SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 4 hónapja #218182 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

segitséget kérek.
történt, hogy egy WT kitolt az ellenfél elé, kaptam két találatot. meglöttem a wt-t és kitiltottak 1 napra.
újabban ez a módi?
kinek lehet ezzel kapcsolatban reklamálni, aki tesz is valamit? nem ez az első eset. érdekes mindig a vétlent tiltják ki.
lehet meglőtem de miatta kaptam be 800 hp sebzést.


1. Régebben is ez volt a módi. 2. Egy lövésért tudtommal nem tiltanak ki, pláne nem egy napra. Ne lőjél csapattársra, többször főleg ne, és/vagy ne lődd ki. 3. Replay van róla?
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #218183 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

segitséget kérek.
történt, hogy egy WT kitolt az ellenfél elé, kaptam két találatot. meglöttem a wt-t és kitiltottak 1 napra.
újabban ez a módi?
kinek lehet ezzel kapcsolatban reklamálni, aki tesz is valamit? nem ez az első eset. érdekes mindig a vétlent tiltják ki.
lehet meglőtem de miatta kaptam be 800 hp sebzést.


Hiába a másik a hibás, hiába ő volt a gyökér, a szabály az, hogy nem lövünk csapattársra. Akkor már jobb, ha hagyod azt a csatát a fenébe, nem ér annyit az egész.
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #218184 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

segitséget kérek.
történt, hogy egy WT kitolt az ellenfél elé, kaptam két találatot. meglöttem a wt-t és kitiltottak 1 napra.
újabban ez a módi?
kinek lehet ezzel kapcsolatban reklamálni, aki tesz is valamit? nem ez az első eset. érdekes mindig a vétlent tiltják ki.
lehet meglőtem de miatta kaptam be 800 hp sebzést.


Soha ne lőj vissza nem éri meg....egyből egy nap? :blink:
Tudtommal 1 órásat szoktak adni elsőre :spaz:
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #218194 Írta: 2Sz3M
Megválaszolva: 2Sz3M
Üdv!
Az "...újabban ez a módi"' megtévesztő lehet, de NEM írt olyat hogy az első alkalom lenne.
A 24órás eltiltás szerintem már legalább a 4. ilyen lehet....Szóval lehet hogy a WT-nek oka volt rá....és több sütnivalója is :) :d2:
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #218198 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
többször előfordult ilyen már, küldtem többször replayt, de a fülük botját sem mozgatták.
általában nem szokktam csapattársra lőni, de ez nagyon feldühitett, küldit csináltam és kaptam 800 sebzést miatta.
jogos a tiltás, de az okát sajna a wg nem vizsgálja, ugy illett volna hogy mindketten kaunk. az egy nap meg kissé tulzás azt hiszem. nem mostanában volt az előző tiltásom és az is egy napos volt.
mindegy, szép lassan kiszeretek ebből a játékból és abbahagyom, ilyen retardáltak között nem igazán jó játszani.
25k csatám van, láttam már pár dolgot amit igazságtalannak tartok, közöttük az ilyen tiltásokat is.

az a probléma, hogy hiába reklamálsz még csak válaszra sem méltatnak. nem kevés videót meg képet küldtem már és semmi reakció. sajna.
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #218204 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Van a blacklist... én ezt úgy használom, hogy olyanokat veszek fel rá, akit súlyos mértékben faszfejnek találtam egy csatában valami miatt.

És a következőképp használom: ha meglátom a komát egy csatában,megpróbálok kibaszni vele.

Ez főképp akkor lehetséges, ha csapattárs...

Visszaemlékszik az ember, hogy mi minden bosszantót tettek már vele csapattársai.

- kitolták az ellenfél elé
- blokkolták
- lökdösték
...

Ami csak eszedbe jut, mindet meg lehet ilyenkor tenni a komával. Ha elkezd rámlődözni annál jobb :)

Vésd eszedbe: EGYSZER meglőhetsz EGY csapattársat a csatában következmény nélkül. ( Mondjuk nem árt ha sebzünk néha ellenfelet is... )

Megjegyzem, a trollgunos tankoknak (meg az artyknak is kivételesen) hatalmas fun faktora van ilyen szempontból :D

Egyszer egy idióta belémlőtt hátulról... ( Nem én rohantam bele a lovésébe, franc tudja hogy nem látta hogy mozdulatlanul ott állok előtte... )


Ő T-34-85-tel volt... amikor ráforultam az SU-152-vel egyből levette mi fog következni... azt a fejvesztett menekülést élmény volt látni :D

Aztán persze így is elérte a válaszom...

Ilyen esetben ívesen leszarom a wn8-at, meg a csata eredményét... hosszú távon fontosabb hogy megtanulja hogy a tettek következménnyel járnak ... nem "ítélkezem" én, csak egyenlítek :D
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #219807 Írta: szegedidavido
Megválaszolva: szegedidavido
Sziasztok!

Valaki ad tanácsokat a klán alapításban!
Köszönöm előre is!
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #219829 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
9.15.1-es klienst kerestem volna egy korábbi replay-emhez, de sajna a wot.djgappa.com oldalról ez hiányzik. Letöltöttem a 9.14-es verzát, majd arra a következő 2 patch-et, de ez nem működik. Ha esetleg valaki tudna működő linket a 9.15.1-es verzióhoz, az kérem, ossza meg itt. Kössz.
Tárgytalan, bocsesz, a 9.14-gyel elindul... :spaz: :)
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #221169 Írta: kino7103
Megválaszolva: kino7103
üdvözlök mindenkit!! szeretnék segítséget kérni!szeretnék letölteni egy olyan modot,amelyen látom a győzelem esélyét a csatában!! egy kicsit idősebb korosztályt képviselek,s a számítógép nem az erősségem!! Szeretném valakinek a segítségét kérni,mert hiába töltöttem le ilyen modot,egyszerűen valamit nem jól csináltam... sajna,ez van az "öregekkel"! köwzönöm
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #221170 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Ne nyissunk már minden kérdés miatt új topicot! Arra ott van a Segítség vagy a Csak egy-két kérdés topic !!
Kérdék egy modit áthelyezni !
köszönöm!

Elméletileg az XVM-ben benne van
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #221180 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
sziasztok.
az lenne a gondom, hogy meglett a heavy küldetésem és nem kaptam meg a női legénység következő tagját.
mit lehet ilyenkor tenni?
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #221181 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

sziasztok.
az lenne a gondom, hogy meglett a heavy küldetésem és nem kaptam meg a női legénység következő tagját.
mit lehet ilyenkor tenni?


Kuldeteseknel ahol ki tudod valasztani a kovetkezot, ott atvetted?
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #221192 Írta: popey46
Megválaszolva: popey46
nem, nem dobta fel ezt az opciót, a 100.000-et megkaptam, a csajszit nem

Melléklet:
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #221219 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

nem, nem dobta fel ezt az opciót, a 100.000-et megkaptam, a csajszit nem

Melléklet:


Lehet nincs hely neki a barakkban.
Téma zárolva.
7 éve 3 hónapja #221227 Írta: jani-63
Megválaszolva: jani-63

nem, nem dobta fel ezt az opciót, a 100.000-et megkaptam, a csajszit nem

Melléklet:


Lehet nincs hely neki a barakkban.



Lehet én tudom rosszul de a helyett a barakkban adja hozzá!
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.