SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 1 hete #234669 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
Nézd meg a mods mappádat is, csak az üres 0.9.17.1 legyen benne, meg ürítsd ki a res_modsot is. Abban is üres legyen ez a mappa
Téma zárolva.
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #234744 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Nem tudok vásárolni, mert "Updating store" üzenettel a végtelenségig homokozik.
Érdekes, mert a depó része működik. Safe módban indítva is ugyanez. :/
Valami ötlet?
Téma zárolva.
7 éve 1 hete #234821 Írta: Vintagemike
Megválaszolva: Vintagemike
Sziasztok,

van egy kis problémám az átképzéssel kapcsolatban, remélem tudtok segíteni. Valszeg noob a kérdés, de hát én is az vagyok :)

Szóval van egy Cromwell B prém tankom, a legénység 121%, 3 skill.
Most értem el a brit ágon a sima Cromwellig, megvettem, és át akartam tenni bele a B legénységét újraképezve, de valamiért nem engedi a 100%-os újraképzést aranyért, csak a 80%-ost sima pénzért, de ekkor nyilván csökken a legénység képzettségi szintje, amit nem szeretnék.

Ami érdekes, hogy ha egyenként nézem az embereket, akkor sem engedi a 100%-ost, viszont a személyes file-ban 90%-os újraképzés érhető el sima pénzért, nem 80%, mint a csoportosban.

Nem tudjátok, hogy miért nem engedi a 100%-os újraképzést? Mi van, ha a 80%-os csoportosra nyomok, vagy a személyes file-ban a 90%-osra, sima pénzért? Mennyi marad így a 121%-bol?

Köszi, üdv
VM
Téma zárolva.
7 éve 1 hete - 7 éve 1 hete #234827 Írta: zeroveritas
Megválaszolva: zeroveritas
A 100%-hoz arany kell. Ha van aranyad és xvm-ed is, nézd meg nincs-e beállítva az, hogy le lehessen zárni az aranyat és a szabad xp használatát. Ha vannak lakatjaid alattuk, akkor kattanj a lakatra az aranynál és kinyitod vele. Utána lehet használni, így átképezhetsz 100 százalékosra.
Téma zárolva.
7 éve 1 hete #234828 Írta: Vintagemike
Megválaszolva: Vintagemike
Ó basszus, köszi, nincs tiltva az arany, csak kifogytam, nem vettem észre :cheer:

Köszi még egyszer :)
Téma zárolva.
7 éve 1 hete #234858 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
dobilaci már megírta, hogy nagy valószínűséggel mi-miért történik a statd környékén - így nem is írnám le mégegyszer ugyanazt.
Viszont, csak hogy lásd, nem csak téged érint a dolog, küldöm az én eredményem tegnapról - 19 csata után mondtam azt hogy akkor ez most ennyi volt mára :-(




Szaktanácsadást kérnék:





Mit csinálok rosszul? :unsure:

Tudom, hogy egy nap adatai nem mérvadóak, de lévén az elmúlt egy hétben 54.20-ról sikerült 54.02-nél tartani (winrate), sejtem okkal van jelen a tendencia és okos függőként elsőként magamban keresem a hibát.

Tény, hogy korábban nem a preferált tankjaimmal játszottam, de pont ennek okán vetettem ma bele magam a kedvenc hármasba, ahol mégsem volt eredményes a winrate növelés.

Sem egyénileg, sem szakaszban...

Talán a tapasztaltabb emberek látnak ebben valamit, ami segítségemre lenne.

Előre is köszönöm. shaking

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
7 éve 1 hete #234860 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Nekem a T26E5-el volt egy nagyon rossz szeriam. Aznap mikor megvettem az elso 15 csatambol 10-ben kivagott az arty, egy par napig feltem is ujra elovenni de azota mentem mar vele jo csatakat. :P
Téma zárolva.
7 éve 6 napja #234974 Írta: Von_Patrik_2017
Megválaszolva: Von_Patrik_2017

Ez az acc halott - nem töltenék vele egy percet se, hacsak nem kizárólag fun célból játszol a WoT-al. Inkább neki kellett volna fizetni neked hogy ezt átvedd.
Sorry, de tényleg így gondolom....

