SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 2 hónapja #223859 Írta: Bumbi
Megválaszolva: Bumbi
Megnéztem a linket ès sikerült megoldani vele a problémát :banana:! Nagyon szépen köszönöm a segítséget
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #223868 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Van lehetőség a jutalomként kapott női legénységi tag "nemzetváltására"?Emiatt írtam a Supportnak,mert elcsesztem :wb: Egy csatát sem "mentem vele".

Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben? :oops:
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223870 Írta: Kopasz0721
Megválaszolva: Kopasz0721
El kell zavarni az összes luvnyát oszt kész :troll: menjenek a gulyáságyúhoz... :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Artyom1986
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223873 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Van lehetőség a jutalomként kapott női legénységi tag "nemzetváltására"?Emiatt írtam a Supportnak,mert elcsesztem :wb: Egy csatát sem "mentem vele".

Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben? :oops:

A nemzeten kívül minden más változtatható.
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #223874 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Van lehetőség a jutalomként kapott női legénységi tag "nemzetváltására"?Emiatt írtam a Supportnak,mert elcsesztem :wb: Egy csatát sem "mentem vele".

Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben? :oops:

A nemzeten kívül minden más változtatható.


Emiatt fordultam a Supporthoz,olvastam olyanokat,hogy megváltoztatták a nemzetet de a küldetést újra kellett csinálnia,az pont nem érdekelne,persze nem tudom,hogy igaz-e :S Van 5 orosz csajom és nagyon kéne a 6.is,mert így ugye nincs BIA :scratch:
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223906 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Meglett a 10-es ünnepi hangulat és kiadott egy újabb küldit, amelynek a nyereménye 100%-os legénység (1 skillel) az L-60 tankba, ami azért nem tetszik mert a honlapon a lövegkezelő svéd csajt írták, hogy meg lehet majd szerezni. Valakinek kiadta a csajokat? Vagy esetleg ugyanezt kapta, de ha megcsinálja akkor adja a csajt?
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223927 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

"Elvileg"....majd megtudjuk ha bannolják :trollol:

Amíg nem bannolnak addig ne igyál sört :)
Megnyugtatlak,nem tiltott modok.Amikor kijött a lista,ami azon szerepelt,azt kiszedték a csomagból(honlapjukon fel volt sorolva) a skilles(ProMod) fiúk.De kb 1,5 éve használom a modpackjukat,előtte az OMNI-ét használtam,de ez gépbarátabb,nem eszi az fps-t.
www.statswhore....ang=en
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223928 Írta: Harcidako
Megválaszolva: Harcidako

Meglett a 10-es ünnepi hangulat és kiadott egy újabb küldit, amelynek a nyereménye 100%-os legénység (1 skillel) az L-60 tankba, ami azért nem tetszik mert a honlapon a lövegkezelő svéd csajt írták, hogy meg lehet majd szerezni. Valakinek kiadta a csajokat? Vagy esetleg ugyanezt kapta, de ha megcsinálja akkor adja a csajt?


Nekem meg vannak a luvnyák....de szívesen átpostáznám neked, mert utálom a svéd ágat és csak a többi legényt hülyítik! :pacifier: :-* :love: :woohoo:
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223932 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Meglett a 10-es ünnepi hangulat és kiadott egy újabb küldit, amelynek a nyereménye 100%-os legénység (1 skillel) az L-60 tankba, ami azért nem tetszik mert a honlapon a lövegkezelő svéd csajt írták, hogy meg lehet majd szerezni. Valakinek kiadta a csajokat? Vagy esetleg ugyanezt kapta, de ha megcsinálja akkor adja a csajt?

Nem az amerikai szerveren játszol? Mert ott ad a gunner csaj helyett L-60 legénységet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223933 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Meglett a 10-es ünnepi hangulat és kiadott egy újabb küldit, amelynek a nyereménye 100%-os legénység (1 skillel) az L-60 tankba, ami azért nem tetszik mert a honlapon a lövegkezelő svéd csajt írták, hogy meg lehet majd szerezni. Valakinek kiadta a csajokat? Vagy esetleg ugyanezt kapta, de ha megcsinálja akkor adja a csajt?


Ezt a küldetést sietve rakták be, így a fordítás lehet rossz. A svéd lövegkezelő csajt elvileg az L-60-hoz kapod, mivel az 1-es szintű svéd tankba, amibe a többi csajt kaptad, nem mehet lövegkezelő.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: simron78, Tekagi
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223935 Írta: HernyotalpHun
Megválaszolva: HernyotalpHun
Sziasztok !

Kérdésem lenne hogy tudtok e olyan oldalt ahol meg lehetne nézni hogy egy adott tankal
mennyi damage-ra mennyi wn8-at ad ? A target damage már nem jó mert elavult is ill.
úgy látom hogy az adott érték folyamatosan változik.

Köszönöm
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #223983 Írta: dormsz
Megválaszolva: dormsz
Sziasztok.

Miért nem működik az automata célzás? Próbáltam újra rakni a játékot, de nem lett jó! Modot nem használok!
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #224008 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Sziasztok.

Miért nem működik az automata célzás? Próbáltam újra rakni a játékot, de nem lett jó! Modot nem használok!


Beallitasokban ellenorizted? Jobb egergombra van allitva?
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #224009 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
A játék újrarakása szinte sohasem jár eredménnyel!
Ha a beállításokat akarod visszaállítani a gyárira, akkor ezt kell beírni a keresőbe:
%appdata%/wargaming.net
(A keresőt a Win+R gombokkal lehet előhozni)
Itt a worldoftanks mappát kell kitörölni.

Az automata célzásra nem tudok mit mondani.
Téma zárolva.
7 éve 2 hónapja #224032 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

Meglett a 10-es ünnepi hangulat és kiadott egy újabb küldit, amelynek a nyereménye 100%-os legénység (1 skillel) az L-60 tankba, ami azért nem tetszik mert a honlapon a lövegkezelő svéd csajt írták, hogy meg lehet majd szerezni. Valakinek kiadta a csajokat? Vagy esetleg ugyanezt kapta, de ha megcsinálja akkor adja a csajt?

Nem az amerikai szerveren játszol? Mert ott ad a gunner csaj helyett L-60 legénységet.


Az EU szerveren vagyok, akkor biztos a fordítás volt rossz, na majd meglátom, ha meglesz az 5 csata.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.