SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 3 hónapja #222193 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Ez komoly?? :huh: Milyen indokkal? Írtak erről valahol? Mindenesetre kösz az infót.:blink:


Több helyen olvastam régebben, de a forrást nem kerestem meg.
Most megtettem, de ebből végül az derült ki, hogy bár a support a válaszában tiltottnak írta, a WG részéről megerősítették, hogy nem tiltott. Sry, ha rádijesztettem. :)

forum.worldofta...opmost

forum.worldofta...-faqs/
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222202 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! [elnézést, ez kicsit hosszú lesz]

32 bites Win XP-s gépről, alaplapba épített ATI Radeon 3100 grafikus kártyával, 2 GB RAM-mal játszom a WoT-ot amióta csak elkezdtem (évek óta). A grafika közel minimum (valami speckós effektek, amiket a minimum beállítás 1-en hagy, nullázva míg a mgjelenítési távolság a minimumhoz képes 1-gyel növelve). Hétfőn még semmi gond nem volt, órákat játszottam 0.9.16-tal. Kedden replay-okat néztem vissza, szintén semmi gond. Szerdán jött a frissítés, leszedte, telepítette, játszanék és két csatából kétszer csatába való belépéskor vagy kilépéskor képernyő elsötétül, gép újraindul. Csütörtökön újabb teszt, egy csata lement rendesen, a másodikból kilépve ismét újraindulás. Pénteken jött mikropatch, helyzet szinte változatlan, sok újraindulás közepette tudtam csak WoT-ozni. Tegnap addig fajult a helyzet, hogy 1,5 óra alatt 1 csatát se tudtam lefolytatni, mert vagy újraindult a gép mikor bedobott volna csatába, vagy már a bejelentkezéskor a garázs kirajzolása során. HWMonitor szerint nincs semmi túlhevülve. Végül azt tudtam csinálni, hogy amikor csatába be akar dobni, akkor Win billentyűt nyomok, és a Start menü felugrása miatt a játék fullscreenből tálcára kerül.
Ekkor várok addig, amíg a tálcán levő WoT ikon el nem kezd kékkel villogni (hogy berakott csatába), ekkor 12-14-ig számolok és utána kattintok rá a WoT-ra. Az esetek 90%-ában így nem hal meg a gép, és 15-20 mp késéssel bent is vagyok a csatában. A csatából való kilépés megkedzésekor szintén Win billentyű, WoT tálcára kényszerül és 1-2 perc múlva megpróbálok visszatérni. Ha kaptam ládikát mostani küldiből, akkor itt újr is indul szegény gép általában, de máskülönben kb. 70%-ban életben marad és mehet a köv. csata. Bármi tipp, mit kéne tenni? Állítólag a tápegység tud ilyet csinálni ha már a végét járja. Nekem 2009-es a táp, 1-2 éve már lett benne cserélve egy kiszáradt elektrolitkondenzátor, de miért csak a frissítés után jelentkezne egy ilyen hiba? Inkább gyanakodok valami WoT fejlesztésre, de minden segítséget örömmel várok.
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222207 Írta: popy
Megválaszolva: popy
Sziasztok. Be akarok lépni a karácsonyfa díszítésbe de nem tudok mert ki írja hogy oktatás betöltése és csak pörög amíg ki nem lépek. Ez ügybe írtam a wg-nekés szerencsére elég gyorsan válaszoltak is. Ez a válasz jött. Google chrome fordította és nem nagyon értem. ki kell törölnöm egy bizonyos cache fájlt. Meg is kerestem ezeket ki is töröltem de még mindig semmi változás.

A játék, a World of Tanks és World of Warplanes, használja mappák "Application Data" tárolására a játék beállításait és a cache minden Windows-felhasználó külön-külön. Ez azt jelenti, hogy minden felhasználói fiók az operációs rendszer saját személyes beállítások a játék kliens.

Ha minden jól megy, akkor nem kell hozzáférni a személyes Application Data mappát és annak tartalmát. Annak érdekében, hogy megakadályozza a véletlen törlés a mappát, a mappában Application Data rejtett (az alapértelmezett beállításokat a Windows Explorer).

Azonban akkor találkozhat olyan helyzetet, amely hozzáférést igényel a mappát az alkalmazás adatait, annak érdekében, hogy rögzítse bizonyos átmeneti problémák, mint például a helytelen játék beállításait vagy kapcsolatos kérdések klán embléma garázs és a járműveken.

Mivel a mappa alapértelmezés szerint rejtett, el kell végezni a következő intézkedéseket annak érdekében, hogy nyissa meg a mappát:

Nyomja meg a Win + R
Type "% AppData% \ wargaming.net", hogy az új ablakban, ahogy az a lenti képen, és nyomja meg az OK gombot.
E lépések elvégzése után, akkor a Windows Explorer ablakot nyitott mappát. Vannak több alkönyvtárat a mappában - "WorldofTanks" és a "World of harci". A nevét a könyvtárak elég magától értetődő - akkor képes lesz arra, hogy a játék cache és a beállítások az adott játék a megfelelő mappákba.

A legfontosabb tartalma a WorldofTanks mappa a fájl neve "preferences.xml" - ez a fájl tartalmazza a játék beállításokat, mint a grafika, hangok, ellenőrzések, stb - és egy mappát "custom_data" (ez a mappa tartalmazza cache a klán emblémák, annak érdekében, hogy a rakodási gyorsabb).

Ez azt jelenti, ha a találkozás néhány kapcsolatos kérdéseket a játék kliens be- vagy kérdések klán emblémák, eltávolítása az alábbi tartalommal valószínűleg megoldja a problémát.