Sziasztok!
Kollegám átadta a fiókját.elég kezdő de sok a kifejlesztett tank.
Azt szeretném kérdezni melyik tier5-ös tankokat vegyem vissza,hogy tanuljam a játékot?
2-3000 csatát szándékozok csak tier5-brn tölteni
A fiók név zsole_2015.Nem pénzért van hanem csere ő megutálta a wotot,én meg átadtam a war thunderes fiókom.
Ja és minden tankosztályból 2 tankot fogok vissza venni!
A válaszokat előre is köszönöm! :beer2:


Sajnos rájöttem,oda adtam a feleségemnek azt a fiókot,ö ugyis csak ritkán játszik!
Én meg meg maradtam a fiókomnál,lehet abból többet kihozok idővel,remélem!
Más,az MM mi alaplyán raklya össze a csapatokat?
Ugyanis csak tier5-ig vannak vasaim de nagyon ritkán vagyok top tier,ráadásul sokszok 20-40% eséllyel indul a csapatom :wb:
Alig tudok kreditet gyűlyteni ugyanis rengeteg goldok vagyok kénytelen lőni!
Sajnos már nincs prém fiókom,hogy játszak az ilyen csatákba?
Téma zárolva.
7 éve 6 napja #234992 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, ránéztem az accodra és az a helyzet hogy t5-ben mindegyik fajta tankból van legalább egy jó:
Heavy:KV1; Med: T-34; TD:T-67; Light: Crusader
Kevés csatád van még, és a tapasztalat hiánya az ami hiányzik. Ami szintén látszik, hogy a nehéztankokkal jobban megy így én a KV1-el próbálkoznék elsősorban, az talán a legmegbocsátóbb tank a hibákkal szemben. Milyen felszerelés van ezeken a tankokon, milyen legénység ül bennük? Töltesz fel pár képet? - Akkor pontosabb lenne a kép.
A fő probléma, hogy csatánként nincs több mint max. 2-3 sebző lövésed, ez nagyon kevés, ezen kell dolgozni elsősorban. A KV1 alaplőszere nagyon sok mindenre elég - biztosan többre mint 392 átlag dmg.

Ez az acc halott - nem töltenék vele egy percet se, hacsak nem kizárólag fun célból játszol a WoT-al. Inkább neki kellett volna fizetni neked hogy ezt átvedd.
Sorry, de tényleg így gondolom....

Sziasztok!
Kollegám átadta a fiókját.elég kezdő de sok a kifejlesztett tank.
Azt szeretném kérdezni melyik tier5-ös tankokat vegyem vissza,hogy tanuljam a játékot?
2-3000 csatát szándékozok csak tier5-brn tölteni
A fiók név zsole_2015.Nem pénzért van hanem csere ő megutálta a wotot,én meg átadtam a war thunderes fiókom.
Ja és minden tankosztályból 2 tankot fogok vissza venni!
A válaszokat előre is köszönöm! :beer2:


Sajnos rájöttem,oda adtam a feleségemnek azt a fiókot,ö ugyis csak ritkán játszik!
Én meg meg maradtam a fiókomnál,lehet abból többet kihozok idővel,remélem!
Más,az MM mi alaplyán raklya össze a csapatokat?
Ugyanis csak tier5-ig vannak vasaim de nagyon ritkán vagyok top tier,ráadásul sokszok 20-40% eséllyel indul a csapatom :wb:
Alig tudok kreditet gyűlyteni ugyanis rengeteg goldok vagyok kénytelen lőni!
Sajnos már nincs prém fiókom,hogy játszak az ilyen csatákba?

Téma zárolva.
7 éve 5 napja #235055 Írta: Von_Patrik_2017
Megválaszolva: Von_Patrik_2017

Szia, ránéztem az accodra és az a helyzet hogy t5-ben mindegyik fajta tankból van legalább egy jó:
Heavy:KV1; Med: T-34; TD:T-67; Light: Crusader
Kevés csatád van még, és a tapasztalat hiánya az ami hiányzik. Ami szintén látszik, hogy a nehéztankokkal jobban megy így én a KV1-el próbálkoznék elsősorban, az talán a legmegbocsátóbb tank a hibákkal szemben. Milyen felszerelés van ezeken a tankokon, milyen legénység ül bennük? Töltesz fel pár képet? - Akkor pontosabb lenne a kép.
A fő probléma, hogy csatánként nincs több mint max. 2-3 sebző lövésed, ez nagyon kevés, ezen kell dolgozni elsősorban. A KV1 alaplőszere nagyon sok mindenre elég - biztosan többre mint 392 átlag dmg.

