SEGÍTSÉG!

2 éve 9 hónapja #226888 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Sics beküldte: Hm, eszembe jutott valami...

Pingeld meg az EU2 ip-jét... vagy ami még egyszerűbb, menj fel rá... és nézd meg h csata közben mennyi lesz a valós pinged. ( Kiírni hülyeséget ír ki, de a valós pinggel sztem semmi gond... )

A csata közbeni valós 120-150 ping miatt kezdtem el parancssorban pingelgetni a login szervereket. Tegnap odáig fajult a dolog, hogy EU1 120 körüli, EU2 200 körüli pingre nőtt, fogtam lekapcsoltam a routert, egy óra múlva visszanyomtam (valószínű ezután kaphattam egy új IP-t) és most azóta nincs ezzel gond. Érdekes egyébként, hogy hétfőn az egyik első dolog ez a reboot volt amit megtettem, de akkor csak úgy fél percet vártam a visszakapcsolással és nem hozott eredményt.
Most viszont végre újra 40-50 körüli a ping mindkét szerveren szóval F*ck Yeah! :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 9 hónapja #226893 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nortonor: mivel ez a probléma csak téged érint ( más szavahihető emberek ... mármint akikről elég biztosan merem állítani hogy nem vészesen hülyék az IKT technikai eszközökhöz ) ... szóval mivelhogy mostanság mások nem panaszkodtak itt a fórumon hasonlóra ... ezért úgy gondolom, hogy a hiba nem a WG oldalán lesz. ( Én hét végén tapasztaltam laggokat, akkor hagytam is a francba a játékot ... )

Szóval mint tudod

- családodból még valaki használja a netet (vagy valaki lopja a wifidet)
- egyedül használod, DE a szolgáltató felé vezető vonalon vannak mások is akik vadul torrenteznek, online videóznak pont akkor amikor játszanál és ettől túlterhelődik a rendszer
- szolgáltatód baszott el valamit, kapacitás kiosztások, beragadt taszkok miatt belassuló routerek akármi
...

Szóval a franc tudja ilyenkor mi van :) ... belőled kinézem hogy más címeket is megpingeltél és azokra normális volt a válaszidő... :D

2 éve 9 hónapja #226914 Írta: Nortonor

Sics beküldte: Nortonor: mivel ez a probléma csak téged érint ( más szavahihető emberek ... mármint akikről elég biztosan merem állítani hogy nem vészesen hülyék az IKT technikai eszközökhöz ) ... szóval mivelhogy mostanság mások nem panaszkodtak itt a fórumon hasonlóra ... ezért úgy gondolom, hogy a hiba nem a WG oldalán lesz. ( Én hét végén tapasztaltam laggokat, akkor hagytam is a francba a játékot ... )

Szóval mint tudod

- családodból még valaki használja a netet (vagy valaki lopja a wifidet)
- egyedül használod, DE a szolgáltató felé vezető vonalon vannak mások is akik vadul torrenteznek, online videóznak pont akkor amikor játszanál és ettől túlterhelődik a rendszer
- szolgáltatód baszott el valamit, kapacitás kiosztások, beragadt taszkok miatt belassuló routerek akármi
...

Szóval a franc tudja ilyenkor mi van :) ... belőled kinézem hogy más címeket is megpingeltél és azokra normális volt a válaszidő... :D

- a wifimet biztosan nem lopják, MAC szűrést használok.
- Minden más oldalon, illetve letöltésnél hasít, szóval nem ilyen eredetű a probléma
- na ez már inkább

Egyébként épp erre jutottam, hogy valószínű a net szolgáltatómnál volt a hiba, hiszen mint fent is írtam az EU1 normális ping értékeket mutatott, azon tudtam játszani rendesen. És valóban megpingeltem más címeket is, illetve távoli asztali kapcsolattal a munkahelyi gépemről is pingeltem (más szolgáltató) és ott rendben volt.
BTW legközelebb tudom mit kell tennem ilyen esetben: Router (ami egyben modem is) kikapcs, egy óra múlva vissza és hűlt helye a laggnak. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

2 éve 9 hónapja #226952 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Még az is lehet, hogy a dns cache telt meg a gépeden, ami új ip esetén magától kiürül.

2 éve 9 hónapja #226956 Írta: Nortonor

matyiabagoly beküldte: Még az is lehet, hogy a dns cache telt meg a gépeden, ami új ip esetén magától kiürül.

Mint fent leírtam, másik gépen is próbáltam otthon, amit amúgy heti 1x ha bekapcsolok, szóval ez sem nyert. :)

2 éve 9 hónapja #227132 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Szép napot

Érdeklődöm Tapasztalt már olyat valaki hogy ha be lép egy csatába egy egér mutató ott marad a képernyőn?
A célkereszt közepén! :huh: :ohmy:

Ha igen miért van? És hogy lehet megoldani hogy ne legyen ott? :scratch:

(Nekem csak úgy tűnik el ha kilépek: (Alt+f4) és újra vissza és akkor talán már nincs ott!)

Aki tudja a választ meg köszönném!

