SEGÍTSÉG!

3 éve 2 hete #210593 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Igen, ez mondjuk egy elég nagy gyengesége a telepítőnek, konkrétan hogy nem rakja fel automatikusan a szükséges DX-et, ráadásul be sincs pipálva alapértelmezetten. Így a gyanútlan játszani akaró csak tovább és továbbnyomja, utána meg csodálkozik hogy nem indul el a játék (és hibaüzenet sincs, vagy legalábbis akkor még nem volt mikor én futottam ebbe bele :P ).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete #210595 Írta: I_W_Y_Tanks
Megválaszolva: I_W_Y_Tanks

Ender beküldte:

I_W_Y_Tanks beküldte: Sziasztok!
Az utóbbi pár hétben a játék során folyamatosan ingázik a válaszidőm, s sokrszor ugrik fel 4-500-ra ami már-már játszhatatlan. Néha csaták közben is másodpercekig vagy akár 1-1 csata végéig, s így esélytelen vagyok segteni a társaknak, mert csak bolyongok. Mivel nem vagyok jártas ilyen dolgokban, ezért kérdezlek titeket, mi oka lehet ennek? Mivel lehet ez összefüggésben?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Állhat mögötte egy mod/elavult hálózati illesztőprogram/szolgáltatóhiba, nehéz ezt így megmondani. Csak a WoT alatt ugrik fel a pinged?

Más játékkal nem játszom, de az általános működést figyelembe véve a válasz szerintem igen.

3 éve 2 hete #210597 Írta: kissla74
Megválaszolva: kissla74
Sziasztok!

Nem tudom miért, de az utóbbi időben, azaz nagyjából mióta az utolsó patch kijött, rendszeresen laggol a játék. Nem nagyon, de ahhoz épp eléggé, hogy élvezhetetlen, sőt idegesítő legyen (ping: 90-100). Ez tart 1-2 csatán keresztül (cca 10 perc), aztán megszűnik. Korábban sosem volt ilyen.
Tapasztalta más is ezt? És vajon mi lehet az oka?
Ellenőriztem az internet kapcsolatomat, de teljesen rendben van (100/100 Mbit/s).

3 éve 2 hete #210606 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

kissla74 beküldte: Sziasztok!

Nem tudom miért, de az utóbbi időben, azaz nagyjából mióta az utolsó patch kijött, rendszeresen laggol a játék. Nem nagyon, de ahhoz épp eléggé, hogy élvezhetetlen, sőt idegesítő legyen (ping: 90-100). Ez tart 1-2 csatán keresztül (cca 10 perc), aztán megszűnik. Korábban sosem volt ilyen.
Tapasztalta más is ezt? És vajon mi lehet az oka?
Ellenőriztem az internet kapcsolatomat, de teljesen rendben van (100/100 Mbit/s).

I_W_Y_Tanks beküldte: Más játékkal nem játszom, de az általános működést figyelembe véve a válasz szerintem igen.

Ha van fölös fél órátok, rakjátok újra a játékot. Ha már régóta csak frissítitek, hajlamos pofátlanul elhízni a játék.

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #210607 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Ender beküldte: Ha van fölös fél órátok, rakjátok újra a játékot. Ha már régóta csak frissítitek, hajlamos pofátlanul elhízni a játék.

Előtte nézzetek be a WoT/Updates mappába, ha van ott valami töröljétek, majd töredezettség mentesítés (ha nem SSD-n van a WoT) ;)

3 éves telepítés:

(A dátum azért friss, mert kiszedtem belőle a screenshots, replays és res_mods mappát)

Trollz be flippin' out, Mon!
Mellékletek:

3 éve 2 hete #210629 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007

Tomat beküldte: Sziasztok!

