SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 1 hónapja #231936 Írta: Mustang89
Megválaszolva: Mustang89
Egy jó egérpad sosem árthat. Ha jól értelmeztem a Genius egérrel jobban megy mint a urage-el? Esetlegesen drivert rakott fel? régen volt az egér gyorsítás ami időnként tudott bekavarni a gépeknél. Más gépen próbáltad már esetleg, hogy okoz e hasonló problémákat?
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231986 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
"Ugrálás",leragadás stb: az egér "érzékelője" valamiért nem jól érzékeli a visszavert jeleket az alatta levő felületről. Ez lehet a felület rücskös, recézett, egyenetlen, piszkos voltának a következménye .. bár az érzékelő alá ragadt egy szál macskaszőr is be bír kavarni :D

... az én megoldásom az volt, hogy a közeli Auchanben vettem egérpadot, kellemesen nagy (közepes) méretűt, valami 1400 Ft volt...

A WOT-hoz amúgy én 1300 DPI körüli felbontást tudó egeret ajánlanék... ( amivel azt akarom mondani, hogy a 800 dpi ehhez kevés, az 1600+ DPI-t tudók meg feleleges pénzkidobás ide) ... meg hogy érdemes az egér érzkéenységet neked kellemesre beállítani ( előbb winfosban, aztán WOT-ban) ... hogy hogyan fogod az egeret, mekkora egeret szeretsz fogni az meg tényleg rajtad múlik .. az mindenkinek egyéni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231997 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

"Ugrálás",leragadás stb: az egér "érzékelője" valamiért nem jól érzékeli a visszavert jeleket az alatta levő felületről. Ez lehet a felület rücskös, recézett, egyenetlen, piszkos voltának a következménye .. bár az érzékelő alá ragadt egy szál macskaszőr is be bír kavarni :D

... az én megoldásom az volt, hogy a közeli Auchanben vettem egérpadot, kellemesen nagy (közepes) méretűt, valami 1400 Ft volt...

A WOT-hoz amúgy én 1300 DPI körüli felbontást tudó egeret ajánlanék... ( amivel azt akarom mondani, hogy a 800 dpi ehhez kevés, az 1600+ DPI-t tudók meg feleleges pénzkidobás ide) ... meg hogy érdemes az egér érzkéenységet neked kellemesre beállítani ( előbb winfosban, aztán WOT-ban) ... hogy hogyan fogod az egeret, mekkora egeret szeretsz fogni az meg tényleg rajtad múlik .. az mindenkinek egyéni...


És, ha hozzávágnak ingyen egy ilyet az emberhez?
edigital.hu/vez...p63999

Adja vissza szó nélkül!? :oops:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #232047 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue

És, ha hozzávágnak ingyen egy ilyet az emberhez?
edigital.hu/vez...p63999

Adja vissza szó nélkül!? :oops:


Dehogy is add vissza, vágd hozzá inkább te is. :)
Minden önérzetes játékos csak vezetékes egeret használ ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, uuee
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #232049 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Nekem egy Logic 101 van. És szerintem a DPI is nagyban befolyásolja az egér használhatóságát.

Valamint a felület. A vezetéknélkülivel csak anyi a baj hogy zabálja az elemet. De azok közt is van frankó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #232052 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Nekem egy Logic 101 van. És szerintem a DPI is nagyban befolyásolja az egér használhatóságát.

Valamint a felület. A vezetéknélkülivel csak anyi a baj hogy zabálja az elemet. De azok közt is van frankó.


Amikor 3 hónappal ezelőtt megkaptam, 700+ nap volt még az elem élettartama, most tartok 645 napnál, a cseréig.. :blink: :)
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #232053 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

És, ha hozzávágnak ingyen egy ilyet az emberhez?
edigital.hu/vez...p63999

Adja vissza szó nélkül!? :oops:


Dehogy is add vissza, vágd hozzá inkább te is. :)
Minden önérzetes játékos csak vezetékes egeret használ ;)


"Önélzetes a kis latol!" :lol:

Használok vezetékeset is, és nekem mind a kettő megfelelő. Bár a vezeték nélkülit nehezebb volt megszokni, az alakja miatt. :)
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #232126 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

"Ugrálás",leragadás stb: az egér "érzékelője" valamiért nem jól érzékeli a visszavert jeleket az alatta levő felületről. Ez lehet a felület rücskös, recézett, egyenetlen, piszkos voltának a következménye .. bár az érzékelő alá ragadt egy szál macskaszőr is be bír kavarni :D

... az én megoldásom az volt, hogy a közeli Auchanben vettem egérpadot, kellemesen nagy (közepes) méretűt, valami 1400 Ft volt...

