SEGÍTSÉG!

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #223057 Írta: mikolion
Megválaszolva: mikolion
Segítsetek . Rangsorolt csatákat hogyan :blink: kell, létre hozni .Mik a feltételek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #223078 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

mikolion beküldte: Segítsetek . Rangsorolt csatákat hogyan :blink: kell, létre hozni .Mik a feltételek.

Már lassan egy éve nincs rangsorolt csata. Kötött idejű bajnokságok vannak, amikre előre kell regisztrálni. A másik lehetőség a faceit , ahova szintén külön lehet regisztrálni. Az utóbbinál van lehetőség rangsorolt csapatokat létrehozni.

2 éve 11 hónapja #223169 Írta: kovka
Megválaszolva: kovka
Sziasztok,bocs ha rossz helyre írnék!
Véletlen a Hajós résznél vettem meg a:Captain’s Present
You have a chance to get Doubloons, camouflage, a boatload of Premium Account time, and multiple Premium ships.
930.59 HUF ot!
Mit lehet tenni hogy a WOT részére kerüljön a csomag?
Előre is köszi a segítséget,egy keveset angolul tudó..:)
Kellemes Ünnepeket!

2 éve 11 hónapja #223180 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

kovka beküldte: Sziasztok,bocs ha rossz helyre írnék!
Véletlen a Hajós résznél vettem meg a:Captain’s Present
You have a chance to get Doubloons, camouflage, a boatload of Premium Account time, and multiple Premium ships.
930.59 HUF ot!
Mit lehet tenni hogy a WOT részére kerüljön a csomag?
Előre is köszi a segítséget,egy keveset angolul tudó..:)
Kellemes Ünnepeket!

Vissza kérheted a pénzed, ha véletlenül nem azt vetted, amit szerettél volna.

2 éve 11 hónapja #223188 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett
G.W. Tiger gépezetröl valaki dobhatna fel elemzést.Én akár hogy nézem,elödjéhez képest kib*szot nagy a szorása és nagyon pontatlan.Töltés gyorsitó bentvan,meg elödböl vannak bent az emberkék,de célzásnál amit becélzok,nagyon messze röpköd attól a löszer.

2 éve 11 hónapja #223209 Írta: Roadster
Megválaszolva: Roadster
Sziasztok! Csak egy kérdés. A csata indítóképnél a nevem mellett egy kis piros négyzet van, ez mi? A visszaszámlálásnál már nincs ott.

2 éve 11 hónapja #223241 Írta: kovka
Megválaszolva: kovka
Igen gondoltam,csak a nagy kérdés mely menüpontban?
Fordítóval már az agyam el durrant addig kerestem mely menü pont az.
Help!

2 éve 11 hónapja #223358 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

Roadster beküldte: Sziasztok! Csak egy kérdés. A csata indítóképnél a nevem mellett egy kis piros négyzet van, ez mi? A visszaszámlálásnál már nincs ott.

Ha xvm-et használsz az hibás,tudnak a csata betöltő hibájáról,többen jeleztük,de javítás nem jött rá most sem :sick:

MaximusAquila

2 éve 11 hónapja #223383 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal
Egy kis segítség kellene! Hetek óta csak vesztes csapatba rak a játék a win8-am is nagyon csökken e miatt és nem tudom mitől lehet ez. Már hetek óta leszorzózni sem tudok a küldik már nem is érdekelnek. Gondoltam írok a WG-nek, de nem tudom van-e értelme. Lehet-e az, hogy búgos lett az accountom és e miatt van vagy segítene e a reset ezen. Köszönöm a tanácsokat és meg kérnék mindenkit aki személyeskedne, hogy nem az én hibám a sorozatos csapat bukás tehát nem érzem magam nagyon hibásnak mert a csapat vesztes állandóan. Xvm szerint is 30% fölött sosincs!

