SEGÍTSÉG!

2 éve 7 hónapja #237759 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

dobilaci beküldte:

Grande__Reagel beküldte:

Von_Patrik_2017 beküldte: Sziasztok!
Elkezdtem komolyan venni a kapott fiókomat 1 hónapja játszok rajta zsole_2015!
Szeretnék egy névváltást,csak passz,hogy hogy kell!
Meg tegnap két tankom csövére is kaptam 1-1 csikot gunmark vagy mi!Azt szeretném tudni azokat mire és hogy kaptam!Azóta semmire nem kaptam ilyeneket pedig volt egy tank ász csatám is vagy a kettő nem fugg össze?
Köszönöm előre is! :thx2:

Szia

A gunmarkot sebzésre + felderítés általi sebzése/tracksebzésre(láncolás) kapod. Ennek az elmúlt 100 csatában magasabbnak kell lennie, mint a játékosok 65%-a (első jel), 85%-a (második jel), és 95%-a (harmadik jel).
Ez tankonként értendő. Ha rámész az adott tankkal a stadodra, a panel jobb felső sarkában van a jel, meg tudod nézni h hol tartasz.

A jelet csak tier 5 és nagyobb tankokkal tudod megszerezni.

Spot vagy lancolasos spot sebzes kozul az fog beleszamitani amelyik tobb az adott csataban, nem adodik ossze.

Tudom... a perjel arra utal, h vagy-vagy. Mondjuk valóban nem biztos, h egyértelmű :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #237786 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
Az elmúlt 14 napban az adott tankal játszó játékosok közt kell a százalékot teljesíteni. Szerintem nincs az a 100 csatás statisztika

Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök!

2 éve 7 hónapja #237854 Írta: Grande__Reagel

zeroveritas beküldte: Az elmúlt 14 napban az adott tankal játszó játékosok közt kell a százalékot teljesíteni. Szerintem nincs az a 100 csatás statisztika

14 nap/100 csata, nem?

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #237855 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Grande__Reagel beküldte:

zeroveritas beküldte: Az elmúlt 14 napban az adott tankal játszó játékosok közt kell a százalékot teljesíteni. Szerintem nincs az a 100 csatás statisztika

14 nap/100 csata, nem?

Elvileg 100 csata, de én kaptam már gunmarkot olyan tankra, amivel még nem mentem 100 csatát. KV-85-tel 65 csatát mentem összesen eddig és már van rajta egy gm.

2 éve 7 hónapja #237857 Írta: Grande__Reagel

Snoke beküldte:

Grande__Reagel beküldte:

14 nap/100 csata, nem?

Elvileg 100 csata, de én kaptam már gunmarkot olyan tankra, amivel még nem mentem 100 csatát. KV-85-tel 65 csatát mentem összesen eddig és már van rajta egy gm.

Igen, mert te akkor 65 csatával többet értél el, mint más az utolsó 100 csatájával. De ha neked is meglesz a 100+ csatád, akkor már csak az utolsó 100 csatád fog számítani. Vhogy így van, azt hiszem, de am a leírásban egyértleműen le van írva, most nem tudom megnézni :-)

2 éve 7 hónapja #237858 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
console.worldof...lence/

"Marks of Excellence are calculated by using an EMA (Exponential Moving Average), and each tank has its own EMA. We compare your EMA against the highest average damage for all players using that same tank during the time period to determine if you qualify for a Mark."

Ha jól értem 0 angoltudással...

Van egy exponenciálisan növekvő érték ami tankonként változó. A WG az adatokból a 14 napos periódusban veszi a legmagasabb átlagsebzésű játékosok EMA értékét, és avval veti össze a tiedet.

Ha ezt meredekebben közelíted meg, hamarabb érheted el a 3 GM-ot. Ha kevésbé meredeken , akkor később.

A link altt 3 grafikont érdemes megnézni. Ha a te átlagjaid amit csatánként tolsz, a kialakult érték ( dmg+asist ) ennél magasabb akkor hamarosan eléred a 3 jelet. Ha elmaradsz ettől, akkor %-osan ott fogsz megrekedni, ahol a képességeid engedik. Ez 14 naponta változhat, attól függően milyen az aktivitás az adott tankkal, de csak kis mértékben.

Amit én sem értek, hogy ha folyamatosan a "kívánt" érték felett megyek egy tankkal, miért tart a példában vett esetben is 33 csatába a 3GM?

Értem az exponenciális függvény lényegét, de ahol az egyik érték a csataszám. és csak a dmg+assist az az érték amitől függ a meredeksége, és 3 ponton , a 14 napos megállapított érték 65/85/95%-nál jár az egy-egy jelölés, de folyamatosan a kívánt érték felett teljesítek, akkor mért ilyen lassú felfutású a grafikon?

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #237859 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Snoke beküldte:

Grande__Reagel beküldte:

14 nap/100 csata, nem?