A WOT-hoz amúgy én 1300 DPI körüli felbontást tudó egeret ajánlanék... ( amivel azt akarom mondani, hogy a 800 dpi ehhez kevés, az 1600+ DPI-t tudók meg feleleges pénzkidobás ide) ... meg hogy érdemes az egér érzkéenységet neked kellemesre beállítani ( előbb winfosban, aztán WOT-ban) ... hogy hogyan fogod az egeret, mekkora egeret szeretsz fogni az meg tényleg rajtad múlik .. az mindenkinek egyéni...


És, ha hozzávágnak ingyen egy ilyet az emberhez?
edigital.hu/vez...p63999

Adja vissza szó nélkül!? :oops:


Eloszor hajolj felre nehogy megusson, a tobbin raersz utana is gondolkodni. :)
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #232178 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani
Ez mi a [hímvessző]?!

A t1 hevihez fejlesztettem freexp-ből a felfüggesztést, a játék levonja a xp-t, erre kidob a fejlesztéshez, hogy szerberhiba :yk: Mondom rohaggyámeg, újraindítom, de nem. Most mi lesz, írjak a supportnak?

Nem kerül sokba, (mármint a fejlesztése), de idegesítő :wb:

Szerk.: Jóvan, 3 csatával később visszaállt. :blink: :whistle:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #232224 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egér alakja: engem nem az érdekel hogy vezetékes vagy vezeték nélküli .. hanem az egér alakja. Hogy kényelmes legyen a kezemnek hosszú távon is fogni, órákon át "egerészni" vele.

Mondjuk ami gáz: kényelmes egeret gyakran csak a jóval drágább vezeték nélküli változatokból kapni... argh.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #232284 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Egér alakja: engem nem az érdekel hogy vezetékes vagy vezeték nélküli .. hanem az egér alakja. Hogy kényelmes legyen a kezemnek hosszú távon is fogni, órákon át "egerészni" vele.

Mondjuk ami gáz: kényelmes egeret gyakran csak a jóval drágább vezeték nélküli változatokból kapni... argh.


Ajanlhatom figyelmetekbe esetleg






Vezetekes, jo a fogasa a media markt-ban 4000ft.
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #232500 Írta: CsakaregE
Megválaszolva: CsakaregE
Segítség!!!

Teljesen készen vagyok hónapok óta nehezen veszem rá magam a játékra, lassan 30 napja nem nyomtam egy kört sem. Néha beléptem de csak a méla undor fogott el, a szemem elkezdett tikkelni ha csak a "csata" gomb közelébe került az kurzor, szóval gyorsan ki is léptem. Szomorú mert van vagy 85db tankom amiből 49db prémfostaliga. Segítség mit lehet ilyenkor csinálni?
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #232502 Írta: Anna_Blue
Megválaszolva: Anna_Blue

Segítség!!!

Teljesen készen vagyok hónapok óta nehezen veszem rá magam a játékra, lassan 30 napja nem nyomtam egy kört sem. Néha beléptem de csak a méla undor fogott el, a szemem elkezdett tikkelni ha csak a "csata" gomb közelébe került az kurzor, szóval gyorsan ki is léptem. Szomorú mert van vagy 85db tankom amiből 49db prémfostaliga. Segítség mit lehet ilyenkor csinálni?


Miért kezdtél el játszani?
Mit élvezel a játékban?
Miért költöttél rá egy csomó pénzt?
Hogy érzed magad 10-20 random csata után?

Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket. Ha mindegyikre negatív válaszod van jobb ha most törlöd a WOT-ot ha pozitív akkor ott megtalálod a motivációdat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #232505 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Segítség!!!

Teljesen készen vagyok hónapok óta nehezen veszem rá magam a játékra, lassan 30 napja nem nyomtam egy kört sem. Néha beléptem de csak a méla undor fogott el, a szemem elkezdett tikkelni ha csak a "csata" gomb közelébe került az kurzor, szóval gyorsan ki is léptem. Szomorú mert van vagy 85db tankom amiből 49db prémfostaliga. Segítség mit lehet ilyenkor csinálni?


Miért kezdtél el játszani?
Mit élvezel a játékban?
Miért költöttél rá egy csomó pénzt?
Hogy érzed magad 10-20 random csata után?

Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket. Ha mindegyikre negatív válaszod van jobb ha most törlöd a WOT-ot ha pozitív akkor ott megtalálod a motivációdat.


Ez szép volt Anna :lol: Igazi ingyenes pszichiáteri tanácsadás :)
Téma zárolva.
7 éve 4 hete #232584 Írta: keeper75
Megválaszolva: keeper75
Üdv!

Az miért van,hogy kilépek a játékból miköer tölti be Alt tab-bal és mire visszalépek ablakos lesz a játék.
Mindig vissza kell állítanom teljes képernyőre...eddig ezt nem csinálta.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.