SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 6 hónapja #209887 Írta: ASUS1967
Megválaszolva: ASUS1967
Köszi kipróbálom, remélem segít.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209888 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
TOPIC ALERT! TOPIC ALERT ⚠
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209889 Írta: ASUS1967
Megválaszolva: ASUS1967
Jó minden, köszi. :banana:
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209893 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Hali, géppel kapcsolatos problémám van.
Tegnap újra kellett rakni a Windows 7-et a gépen. Egy IntelCore i5-4440 van benne, de valószínűleg nincs lefrissítve a drivere. Bár ugyan le van töltve, de a .exe futtatásával nem történik semmi.
Ha WoT-ot akarok indítani, a következő hibaüzenetet kapom: Application has failed to start because no appropiate graphics hardware acceleration is avaible or it is turned off.

Hogyan oldjam meg a problémát? TS-re fel tudok menni, ha lenne egy szakértőbb ember, aki tudna rám szakítani pár percet.


Elsősorban a videókártyát kell külön telepíteni, a többi drivert nem fontos, azt általában a Windows elintézi.
Az nvidiának és az amd-nek is van olyan letölthető programja, ami automatikusan felrakja a megfelelő drivert.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210039 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Serious_Black:

az hogy videokártya-driver hiba (hiányzik a driver) elég egyértelmű... nem olyan géped/laptopod van esetleg, amiben a processzorba integrálták a videokártyát?
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210040 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Serious_Black:

az hogy videokártya-driver hiba (hiányzik a driver) elég egyértelmű... nem olyan géped/laptopod van esetleg, amiben a processzorba integrálták a videokártyát?


Közben sikerült megoldani a problémát,PM-ben értekeztünk erről vele.Én is a driver problémára tippeltem csak éppen a program,amit ajánlottam neki,valamiért az alaplapi videó kártyát frissítette csak le neki.De klánon belül megoldották.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210290 Írta: EddieRussel
Megválaszolva: EddieRussel
Sziasztok! Nos lehetséges,hogy volt már kérdés,de ha nem bánjátok nem pörgetem vissza az egész fórumot ez után kutatva:D. Nos a lényeg, hogy miután letöltöttem egy mod packet ami remekül működik,történt valami amivel a saját ágyúm hangját nem hallom.
Valaki valamit tud erről? :)
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210291 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Sziasztok! Nos lehetséges,hogy volt már kérdés,de ha nem bánjátok nem pörgetem vissza az egész fórumot ez után kutatva:D. Nos a lényeg, hogy miután letöltöttem egy mod packet ami remekül működik,történt valami amivel a saját ágyúm hangját nem hallom.
Valaki valamit tud erről? :)


damage panel okozza,használj másikat
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: EddieRussel
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #210493 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Te: szetyi1971Sziasztok. Valaki tud segíteni? Újra telepítettem a játékot és sok minden eltünt róla. pl: tankokról felszerelések, végleges álca festések, amit aranyért vagyis pénzért vettem.


Szia!

Biztos, hogy eltűntek és nem egy mod okozza a problémát? Én a következőt ajánlanám: frissítsd le a játékot -> töröld le a modokat (vagy futtasd biztonságos módban, a játék indítása gomb melletti kis nyilacska) -> lépj be és csekkold le a garázsod. Ha még így sincsenek meg az álcafestéseid (a kérdéses tanknál próbálj venni egy álcafestést és nézd meg, mi ír a rendszer) és biztos vagy benne, hogy pénzért (aranyért) vetted őket (és más nem szedte le őket), akkor marad a support. :)

Modik, ha kérhetem, a szokásos helyre.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210542 Írta: I_W_Y_Tanks
Megválaszolva: I_W_Y_Tanks
Sziasztok!
Az utóbbi pár hétben a játék során folyamatosan ingázik a válaszidőm, s sokrszor ugrik fel 4-500-ra ami már-már játszhatatlan. Néha csaták közben is másodpercekig vagy akár 1-1 csata végéig, s így esélytelen vagyok segteni a társaknak, mert csak bolyongok. Mivel nem vagyok jártas ilyen dolgokban, ezért kérdezlek titeket, mi oka lehet ennek? Mivel lehet ez összefüggésben?

Előre is köszönöm a válaszokat.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210544 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Sziasztok!
Az utóbbi pár hétben a játék során folyamatosan ingázik a válaszidőm, s sokrszor ugrik fel 4-500-ra ami már-már játszhatatlan. Néha csaták közben is másodpercekig vagy akár 1-1 csata végéig, s így esélytelen vagyok segteni a társaknak, mert csak bolyongok. Mivel nem vagyok jártas ilyen dolgokban, ezért kérdezlek titeket, mi oka lehet ennek? Mivel lehet ez összefüggésben?

Előre is köszönöm a válaszokat.


Állhat mögötte egy mod/elavult hálózati illesztőprogram/szolgáltatóhiba, nehéz ezt így megmondani. Csak a WoT alatt ugrik fel a pinged?
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210547 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Sziasztok!
Az utóbbi pár hétben a játék során folyamatosan ingázik a válaszidőm, s sokrszor ugrik fel 4-500-ra ami már-már játszhatatlan. Néha csaták közben is másodpercekig vagy akár 1-1 csata végéig, s így esélytelen vagyok segteni a társaknak, mert csak bolyongok. Mivel nem vagyok jártas ilyen dolgokban, ezért kérdezlek titeket, mi oka lehet ennek? Mivel lehet ez összefüggésben?

Előre is köszönöm a válaszokat.


Állhat mögötte egy mod/elavult hálózati illesztőprogram/szolgáltatóhiba, nehéz ezt így megmondani. Csak a WoT alatt ugrik fel a pinged?



Pls!! :) Kihült benne a paszta.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tomat
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210553 Írta: bikiart
Megválaszolva: bikiart
Win 10el sehogysem akar menni a játék... miért???
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210558 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Win 10el sehogysem akar menni a játék... miért???

Mennie kéne, nekem is az van.

Ha most telepítetted a win10-et:
- A videókártya drivere telepítve van?
- Korábban ment a Wot azon a gépen?
Ha igen: Törölni kell a %appdata%/wargaming.net/worldoftanks mappát (ha van), ezzel minden beállítás törlődik.
Ha nem: A géped elég erős a játékhoz?
64 bites a Win 10 (32 bites nem ajánlott)?
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #210567 Írta: boba_fett
Megválaszolva: boba_fett

Win 10el sehogysem akar menni a játék... miért???


win 10 pro 64bites van nekem fent,simán megy,söööt,jobban mint win 7 alatt.Pedig semmi drivert nem szedtem le,rendszer alapba leszedi.Gyári tüzfalat kapcsold ki,helyedte nodot ted fel,és ott engedélyezd a wotot.Win tüzfal nudli :P
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.