SEGÍTSÉG!

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #209594 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Na a patch ota ma léptem be elösször a garázsba és eltünt a leszerelt 5500 csatás Hellcatem meg vagy 40 legényem.... :woohoo:
Írjak a WG-nek ticketet ???

legények megvannak de a Hellcat eltünt.....

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #209597 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Én is voltam már kék 1 teljes napig, bár már rég volt. Arty-al játszottam, a map másik felén céloztam be egy tankot. Vártam, hogy beszűküljön a célkereszt, közben meg elém állt egy csapattársam. Sikerült egy lövéssel kiszednem.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #209598 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Észrevétel: pz IV H ,troll ágyú. Nem lehet elsődlegesnek az RRO lőszert állítani a patch óta. Kellet 3 csata mire leesett miért pattogok mindenről.. autómatice az AP-t rakja vissza. Másnál is? :blink:

Más:
Bodzy

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

3 éve 2 hónapja #209624 Írta: Jancsesz71
Megválaszolva: Jancsesz71
Nálam sem lehet a lőszerek sorrendjén változtatni. Miután az elfogadásra kattintok, vissza rakja az eredeti sorrendet.

3 éve 2 hónapja #209649 Írta: Isomonkeey
Megválaszolva: Isomonkeey
Sziasztok az utolsó mini patch óta ami a héten volt a minimappról eltűnt az az egyenes vonal ami mutatta hogy merre néz a tank és sehol nem találom a beállításokban kivették esetleg? ÉS nem nem mod volt!!! aki nem tudja miről beszélek nézze meg QB-nak ezt a videóját ami pár napos és ott is látszódik

3 éve 2 hónapja #209666 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Lenne egy kérdésem: Másnak is visszarakja a játék a lőszerek sorrendjét az alap beállításra? Hetzeren, KV-2-n visszarakja AP-t az első helyre a repeszt meg leghátra, minden csata előtt.

3 éve 2 hónapja #209669 Írta: dotty
Megválaszolva: dotty
Igen nálam is. Ahogy olvasom a fórumot többeknél van ez a gebasz. Ennyire elbaltázott peccsel én még nem találkoztam mióta játszom a wottal. Jobb lenne a wg-től, ha kivennék azt a gagyi bicikliautó akármi módot és visszaállnának a 9.15.1 verzióra. Tudom ez nem fog megtörténni, de akkor is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 2 hónapja #209755 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Segítsen már valaki! A T95E2 VIII-as prémium tankotúgy lehet megszerezni ha meghívok egy újoncot és megvárom még kihúz 1 T10es gépet, ak automatikusan megkapom ezt a gépet?

3 éve 2 hónapja #209760 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Kamasuka beküldte: Segítsen már valaki! A T95E2 VIII-as prémium tankotúgy lehet megszerezni ha meghívok egy újoncot és megvárom még kihúz 1 T10es gépet, ak automatikusan megkapom ezt a gépet?

Kétféleképp tudod megszerezni:
1. meghívsz egy újoncot és együtt szakaszoztok amíg ő össze nem szed 1 millió XP-t (ezt nálad mutatja is a garázsban, ha a nevedet lenyitod a meghívott újoncoknál megy a csúszka előre)
2. az újonc akit meghívtál megveszi (nem elég kifejleszteni) az első 10-es tankját. Hogy ezt a grindet az általad meghívott újonc vagy te magad teljesíted az már csak rajtad áll.
(Állítom többen szerezték meg így a tankot saját maguk kihúzva egy második acc.-on mint a millióxp szakaszozós módszerrel)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kamasuka

3 éve 2 hónapja #209761 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka

Nortonor beküldte:

Kamasuka beküldte: Segítsen már valaki! A T95E2 VIII-as prémium tankotúgy lehet megszerezni ha meghívok egy újoncot és megvárom még kihúz 1 T10es gépet, ak automatikusan megkapom ezt a gépet?

1. meghívsz egy újoncot és együtt szakaszoztok amíg ő össze nem szed 1 millió XP-t (ezt nálad mutatja is a garázsban, ha a nevedet lenyitod a meghívott újoncoknál megy a csúszka előre)
2. az újonc akit meghívtál megveszi (nem elég kifejleszteni) az első 10-es tankját. Hogy ezt a grindet az általad meghívott újonc vagy te magad teljesíted az már csak rajtad áll.
(Állítom többen szerezték meg így a tankot saját maguk kihúzva egy második acc.-on mint a millióxp szakaszozós módszerrehl)

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, és a gyors választ :)

3 éve 2 hónapja #209765 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

Nortonor beküldte:

(Állítom többen szerezték meg így a tankot saját maguk kihúzva egy második acc.-on mint a millióxp szakaszozós módszerrel)

Mennie is kell egy csatát ha jól tudom :dry:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

3 éve 2 hónapja #209768 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat
Sziasztok!