Ez az acc halott - nem töltenék vele egy percet se, hacsak nem kizárólag fun célból játszol a WoT-al. Inkább neki kellett volna fizetni neked hogy ezt átvedd.
Sorry, de tényleg így gondolom....

Sziasztok!
Kollegám átadta a fiókját.elég kezdő de sok a kifejlesztett tank.
Azt szeretném kérdezni melyik tier5-ös tankokat vegyem vissza,hogy tanuljam a játékot?
2-3000 csatát szándékozok csak tier5-brn tölteni
A fiók név zsole_2015.Nem pénzért van hanem csere ő megutálta a wotot,én meg átadtam a war thunderes fiókom.
Ja és minden tankosztályból 2 tankot fogok vissza venni!
A válaszokat előre is köszönöm! :beer2:


Sajnos rájöttem,oda adtam a feleségemnek azt a fiókot,ö ugyis csak ritkán játszik!
Én meg meg maradtam a fiókomnál,lehet abból többet kihozok idővel,remélem!
Más,az MM mi alaplyán raklya össze a csapatokat?
Ugyanis csak tier5-ig vannak vasaim de nagyon ritkán vagyok top tier,ráadásul sokszok 20-40% eséllyel indul a csapatom :wb:
Alig tudok kreditet gyűlyteni ugyanis rengeteg goldok vagyok kénytelen lőni!
Sajnos már nincs prém fiókom,hogy játszak az ilyen csatákba?


Sajnos nem tudom hogy kell képet feltölteni :scratch:
De csak egy tankomon van felszerelés a crusaideren álcaháló
+periszkóp a többin nincs még semmmi.
100% legénység csak a kv1s-en van ott a bia amit fejlesztek.
Az összes többi tankon már 90%-os a legénység!
Arra gondoltam addig nem lépek 6-os tierbe amig a legénységeket nem tudom legalább 1 képességgel felruházni 100%-ra!
Meg adiig vásárolom a felszereléseket aszerint amik itt vannak(tank elemzések)javasolva!
AZ M4,M7 KV1S T34 STUG3G TANKOKON MELYIK löveget érdemes használni?
Az archer vonalat kezdem el fejleszteni de pont erről nem találok elemzést,ti mivel szereltétek fell és mennyire játszható az a vonal?
Előre is köszönöm! :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 5 napja #235057 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Figyelem: Spoiler!


A KV-1S-re merek tanácsot adni, mert az van, és azt hiszem, hogy jó is vagyok vele. Amíg nincs jó személyzet, addig mindenképpen a 85 mm-es löveget ajánlom, és könnyen lehet, hogy a későbbiekben is azt fogod szeretni. A többség ezt használja, és biztosan ezt is ajánlják. Én viszont rákaptam a 122 mm-es trollcsőre, és nekem bejött. Szép pofonokat lehet vele osztani, persze leginkább közelharcban, de ha megvárom, hogy teljesen beszűküljön, távolra is pontosnak találom. Most már mozgó célpontra is elég biztosan rá merek lőni. Amúgy ezzel a csővel ez egy igazi élménytank. Puha célpontokra nagyon durva sebzéseket tud bevinni, tier5-ben td-k, medek gyakran 1 lövéssel letudhatók. Pozitívum, hogy tier7-ben is sebez, ha talál, 100-180 gold lőszer nélkül is. És van egy előnye a 85 mm-eshez épest. Annak 3,5°a lehajlása, ennek 5°. Nem tűnik soknak, de hidd el, számít. Viszont a kapáslövéseket kb. el lehet felejteni, nagyon ritkán adja be. Ez a türelmes ember lövege. :) Ki kell próbálni, aztán vagy bejön, vagy nem. Fokozott szellőzés, töltésgyorsító, célzásgyorsító van a tankomban. Automata tűzolót, kis elsősegélyt, kis javítót használok.
Téma zárolva.
7 éve 5 napja #235058 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
"AZ M4,M7 KV1S T34 STUG3G TANKOKON MELYIK löveget érdemes használni?"

M4:
- Ilyenem nem volt még, nem tudom. ( Illetve az rémlik hogy vannak akik a 105 mm-es "troll" ágyúval szeretik használni ... és vannak akik a 76 mm-essel. Mindkettő más játékstílust kíván.