Internet szakadozási problémák miatt írok.
Egyszerűen nem jövök rá, hogy hol lehet a hiba. A problémát kb. 1-1,5 hete tapasztaljuk otthon, random levág minden felhasználót a net (tök jó tankozás közben ;) ), van, hogy 1-2 óráig minden rendben. Eddig csak úgy fordult elő a probléma, hogy éppen valaki tankozott (na jó! én).
Kb. 1 hónapja vettem egy új wifi sticket az asztali gépemhez (az előzőn felröhögött a szerelő, amikor meglátta). Jó cucc, minden sokkal gyorsabb (főleg a net :D), nem tudom hozzá kötni a problémát. (Mindenesetre: www.arukereso.h...40806/ )
Az asztalin kívül két laptop szokta használni a netet. A routerünk ősrégi, de eddig nem volt vele gond (Cisco gyártmány, kb. 10 éves, fekete, antenna nélküli - most nem tudom megnézni ennél pontosabban).
Az egyik laptopon valami szuper céges szaki állított valamit, mert a tulaját folyton ledobta a céges net.

Röviden ennyi.
Okozhatja az elavult router ezt a problémát?
Okozhatja-e a wot, hogy egyszerre mindenkit ledob a net?
Lehet-e szolgáltatói hiba (Digi)?
Be lehet-e állítani azt az ominózus laptopot úgy, hogy mindenki mást kitúr a netről? (mert kb. az állítgatás óta fura a dolog, de lehet, hogy csak túldimenzionálom)
Egyszerűen előfordulhat-e olyan, hogy túl sok adatforgalom miatt miatt történik a netszakadás?

Nagyon szépen köszönöm, ha valamilyen ötletet, gondolatot megosztotok velem.

Androids telora van olyan , hogy "wifi analyzer" ezt szedd le mutatja a wifi jelerősségét. Ha megszakad elmegy vagy valami zavarja pl másik wifi router jele akkor azt mutatja.10 éves cucc számtechben öskövület még ha cisco is a dolog.Kondik kiszáradnak és könnyeben csinál gubancot a tápfeszben egyebekben. Routerben van log funkció. Meg kell nézni esetleg kinyomtatni, és az elmondja: disconnekt volt vagy wifi jel vesztés.Vagy soft reboot a routeren.
Nagyjábol ennyi így Gyurcsók módra. Esetleg égess füstölőt és járd el a nagy wifi táncot. Lehet az hatásosabb mert számtechben vannak csodák...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

3 éve 2 hete #210635 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

amper007 beküldte:

Tomat beküldte: Sziasztok!

Internet szakadozási problémák miatt írok.
Egyszerűen nem jövök rá, hogy hol lehet a hiba. A problémát kb. 1-1,5 hete tapasztaljuk otthon, random levág minden felhasználót a net (tök jó tankozás közben ;) ), van, hogy 1-2 óráig minden rendben. Eddig csak úgy fordult elő a probléma, hogy éppen valaki tankozott (na jó! én).
Kb. 1 hónapja vettem egy új wifi sticket az asztali gépemhez (az előzőn felröhögött a szerelő, amikor meglátta). Jó cucc, minden sokkal gyorsabb (főleg a net :D), nem tudom hozzá kötni a problémát. (Mindenesetre: www.arukereso.h...40806/ )
Az asztalin kívül két laptop szokta használni a netet. A routerünk ősrégi, de eddig nem volt vele gond (Cisco gyártmány, kb. 10 éves, fekete, antenna nélküli - most nem tudom megnézni ennél pontosabban).
Az egyik laptopon valami szuper céges szaki állított valamit, mert a tulaját folyton ledobta a céges net.

Röviden ennyi.
Okozhatja az elavult router ezt a problémát?
Okozhatja-e a wot, hogy egyszerre mindenkit ledob a net?
Lehet-e szolgáltatói hiba (Digi)?
Be lehet-e állítani azt az ominózus laptopot úgy, hogy mindenki mást kitúr a netről? (mert kb. az állítgatás óta fura a dolog, de lehet, hogy csak túldimenzionálom)
Egyszerűen előfordulhat-e olyan, hogy túl sok adatforgalom miatt miatt történik a netszakadás?

