SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 5 hónapja #214440 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

boba_fett lemezem nincs, pendrive wintelepítőm lesz ha hazaérek, de akkor kettészecskázom a wndows-t és újrarakom az egészet.

Filler1 valamit nagyon erősen félreolvashattál, mert a csökkentett módot még csak rövidítve/ráutalva sem említettem meg. Amiben jelenleg szenved a gépem, az a Kernel Hibakereső üzemmód, amit értelmes ember nem hogy nem indít el, de a létezéséről sem tud. Hát nekem sikerült belemenni...
És innen se ki, se be, legalábbis órákon át próbálkoztam tegnap este, de nem jutottam eredményre. Mivel a BIOS-ból ha jól tudom nem lehet megváltoztatni a Startup módját, esélyem sem volt átállítani, hogy ne ebben a próknak fenntartott módban kezdjen el betölteni. Pont ezért a kis gombelem kivétel sem segített. Az a vicc, hogy a neten sem találtam erről sok infót, de a probléma részben abban van, hogy nincs hozzá másik gép kötve, ami debuggerként működne és így csak vár. Semmilyen billentyűkombinációra nem reagál, illetve kettőre igen, előhozza a képernyő-billentyűzetet, meg a narrátort (egy élmény hallgatni a leütött billentyűidet), amiben mindenféle hülyeséget lehet állítani, de ezzel nem vagyok előrébb.
Szóval sikerült belenyúlnom a hektoliter kakiba. Ha ma nem kapok használható ötletet valahonnan, akkor marad a Rencer újrahúzása.


Szerintem rakd fel a win7-et. Az sokkal stabilabb mint az a tizes fos.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #214488 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
_Szazados_

Ha jól értelmeztem , akkor Win10 a rendszered , és nem működik a billentyűzeted.

Egérke él él vagy döglött szegényke ? :dry:
Mert ha él a rágcsáló , akkor elképzelhető hogy van megoldás.

Be kell menni a gépházba , pl. asztalon jobb klikk , "személyre szabás" , "fogaskerék".
( Szőke nős verzió :P )
Ha már fenn van a legutolsó verzió frissítés akkor ugye a "Windows gomb"-ra klikkelve egyből ott a gépház is.
Itt irány a "Frissítés és biztonság" , "Helyreállítás".
Innen egyéni választás hogy alaphelyzetbe állítod-e vagy speciális indítások közül próbálsz ki valamit.

Próba cseresznye alapon hátha bejön valami :lol:

Azért a W10 is kezd egyre stabilabb lenni , és jobban kihasználja a gépet mint a W7-t.
Bár tény hogy szokni kell :whistle:
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #214489 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

boba_fett lemezem nincs, pendrive wintelepítőm lesz ha hazaérek, de akkor kettészecskázom a wndows-t és újrarakom az egészet.

Filler1 valamit nagyon erősen félreolvashattál, mert a csökkentett módot még csak rövidítve/ráutalva sem említettem meg. Amiben jelenleg szenved a gépem, az a Kernel Hibakereső üzemmód, amit értelmes ember nem hogy nem indít el, de a létezéséről sem tud. Hát nekem sikerült belemenni...
És innen se ki, se be, legalábbis órákon át próbálkoztam tegnap este, de nem jutottam eredményre. Mivel a BIOS-ból ha jól tudom nem lehet megváltoztatni a Startup módját, esélyem sem volt átállítani, hogy ne ebben a próknak fenntartott módban kezdjen el betölteni. Pont ezért a kis gombelem kivétel sem segített. Az a vicc, hogy a neten sem találtam erről sok infót, de a probléma részben abban van, hogy nincs hozzá másik gép kötve, ami debuggerként működne és így csak vár. Semmilyen billentyűkombinációra nem reagál, illetve kettőre igen, előhozza a képernyő-billentyűzetet, meg a narrátort (egy élmény hallgatni a leütött billentyűidet), amiben mindenféle hülyeséget lehet állítani, de ezzel nem vagyok előrébb.
Szóval sikerült belenyúlnom a hektoliter kakiba. Ha ma nem kapok használható ötletet valahonnan, akkor marad a Rencer újrahúzása.