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

2 éve 11 hónapja #223384 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Syddal beküldte: Egy kis segítség kellene! Hetek óta csak vesztes csapatba rak a játék a win8-am is nagyon csökken e miatt és nem tudom mitől lehet ez. Már hetek óta leszorzózni sem tudok a küldik már nem is érdekelnek. Gondoltam írok a WG-nek, de nem tudom van-e értelme. Lehet-e az, hogy búgos lett az accountom és e miatt van vagy segítene e a reset ezen. Köszönöm a tanácsokat és meg kérnék mindenkit aki személyeskedne, hogy nem az én hibám a sorozatos csapat bukás tehát nem érzem magam nagyon hibásnak mert a csapat vesztes állandóan. Xvm szerint is 30% fölött sosincs!

Pech széria? Tegnapelőtt frissen üdén lelkesen T1 (egyik kedvencem) akartam leszorzozni, 14 vesztes csata után már kevésbé lelkesen inditottam harcba ismét :cheer: Váltogass gépeid között,sok sikert ahhoz hogy nyerj :)

2 éve 11 hónapja #223386 Írta: Syddal

Tekagi beküldte:

Syddal beküldte: Egy kis segítség kellene! Hetek óta csak vesztes csapatba rak a játék a win8-am is nagyon csökken e miatt és nem tudom mitől lehet ez. Már hetek óta leszorzózni sem tudok a küldik már nem is érdekelnek. Gondoltam írok a WG-nek, de nem tudom van-e értelme. Lehet-e az, hogy búgos lett az accountom és e miatt van vagy segítene e a reset ezen. Köszönöm a tanácsokat és meg kérnék mindenkit aki személyeskedne, hogy nem az én hibám a sorozatos csapat bukás tehát nem érzem magam nagyon hibásnak mert a csapat vesztes állandóan. Xvm szerint is 30% fölött sosincs!

Pech széria? Tegnapelőtt frissen üdén lelkesen T1 (egyik kedvencem) akartam leszorzozni, 14 vesztes csata után már kevésbé lelkesen inditottam harcba ismét :cheer: Váltogass gépeid között,sok sikert ahhoz hogy nyerj :)

Válogatok, de ugyan az :wb: Túl hosszú ez pech szériának!

Palpatine

2 éve 11 hónapja #223387 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Syddal beküldte:

Tekagi beküldte:

Válogatok, de ugyan az :wb: Túl hosszú ez pech szériának!

Passz akkor, nekem Crusader ami mindig feldobja játékom :) Majd a profik okosan, bölcsen segitennek. Remélem változik a szitu. (mondjuk engem win8 sose érdekelt) jó játékot :)

2 éve 11 hónapja #223389 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Ha ugyanez a jatekbeli neved is, akkor azert veszitesz allandoan mert 800 wn8 a teljesitmenyed ami a jelenlegi jatekosallomany mellett 42% win rate-re eleg.

Az xvm szerinti gyozelmi esely egy baromsag. Bar meg kell jegyezni, hogy te magad is lehuzod a sajat ertekeddel.

Ez nem szemelyeskedes volt, csak tenyek.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

2 éve 11 hónapja #223396 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly
Ha rákattintok a fenyőfára vagy a hó tankra csak pörög a fogaskerék és nem adja be. Mod okozza, mert csak tegnap kezdte, azóta nem változott semmi?

2 éve 11 hónapja #223397 Írta: Syddal

dobilaci beküldte:

Ha ugyanez a jatekbeli neved is, akkor azert veszitesz allandoan mert 800 wn8 a teljesitmenyed ami a jelenlegi jatekosallomany mellett 42% win rate-re eleg.

Az xvm szerinti gyozelmi esely egy baromsag. Bar meg kell jegyezni, hogy te magad is lehuzod a sajat ertekeddel.

Ez nem szemelyeskedes volt, csak tenyek.

A WIN8 egyéni teljesítmény, de az engem sem igazán érdekel (1063) viszont rajtam kivül még a csapatban vannak 14-en és bizony sajna az xvm nem baromság. 10 meccsből 9x 30% alatt van a teamwinrating és be is jön. Mikor nagy ritkán 50-60% fölött van akkor nyerünk is. Ez is tények!

Palpatine

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.