SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211946 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
Lehet sok prémcuccot vettem és azért kaptam. :) Ez a szöveg van rajta Get 30% off your next purchase!

30% off when you spend €30 or more. Take advantage of this offer and stock up on supplies. Please note: a coupon can only be applied after your have chosen an item.

Google lefordította de ott nem írnak semmi különöset ahogy én kivettem belőle. Az info fülön meg ez

This coupon grants a one-time discount of 30% for any item in the World of Tanks Premium Shop with the exception of special offers, bundles with discounts and bundles cheaper than €30. Now is the perfect time to fill your pockets with Gold. This coupon can be used until October 9.

Akkor csak a sima cuccokhoz jó akcióhoz nem ha jól kivettem.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #211949 Írta: scipi
Megválaszolva: scipi
OMG :)
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211950 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Lehet sok prémcuccot vettem és azért kaptam. :) Ez a szöveg van rajta Get 30% off your next purchase!

30% off when you spend €30 or more. Take advantage of this offer and stock up on supplies. Please note: a coupon can only be applied after your have chosen an item.

Google lefordította de ott nem írnak semmi különöset ahogy én kivettem belőle. Az info fülön meg ez

This coupon grants a one-time discount of 30% for any item in the World of Tanks Premium Shop with the exception of special offers, bundles with discounts and bundles cheaper than €30. Now is the perfect time to fill your pockets with Gold. This coupon can be used until October 9.

Akkor csak a sima cuccokhoz jó akcióhoz nem ha jól kivettem.


Elméletben úgy van, ahogy írod. Face csoportban valaki írta, hogy ő gold csomaghoz fel tudja használni. A "nagy" WG-s fórumot olvasgatva teljesen random, kiknek juttatott belőle a WG....
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #211952 Írta: treborhalo
Megválaszolva: treborhalo
Sziasztok!
Lenne egy olyan gondom,hogy a 0.9.16-os verzióra frissített a játék és a betöltésnél a felénél kilép a betöltő oldalról.
Ilyenkor mi a teendő?
Kérnék egy kis segítséget,ha lehet.
Köszönöm:treborhalo
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #211955 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Lehet sok prémcuccot vettem és azért kaptam. :) Ez a szöveg van rajta Get 30% off your next purchase!

30% off when you spend €30 or more. Take advantage of this offer and stock up on supplies. Please note: a coupon can only be applied after your have chosen an item.

Google lefordította de ott nem írnak semmi különöset ahogy én kivettem belőle. Az info fülön meg ez

This coupon grants a one-time discount of 30% for any item in the World of Tanks Premium Shop with the exception of special offers, bundles with discounts and bundles cheaper than €30. Now is the perfect time to fill your pockets with Gold. This coupon can be used until October 9.

Akkor csak a sima cuccokhoz jó akcióhoz nem ha jól kivettem.


Igen,plusz minimum 30 eurót kell elköltened,akkor él.

Szerk.: most nézem,én is kaptam... :ohmy: :lol: :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212038 Írta: gwr
Megválaszolva: gwr

Sziasztok!
Lenne egy olyan gondom,hogy a 0.9.16-os verzióra frissített a játék és a betöltésnél a felénél kilép a betöltő oldalról.
Ilyenkor mi a teendő?
Kérnék egy kis segítséget,ha lehet.
Köszönöm:treborhalo


Levakar újratelepít. Bent veszekszenek a modok .
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treborhalo
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212217 Írta: traki911
Megválaszolva: traki911
Tisztelt játékosok

Telenoros netem van de ma úgy laggol a játék hogy nem lehet vele játszani mert irányíthatatlan a tank
pingen felugrik 800 ra fp meg 200 körül van soha nem csinálta még valakinek van valamilyen ötlete gépet és a netet ujra inditottam de csak rosszabb lett.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212219 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Valaki hozzáértő rakja már át a segitség topicba pls..... :izmena:
Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212223 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Tisztelt játékosok

Telenoros netem van de ma úgy laggol a játék hogy nem lehet vele játszani mert irányíthatatlan a tank
pingen felugrik 800 ra fp meg 200 körül van soha nem csinálta még valakinek van valamilyen ötlete gépet és a netet ujra inditottam de csak rosszabb lett.


Az fps nem kell 200-on pörögjön, a grafikus beállításoknál be kell állítani a vertikális szinkronizációt.
A telenoros nethez annyit tudok mondani, hogy a mobilnet megbízhatatlan, így nem kell csodálkozni, ha néha belassul és felmegy a ping.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212271 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Nem tudom, de nem hinném hogy a mobilnet a hunyó. Nekem régi (nem 4G) stickkel stabil 60 körüli pingem volt.. ADSL-lel meg 50 körüli most...
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212273 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Másnál is lecsípi a beállított 6. érzék hang végét? Modok nélkül néztem.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212281 Írta: Globalhard
Megválaszolva: Globalhard
Hello.

Érdeklődnék hogy másnál is van e olyan pprobléma, hogy ha sniper módban vagyok és bekapok egy találatot akkor olyan hangosan felüvölt a játék, hogy megijed az ember. Csak sniper módban. Hiába veszem le a hangokat akkor is felerősödik sniperben a találat. Ez bug vagy egyedi dolog?

Köscce.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212323 Írta: dotty
Megválaszolva: dotty

Hello.

Érdeklődnék hogy másnál is van e olyan pprobléma, hogy ha sniper módban vagyok és bekapok egy találatot akkor olyan hangosan felüvölt a játék, hogy megijed az ember. Csak sniper módban. Hiába veszem le a hangokat akkor is felerősödik sniperben a találat. Ez bug vagy egyedi dolog?

Köscce.


Próbáld meg a játékon belül a hangbeállításoknál az éjszakai üzemmódot használni! Annak elvileg pont az lenne a lényege, hogy ne legyenek ilyen hangkiugrások.
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212327 Írta: Fbalazs
Megválaszolva: Fbalazs
sziasztok, elrontottam és a női legénységem franciának képeztem és a többi orosz áttudom még képezni? vagy ha elbocsájtom a barakkból akkor tudok újra nőt toborozni?
Téma zárolva.
7 éve 5 hónapja #212330 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

sziasztok, elrontottam és a női legénységem franciának képeztem és a többi orosz áttudom még képezni? vagy ha elbocsájtom a barakkból akkor tudok újra nőt toborozni?


Ha egyszer beraktad egy nemzethez a nőt akkor az a nő ott is marad. Ha feloszlatod akkor az az adott nő elveszik véglegesen.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.