M7:
- ez szerintem az QF 6-pdr Mk. III-mal egy élménytank, viszont ez nagyon prémium lőszer igényes bír lenni. ( Nagyon nagy a különbség az AP és a APCR átütése között: 105 és 170 .. )

t-34:
- én is mint a legtöbben az 57 mm-es ágyúval tolom.. ő is gold-igényes kicsit, ha nagyobb tankokat kell átlőni és biztosan át akarod lőni a páncéljukat.

- KV-1s
Én 85mm-es ágyúval szerettem.


Crusader:
- hasonló az ágyúja mint az M7 és a t-34 esetében amiket látunk, de némileg pontatlanabb illetve lassaban szűkül. ( ő egy olyan light, amire NEM periszkóp+álcaháló hanem inkább optika célzásgyorsító venti való sztem ... )

STUG IV G:
- ezt a PAK42 L70-nel használnám mindenképp ... a tier4-es Hetzer esetében bejön a 105 mm-es troll, de ezzel jobb távolságot tartva TDzni... és az L70 alaplőszerének is 150 az átütése..

***

És persze ahogy javul a legénységed jobb lesz minden tankod..

Felszerelések árát macerás összefarmolni, de ... én szeretem ha vannak. ( Akárcsak a fogyócikkek.)

tier5 sztem remekül játszható és nyereséges kell legyen prémtankok nélkül is . ( Kivéve néhány gold-igényes vasat, azokkal lehet durván veszteséges köröket menni ... )


Amúgy a KV-1S, STUG és T-67 egyaránt jó farmolók. T-67-tel NEM SZABAD ELŐRE ROHANNI ... sokan megteszik, legtöbben belehalnak. ( Van aki nem hal bele, de az csúcszuper játékos, sok skilles legénységgel, remek pályaismerettel és tankismerettel ... ne kövesd még a példájukat... A "papírtanok" páncélja az álca ... vagy az a tereptárgy ami mögé elbújnak ... ezekkel csak nagyon jó pályaismerettel lehet jól játszani, ÉS annak az "érzésével" hogy milyen távról fogják felspotolni ... melyik ellenfél milyen távról .. ezt viszont csak nagyon sok csata tapasztalatával szokás kitanulni ... )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano, Von_Patrik_2017
Téma zárolva.
7 éve 5 napja #235059 Írta: Von_Patrik_2017
Megválaszolva: Von_Patrik_2017

"AZ M4,M7 KV1S T34 STUG3G TANKOKON MELYIK löveget érdemes használni?"

M4:
- Ilyenem nem volt még, nem tudom. ( Illetve az rémlik hogy vannak akik a 105 mm-es "troll" ágyúval szeretik használni ... és vannak akik a 76 mm-essel. Mindkettő más játékstílust kíván.

M7:
- ez szerintem az QF 6-pdr Mk. III-mal egy élménytank, viszont ez nagyon prémium lőszer igényes bír lenni. ( Nagyon nagy a különbség az AP és a APCR átütése között: 105 és 170 .. )

t-34:
- én is mint a legtöbben az 57 mm-es ágyúval tolom.. ő is gold-igényes kicsit, ha nagyobb tankokat kell átlőni és biztosan át akarod lőni a páncéljukat.

- KV-1s
Én 85mm-es ágyúval szerettem.


Crusader:
- hasonló az ágyúja mint az M7 és a t-34 esetében amiket látunk, de némileg pontatlanabb illetve lassaban szűkül. ( ő egy olyan light, amire NEM periszkóp+álcaháló hanem inkább optika célzásgyorsító venti való sztem ... )

STUG IV G:
- ezt a PAK42 L70-nel használnám mindenképp ... a tier4-es Hetzer esetében bejön a 105 mm-es troll, de ezzel jobb távolságot tartva TDzni... és az L70 alaplőszerének is 150 az átütése..

***

És persze ahogy javul a legénységed jobb lesz minden tankod..

