SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 5 hónapja #212377 Írta: _Pichonka_
Megválaszolva: _Pichonka_
Sziasztok! Anno benne voltam egy klán alapításban és nem régiben megkaptam teljesen, de idő hiányában nem tudok vele foglalkozni, mennyi aranyért tudom a klánomat átadni másik személynek ? Vagy hogyan van ez ? Szeretném eladni aranyért cserébe.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212389 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
@ferro
A fiókod miatt ne aggódj, nem olyan egyszerű elveszíteni azt. Az emailcím és a jelszó bárhova elég.

Vezérlőpult -> Programok -> Eltávolítás
A kettővel ezelőtti hozzászólásomban leírtakat tedd meg, utána
friss installert a wargaming.net-ről szedd le,
próbáld telepíteni -> ha nem jön össze, akkor próbáld Rendszergazdaként.
Ha így sem, akkor próbáld meg kikapcsolni a víruskeresőt a telepítés idejére.

Ha így sem jön össze, akkor írjál megint, hátha lesz valami jobb gondolat addigra...

@_Pichonka_
Mivel rengeteg 1-2 fős klán van, szerintem nem nagyon fogod tudni eladni goldért. Már azért sem, mivel 2500 alapítani egyet, valamint -ha jól tudom- ugyan ennyi átnevezni is. Szóval, akkor van esélyed ha valami nagyon ismétlem NAGYON találó neve van a klánodnak.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212401 Írta: kszichy
Megválaszolva: kszichy
köszönöm!
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212415 Írta: GTFour46
Megválaszolva: GTFour46
Sziasztok!

A legutóbbi frissítés óta ha kritikus találatot kapok, legyen az akármilyen, azonnal megfagy a játék, és csak kb 15-20mp múlva kapom vissza az irányítást, ami ugye egyenlő az instant halállal, főleg közelharcban. Van valakinek hasonló tapasztalat? Vagy valaki tud megoldást erre a jelenségre? Már minden kikapcsoltam ami esetleg zavaró lehet, a grafikát is a lehető legegyszerűbbre állítottam, de semmi javulás. Rettentő idegesítő, játszhatatlan az egész.

Köszönöm a választ!
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212419 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
@GTFour46
Ha modok sincsenek és minden minimumon van, akkor próbáld meg, amit feljebb írtam ( -->ITT<-- ) , ha az sem válik be, akkor a Launcerben, jobboldalt felül beállítások, majd Ügyfélszolgálat menüpont. Ott találsz egy Ellenőrzés gombot, nyomd meg, várd meg, míg átnézi, hogy nem-e sérült a kliensed. Ha nem jó így sem, akkor jelezz.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212424 Írta: hyper
Megválaszolva: hyper
Sziasztok srácok:!
Azt szeretném kérdezni, hogy ezeket a tokkeneket hogy kell alkalmazni?
Mert kész van az összes t44 100 as küldim kivéve 1 az: angol.
Azt én megvettem ,mert nem volt angol tankom,de sehogy sem tudom hogyan lehet ezt érvényesíteni valahogy.sEGÍTSETEK LÉGYSZI ELŐRE IS KÖSZI
HYPER
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212426 Írta: _Pichonka_
Megválaszolva: _Pichonka_
Szia! Köszönöm az infót velem együtt 19 tagja van a klánnak. M-K_H] Magyar Királyi Haderő a klán neve így nem tudom mi lesz vele, mert semmi időm dolgozom szinte állandóan mikor haza értem egy hosszú távú munkából akkor láttam hogy megkaptam a klánt :(
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212434 Írta: GTFour46
Megválaszolva: GTFour46
Mindent kipróbáltam, újra raktam a klienst is, semmi, maradt a bosszantó jelenség. Akármelyik modult, vagy legénységi tagok lövik ki, azonnal megfagy. :S
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212440 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
@HYPER
Wargaming.net oldalon megnézted az értesítéseidet? Lehet, hogy ott is el kell fogadnod. Nem tudom, mert tokent még soha sem vettem, de egy próbát megér.

@_Pichonka_
Add át valamelyik aktív klántagnak? Vagy állománnyal együtt akartad eladni ? :)

@GTFour46
Videokártya driver, hangkártya driver friss? Víruskereső kikapcsolása? Töredezettségmentesítés? Futó alkalmazások? Más ötletem nincs...
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212442 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Szabad hely a lemezen?
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #212453 Írta: GTFour46
Megválaszolva: GTFour46
A driverek rendben voltak, frissítettem a java-t, és a flash playert, illetve csináltam több helyet a lemezen, most úgy néz ki megjavult, legalábbis az előbb megláncoltak, és nem akadt meg a játék. Köszi a segítséget!


(Kb. eddig is tartott, az első 5-6 csatát bírta, utána a legutolsóban kilőtték a lövészt, azonnal megakadt a játék....tanácstalan vagyok...úgy tűnik kénytelen leszek kivárni a következő frissítést így)
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212458 Írta: _Pichonka_
Megválaszolva: _Pichonka_
Szia! Állománnyal együtt kész 4 szintű erőddel! elég sokat mentünk 6-osztagba! kocka is van bent!
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212461 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

A driverek rendben voltak, frissítettem a java-t, és a flash playert, illetve csináltam több helyet a lemezen, most úgy néz ki megjavult, legalábbis az előbb megláncoltak, és nem akadt meg a játék. Köszi a segítséget!


(Kb. eddig is tartott, az első 5-6 csatát bírta, utána a legutolsóban kilőtték a lövészt, azonnal megakadt a játék....tanácstalan vagyok...úgy tűnik kénytelen leszek kivárni a következő frissítést így)


Szia!

Milyen videokártyád van?
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212469 Írta: GTFour46
Megválaszolva: GTFour46
GeForce 9600M GT
A legutóbbi poszt óta rapszodikus, néha megakad, néha fut rendesen kritikus találat ellenére is.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212478 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

Sziasztok! Anno benne voltam egy klán alapításban és nem régiben megkaptam teljesen, de idő hiányában nem tudok vele foglalkozni, mennyi aranyért tudom a klánomat átadni másik személynek ? Vagy hogyan van ez ? Szeretném eladni aranyért cserébe.


Semennyiért.... :whistle: :lol:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.