SEGÍTSÉG!

3 éve 4 hete #217291 Írta: Szeilervik
Megválaszolva: Szeilervik
Sziasztok!

Játék közben egyszer csak lecsökken az fps 40-50-ről 11-12-re, majd fél perc múlva újra az eredetire ugrik. Ezt csata közben többször is megcsinálja. Videokártyát frissítettem, semmi eredménye. Elég zavaró, hogy ilyenkor teljesen belassul és legtöbbször ki is szed az ellen.
Ha valaki találkozott már ilyesmivel légyszi segítsen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hete #217295 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Szeilervik beküldte: Sziasztok!

Játék közben egyszer csak lecsökken az fps 40-50-ről 11-12-re, majd fél perc múlva újra az eredetire ugrik. Ezt csata közben többször is megcsinálja. Videokártyát frissítettem, semmi eredménye. Elég zavaró, hogy ilyenkor teljesen belassul és legtöbbször ki is szed az ellen.

Próbáltad már a wotot minimális beállításokkal? Nincs valami program a háttérben, ami bezavar?

u.i.:
Kérek egy admint, hogy tegye át másik témába! :thx2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szeilervik

3 éve 3 hete #217336 Írta: TivadarToth
Megválaszolva: TivadarToth

_Szazados_ beküldte: Tud nekem valaki segíteni abban, hogy miért nem tudok garázsban a chaten írni? Ha megnyitom a barátlistámon lévő emberekkel a chatet, nem tudok gépelni, ki van szürkítve a rész. Ha ők írnak azt sem látom csak néha, totál random.
A közös chatbe tudok írni, meccsek közben is, szakasz chaten is, csak a normál 1v1 chaten nem és random emberekkel sem megy.

Találkozott valaki más ezzel a problémával?

Ha másik szerveren vagytok, akkor szokott ez lenni. Ugyanúgy, mint a szakaszmeghívókkal. Szerintem bug, és nem is konzekvensen mindig így történik, van, hogy normálisan működik a rendszer.

3 éve 3 hete #217392 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Valaki tudja, hogy milyen beállításokkal, moddal lehet változtatni a HUD méretén?

Mivel laptopon játszom, ezért az alap beállítást használja (1366x768) de szeretném ha a tanklista illetve a bal alsó box kisebb méretű lenne, mivel sok helyet foglal a képernyőből és cseppet zavaró.

Előre is köszi.

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #217598 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Akkor megnyugodtam, hogy nem siklottam el egy triviális beállítási paraméter felett :blink:

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

3 éve 3 hete #217627 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Beállítási opció nem hagytál ki :lol:
Esetleg bizonyos módok segíthetnek a gondodon.
Nézz körül a neten , dmg panel és tank icon témában.

(Az Aslain 3D tank Icon pl. szerintem egész jó. Régóta ezt használom , elég mellé a játékos nevet kiíratnom , a többi rajta van.)

3 éve 3 hete #217634 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Ugyan ez van nálam is csak engem ki is dob a játékból..... megoldás folyamatban.. :beer2:

Samy

Szeilervik beküldte: Sziasztok!

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)

3 éve 3 hete #217670 Írta: Laszlo_o1
Megválaszolva: Laszlo_o1

Laszlo_o1 beküldte: Sziasztok!

Második napja nem tudok belépni a játékba, eddig, vagyis tegnapig nem volt semmi gond.
A szokásos szöveget írja ki mindig:
"A szerverhez való csatlakozás sikertelen.
A szerver talán nem elérhető, vagy a hálózat beállításaid hibásak".

Netem van, hiszen ide tudok írni:) a másik része a dolognak, h laptopról játszok, és szinte csak WOT-ozásra használom, meg néha filmnézésre.

A választ, válaszokat köszönöm előre is.

A probléma megoldva:) Win10-em van, win8ra tettem a kompatibilitást, így probléma mentes újra.

3 éve 3 hete #217671 Írta: Laszlo_o1
Megválaszolva: Laszlo_o1
Sziasztok.

Eladtam az O-I-t az O-I exp helyett:S hol, hogyan tudom visszaszerezni?
Köszi előre is.

3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #217678 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Laszlo_o1 beküldte: Sziasztok.

Köszi előre is.

Megvszed újra, ha van elég kredited.
Hátha ez segít (másban is) :
www.wotinfo.hu/...dolgok

3 éve 3 hete #217685 Írta: pkrusi
Megválaszolva: pkrusi

Laszlo_o1 beküldte: Sziasztok.

Köszi előre is.

ezek közül egyiket se add el! örök darab a garázsban

Maus is szekszi, szuperszekszi.

3 éve 3 hete #217712 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Elvileg kérhető a supporttól olyan, hogy állítsák vissza az acc állapotát egy pár nappal korábbi állapotra... de ezt acc feltörés esetén szokták kérni ha jól tudom.

3 éve 3 hete #217745 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta

KopiBDW beküldte:

McArthur beküldte: Üdv!
Sűrgős segítség kellene.egy klántársnak a volt barátnővel közös az emilcíme.a lány elköltötte az osszes aranyat es össze-vissza festegette a tankokat...stb..:-)
A kolléga fél,hogy egyszer csak nem fogja beengedni a játék.
Hol lehet megváltoztatni az emílcímet,ami regisztrálva van?
köszke

Hivatalos oldal,klikk a nevére "Account Managmant" itt a mail cím végén van egy kis ceruza ,arra klikk és cserélheted is. De javaslom ha van egy stabil mobil száma rendelje hozzá,így bárki matatna a fiókodon ahhoz kell az aktiváló kód amit a wg elküld a telefonszámra,a nélkül semmit sem tudnak csinálni ;)

Neked sikerült így e-mail címet változtatni? Nekem nem engedi, csak telefonszámot rendelhetek hozzá, azt meg nem szeretném. Lehet, hogy régebben lehetett változtatni, de most nem lehet.

3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #217746 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

tankosmedve beküldte:

KopiBDW beküldte:

McArthur beküldte: Üdv!
Sűrgős segítség kellene.egy klántársnak a volt barátnővel közös az emilcíme.a lány elköltötte az osszes aranyat es össze-vissza festegette a tankokat...stb..:-)
A kolléga fél,hogy egyszer csak nem fogja beengedni a játék.
Hol lehet megváltoztatni az emílcímet,ami regisztrálva van?
köszke

Hivatalos oldal,klikk a nevére "Account Managmant" itt a mail cím végén van egy kis ceruza ,arra klikk és cserélheted is. De javaslom ha van egy stabil mobil száma rendelje hozzá,így bárki matatna a fiókodon ahhoz kell az aktiváló kód amit a wg elküld a telefonszámra,a nélkül semmit sem tudnak csinálni ;)

Neked sikerült így e-mail címet változtatni? Nekem nem engedi, csak telefonszámot rendelhetek hozzá, azt meg nem szeretném. Lehet, hogy régebben lehetett változtatni, de most nem lehet.

Pedig rendeld hozzá nyugodtan,nekem hozzá van rendelve míg az sms-ben megkapott kódot nem írod be semmit nem csinálhatnak a fiókoddal. Két hete a gmail-es címem próbálta valaki feltörni,s csak jöttek az sms-ek ott is a kódokkal én úton voltam,és csak vigyorogtam az egészen,hogy szenvedett a retardált :evil:

MaximusAquila

3 éve 3 hete #217747 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Nekem mindenképpen az e-mail cím megváltoztatás opció kellene, mert az egyik accom, ami már nem kell, el szeretném ajándékozni valakinek, de az e-mail címre szükségem van, mert arra regisztráltam több más oldalon, játékokban, stb.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.