SEGÍTSÉG!

2 éve 6 hónapja #237183 Írta: laszlofonagy
Megválaszolva: laszlofonagy
Folyamatosan visszautasító üzeneteket kapok,hogy nem lehet vásárolni,illetve próbálja meg később a vásárlást !
Milyen érdekes ugye!
A mellékletben csatoltam a képet a jelenségről :)
Valaki tud egy jó ötletet a megoldásra,ami nem természeresen a wargamingnek írt ezer meg ezer levélről szól,hanem a rövid megfejtéses válaszról,hogy miért és mit kell csinálni,hogy jó legyen?
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 6 hónapja #237189 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

laszlofonagy beküldte: Folyamatosan visszautasító üzeneteket kapok,hogy nem lehet vásárolni,illetve próbálja meg később a vásárlást !
Milyen érdekes ugye!
Valaki tud egy jó ötletet a megoldásra,ami nem természeresen a wargamingnek írt ezer meg ezer levélről szól,hanem a rövid megfejtéses válaszról,hogy miért és mit kell csinálni,hogy jó legyen?

Megoldásként javasolhatnám a pénz elköltését az új IPA sörre amit a Soproni dobott piacra?

Kimondottan kellemes ár-érték arányban került a polcokra és garantáltan kellemes perceket hoz az életedbe.

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Lucimiento, Tomat, laszlofonagy, AntTheZ

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #237207 Írta: bigimiHUN
Megválaszolva: bigimiHUN

Kaszas58 beküldte: SziasztoK! Egy kis segitsegre lenne szuksegem! Tegnapelott vettem volna aranyat SMS-en keresztul 2k-ert, ugy csinaltam ahogy kellett, de az aktivalo kod helyett a szolgaltatotol jott egy uzenet, hogy az emelt dijas SMS ek le vannak tiltva, de a penzt a szamlamrol leszedtek. WG supportnak irtam, ok azt mondjak, hogy nincs a rendszerukben. Valaki jart mar igy/tudna segiteni?

Szia!
Nem a számládról nem vettek le pénzt, nem fogsz +2k-val magasabb telefonszámlát kapni!
Mivel a szolgáltatód küldte, hogy az emelt díjas SMS le van tiltva, így nem került sor tranzakcióra!!!!!!!!
Ergo fölöslegesen írtál a WG-nek.
Ez olyan mikor fedezet hiány miatt nincs utalás hiába küldenél pénzt nincs utalás.

2 éve 6 hónapja #237219 Írta: Scanmen
Megválaszolva: Scanmen

laszlofonagy beküldte: Folyamatosan visszautasító üzeneteket kapok,hogy nem lehet vásárolni,illetve próbálja meg később a vásárlást !
Milyen érdekes ugye!

A csatolt fotó alapján, úgy tűnik náluk van a gond. Átmeneti hiba, vagy egyszerűen karbantartás állhat a háttérben. Nekem hasonló hibát írt amikor a netes vásárlásra fenntartott kártyát elfelejtettem feltölteni, de az igazat megvallva, az ott megjelenő apróbetűs részre nem emlékszem.
Várj egy-két órát, és próbáld újra. shaking

Isten útjai és a WG döntései kifürkészhetetlenek....

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: laszlofonagy

2 éve 6 hónapja #237237 Írta: Kaszas58
Megválaszolva: Kaszas58
Kicsit pontosítok, már az egyenlegemről levették. 3,5k volt rajta, de most csak 1,5k van. Szóval az a 2k biztos hogy elment. Kaptam választ a WG-től, nem találják telefonszám alapján a fizetést. Szóval itt a szolgáltatónál, vagy a WG partnercégénél (Aki szolgáltatja az SMS szolgáltatást) lessz a baj. Majd bemegyek ezüggyel a Vodafonhoz.

2 éve 6 hónapja #237280 Írta: ladaburger
Megválaszolva: ladaburger
Sziasztok!
Segítség kellene....

Eddig laptopon toltam, de beruháztam egy PC-re és játék felrakásakor a frissítést mielőtt végigmenne, valamiért megszakad, és már háromszor ismételtem meg, de egyszer sem jött le rendesen.
Nem fut párhuzamosan semmi...
Mi lehet a gond?

2 éve 6 hónapja #237285 Írta: kaboca_hun
Megválaszolva: kaboca_hun
Szia! Próbáld meg a tűzfal beállításokat, ha még nem tetted meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ladaburger

2 éve 6 hónapja #237347 Írta: ladaburger
Megválaszolva: ladaburger
Köszi a tippet, de már megoldódott.
Frissíteni kellett a windózt, és utána már felrakta :thx2:

2 éve 6 hónapja #237348 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Hogyan tudom törölni az accomat :rofl:

2 éve 6 hónapja #237352 Írta: kaboca_hun
Megválaszolva: kaboca_hun
Remek! Sok sikert
shaking

2 éve 6 hónapja #237355 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000
A WG Wallet szolgáltatás sikeresen szinkronizálva. Az összes aranyad és a szabad tapasztalati pontod most már elérhető.

Reggel 7 óta mikor sero restart volt ezt irja ki egyfolytába.Minden csata után és szinte 10-15mpenként.Baromira idegesitö már,még kikapcsolni se tudom.Másnál is van ilyen???

2 éve 6 hónapja #237482 Írta: noisned
Megválaszolva: noisned

01viper01 beküldte:

zeroveritas beküldte: A catchtörlés az appdatát törli pont. Valamid hiányzik a resből. Az audio, gui, textre gondolok. Telepíts újra. Én tegnap raktam újra a wotot és minden okés

Mielőtt írtam volna a fórumra az volt az első amit megtettem, azóta kétszer telepítettem újra wotot, de semmi változás.

Szia!

Ha minden úgy van ahogy írtad, szűz win10, szűz WOT, törölt cache, tűzfal is átengedi, akkor egyvalami maradt: víruskeresőd mid van? Amennyiben AVASt vagy valami más ingyenes csodaprogram, kapard le a gépedről, maradj a gyári defendernél egyenlőre és úgy próbáld.

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #237508 Írta: wotman4000
Megtaláltam az új verzióra a Deegies sight célzó modot.Csak az a bibi benne hogy ellenséges tank töltésidejét kijelzi,ami úgye tiltott és illegális.Lenne valaki hozzáértö aki meg tudná bütykölni hogy ne legyen gond vele???
Sajnos én nem vagyok hozzáértö,de szerintem sokan örülnének neki,föleg akik régebben is használták.

2 éve 6 hónapja - 2 éve 6 hónapja #237509 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Takarítsd ki a hozzászólásodból a linket és küldd el annak, aki majd vállalkozik a kérésedre! :thx2:

Trollz be flippin' out, Mon!

2 éve 6 hónapja #237510 Írta: wotman4000

Thothem beküldte: Takarítsd ki a hozzászólásodból a linket és küldd el annak, aki majd vállalkozik a kérésedre! :thx2:

ok :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.