SEGÍTSÉG!

3 éve 1 hónapja #209566 Írta: kaliszki
Megválaszolva: kaliszki
Miért nincs robbanás és ágyú elsütés effekt? Hogy tudom visszaállítani?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #209569 Írta: Magyar1991
Megválaszolva: Magyar1991
Én is megköszönném ha valaki tudna segíteni

3 éve 1 hónapja #209572 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Valoszinu valamelyik mod okozza. Altalaban az xvm, damage panel es sebzesszamlalo valamelyike.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kaliszki

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #209573 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Kérlek ne nyissatok minden kérdés ,hiba stb. miatt új topicot.Van már egy-két kérdés,SEGÍTSÉG! topic ott bármit meg lehet kérdezni, ha tudnak biztos segítenek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1, bodzy, Lord_Loga

3 éve 1 hónapja #209578 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Hunti beküldte: Kérlek ne nyissatok minden kérdés ,hiba stb. miatt új topicot.Van már egy-két kérdés,SEGÍTSÉG! topic ott bármit meg lehet kérdezni, ha tudnak biztos segítenek.

Általában új fórumozók nyitják őket, mert nem tudják hogy már van erre topic. Nem ismerik az itteni topicokat, a legegyszerűbb megoldásnak az új topic nyitás. Szerintem nem nagy gáz ha néha nyitnak ilyen topicokat, majd a moderátorok átrakják, csak nem olyan nehéz. Viszont jó látni, hogy egyre többen találnak az oldalra, így lehet jó magyar communityt építeni ha mindenki - legyen az kezdő vagy unicum - itt van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black

3 éve 1 hónapja #209586 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67

kaliszki beküldte: Miért nincs robbanás és ágyú elsütés effekt? Hogy tudom visszaállítani?

A damage panel okozza, KopiBDW már tett ki egy javított verziót ami már jól működik.
data.hu/get/998....2.rar

"The expendable"
VENTI VIDI VICI

3 éve 1 hónapja #209590 Írta: Patujka88
Megválaszolva: Patujka88
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni ! Van nekem egy Gigabyte HD7750 es kártyám ami 2 gigás DDR3 850 MHz es óra jelel! annyi a bajom hogy mióta benne van a gépembe a wot kifagy és vagy a Hostaplikációs hibát írja ki! erre szeretnék kérni egy admint hogy az oroszok fele jelezze már hogy valami megoldást találjunk már ki rá!!!!

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #209594 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Na a patch ota ma léptem be elösször a garázsba és eltünt a leszerelt 5500 csatás Hellcatem meg vagy 40 legényem.... :woohoo:
Írjak a WG-nek ticketet ???

legények megvannak de a Hellcat eltünt.....

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

3 éve 1 hónapja #209597 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Én is voltam már kék 1 teljes napig, bár már rég volt. Arty-al játszottam, a map másik felén céloztam be egy tankot. Vártam, hogy beszűküljön a célkereszt, közben meg elém állt egy csapattársam. Sikerült egy lövéssel kiszednem.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #209598 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Észrevétel: pz IV H ,troll ágyú. Nem lehet elsődlegesnek az RRO lőszert állítani a patch óta. Kellet 3 csata mire leesett miért pattogok mindenről.. autómatice az AP-t rakja vissza. Másnál is? :blink:

Más:
Bodzy

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

RallyeFan
“Igazságot hirdetni, vagy hasznos dolgokat javasolni az embereknek, biztos módja annak, hogy üldözzenek minket.” (Voltaire)

3 éve 1 hónapja #209624 Írta: Jancsesz71
Megválaszolva: Jancsesz71
Nálam sem lehet a lőszerek sorrendjén változtatni. Miután az elfogadásra kattintok, vissza rakja az eredeti sorrendet.

3 éve 1 hónapja #209649 Írta: Isomonkeey
Megválaszolva: Isomonkeey
Sziasztok az utolsó mini patch óta ami a héten volt a minimappról eltűnt az az egyenes vonal ami mutatta hogy merre néz a tank és sehol nem találom a beállításokban kivették esetleg? ÉS nem nem mod volt!!! aki nem tudja miről beszélek nézze meg QB-nak ezt a videóját ami pár napos és ott is látszódik

3 éve 1 hónapja #209666 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Lenne egy kérdésem: Másnak is visszarakja a játék a lőszerek sorrendjét az alap beállításra? Hetzeren, KV-2-n visszarakja AP-t az első helyre a repeszt meg leghátra, minden csata előtt.

3 éve 1 hónapja #209669 Írta: dotty
Megválaszolva: dotty
Igen nálam is. Ahogy olvasom a fórumot többeknél van ez a gebasz. Ennyire elbaltázott peccsel én még nem találkoztam mióta játszom a wottal. Jobb lenne a wg-től, ha kivennék azt a gagyi bicikliautó akármi módot és visszaállnának a 9.15.1 verzióra. Tudom ez nem fog megtörténni, de akkor is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 4 hete #209755 Írta: Kamasuka
Megválaszolva: Kamasuka
Segítsen már valaki! A T95E2 VIII-as prémium tankotúgy lehet megszerezni ha meghívok egy újoncot és megvárom még kihúz 1 T10es gépet, ak automatikusan megkapom ezt a gépet?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.