Nagyon szépen köszönöm, ha valamilyen ötletet, gondolatot megosztotok velem.

Androids telora van olyan , hogy "wifi analyzer" ezt szedd le mutatja a wifi jelerősségét. Ha megszakad elmegy vagy valami zavarja pl másik wifi router jele akkor azt mutatja.10 éves cucc számtechben öskövület még ha cisco is a dolog.Kondik kiszáradnak és könnyeben csinál gubancot a tápfeszben egyebekben. Routerben van log funkció. Meg kell nézni esetleg kinyomtatni, és az elmondja: disconnekt volt vagy wifi jel vesztés.Vagy soft reboot a routeren.
Nagyjábol ennyi így Gyurcsók módra. Esetleg égess füstölőt és járd el a nagy wifi táncot. Lehet az hatásosabb mert számtechben vannak csodák...

Köszi szépen!
Kár, hogy a routert nem lehet pasztázni :trollol:

Játékosnév: szeni17
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Sics

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #210639 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Kár, hogy a routert nem lehet pasztázni :trollol:

De ha eléggé nagy akkor rá lehet rakni pl. 4 sörös dobozra (Szigorúan csak üresre :P ) , oszt ventivel jól átfújatni ! :izmena:

Megjegyzés , ha fontos a lagmentes nettkapcsolat akkor irány a kőkorszak :woohoo:
Azaz vezetékes kapcsolódás minél kevesebb eszközön keresztül.
Modem - Router - Számítógép.
Esetleg a gépen még cFosSpeed vagy hasonló progi használata ping javításra beállítva.
(Ezt egyébként jópár alaplapgyártó adja a felsőbb kategóriás lapjaihoz saját fantázianéven is :whistle: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: amper007, Szete58, Tomat

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #210824 Írta: scipi
Megválaszolva: scipi
Sziasztok.
Segitseg kellene,hatha valakinek van otlete.
Angliabol jatszom,es csak Wifit tudok hasznalni,de valahogy jo lenne felturboznom az internet speedet.
Sajnos csak wifi opciom van.
Esetleg van valami tenyleg hasznalhato program vagy ilyesmi?
Mert atlag 10 bol 1-2 csataban belaggolok,es onnantol kezdve tehetetlen vagyok a jatekban,ami nemcsak a csapat,hanem a sajat rovasomra is megy.
Elore is koszi a hasznalhato otletekert.

3 éve 2 hete #210826 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

scipi beküldte: Sziasztok.
Segitseg kellene,hatha valakinek van otlete.
Angliabol jatszom,es csak Wifit tudok hasznalni,de valahogy jo lenne felturboznom az internet speedet.
Sajnos csak wifi opciom van.
Esetleg van valami tenyleg hasznalhato program vagy ilyesmi?
Mert atlag 10 bol 1-2 csataban belaggolok,es onnantol kezdve tehetetlen vagyok a jatekban,ami nemcsak a csapat,hanem a sajat rovasomra is megy.
Elore is koszi a hasznalhato otletekert.

Szerintem a speed az adott, turbózni nem tudod, max jobban kihasználni. Ha a jelerősséggel van gond, akkor egy wifi repaeter ( jelerősítő) megoldás lehet.

3 éve 2 hete #210828 Írta: scipi
Megválaszolva: scipi
A problema az,hogy a modem az a foldszinten van,en pedig az emeleten.KIprobaltam odalent is a wifit,es ugy eleg turheto.
Szoval a repeater lehet a megoldas?Koszi.

