SEGÍTSÉG!

3 éve 1 hete #209318 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nekem a játékban ki van kapcsolva az élsimítás, de a GeForce Experience FXAA-t ajánl az optimalizálásnál.

Mi a különbség?

videókártyám

Köszönöm előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #209330 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Lord_Loga

Tömören:

Az AA (anti-aliasing) az élsimítás, ami elhomályosítja az éleket azaz eltünteti a recéket. Az FXAA egy post process (utófeldolgozási) élsimítási eljárás, ami nem olyan jó minőségű, de kevésbé erőforrás igényes, hiszen már az elkészült képkockán futtat le egy algoritmust.

Részletesebben:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A te kártyáddal teljesen mindegy, hogy a játékban melyik élsimítást választod. Mindegyikkel teljesítménycsökkenés nélkül megbirkózik. Amit ajánlanék a wot futtatásához az a TSSAA-LQ. Ezzel lehet a legszebb, legsimább képet elérni jelenleg a játékban. Tehát a különbség az, hogy élsimítással szebb lesz a monitoron megjelenített kép.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)

3 éve 1 hete #209356 Írta: Lord_Loga
Köszönöm szépen!

3 éve 6 napja - 3 éve 6 napja #209508 Írta: vitya1976
Megválaszolva: vitya1976
Sziasztok Tanktársak
Egy apró segítségre lenne szükségem.Nem tudom megnézni az oldalra feltett videókat mert olyan mintha 3d lenne .Youtube-on is ez a jelenség van .És nem tudom mi lehet erre a megoldás :( Van egy pár wot-os videó ami ezt csinálja.A segítséget előre köszönöm. Telón is megnéztem ott jól fut a videó
Jó csatákat :-)

3 éve 6 napja #209509 Írta: kaliszki
Megválaszolva: kaliszki
Nos a gondom az hogy, az tankok ágyúja nem szól az elsütéskor mesterlövész módban és anélkül sem.
mod miatt nem lehet mert kipróbáltam anélkül is.
Tudna valaki egy tippet mondani??? :cry2:

3 éve 6 napja #209527 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Aham, a jelenségről már hallottam. Ha jól sejtem GEFORCE kártyád van, azoknál van valami beállítás amit ha bekapcsolsz akkor ilyent csinál :)

Majd valaki megmondja melyik az.

Javaslom szerezz egy olyen 3D szemüveg izét, vagy keresd meg hogy mit nem kellett volna bepipálni és vedd ki onnét a pucukát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vitya1976

3 éve 6 napja #209529 Írta: _BudSpencer_
vitya1976! Amennyiben geforce kártyád van, akkor nyisd meg az nvidia vezérlőpultot! Majd keresd ki a sztereoszkopikus 3D beállítása menüpontot! Ott vedd ki a pipát a sztereoszkopikus 3D beállítások engedélyezése elöl! Elvileg ennyi és jó lesz minden újra nálad.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vitya1976

3 éve 6 napja #209534 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

kaliszki beküldte: Nos a gondom az hogy, az tankok ágyúja nem szól az elsütéskor mesterlövész módban és anélkül sem.
mod miatt nem lehet mert kipróbáltam anélkül is.
Tudna valaki egy tippet mondani??? :cry2:

Nekem is volt ilyen, a legutóbbi mikropeccs után,a sebzésszámláló módot csak átmásoltam a régi mappából. Mod nélkül most jó.

#FINOALLAFINE
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kaliszki

3 éve 6 napja #209538 Írta: vitya1976
Megválaszolva: vitya1976
Köszönöm a gyors segítséget Amd radeon r7 karim van és nem találtam ilyen beállítási lehetőséget sajnos.
Viszont ami nekem furcsa,hogy most néztem meg rosszpenz videóját és ott semmi hiba nincs .Nekem már nincs ötletem :-(((

3 éve 6 napja #209550 Írta: Lord_Loga
A tengeribeteg kapcsolót merre találom? Az ágyú visszarúgás/hátrasiklása miatti nézethimbálózás nagyon nem tetszik, de megint elfelejtettem, hogy hol lehet kikapcsolni :)

3 éve 6 napja #209551 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Lord_Loga beküldte: A tengeribeteg kapcsolót merre találom? Az ágyú visszarúgás/hátrasiklása miatti nézethimbálózás nagyon nem tetszik, de megint elfelejtettem, hogy hol lehet kikapcsolni :)

Ha a sniper nézetre gondolsz,akkor az "extra effektek mesterlövész módban" kell a csúszkát teljesen lehúzni.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

3 éve 6 napja #209553 Írta: _BudSpencer_
Vitya1976!
A sok találgatásnak elébe menvén én újraraknám az amd drivert. Fontos, hogy a mostanit uninstalláld le, aztán gép újra indít, majd tedd fel ami a kártyádhoz illik driver! Ilyenkor minden beállítás a gyári értékek szerint lesz, ekkor már nem lehet 3D lejátszási problémád. Mielőtt törlöd a mostani drivert, még előtte töltsd le a linkről ami neked kell! Így újraindítás után egyből tudsz telepíteni. support.amd.com...wnload

Lord_Loga!
Beállítások - Általános - dinamikus kamera engedélyezése: pipa kivesz, vízszintes stabilizálás mesterlövész módban: pipa betesz. Kész.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vitya1976, Lord_Loga

3 éve 6 napja #209556 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly
21:9 -es képarányt támogatja a wot?
Monitorcserén gondolkodom.

3 éve 6 napja #209559 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
két monitoron tolod ??

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

3 éve 6 napja #209566 Írta: kaliszki
Megválaszolva: kaliszki
Miért nincs robbanás és ágyú elsütés effekt? Hogy tudom visszaállítani?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.