SEGÍTSÉG!

3 éve 3 hete - 3 éve 3 hete #210493 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

szetyi1971 beküldte: Te: szetyi1971Sziasztok. Valaki tud segíteni? Újra telepítettem a játékot és sok minden eltünt róla. pl: tankokról felszerelések, végleges álca festések, amit aranyért vagyis pénzért vettem.

Szia!

Biztos, hogy eltűntek és nem egy mod okozza a problémát? Én a következőt ajánlanám: frissítsd le a játékot -> töröld le a modokat (vagy futtasd biztonságos módban, a játék indítása gomb melletti kis nyilacska) -> lépj be és csekkold le a garázsod. Ha még így sincsenek meg az álcafestéseid (a kérdéses tanknál próbálj venni egy álcafestést és nézd meg, mi ír a rendszer) és biztos vagy benne, hogy pénzért (aranyért) vetted őket (és más nem szedte le őket), akkor marad a support. :)

Modik, ha kérhetem, a szokásos helyre.

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete #210542 Írta: I_W_Y_Tanks
Megválaszolva: I_W_Y_Tanks
Sziasztok!
Az utóbbi pár hétben a játék során folyamatosan ingázik a válaszidőm, s sokrszor ugrik fel 4-500-ra ami már-már játszhatatlan. Néha csaták közben is másodpercekig vagy akár 1-1 csata végéig, s így esélytelen vagyok segteni a társaknak, mert csak bolyongok. Mivel nem vagyok jártas ilyen dolgokban, ezért kérdezlek titeket, mi oka lehet ennek? Mivel lehet ez összefüggésben?

Előre is köszönöm a válaszokat.

3 éve 2 hete #210544 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

I_W_Y_Tanks beküldte: Sziasztok!
Az utóbbi pár hétben a játék során folyamatosan ingázik a válaszidőm, s sokrszor ugrik fel 4-500-ra ami már-már játszhatatlan. Néha csaták közben is másodpercekig vagy akár 1-1 csata végéig, s így esélytelen vagyok segteni a társaknak, mert csak bolyongok. Mivel nem vagyok jártas ilyen dolgokban, ezért kérdezlek titeket, mi oka lehet ennek? Mivel lehet ez összefüggésben?

Állhat mögötte egy mod/elavult hálózati illesztőprogram/szolgáltatóhiba, nehéz ezt így megmondani. Csak a WoT alatt ugrik fel a pinged?

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1

3 éve 2 hete #210547 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Ender beküldte:

I_W_Y_Tanks beküldte: Sziasztok!

Állhat mögötte egy mod/elavult hálózati illesztőprogram/szolgáltatóhiba, nehéz ezt így megmondani. Csak a WoT alatt ugrik fel a pinged?

Pls!! :) Kihült benne a paszta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat

3 éve 2 hete #210553 Írta: bikiart
Megválaszolva: bikiart
Win 10el sehogysem akar menni a játék... miért???

3 éve 2 hete #210558 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

bikiart beküldte: Win 10el sehogysem akar menni a játék... miért???

Mennie kéne, nekem is az van.

Ha most telepítetted a win10-et:
- A videókártya drivere telepítve van?
- Korábban ment a Wot azon a gépen?
Ha igen: Törölni kell a %appdata%/wargaming.net/worldoftanks mappát (ha van), ezzel minden beállítás törlődik.
Ha nem: A géped elég erős a játékhoz?
64 bites a Win 10 (32 bites nem ajánlott)?

3 éve 2 hete #210567 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

win 10 pro 64bites van nekem fent,simán megy,söööt,jobban mint win 7 alatt.Pedig semmi drivert nem szedtem le,rendszer alapba leszedi.Gyári tüzfalat kapcsold ki,helyedte nodot ted fel,és ott engedélyezd a wotot.Win tüzfal nudli :P

3 éve 2 hete #210569 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

EddieRussel beküldte: Sziasztok! Nos lehetséges,hogy volt már kérdés,de ha nem bánjátok nem pörgetem vissza az egész fórumot ez után kutatva:D. Nos a lényeg, hogy miután letöltöttem egy mod packet ami remekül működik,történt valami amivel a saját ágyúm hangját nem hallom.
Valaki valamit tud erről? :)

Nálam is ez vvolt/vvan.De csak ha event izével megyek,és azzal a mappon játszok,alapba nem.Lemezkarbantartot futasd le,mindent pipálj ki és töröld,utána nézd meg.

Más:Ts3at feltettem.Jol megszivatott az egész.Asus xonar d2 hangkarim van.Házimozi erösitö van kötvel a gépre,hátlapi hangkari kimenetre.Na már most,erösitön van ugye a vastag dugaszos csati fülesnek,minden ok vele,hátlapin is jó,ház elölapi kimenetelen is.Na már most,fülesen ott a mikrofon úgyebár,külön 2db 3.5mm es jack dugasz.Ha hátlapira teszem,füles szol,mikrofon akár hogy buzerálom nem jönn össze a hangkari programjával.órákat tököltem vele,minden beállitást néztem,semmi.Rákötöm elölapira,az meg úgye alaplapi hangkarit használja.Mikrofon jó,füles is,de füles csak zenénél és filmnél,se skype,se ts nem jó a füles.Rendszer pár napja let pakolva,legfrisseb driverek vannak fent.Tsen is néztem a füles és a mikrofon tesztet,egyok csatinál füles jó,mikrofon nem,másiknál mikrofon jó,füles nem.Igy meg sajnos ts-t nem tudom használni :(

ötlet????