3 éve 2 hete #210830 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Nekem UPC netem van, sajnos csúcsidőben sokszor szakadozik. Már nem foglalkozom vele, de kb. 1-2 éve sokat voltak nálam upc szerelők a nagy ping miatt. De nem tudtak semmit sem csinálni. Sőt azt mondták: mivel a faluban az oszlopokon régi "doboz" van, ha hirtelen időváltozás jön (lehűlés vagy felmelegedés) eltolódnak az értékek, ettől meg lesznek lag-ok.
Sajnos igazuk volt, tavasszal és ősszel jönnek sűrűbben a szakadások, 18-19 óra körül kezd szaggatni, ilyenkor fel-fel ugrik 600-700 ms-ra, de néha 999-re is felkúszik 2-3 másodperc erejéig. Fulladtam már meg párszor a lag miatt, tegnap is volt egy ilyen eset. Már figyelmeztetést is kaptam, hogy kiléptem a csatából, közben meg csak elment a net.
Legalább kevesebbet ülök a gép előtt.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

3 éve 2 hete #210835 Írta: INFARKTUS
Megválaszolva: INFARKTUS
Sziasztok.
Tanácsotokat kérem.Kb 1 hónapja lecseréltem a videokártyámat egy amd 7770 1gb-ra.Azóta küzdök a amd képernyőillesztő program nem válaszol-amd képernyőillesztő program újra helyreállt hibajelenséggel.És függetlenül attól,hogy épp videot nézek,játszok vagy csak egyszerűen valamit csinálok a gépen előjön.Új és régebbi video driver nem segített.Frissítettem az alaplapi hdmi drivert is-akkor sem volt változás.Az alaplap egy asrock p5b-de.Minden tanácsnak örülök.A neten is találtam a fórumok közt ilyen hibát,ahol vedd vissza videokártyát stb tanácsok vannak de nekem az sem segített.

3 éve 2 hete #210843 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

INFARKTUS beküldte: Sziasztok.
Tanácsotokat kérem.Kb 1 hónapja lecseréltem a videokártyámat egy amd 7770 1gb-ra.Azóta küzdök a amd képernyőillesztő program nem válaszol-amd képernyőillesztő program újra helyreállt hibajelenséggel.És függetlenül attól,hogy épp videot nézek,játszok vagy csak egyszerűen valamit csinálok a gépen előjön.Új és régebbi video driver nem segített.Frissítettem az alaplapi hdmi drivert is-akkor sem volt változás.Az alaplap egy asrock p5b-de.Minden tanácsnak örülök.A neten is találtam a fórumok közt ilyen hibát,ahol vedd vissza videokártyát stb tanácsok vannak de nekem az sem segített.

Hali.Hány slot van az alaplapon??Mármint pci-e csatlakozo.Az se mindegy melyikbe teszed,na meg biosba mire van állitval,alaplapira vagy pci-e.Jaa..és mekkora tápegységed van???oprendszer milyen konkrétan???na meg függ attól mekkora beállitásra tetted.De ksimillió lehetöség lehet,hiába driver hibát ir ki.Aida64-et szed le,és pl nézd meg a videokari hömérsékletét is.Monitornak mennyi a max felbontás???
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: INFARKTUS

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #210851 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Hát ,az alaplap nem éppen új darab , de ugye mindenki azzal főz ami van , ehhez legalább Win7 esetében már nem kell chipset drivert keresned.
A Lan és a VIA Audio driverre lehet hogy még szükséged lehet , bár elég régi 2009-es van fenn a honlapon ezekből is.

Az amd 7770 gondolom a HD 7770 akart lenni.
Ehhez elvileg jó a " Crimson Edition 16.7.3 " , de ha biztosra akarsz menni akkor innen szed le az "Automatically Detect and Install Your Driver" részen lévő progit.
Ez letölti és feltelepítí a megfelelő drivert.
Vagy meglesed hogy melyiket választotta és leszeded manuálisan.

Mivel már kipróbáltál néhány verziót ezért javaslom hogy még ez elött szed le ezt a programot ,
AMD Clean Uninstall Utility​​
És pucold le vele a fent lévőt és minden szemetet ami egyébként fent maradna.

Ez után telepítsd fel a VGA drivert.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: INFARKTUS

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.