SEGÍTSÉG!

2 éve 9 hónapja #229870 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Toydolls2 beküldte:

Lord_Loga beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Én ezekkel használom, a G-shift nagy segítség :)

Bakker, én még a 2 gomb között is eltévedek, nemhogy ennyi között.... :blink: :lol:

Nekem ilyen van. Nem gamer egér, a lényeg az volt, hogy ne legyen "farka". :)

Remélem ezzel nem fogok neked csalódást okozni,de a tieden sem 2 gomb van. :) Amúgy én akkor voltam így,amikor öcsém először vett gamepad-ot és elkezdte kiosztani a gombjaira az aktuálisan játszott játékaink irányításait,mondanom sem kell mennyire utáltam és a 11 vagy 12 gombból jó ha 4-et használtam. :dancing: :dancing:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #230116 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Egyetlen egy gyors kérdés: WN8-ba mely csaták számítanak bele és melyek nem?

Random tudom hogy igen, az nyilván... proving ground meg nyilván nem.

Mi van a hatos osztaggal vagy a nyolcas csapatcsatával stb? ( Asszem ezek sem, csak kíváncsi vagyok..)

2 éve 9 hónapja #230119 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Sics beküldte: Egyetlen egy gyors kérdés: WN8-ba mely csaták számítanak bele és melyek nem?

Mi van a hatos osztaggal vagy a nyolcas csapatcsatával stb? ( Asszem ezek sem, csak kíváncsi vagyok..)

Ha jól tudom a randomon kívül csak a század csaták (ami ugye már nincs csak néha rakják vissza a játékmódot). Ellenben személyes értékelésbe, ha minden igaz a Csapat csaták is beleszámítanak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #230121 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic

Sics beküldte: Egyetlen egy gyors kérdés: WN8-ba mely csaták számítanak bele és melyek nem?

Osztag és a csapatcsata az tuti nem jól tudod :banana:

2 éve 9 hónapja #230149 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

schenic beküldte:

Toydolls2 beküldte:

schenic beküldte: Sziasztok

Valaki tudna abban segíteni hogyan érdemes beállítani az egeret én értékekre gondoltam ha valaki tud írni egy párat mert a neten rengeteg van és én a wot -hoz szeretném leginkább.

Előre is köszönöm :)

Minél közelebb legyen a kezedhez, még akkor is megtaláld, ha sötétben leteszed az italt, mert jön rád az ellen, akkor is egyből rá tudjál nyúlni. :beer2:

na ez tényleg részletes és pontos :thx2: shaking

Én beskáláztam 1000 dpi-re. Az lett számomra a tenyeres-karmos fogásnál pontos és gyorsan kezelhető.

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: schenic

2 éve 9 hónapja #230153 Írta: Sics
WOT-hoz állítólag 800-1300 DPI jó ( NEM 1600 DPI ami a lövészjátékokhoz...) de kb ennyit olvastam erről... meg hogy fontos hogy egérpad legyen, hogy ne "ugráljon" az egér, ami egyenetlen felületen néha előfordul... ( és olyankor lehetőleg a lehető legrosszabkor...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: schenic

2 éve 9 hónapja #230161 Írta: Nortonor

Sics beküldte: WOT-hoz állítólag 800-1300 DPI jó ( NEM 1600 DPI ami a lövészjátékokhoz...) de kb ennyit olvastam erről... meg hogy fontos hogy egérpad legyen, hogy ne "ugráljon" az egér, ami egyenetlen felületen néha előfordul... ( és olyankor lehetőleg a lehető legrosszabkor...)

Azzal nincs baj ha magas a DPI hiszen sokkal precízebb ezzel a célzás, viszont egy 1600 körüli DPI értéknél már az ingame egérbeállítások sebességét kb a negyedére kell levenni.
Tehát jó a magas DPI, de az ingame sebességbeállítások levéltelével kompenzálni kell.

