SEGÍTSÉG!

2 éve 7 hónapja #222436 Írta: 5gmann
Megválaszolva: 5gmann
Sziasztok. Tegnap este jó volt a játék, Számítógépenma sajna 5X lépett csak be, játék, végén 1 percig nem léptetett ki. CTRL ALT DELeT-tel tudtam csak befejezni a játékot. Alap WOT-os mod packkal. Laptopon be sem enged lépni. :nono:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 7 hónapja #222439 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

5gmann beküldte: Sziasztok. Tegnap este jó volt a játék, Számítógépenma sajna 5X lépett csak be, játék, végén 1 percig nem léptetett ki. CTRL ALT DELeT-tel tudtam csak befejezni a játékot. Alap WOT-os mod packkal. Laptopon be sem enged lépni. :nono:

Mi az az alap WOT-os modpack?

Biztonsagos modban probaltad inditani a jatekot?

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

2 éve 7 hónapja - 2 éve 7 hónapja #222448 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Mi az az alap WOT-os modpack?

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

:evil: :evil: :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Sics, Tomat

2 éve 7 hónapja #222467 Írta: Chili Palmer_
Megválaszolva: Chili Palmer_
Üdv!

Tudnátok segíteni abban, hogy mi a teendő akkor ha arany ill. csomag vásárlás esetén az EU szerver helyett NA (észak ami) -ra ment??????

Előre is köszönöm!

2 éve 7 hónapja #222493 Írta: Laci9601
Megválaszolva: Laci9601
Sziasztok. :)
Valaki meg tudná mondani hogy a megrendelt ünnepi ládákat hogyan tudom kinyitni????
Mert nekem csak annyit irt hogy mennyek a "dekorációhoz" de ott erről nincs semmi... :O
én nem tudom most mit csináljak...
HELLP!!

2 éve 7 hónapja #222522 Írta: 5gmann
Megválaszolva: 5gmann
Szia. Nekem is voltak hasonló problémáim. / Korábban írtam a fórumon 5gmann néven / Én a videókártya/ Nvidia 735/ drivert frissítettem ill. a gép frissítése és újra indítás után megszünt. sok sikert.

2 éve 7 hónapja #222524 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Laci9601 beküldte: Sziasztok. :)
Valaki meg tudná mondani hogy a megrendelt ünnepi ládákat hogyan tudom kinyitni????
Mert nekem csak annyit irt hogy mennyek a "dekorációhoz" de ott erről nincs semmi... :O
én nem tudom most mit csináljak...
HELLP!!

Szia!
A vásárolt ládák automatikusan kinyílnak, ha belépsz a játékba kijön egy ablak, a szövegre már nem emlékszem. Ha nem voltál szerencsés, akkor 250 aranyat kapsz/láda, ez is oda van írva. Ha szerencsés vagy, akkor még kapsz valamit, és az is egyértelmű lesz.

Játékosnév: szeni17

2 éve 7 hónapja #222562 Írta: tibibi007
Megválaszolva: tibibi007
sziasztok!!!! Segítségeteket szeretném kérni !! az új akciónál van bajom !! bármelyik ikonra kattintok akár a karácsonyfára akár a tankra!!!! a képernyő közepére kirakja azt a feliratot hogy" Oktatás betöltése" forog a tankos ikon és lefagy minden, vagyis a háttérbe fut a játék !!!! de nem tudok csinálni semmit !! be kell zárjam a játékot újra kell indítani akkor megy újra !!! a játékot újratelepítettem nincs rajta semmi mód a videó kártya és alaplapi driver friss !!! MI LEHET A BAJ ÉS HOGYAN LEHET KIJAVÍTANI vagy mit csináljak!!!