Ja és csak a jacktor mod pack van fent semmi más!! :thx3: :thx3: :thx2: :thx2:

2 éve 9 hónapja #227140 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Beragadt a clrt. :whistle:

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227141 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
az új patch ota nekem is csinálja !! csak nekem egyszerübb mert ki klikkelek a második monitorra majd vissza és eltünik ! :applause:

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

2 éve 9 hónapja #227142 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

pimpa1974 beküldte: Szép napot

Érdeklődöm Tapasztalt már olyat valaki hogy ha be lép egy csatába egy egér mutató ott marad a képernyőn?
A célkereszt közepén! :huh: :ohmy:

Ha igen miért van? És hogy lehet megoldani hogy ne legyen ott? :scratch:

(Nekem csak úgy tűnik el ha kilépek: (Alt+f4) és újra vissza és akkor talán már nincs ott!)

Aki tudja a választ meg köszönném!

Ja és csak a jacktor mod pack van fent semmi más!! :thx3: :thx3: :thx2: :thx2:

ESC 2x megnyomod és kész.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1

2 éve 9 hónapja #227209 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Elég a Ctrl gombot egyszer megnyomni. Általában az Alt+Tab vagy a több monitor okozza ezt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227210 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Nortonor beküldte: A csata közbeni valós 120-150 ping miatt kezdtem el parancssorban pingelgetni a login szervereket. Tegnap odáig fajult a dolog, hogy EU1 120 körüli, EU2 200 körüli pingre nőtt, fogtam lekapcsoltam a routert, egy óra múlva visszanyomtam (valószínű ezután kaphattam egy új IP-t) és most azóta nincs ezzel gond. Érdekes egyébként, hogy hétfőn az egyik első dolog ez a reboot volt amit megtettem, de akkor csak úgy fél percet vártam a visszakapcsolással és nem hozott eredményt.
Most viszont végre újra 40-50 körüli a ping mindkét szerveren szóval F*ck Yeah! :lol:

Nálam hasonlót csak modemcsere oldott meg (és ez úton is köszönet a kitartó UPC-s szerelőnek, aki több mint két órát molyolt nálam, mire megoldott minden gondot)
Előtte már volt gondom, és akkor a UBee modemet lecserélték Cisco-ra. Nagyon örültem neki, míg ki nem derült, hogy az is hibás, router módban megint jön a ping probléma, bridge módban meg tökéletes volt. Végül kaptam egy újabb Ubee-t és azzal azóta sincs gondom. :banana:

2 éve 9 hónapja #227226 Írta: nargang
Megválaszolva: nargang
Kérdésem: van több (5 db) regisztrációm a WOT-ra, szeretném 2-re csökkenteni. Ezeket az unokáimnak és barátainak hoztam létre 2013-ban, de már nem kell, viszont van bennük arany, pénz, xp és tankok összesen 23 db.
Van-e lehetőség erre, ha megadom a cégnek az összes fiók adataimat?
Hogyan lehet elérni a Wargaming céget? Esetleg nekik írnék a fiók szám csökkentésről.
Ez azért szükséges mert az Invitelnél létező 3 db E-mail címem meg fog szünni a közeljövőben.
Ha tudtok segítsetek, kérem.
Üdv. Nargang Vilmos

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227228 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Kedves Vilmos!
Azt nem tudom, h a fiokjaidat ossze tudod-e vonatni, de mail cim valtoztatas nem problema, ha a worldoftanks.eu-n a szemelyes menuben a fiokodhoz rendelhetsz telefonszamot, egy arra kapott biztonsagi koddal a fiokhoz tartozo mail cimet meglehet valtoztatni. 1 tel szamot csak 1 fiokhoz fogad el, viszont a telszam hozzarendeleser ad 100 aranyat
Remelem ez esetleg megoldas. Sok sikert
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nargang

2 éve 9 hónapja - 2 éve 9 hónapja #227229 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Fiókokat nem lehet összevonni. És mintha az EULA-ban lenne valami olyasmi, hogy 1 embernek csak 1 acc-ja lehet ( régen minha lett volna benne ilyen ). Tehát ha te leírod a Wargaming-nek, hogy van 5 acc-od, hááát.......

Ha nagyon kellenek azok az acc-ok, akkor ahogy AntTheZ is írta, email változtatás.

2 éve 9 hónapja #227235 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

nargang beküldte: Kérdésem: van több (5 db) regisztrációm a WOT-ra, szeretném 2-re csökkenteni. Ezeket az unokáimnak és barátainak hoztam létre 2013-ban, de már nem kell, viszont van bennük arany, pénz, xp és tankok összesen 23 db.
Van-e lehetőség erre, ha megadom a cégnek az összes fiók adataimat?
Hogyan lehet elérni a Wargaming céget? Esetleg nekik írnék a fiók szám csökkentésről.
Ez azért szükséges mert az Invitelnél létező 3 db E-mail címem meg fog szünni a közeljövőben.
Ha tudtok segítsetek, kérem.
Üdv. Nargang Vilmos

Biztos, hogy nem vonható össze. Gondolj bele, ha minden accounton eladnád az ajándék tankokat, az esetleg mások által összegyűjtött felszereléseket (ki igazolná, hogy a te munkád van benne és "jogos jussod lenne"?) akkor szépen előnyre tehetnél szert. És persze mindenki ezt csinálná ezután. :)

Régebben benne volt a szerverenként 1 account kikötés, de most nem találom az EULA-ban, szóval úgy tűnik azzal nincs gond (bár sosem vette a WG komolyan)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.