Szerintem rakd fel a win7-et. Az sokkal stabilabb mint az a tizes fos.


Én ép win7röl váltottam win10re.Win7re már nem jött semmi firssités,egyböl állandoan a win10et akarta leszedni.win10be azt rühelem az automata frissitést sehol nem lehet kikapcsolni.Van hogy jön a frissités és akkor semit se lehet csinálni amihez net kell mig le nem jön a frissités és nem telepiti.

+1 kérdés.Van e esetleg olyan mod ami kijelzi a csaptba hogy ki milyen nemzetiségü.Aki klánba van az ok,néha rájövök hogy magyar klán amibe van,de jó lenne tudni azért mert se szlovákul,se románul,se üzbégül nem tudok,és valami komunikáció jó lenne igy hogy tudom van magyar a csapatba.Nagyon tré emberkékel tesz mostanába egy csoportba.Akár hogy is küzdök,lövök,mindig 2-3 ember lehuzza az egész csapatot az egyhelybe dekolással vagy ép azzal hogy nem segit a másiknak mikor látja hogy gebasz van.Föleg 9-10es tankkal nyomuló egyének az ilyenek,kisebbe még jobb az összetartás.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #214491 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

boba_fett lemezem nincs, pendrive wintelepítőm lesz ha hazaérek, de akkor kettészecskázom a wndows-t és újrarakom az egészet.

Filler1 valamit nagyon erősen félreolvashattál, mert a csökkentett módot még csak rövidítve/ráutalva sem említettem meg. Amiben jelenleg szenved a gépem, az a Kernel Hibakereső üzemmód, amit értelmes ember nem hogy nem indít el, de a létezéséről sem tud. Hát nekem sikerült belemenni...
És innen se ki, se be, legalábbis órákon át próbálkoztam tegnap este, de nem jutottam eredményre. Mivel a BIOS-ból ha jól tudom nem lehet megváltoztatni a Startup módját, esélyem sem volt átállítani, hogy ne ebben a próknak fenntartott módban kezdjen el betölteni. Pont ezért a kis gombelem kivétel sem segített. Az a vicc, hogy a neten sem találtam erről sok infót, de a probléma részben abban van, hogy nincs hozzá másik gép kötve, ami debuggerként működne és így csak vár. Semmilyen billentyűkombinációra nem reagál, illetve kettőre igen, előhozza a képernyő-billentyűzetet, meg a narrátort (egy élmény hallgatni a leütött billentyűidet), amiben mindenféle hülyeséget lehet állítani, de ezzel nem vagyok előrébb.
Szóval sikerült belenyúlnom a hektoliter kakiba. Ha ma nem kapok használható ötletet valahonnan, akkor marad a Rencer újrahúzása.


Szerintem rakd fel a win7-et. Az sokkal stabilabb mint az a tizes fos.


Én ép win7röl váltottam win10re.Win7re már nem jött semmi firssités,egyböl állandoan a win10et akarta leszedni.win10be azt rühelem az automata frissitést sehol nem lehet kikapcsolni.Van hogy jön a frissités és akkor semit se lehet csinálni amihez net kell mig le nem jön a frissités és nem telepiti.

Ki lehet kapcsolni.Feladatkezelő-Szolgáltatásgazda:Helyi rendszeren belül-leállíthatod a Windows Updatet.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #214492 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

boba_fett lemezem nincs, pendrive wintelepítőm lesz ha hazaérek, de akkor kettészecskázom a wndows-t és újrarakom az egészet.

