SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 1 hónapja #229343 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Megmondaná nekem valaki, hogyan tudom megváltoztatni a telefonszámomat( két lépcsős azonosításom van), ha a régi már ki van kapcsolva????
mert oda is küld elméletileg kódot amit be kellene irnom, de nem férek hozzá, ebben az esetben mi a teendő???
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229344 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Megmondaná nekem valaki, hogyan tudom megváltoztatni a telefonszámomat( két lépcsős azonosításom van), ha a régi már ki van kapcsolva????
mert oda is küld elméletileg kódot amit be kellene irnom, de nem férek hozzá, ebben az esetben mi a teendő???

eu.wargaming.ne...es/518
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229445 Írta: BooK90
Megválaszolva: BooK90
Sziasztok!

Akiknek már van tapasztalatuk ha megírnák örülnék neki.
SU-100-nál tartok, imádom ezt a tankot. Próbáltam olvasni a leírásokat, hogy melyik ágon menjek tovább. Azonban a leírások kicsit régiek.

Object 263 vagy Object 268 amit érdemesebb húzni.
Lőszer gyorsaságon történt valami módosítás? Játékban melyik alkalmazható inkább?

Köszi :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #229452 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

Megmondaná nekem valaki, hogyan tudom megváltoztatni a telefonszámomat( két lépcsős azonosításom van), ha a régi már ki van kapcsolva????
mert oda is küld elméletileg kódot amit be kellene irnom, de nem férek hozzá, ebben az esetben mi a teendő???

eu.wargaming.ne...es/518


szia!

kösz a választ, de nem egyértelmű, hgy akkor mire van szüksége a wg-nek..
- az accounthoz tartozó telefonszám..amit meg akarok változtatni
- egy olyan számla, amit pl kapok a banktól...rajta van a tranzakcio

ha ez kell akkor ki kell kérnem a banktól, mert nekem nemjön csak sms, az nem elég?



szerencsém van mert pont megtaláltam, a szeptemberi befizetést....

biztonsági okokból, ami rajta van aszámlakivonaton elküldhetem?


Az nem probléma, remélem, hogy befizetésem zöme már két éve az uj teloról megy és a szeptemberi tranuakcioró is az uj számomról van
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229466 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black

Sziasztok!

Akiknek már van tapasztalatuk ha megírnák örülnék neki.
SU-100-nál tartok, imádom ezt a tankot. Próbáltam olvasni a leírásokat, hogy melyik ágon menjek tovább. Azonban a leírások kicsit régiek.

Object 263 vagy Object 268 amit érdemesebb húzni.
Lőszer gyorsaságon történt valami módosítás? Játékban melyik alkalmazható inkább?

Köszi :beer2:


Szia!

Én úgy döntöttem, hogy kihúztam a 704-et, megcsináltam vele az 55A TD-15-öt és eladtam. Az orosz hétvégén veszem vissza a SU100-at, kihúzom a 263-at és azzal lesz 260 TD-15.

Maga a 268 ág nem rossz, a probléma a végén van.
A SU152 az alap ágyúval irtózatos fun, HEAT-tel és HE-vel is, csak ajánlani tudom, két csillagot rá is festettem.
Az ISU nem véletlenül ISU, nekem az nem tetszett benne, hogy három, magasabb szinteken két lövés után véget ér a játék. 83 százalékon adtam el, amikor kihúztam a 704-et.
A 704-ben az a jó, hogy nem csak a lövegpajzson van páncél, lehet rohamTD-nek használni. Négy meccs alatt lőttem vele 5.5k-t és 6k-t, abszolút tapasztalatlan TD játékosként, felszerelések nélkül (az összes többire se raktam, hihihi).
A probléma, ahogy látom, a 268-cal van. Nagyon szituációfüggő a tank. Egy klántársam ezen a héten lőtt vele 12.6k-t, de a fordulási sebessége nagyon rossz. Páncélja sincsen, csak 8-asok, esetleg néhány kilences ellen. Nekem nem kellett.

A 263 ág, sokaknak nem tetszik a csőlehajlás hiánya és az artyra való érzékenység miatt. Viszont tény, hogy a DPM ezen az ágon nagyon jó, nem fogod tudni őket leforogni egy meddel és hát a 263-on olyan páncél van, ami tényleg páncél, lehet vele rohamTDzni és jó a DPM-e.