2 éve 9 hónapja #230176 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A keep out extra nagy egérpadjàra szavazok, azon sose ér véget az egér útja :)

There are 2 type of players. One with type59, and one without it.

2 éve 9 hónapja #230184 Írta: Nortonor
Nekem egy Razer Manticor-om van az is elég nagy. Egyetlen hátránya hogy nagyon le tud hűlni ha hideg van a lakásban, kell neki idő mire átmelegszik.

2 éve 9 hónapja #230211 Írta: Sics
Én is nemrég szántam rá magam egy egérpad megvásárlására a közeli Auchan-ben.

Az egyetlen gondom, hogy az egérpad műszaki cikk ... kötelező lett volna hogy magyar nyelvű használati utasítást is adjanak hozzá - olyant pedig nem kaptam. SZóval most töröm a fejem hogy mit is csináljak vele... :D

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #230226 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga

Linkin mondta egy videóban, hogy max 850 dpi; ezért van nekem a sniper gombra nagyon lassúra állítva.

Van lehetőségem három profilt beállítani, a leggyorsabb a normál használathoz kell, a másik kettő a WoT-hoz. nem mindegy, hogy egy ici-pici mozdulatra kettévágom a monitort, vagy csak pár centit mozdul a mutató; igaz: a játékban nem akarom butítani az egeret, állítgatni, mert van lehetőség testre szabni :)

Mivel nagy kezem van (munkahelyemen mutattam a csajmócáknak, mikor megjött az egér, nagyon nem tudtak vele mit kezdeni :) ), fontos volt, hogy nagy legyen: Media Markt tökéletes erre, meg lehet nézni, fogni, mozgatni; persze venni nem, mert nagyon drágák...

Azt kellett nagyon gyorsan átállítanom, hogy a G8 ne a V-hez legyen rendelve, mert PL nézetben abszolút esélytelen vagyok :)

2 éve 9 hónapja #230230 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

Sics beküldte: WOT-hoz állítólag 800-1300 DPI jó ( NEM 1600 DPI ami a lövészjátékokhoz...)

Egyéni preferencia kérdése, én 1600dpi-n játszok, apró csuklómozdulatokkal

2 éve 9 hónapja #230241 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1
lényegre térek
teszt szerver megy ujra kérdés ez már közel a végleges?
ok:
sh épületek árai drasztikus csökennés
ez nagyon is örömteli

vkb páncélja nem lesz nerfelve csak buffolva tehát 200/120/100 és 265/x/x

maus kap még 200HP-t tehát 3200HP-s lesz

mondjuk azt nem értem hogy a vkb e75 maus -on lévö csö ugyan az mégis a maus 9,49-el tud löni még a másik kettö 12,45-el csak minden tuningal. ez fura kicsit.
egyenlöre ennyi.

jah és ha valaki tudja mikor jöna frisités egy kb menni idö van még, csak mert még huzom a vkb-t a maus-ra és jo lenne tudni menyni idö van még nem akarok a kis maus-al szenvedni.

XVM csak a birkáknak kell, hogy tudják kit kövessenek, a csata kezdetekor.
Végjátéknál meg az analfabétáknak, mert nem képesek maguktól kitalálni 1v1 taktikát a győzelemre.

2 éve 9 hónapja #230402 Írta: lewi09
Megválaszolva: lewi09
Nem sikerül belépjek a jàtékba.Az email cimre azt mondja,
ezen az email- cimen nincs regisztràlva jàtékos.Erre a cimre
kapom az értesitéseket tőlük.Akkor most mi van?Hogy kapom
vissza a fiókom.Email és jelszó le van irva.Tévedés kizàrva.
Segitségért előre is köszi!

2 éve 9 hónapja #230407 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Szia, nem lehet h elirtál 1 betűt kisbetű helyett nagyot irtál v forditva? Probáld meg h főoldalon beenged e mailcimmel, jelszóval.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.