2 éve 7 hónapja #222586 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

tibibi007 beküldte: sziasztok!!!! Segítségeteket szeretném kérni !! az új akciónál van bajom !! bármelyik ikonra kattintok akár a karácsonyfára akár a tankra!!!! a képernyő közepére kirakja azt a feliratot hogy" Oktatás betöltése" forog a tankos ikon és lefagy minden, vagyis a háttérbe fut a játék !!!! de nem tudok csinálni semmit !! be kell zárjam a játékot újra kell indítani akkor megy újra !!! a játékot újratelepítettem nincs rajta semmi mód a videó kártya és alaplapi driver friss !!! MI LEHET A BAJ ÉS HOGYAN LEHET KIJAVÍTANI vagy mit csináljak!!!

Már korábban válaszoltam erre:
itt

2 éve 7 hónapja #222604 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Találkozott már valaki olyannal, hogy a WG supportja nem reagál semmit a levelére? Korábban bármikor írtam nekik, fél napon belül kaptam valami választ. Most viszont írtam egy levelet 4 napja, egyet pedig 1 napja és semmi reakció (status-ként: in queue-t ír).
Amúgy nem lenne para, de az a helyzet, hogy most visszatérítést kértem (refund, chargeback), amit ugye 14 napig indoklás nélkül igényelhetek (a vásárlás előtt volt az utolsó csatám, azóta nem is merek játszani, nehogy abból legyen gond. Ebből következik, hogy a vásárolt cucc még érintetlen).
Szóval mit lehet ilyenkor tenni, mert nem örülnék, ha lenyelnék a pénzt, mert úgy tesznek, mintha nem is kapnák meg a leveleket?

2 éve 7 hónapja #222610 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

PZoli beküldte: Most viszont írtam egy levelet 4 napja, egyet pedig 1 napja és semmi reakció (status-ként: in queue-t ír).

Ebben a levélben egyértelműen és határozottan elálltál a vásárlás szándékától? Ha igen akkor a 14 napon belül vagy, mivel, mint írtad, 4 napja már elküldted, tehát a szándékod jelezted! (Szerintem.)

Trollz be flippin' out, Mon!

2 éve 7 hónapja #222612 Írta: Thothem
Valaki olyannak a segítségét szeretném kérni, aki angol nyelvű klienssel játszik. :)

Szükségem lenne a WoT/res/text/lc_messages mappa tartalmára!
Ez elvileg 73 darab .mo kiterjesztésű fájl, mindösszesen 2-3 megabájt méretben.
Aki tudna segíteni, az legyen kedves rarolva/zipelve küldje el nekem levélben.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Millió köszönet!

2 éve 7 hónapja #222614 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Thothem beküldte:

PZoli beküldte: Most viszont írtam egy levelet 4 napja, egyet pedig 1 napja és semmi reakció (status-ként: in queue-t ír).

Ebben a levélben egyértelműen és határozottan elálltál a vásárlás szándékától? Ha igen akkor a 14 napon belül vagy, mivel, mint írtad, 4 napja már elküldted, tehát a szándékod jelezted! (Szerintem.)

igen. Mindkét levélben egyértelműen elálltam a vásárlási szándéktól. Ami nagyon gáz, hogy, nem is írnak semmi választ. Várjak szó nélkül és majd csak történik valami? És ha nem, akkor így jártam?

2 éve 7 hónapja #222615 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Thothem beküldte: Valaki olyannak a segítségét szeretném kérni, aki angol nyelvű klienssel játszik. :)

Szükségem lenne a WoT/res/text/lc_messages mappa tartalmára!
Ez elvileg 73 darab .mo kiterjesztésű fájl, mindösszesen 2-3 megabájt méretben.
Aki tudna segíteni, az legyen kedves rarolva/zipelve küldje el nekem levélben.

Millió köszönet!

Atkuldtem.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

2 éve 7 hónapja #222619 Írta: Thothem

PZoli beküldte: Várjak szó nélkül és majd csak történik valami? És ha nem, akkor így jártam?

Ha van bent éles Ticket, akkor nem hagyhatják szó nélkül. Az elállási szándékodat kelezted a megadott időn belül. Isten malmai lassan őrölnek. A WG még lassabb, ha pénz visszaadásról van szó.

dobilaci: 1000 köszönet!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.