mar megfelelo a regi driver (vagy egy eve jött ki ujabb, de eddig nem kellett), mert a gepen nem törtent semmi valtozas... Mindegy, a lenyeg, hogy megoldodott.
(persze a ticketem azota sincs feldolgozva)
Téma zárolva.
6 éve 10 hónapja #239233 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Van valakinek valami tippje??
Nem tudom a beállításokat használni két napja még működött most meg ez fogad ha ráklikkelek a beállításokra:



Nem reagál semmire csak a windows gombbal tudok kilépni a játékból és utána leállítás.....
Azért volna fontos mert más a videó készítésekor a beállítás és más amikor játszanék.

A cache törlése vagy a preferences törlése nem segít?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.