SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 1 hónapja #228917 Írta: Kisgyerek87
Megválaszolva: Kisgyerek87
Sziasztok! Nem tudja valaki véletlen hogy a teszt szervert mikor kapcsolják be?
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #228919 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

mi az a confing fájl?mert állandoan kritikus hibát ir rá,es igy a letöltés megszakad.mit lehet ijenkor csinálni?

Ha a wot letöltésekor jelentkezik, akkor passz. Ha patch esetén, akkor próbáld meg a repair funkciót használni. Amennyiben az sem segít, akkor újratelepítés.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #228942 Írta: Mustang89
Megválaszolva: Mustang89
egyenlőre a szuperteszt megy szerintem egy hónapon belül lesz belőle teszt server is.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #228956 Írta: dobi46
Megválaszolva: dobi46
2013-ban regisztráltam először a wot-ra, egy évig játszottam majd abba hagytam 4 évig ,most újra elkezdtem játszani ,de eltünteka tankjaim,mit tudok tenni?
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #228957 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

2013-ban regisztráltam először a wot-ra, egy évig játszottam majd abba hagytam 4 évig ,most újra elkezdtem játszani ,de eltünteka tankjaim,mit tudok tenni?


Kezdesz egy másik fiókot...vagy veszel egyet magadnak... :troll:

(BOCS) :evil:
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #228958 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

2013-ban regisztráltam először a wot-ra, egy évig játszottam majd abba hagytam 4 évig ,most újra elkezdtem játszani ,de eltünteka tankjaim,mit tudok tenni?


Szűrők nincsenek bekapcsolva a garázsban? Amikor abbahagytad, elvileg még nem voltak, ha jól emlékszem.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #228969 Írta: Gilgarat
Megválaszolva: Gilgarat
Srácok lenne egy kérdésem. Milyen moddal lehet eltüntetni a wn8-at meg mindenféle baromságot?
Láttam pár embernél hogy semmit nem jelez a neve mellett. Ezt hogy csinálják? Én jelenleg s mióta van Jacktor packját használom,de kipróbálnám ezt a tiltást is :P
Segítő válaszokat előre is köszönöm ;)
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #228971 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Hát, ne használj modot, ami kijelzi. Ennyi a megoldás. Amennyiben viszont arra gondolsz, hogy mások ne lássák a te statisztikádat, el kell hogy keserítselek. A statisztikáid nyilvánosak, nem rejthetők.

Akinek a neve mellett nem látsz értéket, az még valószínűleg friss account. (Kevesebb, mint 1000 csata)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Gilgarat
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #228984 Írta: Shoulderblade
Megválaszolva: Shoulderblade
Az egyik tank elemzéshez akarok képet feltölteni, de kéri az oldal a kép URL címét. Hova érdemes feltölteni, hogy beilleszthessem?

Köszönettel
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #228985 Írta: redman198407
Megválaszolva: redman198407
Képfeltölés.hu esetleg kephost..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shoulderblade
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #228992 Írta: gülüke
Megválaszolva: gülüke
sziasztok!valaki tudna segiteni,mi az a confing fajl?mert kritikus hibat irki allandoan,nemtudja menteni.ebbölkifojolag nemlehet telepiteni a játékot.ha valaki tud segitsen.
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229042 Írta: guzu99
Megválaszolva: guzu99

2013-ban regisztráltam először a wot-ra, egy évig játszottam majd abba hagytam 4 évig ,most újra elkezdtem játszani ,de eltünteka tankjaim,mit tudok tenni?


A jövőben jársz,sztem térj vissza a jelenbe,itt hátha megvannak még :P
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229118 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem telefonszám megváltoztatása miatt. Már régóta van egy új számom...ez az aktív...a régi már ki van kapcsolva. Ugye két lépcsős az acountom. A 300 aranyért meg akartam változtatni az email címet, de e miatt a telő számot akartam először megváltoztatni.
Az a probléma, hogy az új számra is es a régire is küldtek sms-t. Mivel a régit nem erem el, igy onnan a kodot bem tudom beírni. Ez valojabn is igy van???
Tehát kuldenek kódot mindkét telefonra???
Ebben az esetben hogyan tudnám ezt kivitelezni?
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja #229119 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Az internetemmel is vannak problémák...talan tudtok valami támpontot adni...
Eset: Egyszerűen megszakad a net időnként és pár óra múlva helyre áll magától is. Ha nem akarok várni két dolgot figyeltem meg.
1. Ha újraindítom a modemet vagy a routert vagy mindkettőt akkor nem jon vissza azonnal a net.
2. A modem internet ledje pirosan világit folyamatosan, a router ledje pedig narancssárgán.
3. Ha a router nincs rádugva akkor is előfordul szakadás.
4. Csak abban az esetben indul újra a net, ha a hiba alatt a routert kikapcsolom ésa modem ledhe pírosról zöldre vált, aztán bekapcsolom a routert és az is narancsról zöldre vált....es márvan is net.

Mivel router nélkülis előfordul a hiba, igy nem értem, hogy miért kell kikapcsolni, hogy újra legyen net. Egyik kizárja a másikat
Sztetek ezt mi okozhatja??? Modem probléma??? Vagy ip cím ütközés??? Vagy mi???
Annak is örülnékha meg tudnátok mondani hogy a színeknek mi a jelentése
Modem : D-link 320B ( a kagyló alakú) , mert van téglalap alakú is.
Router: TPl link 21CA.
- gyanakodtunk kabelre
- ....routerre, de akkor nélkülemiert hon elo a hiba
-...modemre, de akkor miért az a megoldás, hogy ki be kell kapcsonai aroutert, hogy legyen net.
-...ha nincs net, a szolgáltató azt mondja náluk nincs hiba
Nem értem! Legyetek szívesek segíteni ebbe is!
Szolgaltó: T-online
A sebesség is ingadozik...10mb-os net(1024kb/s garantált), de nekünk 300-1500 között mozog, hiába nyvogok, hogy nem jo a sebesség, azt mondjáka távolság miatt nem tud csak 6.5 Mb-os netet, akkor hogy a faszomba tud néha felmenni 15 mb-ra??? Ha valaki el volt márdilga ezt ki követelni, az írja márle hogy hogyan csinálta!!!! Nav segítségével vagy hogyan???
Téma zárolva.
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #229120 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Figyelem: Spoiler!

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Sztyepan65
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.