Abban az esetben, World of Warplanes, a tartalom hasonló - .xml fájlok tartalmazó játék beállításait és mappa "naplók", amely a játék naplók és kiegészítő adatok, amelyek segítenek a vizsgálat esetleges kérdéseket a játék kliens.
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222249 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler!

Röviden:
Töröld ki a beállításokat. Ehhez nyomd meg a Win+R gombokat A felugró mezőbe kell beírni azt, hogy %appdata%/wargaming.net
A megnyíló intézőben ki kell törölni a worldoftanks nevű mappát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: popy, Tekagi
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222256 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Sziasztok segítségre lenne szükségem!
Mi okozza azt, hogy a cél kereszt nem marad ott, ahova állítom.
Sokszor előfordul, hogy nézek egy tankot szikla mellett(pl) és mikor sniper modban akarom nézni(a pontosabb célzás miatt), a celkeresztem vagy leesik vagy pont az eget nézi és a torony vele együtt???
Sok lövésem ezért megy az éterbe vagy a földbe.
Csak a jaktor módot használom, de ha nincs fennt ez a mód akkor is előfordul.
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222260 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Sziasztok segítségre lenne szükségem!
Mi okozza azt, hogy a cél kereszt nem marad ott, ahova állítom.
Sokszor előfordul, hogy nézek egy tankot szikla mellett(pl) és mikor sniper modban akarom nézni(a pontosabb célzás miatt), a celkeresztem vagy leesik vagy pont az eget nézi és a torony vele együtt???
Sok lövésem ezért megy az éterbe vagy a földbe.
Csak a jaktor módot használom, de ha nincs fennt ez a mód akkor is előfordul.

Ez a sniper és a külső nézet magasság eltérése miatt történik. Külső nézetben magasabban van a kamera, tehát be tudsz célozni egy domb mögötti ellenfelet is, sniper nézetben pedig az ágyúcsöved magasságában látsz, tehát előfordulhat, hogy úgy már nem látsz rá a tankra.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222267 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler!


Szia Tank_szemelyzete!
Nem tudom kaptál-e már valami tippet pm-ben,de van nekem is egy hasonló kurblis gépem tartaléknak és néha azt kell használjam amikor távol vagyok.Én azt vettem észre,amikor valami gebasz van,hogy ha letiltom játékon belül a hangot,akkor egész stabilan fut,olyankor a megjelenítési távolságot is fel tudom rakni max-ra a többi beállítás alapon van vagy ki van kapcsolva.Persze azon a gépen a modok is el vannak felejtve.Nem tudom mi köze lehet az egésznek a hanghoz,lehet az is terheli nálam a cuccot,de egy próbálkozást megér nálad is.Sok sikert. :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222269 Írta: popy
Megválaszolva: popy
Köszi! sikerült...
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222350 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

Sziasztok segítségre lenne szükségem!
Mi okozza azt, hogy a cél kereszt nem marad ott, ahova állítom.
Sokszor előfordul, hogy nézek egy tankot szikla mellett(pl) és mikor sniper modban akarom nézni(a pontosabb célzás miatt), a celkeresztem vagy leesik vagy pont az eget nézi és a torony vele együtt???
Sok lövésem ezért megy az éterbe vagy a földbe.
Csak a jaktor módot használom, de ha nincs fennt ez a mód akkor is előfordul.

Ez a sniper és a külső nézet magasság eltérése miatt történik. Külső nézetben magasabban van a kamera, tehát be tudsz célozni egy domb mögötti ellenfelet is, sniper nézetben pedig az ágyúcsöved magasságában látsz, tehát előfordulhat, hogy úgy már nem látsz rá a tankra.



Szia köszi a választ, de nem erre voltam kíváncsi. Ezzel teljes mértékben tisztában vagyok. Majd linkelek egy raplayt .
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222436 Írta: 5gmann
Megválaszolva: 5gmann
Sziasztok. Tegnap este jó volt a játék, Számítógépenma sajna 5X lépett csak be, játék, végén 1 percig nem léptetett ki. CTRL ALT DELeT-tel tudtam csak befejezni a játékot. Alap WOT-os mod packkal. Laptopon be sem enged lépni. :nono:
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222439 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Sziasztok. Tegnap este jó volt a játék, Számítógépenma sajna 5X lépett csak be, játék, végén 1 percig nem léptetett ki. CTRL ALT DELeT-tel tudtam csak befejezni a játékot. Alap WOT-os mod packkal. Laptopon be sem enged lépni. :nono:


Mi az az alap WOT-os modpack?

Biztonsagos modban probaltad inditani a jatekot?
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #222448 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Mi az az alap WOT-os modpack?


Figyelem: Spoiler!


:evil: :evil: :evil:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Sics, Tomat
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222467 Írta: Chili Palmer_
Megválaszolva: Chili Palmer_
Üdv!

Tudnátok segíteni abban, hogy mi a teendő akkor ha arany ill. csomag vásárlás esetén az EU szerver helyett NA (észak ami) -ra ment??????

Előre is köszönöm!
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222493 Írta: Laci9601
Megválaszolva: Laci9601
Sziasztok. :)
Valaki meg tudná mondani hogy a megrendelt ünnepi ládákat hogyan tudom kinyitni????
Mert nekem csak annyit irt hogy mennyek a "dekorációhoz" de ott erről nincs semmi... :O
én nem tudom most mit csináljak...
HELLP!!
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #222522 Írta: 5gmann
Megválaszolva: 5gmann
Szia. Nekem is voltak hasonló problémáim. / Korábban írtam a fórumon 5gmann néven / Én a videókártya/ Nvidia 735/ drivert frissítettem ill. a gép frissítése és újra indítás után megszünt. sok sikert.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.