Az utolsó 100 csatád kombinált sebzésének átlagát veszi - de ha kevesebb csatát mész, az átlagot akkor is megképzi, de mindig százzal oszt vissza.
Tegyük fel, hogy 65 csatát mentél egy tankkal, elértél 1000 átlagsebzést és 500 támogatót. Az átlagos kombinált sebzésed 1500, a GM számítás szempontjából viszont 975 lesz >>> ((1000x65)+(500x65))/100
Ha az első/második/harmadik GM megszerzéséhez ez utóbbi elegendő, akkor is megkapod a GM-t, ha még nem mentél 100 csatát.
A 14 nap a "referencia" átlagok gyűjtésére vonatkozik, nem neked kell a csatákat a 14 napos időszakon belül menned.

propterea accipite armaturam Dei ut possitis resistere in die malo et omnibus perfectis stare
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: phurges00, Snoke

2 éve 7 hónapja #237862 Írta: Kingofthenorth
Megválaszolva: Kingofthenorth
Kerdes : Van a garazsomban BC 25t, T57 Heavy, Is7 , BC 155 58 , FV 215B 183 szerintetek a 0.9.18-as valtozasokat figyelembe veve erdemes meg visszavenni a kovetkezoket ? : Jg.Pz.E100 , Grille15, T92 HMC , Obj 268 es ha igen akkor melyeket az utobbiak kozul? Koszonom az epito jellegu hozzaszolasokat :thx2:

2 éve 7 hónapja #237863 Írta: Kingofthenorth
Megválaszolva: Kingofthenorth
Kerdes : Van a garazsomban BC 25t, T57 Heavy, Is7 , BC 155 58 , FV 215B 183 szerintetek a 0.9.18-as valtozasokat figyelembe veve erdemes meg visszavenni a kovetkezoket ? : Jg.Pz.E100 , Grille15, T92 HMC , Obj 268 es ha igen akkor melyeket az utobbiak kozul? Koszonom az epito jellegu hozzaszolasokat :thx2:

2 éve 7 hónapja #237874 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Kingofthenorth beküldte: Kerdes : Van a garazsomban BC 25t, T57 Heavy, Is7 , BC 155 58 , FV 215B 183 szerintetek a 0.9.18-as valtozasokat figyelembe veve erdemes meg visszavenni a kovetkezoket ? : Jg.Pz.E100 , Grille15, T92 HMC , Obj 268 es ha igen akkor melyeket az utobbiak kozul? Koszonom az epito jellegu hozzaszolasokat :thx2:

Ha van BC 155 58, akkor nem érdemes másik SPG-t venni. A TD-k közül szerintem azt válaszd, amelyikkel jobban tudsz érvényesülni. Ha jó vagy rejtőzködésben és mesterlövészetben, akkor Grille15 vagy Obj 268, ha félelmet akarsz kelteni a frontvonalon, akkor Jg.Pz.E100.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kingofthenorth

2 éve 7 hónapja #237875 Írta: Horgony1
Megválaszolva: Horgony1
A Grille még mindíg játszható szerintem és jobb mint a másik két td. Anno a 268-at eladtam én is JPZE100 pedig sosem volt ,de nem is érzek rá késztetést . A BC25 igényli nagyon a jó legénységet és a szakértő játékost. Anno kétszer futottam neki és sajnos a 350 csata rányomta a bélyegét rendesen a statomra vele . Arty-t én biztosan nem vennék most vissza a frissítés előtt. A t57 szerintem játszható ,de ha van 50B akkor az jobb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kingofthenorth

2 éve 7 hónapja #237881 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00

CrawlingChaos beküldte:

Snoke beküldte:

Grande__Reagel beküldte:

14 nap/100 csata, nem?

Az utolsó 100 csatád kombinált sebzésének átlagát veszi - de ha kevesebb csatát mész, az átlagot akkor is megképzi, de mindig százzal oszt vissza.
Tegyük fel, hogy 65 csatát mentél egy tankkal, elértél 1000 átlagsebzést és 500 támogatót. Az átlagos kombinált sebzésed 1500, a GM számítás szempontjából viszont 975 lesz >>> ((1000x65)+(500x65))/100
Ha az első/második/harmadik GM megszerzéséhez ez utóbbi elegendő, akkor is megkapod a GM-t, ha még nem mentél 100 csatát.
A 14 nap a "referencia" átlagok gyűjtésére vonatkozik, nem neked kell a csatákat a 14 napos időszakon belül menned.

Köszönöm evvel nekem is válaszoltál. :thx3:

2 éve 7 hónapja #237923 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Sziasztok!

Nem tudom teljes képernyős módra állítania a grafikai beállításnál a játékot visszavált automatikusan ablakos módra... Miért segítsetek?! :wb:

2 éve 7 hónapja #237924 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal
Sziasztok! A prémshopbol akartam meg venni a svéd Td-t és azt irja nekem, hogy próbáljam meg később mert valami nem stimmel. Ellenőriztem nem ütöttem el semmit kártyárol vásároltam volna. Valaki járt még igy vagy nálam van a hiba???

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

2 éve 7 hónapja #237931 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas

RAZERXX beküldte: Sziasztok!

Nem tudom teljes képernyős módra állítania a grafikai beállításnál a játékot visszavált automatikusan ablakos módra... Miért segítsetek?! :wb:

Tedd keret nélküli ablakosra!

Dudálj nyugodtan, éppen újratöltök!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RAZERXX

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.