Ha tízes TDt akarsz, főleg a 9.17.1 patch után, akkor a nerfelt Grille, az E3 és a 263 közül választhatsz. Én 263-at fogok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229719 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic
Sziasztok

Valaki tudna abban segíteni hogyan érdemes beállítani az egeret én értékekre gondoltam ha valaki tud írni egy párat mert a neten rengeteg van és én a wot -hoz szeretném leginkább.

Előre is köszönöm :)
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229721 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Nekem hagy ki az emlékezetem, vagy Ensk pályát tényleg átalakítottták suttyomban? :huh:

Ma láttam, hogy a korábbi ablakban csücsülő helyeket feltöltötték és már nem lehet onnan lövöldözni a városban.

Pár napja ez még nem volt, szóval most nem tudom eldönteni, nálam mentek-e el otthonról, vagy lemaradtam egy nagyszabású pályaátalakítósdiról?

Köszi
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229722 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic

Nekem hagy ki az emlékezetem, vagy Ensk pályát tényleg átalakítottták suttyomban? :huh:

Ma láttam, hogy a korábbi ablakban csücsülő helyeket feltöltötték és már nem lehet onnan lövöldözni a városban.

Pár napja ez még nem volt, szóval most nem tudom eldönteni, nálam mentek-e el otthonról, vagy lemaradtam egy nagyszabású pályaátalakítósdiról?

Köszi



Csak befalazták az unatkozó kőművesek az ablakokat :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, Rohamnyuszi
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229723 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Nekem hagy ki az emlékezetem, vagy Ensk pályát tényleg átalakítottták suttyomban? :huh:

Ma láttam, hogy a korábbi ablakban csücsülő helyeket feltöltötték és már nem lehet onnan lövöldözni a városban.

Pár napja ez még nem volt, szóval most nem tudom eldönteni, nálam mentek-e el otthonról, vagy lemaradtam egy nagyszabású pályaátalakítósdiról?

Köszi


Random csatában vannak ablakok, 1 bázisos csatában fel vannak töltve. :d3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229725 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Sziasztok

Valaki tudna abban segíteni hogyan érdemes beállítani az egeret én értékekre gondoltam ha valaki tud írni egy párat mert a neten rengeteg van és én a wot -hoz szeretném leginkább.

Előre is köszönöm :)


Minél közelebb legyen a kezedhez, még akkor is megtaláld, ha sötétben leteszed az italt, mert jön rád az ellen, akkor is egyből rá tudjál nyúlni. :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, tiger, schenic
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229726 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Nekem hagy ki az emlékezetem, vagy Ensk pályát tényleg átalakítottták suttyomban? :huh:

Ma láttam, hogy a korábbi ablakban csücsülő helyeket feltöltötték és már nem lehet onnan lövöldözni a városban.

Pár napja ez még nem volt, szóval most nem tudom eldönteni, nálam mentek-e el otthonról, vagy lemaradtam egy nagyszabású pályaátalakítósdiról?

Köszi


Random csatában vannak ablakok, 1 bázisos csatában fel vannak töltve. :d3:


Apám...ehhez is csak 11k csata kellett, hogy leessen :oops: :whistle:

Hiába no, minden nap egy új élmény a wot-ban....

Köszönet a felvilágosításért shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229730 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic

Sziasztok

Valaki tudna abban segíteni hogyan érdemes beállítani az egeret én értékekre gondoltam ha valaki tud írni egy párat mert a neten rengeteg van és én a wot -hoz szeretném leginkább.

Előre is köszönöm :)


Minél közelebb legyen a kezedhez, még akkor is megtaláld, ha sötétben leteszed az italt, mert jön rád az ellen, akkor is egyből rá tudjál nyúlni. :beer2:



na ez tényleg részletes és pontos :thx2: shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229765 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Figyelem: Spoiler!


Én ezekkel használom, a G-shift nagy segítség :)
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, schenic
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229777 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic

Figyelem: Spoiler!


Én ezekkel használom, a G-shift nagy segítség :)




Köszi kipróbálom :thx3:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229805 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Figyelem: Spoiler!


Én ezekkel használom, a G-shift nagy segítség :)


Bakker, én még a 2 gomb között is eltévedek, nemhogy ennyi között.... :blink: :lol:

Nekem ilyen van. Nem gamer egér, a lényeg az volt, hogy ne legyen "farka". :)
Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Lord_Loga
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.