Internet szakadozási problémák miatt írok.
Egyszerűen nem jövök rá, hogy hol lehet a hiba. A problémát kb. 1-1,5 hete tapasztaljuk otthon, random levág minden felhasználót a net (tök jó tankozás közben ;) ), van, hogy 1-2 óráig minden rendben. Eddig csak úgy fordult elő a probléma, hogy éppen valaki tankozott (na jó! én).
Kb. 1 hónapja vettem egy új wifi sticket az asztali gépemhez (az előzőn felröhögött a szerelő, amikor meglátta). Jó cucc, minden sokkal gyorsabb (főleg a net :D), nem tudom hozzá kötni a problémát. (Mindenesetre: www.arukereso.h...40806/ )
Az asztalin kívül két laptop szokta használni a netet. A routerünk ősrégi, de eddig nem volt vele gond (Cisco gyártmány, kb. 10 éves, fekete, antenna nélküli - most nem tudom megnézni ennél pontosabban).
Az egyik laptopon valami szuper céges szaki állított valamit, mert a tulaját folyton ledobta a céges net.

Röviden ennyi.
Okozhatja az elavult router ezt a problémát?
Okozhatja-e a wot, hogy egyszerre mindenkit ledob a net?
Lehet-e szolgáltatói hiba (Digi)?
Be lehet-e állítani azt az ominózus laptopot úgy, hogy mindenki mást kitúr a netről? (mert kb. az állítgatás óta fura a dolog, de lehet, hogy csak túldimenzionálom)
Egyszerűen előfordulhat-e olyan, hogy túl sok adatforgalom miatt miatt történik a netszakadás?

Nagyon szépen köszönöm, ha valamilyen ötletet, gondolatot megosztotok velem.

Játékosnév: szeni17

3 éve 2 hónapja #209770 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Mr_Rossi beküldte: Mennie is kell egy csatát ha jól tudom :dry:

Nem kell.

3 éve 2 hónapja #209787 Írta: Mr_Rossi
Megválaszolva: Mr_Rossi

Nortonor beküldte:

Mr_Rossi beküldte: Mennie is kell egy csatát ha jól tudom :dry:

Nem kell.

Haveromnak kellett mennie vele mondta. Szóval ez biztos infó. :whistle:

3GM: KV-1, M4, Sherman III

Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.

3 éve 2 hónapja #209788 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Szia Tomat!
A felsoroltak közül én két dologra gyanakodnék első kőrben.

Okozhatja az elavult router ezt a problémát?
Lehetséges. Tíz év alatt már öregedik annyit az anyag, hogy okozhat ilyesmi hibát a router. Forrasztások megrepedezése, elválása a folyamatos hőhatás miatt. Nem is beszélve ez időt alatt lerakódott por mennyiségéről a belső részeken. Előfordulhat, hogy egyszerűen túlmelegszik egy idő után, már előbb leírtak miatt.

Lehet-e szolgáltatói hiba (Digi)?
Igen ez is elképzelhető. Diginél vagyok én is jó pár éve. Fel kell őket hívni, ha router problémát kizártad. Az évek alatt háromszor kellett őket keresnem, és mindig még aznap kijöttek hozzám. Meg is oldották a tv és internet problémám, minden gond nélkül.

Egyszerűen előfordulhat-e olyan, hogy túl sok adatforgalom miatt miatt történik a netszakadás?
Ilyenkor a ping az egekbe ugrik nálad. A többieknél teljesen belassulhat a net, de megszakadni nem fog valószínűleg. Nem tudom mekkora a digi csomagod, ezért ezt 100%-ig nem merem állítani.

Okozhatja-e a wot, hogy egyszerre mindenkit ledob a net?
Be lehet-e állítani azt az ominózus laptopot úgy, hogy mindenki mást kitúr a netről?
Röviden válaszolva, nem.

Egy kölcsönkért routerrel tudod kizárni a router hibát. Már ha van lehetőséged ilyesmire. Vagy kipróbálod, hogy csak a gépedbe megy a lan kábel mikor tankozol pár órát. A két módszer bármelyikénél is megszakad a kapcsolat akkor érdemes a szolgáltatót keresni.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga, Tomat, _Szazados_

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.