Filler1 valamit nagyon erősen félreolvashattál, mert a csökkentett módot még csak rövidítve/ráutalva sem említettem meg. Amiben jelenleg szenved a gépem, az a Kernel Hibakereső üzemmód, amit értelmes ember nem hogy nem indít el, de a létezéséről sem tud. Hát nekem sikerült belemenni...
És innen se ki, se be, legalábbis órákon át próbálkoztam tegnap este, de nem jutottam eredményre. Mivel a BIOS-ból ha jól tudom nem lehet megváltoztatni a Startup módját, esélyem sem volt átállítani, hogy ne ebben a próknak fenntartott módban kezdjen el betölteni. Pont ezért a kis gombelem kivétel sem segített. Az a vicc, hogy a neten sem találtam erről sok infót, de a probléma részben abban van, hogy nincs hozzá másik gép kötve, ami debuggerként működne és így csak vár. Semmilyen billentyűkombinációra nem reagál, illetve kettőre igen, előhozza a képernyő-billentyűzetet, meg a narrátort (egy élmény hallgatni a leütött billentyűidet), amiben mindenféle hülyeséget lehet állítani, de ezzel nem vagyok előrébb.
Szóval sikerült belenyúlnom a hektoliter kakiba. Ha ma nem kapok használható ötletet valahonnan, akkor marad a Rencer újrahúzása.


Szerintem rakd fel a win7-et. Az sokkal stabilabb mint az a tizes fos.


Én ép win7röl váltottam win10re.Win7re már nem jött semmi firssités,egyböl állandoan a win10et akarta leszedni.win10be azt rühelem az automata frissitést sehol nem lehet kikapcsolni.Van hogy jön a frissités és akkor semit se lehet csinálni amihez net kell mig le nem jön a frissités és nem telepiti.


Jön ott a frissítés win7-re is, 100-ados meg ha van egy kis esze,rég újrarakta a gépet,mert tovább tart a probléma után kutatni mint újratelepíteni. :cheer:
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #214494 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Win 10 frissítés szabályozásához kis segítség :
Windows 10 automatikus frissítés kikapcsolása
Illetve :
Irányítsuk a Windows 10 frissítéseit

Szerintem a 2. link jobb választás , de azért nyugodtan lehet olvasgatni mindkettőt ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #214496 Írta: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Megválaszolva: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Már, hogy ne lehetne a windows 10 frissítéseit irányítani. Igaz kissé bonyolultabb, mint a 7 illetve a 8 verzióknál volt. Egyszer megcsinálod és utána okés lesz. Csak akik tényleg értik a cikket, azok álljanak neki. Odavághatsz a rendszernek, ha valamit nem jól csinálsz.
dirtywindows.hu...eseit/

Na látom AzertsemJo megelőzött. shaking
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #214499 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Hát ha valaki nem akarja hazavágni a rendszerét hozzá nem értés miatt ;) ,
akkor olvassa el a cikket , majd használja a Windows Update MiniTool programot.

Ha nem beszél /olvas ékezetes hieroglifákat akkor ugyanitt megtalálja a magyar nyelvi fájlt a progihoz.
(És mielött bárki panaszkodna hogy nem volt ott, ezek a piszok oroszok "Hungarian" néven rakták fel :nono: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #214515 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Nem olvastál el figyelmesen Azertsemjo. Javaslom, hogy indítsd el a géped ebben a Kernel hibakereső üzemmódban és érteni fogod, miről írtam.

De inkább ne próbáljátok ki :troll:

A gépet egyébként tegnap újraraktam és olyan friss és üde volt, hogy ezzel köszöntött Windows :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Celebúr, 19287d58816f35754c4393db64367f89, Ba_nshee
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #214524 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Nem olvastál el figyelmesen Azertsemjo. Javaslom, hogy indítsd el a géped ebben a Kernel hibakereső üzemmódban és érteni fogod, miről írtam.

De inkább ne próbáljátok ki :troll:

A gépet egyébként tegnap újraraktam és olyan friss és üde volt, hogy ezzel köszöntött Windows :rofl:


Akkor ez valami nagyon bugos verza lehet,mert itt csak olyat tehetnél közzé, ami WOTINFO INTRÓS INDULÁSOS. :trollol:
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #214543 Írta: BrutalGyilok
Megválaszolva: BrutalGyilok
Sziasztok !

