SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 1 hónapja #231751 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
képernyőmentés? De ne hallgas rám nem merek tuti tanácsot adni, remélem megoldodik.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #231753 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

OK de fosok hogy ha kilépek akkor elvesznek az oldalsó üzenetek. és akkor KB csak egy screen shot om lesz csak bizonyítékba... de amíg megy a játék addig az aktív ablakban ott van oldalt a bizonyíték!!

Nyugodtan újraindíthatod a játékot,lehet hogy a support csak 3 nap múlva válaszol,meg amúgy is nekik tárolva van a szerverükön minden "költekezés" szóval ha bug,akkor meg fogod kapni a modult.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231755 Írta: SilverDNS
Megválaszolva: SilverDNS
sefe modban belépve megvehető a modul remélem jó lesz!

Köszi a segítséget Srácok!! Mindenkinek!!
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231756 Írta: SilverDNS
Megválaszolva: SilverDNS
Felrakom a képet
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231757 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Azt hiszem alapból azzal kellett volna kezdenünk, hogy újraindíttatom veled a játékot safe módban és akkor megspóroljuk a ticketes szenvedést, de legalább már tudod, hogy merre találod a supportot. :lol:

Az elküldött ticket-tel ne foglalkozz - csak akkor ha érdekel a válasz -, ha nem írsz vissza nekik, majd törlik. A modul akkor megvan, megvehető, működik. Innentől nem lesz vele probléma.

A dolog meg jelentem nem volt kamu, most már ilyet is láttam. Mindig tartogat valami újat SerB :troll:

Én is kösz a türelmet Silver, a másik végéről ugyan, de megoldottuk! :dancing:


PS: Huntinak köszönet a megoldást jelentő tippért!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231778 Írta: HUNpeti68
Megválaszolva: HUNpeti68
Sziasztok!
Segítsetek légyszíves. Mit kell tennem, hogy a tegnap még jól működő mod-ok és az XVM a mai frissítés után ismét működjön. Azt, hogy múúkodj már mondtam, de ettől nem lett jó.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #231781 Írta: dotty
Megválaszolva: dotty
Várd meg, míg kijönnek az új modok és xvm! Mást amúgy sem tudsz tenni, ha mindenképp modokkal akarsz játszani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNpeti68
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231783 Írta: HUNpeti68
Megválaszolva: HUNpeti68

Várd meg, míg kijönnek az új modok és xvm! Mást amúgy sem tudsz tenni, ha mindenképp modokkal akarsz játszani.


Köszönöm a választ.
Tehát türelem. Erről az oldalról van egy MOD PACK XVM-el amit használok. Amiatt kérdeztem, mert régebben volt, hogy csak mappát kellett átnevezni és száguldott tovább a játék. Ezek szerint most ez nem járható út.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231805 Írta: wotman4000
Megválaszolva: wotman4000

Sziasztok!
Segítsetek légyszíves. Mit kell tennem, hogy a tegnap még jól működő mod-ok és az XVM a mai frissítés után ismét működjön. Azt, hogy múúkodj már mondtam, de ettől nem lett jó.


6.5.5 xwm tegnap már fentvolt a hivatalos oldalon.0.9.17.1 mappa és egyebek is benne vannak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNpeti68
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231808 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

6.5.5 xwm tegnap már fentvolt a hivatalos oldalon.0.9.17.1 mappa és egyebek is benne vannak.


Való igaz, bár én várnék vele még 1-2 napot.
Az elmúlt időszakot figyelembe véve, nemsokára érkezik a v6.5.5.1 :idea:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNpeti68
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231839 Írta: HUNpeti68
Megválaszolva: HUNpeti68

Sziasztok!
Segítsetek légyszíves. Mit kell tennem, hogy a tegnap még jól működő mod-ok és az XVM a mai frissítés után ismét működjön. Azt, hogy múúkodj már mondtam, de ettől nem lett jó.


6.5.5 xwm tegnap már fentvolt a hivatalos oldalon.0.9.17.1 mappa és egyebek is benne vannak.


Köszönöm. Arra gondoltam, hogy ez még tegnapi, és a mai frissítéshez nem lesz jó.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #231870 Írta: pcmisi
Megválaszolva: pcmisi
S.O.S.
Sziasztok. A Type 5 Heavy nagyágyúját akarom megvenni, de azt ki kell fejleszteni ugyebár 65ezer xp-ért. A probléma az ,hogy nekem a Type5 elit volt és bekapcsoltam a "legénység fejlődésének felgyorsítása" opciót és most Xp-t kellene gyűjtenem az ágyúhoz, de nem tudom kivenni a pipát hogy gyűjtögessek, mert nincs ilyen opció. Akkor most csak szabad Xp-ből tudom fejleszteni vagy mi a szösz?


ja és hiába megyek csatát nem kapok semmi xp-t.
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231882 Írta: SilverDNS
Megválaszolva: SilverDNS
ÜDV

A probléma ugyan megoldódott de a kapcsolatot hamar felvették velem. Tanulság idézem amit küldtek.

'Hello SilverDNS,

Thank you for contacting Customer Support Department for Wargaming.net.

According to the information from our system it seems that you researched and bought the engine 2x Kawasaki Type 98 V-12 (600).

If you cannot see that in your garage please remove all mods if you are using any.

Please also clean cache and game settings - in order to do that:

Press WIN+R
In new window type: „%appdata%\wargaming.net” and press OK.
After following those steps You will open a game folder. You will find there another one called „WorldofTanks” - open it and delete the whole content. Once You have done that, check whether the problem is fixed. If not, please follow the next step.
After these steps the engine should appear on your tank.

I hope you find this information useful.

Should you have any other questions or doubts, please do not hesitate to contact us again.

Best regards,

Magdalena Kowalska
Wargaming.net Customer Service Representative

EU Wargaming Support - Follow us on Twitter

Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved.
Twoja opinia ma znaczenie! Po zamknięciu zgłoszenia, wypełnij proszę ankietę. "
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #231884 Írta: SilverDNS
Megválaszolva: SilverDNS
De mivel megoldódott gondolom a Bug gal nem foglalkoznak majd :)
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #231899 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Talán "hülye kérdés" lesz de az egérrel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.Szóval van egy "sima" Genius egerem,meg nem rég vettem egy Urage márkájú egeret is.
Valahogy egyik sem az igazi,a genius szeret "leragadni" és néha "ugrál"de még jobban boldogulok vele a drága Urage egérrel.
Szóval célzásnál nagyon frusztráló tud lenni a dolog :S

Mi lehet a baj?Esetleg az egérpad?

Bármilyen ötletet szívesen meghallgatok!
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.