SEGÍTSÉG! [régi]

11 éve 6 napja #1615 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT

Szakaszozáshoz társak keresésére mi a legjobb megoldás? :D Szobatársammal szoktam játszani,c sak ő mostanság elfoglalt. És jól jönne valaki okosabb, akitől tudnék mit tanulni, elvégre a ~1000 WN6 nem nagy szám :(


Nincs azzal a win6-al semmi probléma. 3k csata alatt meg főleg.
Amúgy a medeket ajánlom, vagy esetleg a gyorsabb hevyket. Hogy hanyas tier az a csapattárstól függ, de leginkább 6-8. A lényeg viszont hogy jó legyél vele.
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1616 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Bagett-et kisegítem :D és tényleg a kérdésre próbálok válaszolni :d
Írj be valami marhaságot mint én szoktam. Kannásbor, éljen a Magyar, ha valaki visszaír, már van is parther :D
Vagy csak F.***u** POLANDS. :) arra az egész világ vevő :D Ez komolytalan , de az első ötletem beválhat :D Én régen így toboroztam :)
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1617 Írta: frutiur
Megválaszolva: frutiur
Urak! RC-t nem használ senki még errefelé?
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1618 Írta: Seawolf723
Megválaszolva: Seawolf723
A TS-3 egy kommunikációs alkalmazás,ahol a klán aktív tagjaival lehet beszélni játék közben .Nagy segítség,mert egyeztetni lehet a taktikát,ki hova álljon ,mit csináljon.Hasonló a skype-hoz,csak nem huzza a gépet.A gogle-ban rákeresel,ingyen letölhető,ha nem jó az angolod, van magyar változat is. Sok sikert.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MuldR69
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1619 Írta: frutiur
Megválaszolva: frutiur
Pannon!
Nagyon sok sírás megy ugye szovjet T5-re , nevezetesen KV-1. El lehet vinni vele egy fél parlamentnyi épületet. Én személy szerint Matildát és a Covenantert szerettem nagyon T4-ből de ez nem mérvadó mert elfogult vagyok a britekkel itt:D
Kerülendő? Volna ilyen?Nem vagyok régi, sőt leginkább új de még nem találtam semmi olyat ami valamiben ne lenne jó. viszont a matildát csak ajánlani tudom, az elég jó mulatság tud lenni 1v4 helyzetek kedvesek és hozhatók simán
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1620 Írta: MuldR69
Megválaszolva: MuldR69
Köszönöm...letöltődött...kipróbálás alatt.
Most már "sajnálom" a "sok" 1-2-3T csatát, lehúzta a VN6-om...igaz tanulni ott "olcsóbb".
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1621 Írta: exotic
Megválaszolva: exotic
Yo!
Hát 3k csata körül az 1k wn6 nem rossz, sajna nekem se több a kközel 9k csatával, de mióta van ez az új xvm, hogy tankok alapján lehet nézni az efit megtaláltam a bűnös tankokat és azok a kicsik, mikor nem tudtam még annyira játszani, de most kis tierben nem jó buli szaladgálni, mert sok a kezdő és teljesen más a csata menete mint nagy vagy top tier esetén xD
A játékbban Exoka a nevem.
És itt 1 oldal amin megtudjátok nézni az efi, ahogy beírjátok a pontos nevet és az eu-t válasszátok majd ki :P
wot-news.com/st.../en/ru
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1628 Írta: dezso1979
Megválaszolva: dezso1979
Sziasztok egy kis segitségre volna szükségem
Nem tudom hogy létezik e olyan addon progi ami megmutatja hogy milyen tankokat lőttem ki eddig? :evil:
Tipus szerint tehát ara gondolok hogy
Kv-1 ből 30 db
Kv 1s ből 20 db
IS ből 10 db
Stb.
Csak azért hogy milyen tankot kel kilőnöm bizonyos tüntetésekhez?
Előre is köszönöm :huh:
Téma zárolva.
11 éve 6 napja - 11 éve 5 napja #1629 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Elvileg ha megsasolod a kitüntetéseidet ott van az hogy szagértő(ha már tüntetünkXD).
Ami nem aktiv tehát szürke oda ráviszed a maust pl a németországra ott nekem kiirja hogy: panzer 1 ausfc
Magyarán egy ilyet kéne elkapkodnom izibe.
A szakértőhöz kell minden fajtából 1 db és megvan a plecsni.
Az hogy miből hány darabot ha erre vagy kiváncsi van ilyen csak nem emlékszem milyen oldalon látható ez a statod mellet,de utánanézek.

Naszóval van egy gépedre telepíthető program Wot Statistics..kell hozzá Net framework 4.0 is ..ha felrakod egy ugynevezett dossier filét kell beillesztened,onnantól kezdve mindent tudsz és látsz mit csináltál a tankoddal miből hányat lőttél ki és mivel.
Téma zárolva.
11 éve 6 napja #1635 Írta: MeszarosGabor
Megválaszolva: MeszarosGabor

Sziasztok egy kis segitségre volna szükségem
Nem tudom hogy létezik e olyan addon progi ami megmutatja hogy milyen tankokat lőttem ki eddig?


Csak azért hogy milyen tankot kel kilőnöm bizonyos tüntetésekhez?
Előre is köszönöm :huh:


wot-dossier.appspot.com/ Ide kell feltölteni a dossier fájlodat, és minden fontosat megtudthatsz.

A Páncélvadász kitüntetéshez a német macskákból kell 100at kilőni (Tigris, Párduc stb)
A Sinai orolszlánhoz IS illetve annak a vázára épült tankokat kell kilöni, szintén 100at.
A Patton valley kitüntetéshez 100 Patton tankot kell elpusztítani.
Az egérfogóhoz pedig 10 Maust.
Téma zárolva.
11 éve 5 napja #1639 Írta: dezso1979
Megválaszolva: dezso1979
Köszönöm a segitséget de nem mködik
Azt irja hogy a fájl nem analizálhato
Téma zárolva.
11 éve 5 napja #1640 Írta: chevyv8
Megválaszolva: chevyv8
Az a helyzet hogy a gépre telepíthető progim sem műxik..meg kell próbálni később..biztos valami gixer van :-) Magyarán a szokásos
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: asder15
Téma zárolva.
11 éve 5 napja #1658 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
SZép napot!
A klán menüpontban van a klán módosításnál ahol meg lehet modositani a jelképeket 4 fajta van ! a 2 képet és a legkisebbet modositotam de nem értem hogy melyik mi ?
Téma zárolva.
11 éve 4 napja #1668 Írta: kezdhetjuk
Megválaszolva: kezdhetjuk
Hali!
Nem jöttem még rá, hogy a gyorstáras ágyúval hogyan kell harcolni.
Az első lövésem talál. Közelről talán minden második. A többi skuló elszáll mindenfelé az éterbe...
Viszont: számos alkalommal 150-200 méterről kilőttek ilyen gyorstüzelővel. Úgy rengett a tankom közben, hogy köpni nyelni nem tudtam. Mi a titok azon kívül, hogy rendkívül béna vagyok ?

Kösz a segítséget, ha van...
Téma zárolva.
11 éve 4 napja #1672 Írta: s2firestar
Megválaszolva: s2firestar
Na azért nem olyan rossz a helyzet, mint gondolod.

Autoloaderes ágyúk általában pontatlanok, pontosabban lassan céloznak, pont azért, hogy ne tudj kilőni 60 Maust a pálya túloldaláról.

Ha 150-200 méterről vágtak ki, akkor ott már van a tankon felszerelés (célzásgyorsító, stabilizátor), illetve skillek is figyelnek a legénységnél.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kezdhetjuk
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.