Segítséget kérek!!
A kisfiam táblagépen játszik a WOT BLITZ-el, Halloween akcióban kihúzta a T6 dracula nevű tankot némi arany megpótlásával sikerült megszerezni. A garázs felületén meg is jelent de miután kiléptünk a tank eltünt, nem jelent meg a tankok között!
Nagyon el van keseredve, sok munkája van benne!
A kérdésem hogy hol lehet ezt jelezni, reklamálni, a WOT felé ??
Kérlek benneteket hogy egy linket küldjetek hogy eljusson a jelzésünk az illetékesnek!!

Köszönöm szépen előre is!! Üdv : Péter ( BrutalGyilok) :dry:
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #214545 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok !

Segítséget kérek!!
A kisfiam táblagépen játszik a WOT BLITZ-el, Halloween akcióban kihúzta a T6 dracula nevű tankot némi arany megpótlásával sikerült megszerezni. A garázs felületén meg is jelent de miután kiléptünk a tank eltünt, nem jelent meg a tankok között!
Nagyon el van keseredve, sok munkája van benne!
A kérdésem hogy hol lehet ezt jelezni, reklamálni, a WOT felé ??
Kérlek benneteket hogy egy linket küldjetek hogy eljusson a jelzésünk az illetékesnek!!

Köszönöm szépen előre is!! Üdv : Péter ( BrutalGyilok) :dry:

Nincs beállítva valami szűrő a garázsban? Ha más miatt nincs meg, akkor írni kell a supportnak (angolul).
Blitz-cel egy ideje nem foglalkoztam, így ez a küldetés sem világos számomra.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #215007 Írta: Amper91
Megválaszolva: Amper91
Sziasztok!

Új vagyok itt:) jó ideje WOTozok már, igaz 1700 csatám van csak, de újra kedvet kaptam a játékhoz. Viszont olyan probléma merült fel, hogy mikor belépnék csatába, egyből újraindul a játék, és valami nem sikerült a szerverhez kapcsolódni üzenet fogad. Ha pedig nagy nehezen beenged értelem szerűen újra elkezdi betölteni az éppen futó csatát, de ahogy belépnék ismét kilép.... Tegnap előtt is volt ilyen, tegnap egyáltalán nem csinálta. AKi járt hasonló helyzeten adhatna tanácsot, azt megköszönném:).
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #215008 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok!

Új vagyok itt:) jó ideje WOTozok már, igaz 1700 csatám van csak, de újra kedvet kaptam a játékhoz. Viszont olyan probléma merült fel, hogy mikor belépnék csatába, egyből újraindul a játék, és valami nem sikerült a szerverhez kapcsolódni üzenet fogad. Ha pedig nagy nehezen beenged értelem szerűen újra elkezdi betölteni az éppen futó csatát, de ahogy belépnék ismét kilép.... Tegnap előtt is volt ilyen, tegnap egyáltalán nem csinálta. AKi járt hasonló helyzeten adhatna tanácsot, azt megköszönném:).


Ezt a mappád töröld ki, hogy minden visszaáljon az alapbeállításokra:
%appdata%/wargaming.net/worldoftanks
Téma zárolva.
7 éve 4 hónapja #215322 Írta: EDominik201224
Megválaszolva: EDominik201224
Szóval, már több, mint 3 ezer csatám van, 2012be regisztráltam.. Ez mondjuk nem lényeg.. Szóval rátérek:
Egyszerűen ennyi csata alatt, év alatt, semmit se tanultam.. Sose tudom hova kéne TD-vel,Med-el menni, ha jó helyre megyek ott is 1-2 perc alatt kiszednek, hiába bújok el a legfaszább bokorba, az ellenség már be is spotolt mire lőnék 2-3-at... Szóval megkérnélek benneteket, hogy linkeljetek olyan videókat ahol megmutatják hova érdemes ( " Kell " ) elbújni, vagy egyébb ismertetőket pályáknál, hol érdemes rusholni, hol nem stb stb.. Kb ennyi lenne, :thx2:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.