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #210573 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

boba_fett beküldte:

EddieRussel beküldte: Sziasztok! Nos lehetséges,hogy volt már kérdés,de ha nem bánjátok nem pörgetem vissza az egész fórumot ez után kutatva:D. Nos a lényeg, hogy miután letöltöttem egy mod packet ami remekül működik,történt valami amivel a saját ágyúm hangját nem hallom.
Valaki valamit tud erről? :)

Nálam is ez vvolt/vvan.De csak ha event izével megyek,és azzal a mappon játszok,alapba nem.Lemezkarbantartot futasd le,mindent pipálj ki és töröld,utána nézd meg.

Más:Ts3at feltettem.Jol megszivatott az egész.Asus xonar d2 hangkarim van.Házimozi erösitö van kötvel a gépre,hátlapi hangkari kimenetre.Na már most,erösitön van ugye a vastag dugaszos csati fülesnek,minden ok vele,hátlapin is jó,ház elölapi kimenetelen is.Na már most,fülesen ott a mikrofon úgyebár,külön 2db 3.5mm es jack dugasz.Ha hátlapira teszem,füles szol,mikrofon akár hogy buzerálom nem jönn össze a hangkari programjával.órákat tököltem vele,minden beállitást néztem,semmi.Rákötöm elölapira,az meg úgye alaplapi hangkarit használja.Mikrofon jó,füles is,de füles csak zenénél és filmnél,se skype,se ts nem jó a füles.Rendszer pár napja let pakolva,legfrisseb driverek vannak fent.Tsen is néztem a füles és a mikrofon tesztet,egyok csatinál füles jó,mikrofon nem,másiknál mikrofon jó,füles nem.Igy meg sajnos ts-t nem tudom használni :(

ötlet????

A TS beállításainál nézd meg a Playback (lejátszás) és a Capture (felvétel) beállításokat, mindkettőnél nézd meg, hogy milyen eszköz (device) van beállítva.
A Skype-nál Eszközök->Beállítások->Hangbeállítások. Itt is kiválaszthatod a tetszőleges hangkártyát.

Amúgy a videókártyánál csak az alaplapihoz nem kell drivert felrakni (néha annál is érdemes).

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #210575 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
WIN10 probléma: sok minden lehet.

1.
Ha a gép "nem mai gyerek" vagy ha van benne valami régi és/vagy ritka hardware aminek driver kéne ... és ez a driver WIN10 alá ... hát, szerencsées esetben csak a WIN10 "nem tudja" de kézzel bírod telepíteni, kevésbé szerencsés esetben esetleg régebbi cucchoz nem is létezik WIN10 driver.

2.
Tűzfal kiengedi a WOT-ot?

3.
Amit már írtak: a WoT beállításait tartalmazó file sőt könyvtár törlése ... vagy akár ennek és a teljes WOT könyvtárnak a törlése és fullos újratelepítés.

4.
Ja meg ott van még a szokásos directx probléme: a WIN10 alapból felrak egy újabb directx-et, DE a WOT-nek egy régebbi kell, tán 9.0c ... tehát az is FEL KELL RAKNI.

3 éve 2 hete #210576 Írta: tankos78
Megválaszolva: tankos78
Helo tankosok Szeretnek kerdezni egy dolgot .Most nyertem e meg egy nagy csatat rengeteg kituntetessel hogyan lehet leszedni a erol rogzitett felvetelt elore is koszi

3 éve 2 hete #210578 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

tankos78 beküldte: Helo tankosok Szeretnek kerdezni egy dolgot .Most nyertem e meg egy nagy csatat rengeteg kituntetessel hogyan lehet leszedni a erol rogzitett felvetelt elore is koszi

Elsőként is, található egy "Segítség" szekció a fórumban, a jövőben a kérdéseidet oda érdemes feltenni. Egyrészt ott gyakrabban kapsz választ, másrészt a moderátoroknak is időt spórolsz.

A kérdésedre a válasz.

A játékban be tudod állítani, hogy az utolsó vagy minden replay-t mentsen-e. Ha szerencséd van, akkor mindet menti, ha csak az utolsót és azóta már játszottál, akkor sajnos ment a levesbe a kör.

Amennyiben megvan a mentés (World of tanks mappa a gépen, abban a replay mappa) akkor egyszerűen megnyitod ezt a linket:

wotreplays.com/

Utána beloggolsz és értelemszerűen az upload replay-re kattintasz.

Ott megkeresed a nevezett replay-t és feltöltöd.

Ott kapsz egy linket is, ahol meg lehet a későbbiekben tekinteni.

Remélem tudtam segíteni.

"Everybody Be Cool This Is a Robbery"

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

3 éve 2 hete #210579 Írta: tankos78
Megválaszolva: tankos78
koszonom
:banana:

3 éve 2 hete #210583 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW
Nálam is volt gond az új win 10 Build-el amit a héten kaptunk,egy napig szenvedtem win gombra ,ha le vittem az asztalra a játékot le fagyott,már nem tudtam vissza lépni...Iobit Gamebooster-t használtam ,az nem volt kompatibilis,most MSI Afterburnert használok a hőmérséklet kijelzésére nincs vele gond sőt jobb is :woohoo:

MaximusAquila

3 éve 2 hete #210592 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

DirectX! Ha nem telepítetted a játékkal akkor a köv. verziók kellenek DirectX9_25-41 DirectX10_43
Azaz DirectX9c full telepítő meg valami korai Dx10.
Minden másra ott a Google

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.