Felszerelések árát macerás összefarmolni, de ... én szeretem ha vannak. ( Akárcsak a fogyócikkek.)

tier5 sztem remekül játszható és nyereséges kell legyen prémtankok nélkül is . ( Kivéve néhány gold-igényes vasat, azokkal lehet durván veszteséges köröket menni ... )


Amúgy a KV-1S, STUG és T-67 egyaránt jó farmolók. T-67-tel NEM SZABAD ELŐRE ROHANNI ... sokan megteszik, legtöbben belehalnak. ( Van aki nem hal bele, de az csúcszuper játékos, sok skilles legénységgel, remek pályaismerettel és tankismerettel ... ne kövesd még a példájukat... A "papírtanok" páncélja az álca ... vagy az a tereptárgy ami mögé elbújnak ... ezekkel csak nagyon jó pályaismerettel lehet jól játszani, ÉS annak az "érzésével" hogy milyen távról fogják felspotolni ... melyik ellenfél milyen távról .. ezt viszont csak nagyon sok csata tapasztalatával szokás kitanulni ... )


Köszi a tanácsot!
crusaidert akkor át szerelem ha lessz kredit ;)
"pálya ismertettel lehet jól játszani"
Úgy gondolom,hogy még vagy 2-3000 csatát eltőltök tier5-ben!
Ennyi idő alatt remélem kiismerem a pályákat! :dancing:
Esetleg ha valaki tudna írni az archer nevű kis angol t5-ös td-ről azt megköszönném!
Videók alaplyán nagyon bejö az a kis vas :banana:
Téma zárolva.
7 éve 5 napja - 7 éve 5 napja #235090 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Esetleg ha valaki tudna írni az archer nevű kis angol t5-ös td-ről azt megköszönném!
Videók alaplyán nagyon bejö az a kis vas :banana:


Arra vártam, hogy hátha válaszol neked vki, aki jobb játékos nálam és többet is használta, Így hát válaszolok én neked, de ezt azért annyira ne vedd készpénznek, legfeljebb több, mint a semmi...

Nos az a brit TD ág nem éppen népszerű, Archert és Achilles-t nagyon nagyon ritkán látni csatákban, utóbbiról találsz is elemzést, nem igazán hozza meg az ember kedvét. A Challanger és a Charoteer picivel gyakrabban látható, szóval valószínűleg vmivel használhatóbb tankok.

Én csak az Archerig jutottam, nem sok csatával (illetve volt egy próba accountom, ahol szintén meg volt, kicsit több csatával). Nem olyan rossz tank ez, amiért lehetne kicsit népszerűbb is, de szerintem pont azért nem népszerű, mert minden nemzetnél van jobb, sőt az brit AT ág is jobb (bár más stílust is képvisel). Szerinterm a legrosszabb benne, hogy eléggé campelésre van kitalálva a tank, páncélja nincs, előre meg 12!!!!-vel megy. Menekülni azt jól tud, kb 30-al tolat... :D Pont ezért, ha látsz is egy Archert, ne nézd hülyének, ha tolatva megy a pozícióba. Egyébként emlékeim szerint az ágyú nem rossz, szerintem megfeleően pontos, átütése is jó, alfája sztem kicsit kevés, pedig 7-es ágyú van rajta, de 5 alatt újratöltése képes, szóval végülis jó az... látótáv: 360, td-nél az sem rossz.
Ha viszont menni kell a többiekkel, arra képtelen... vagy cammogsz 12 kmh-val, vagy tolatva mész, de akkor meg megállsz, fordulsz, célzol, stb, megint csak vagy lemaradsz a lövésről, vagy egy váratlan helyzetben vki megjelenik "előtted" (ebben az esetben mögötted), és akkor szivacs.

Szóval az Archer maga sztem nem rossz, de nem is kiemelkedző semmiben sem (mondjuk leforogni lehetetlen). A ág további tankjai hát.. tapasztalom nincs velük, de az elemzés szerint az Achilles kifejezetten trágya, és a többi sem jó...

Egyébként én inkább ajánlanám a T67 helyett is a Wolverine-t, de ha az nincs meg, akkor mindegy. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Von_Patrik_2017
Téma zárolva.
7 éve 4 napja #235111 Írta: BrutalGyilok
Megválaszolva: BrutalGyilok
Szép napot Mindenkinek!

A legutóbbi mikró frissítés óta nem latom a kiválóság jel százalékát. Hiába húzom rá az egeret a csőre a statisztika felületén, NEM JELENIK MEG SEMMI!!! :angry:

Mi lehet az ok mi a gyógyszer rá?

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!

Üdv: : BrutalGyilok :cheer:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.