SEGÍTSÉG!

3 éve 2 hónapja #209529 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
vitya1976! Amennyiben geforce kártyád van, akkor nyisd meg az nvidia vezérlőpultot! Majd keresd ki a sztereoszkopikus 3D beállítása menüpontot! Ott vedd ki a pipát a sztereoszkopikus 3D beállítások engedélyezése elöl! Elvileg ennyi és jó lesz minden újra nálad.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vitya1976

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hónapja #209534 Írta: pepe0419
Megválaszolva: pepe0419

kaliszki beküldte: Nos a gondom az hogy, az tankok ágyúja nem szól az elsütéskor mesterlövész módban és anélkül sem.
mod miatt nem lehet mert kipróbáltam anélkül is.
Tudna valaki egy tippet mondani??? :cry2:

Nekem is volt ilyen, a legutóbbi mikropeccs után,a sebzésszámláló módot csak átmásoltam a régi mappából. Mod nélkül most jó.

#FINOALLAFINE
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kaliszki

3 éve 2 hónapja #209538 Írta: vitya1976
Megválaszolva: vitya1976
Köszönöm a gyors segítséget Amd radeon r7 karim van és nem találtam ilyen beállítási lehetőséget sajnos.
Viszont ami nekem furcsa,hogy most néztem meg rosszpenz videóját és ott semmi hiba nincs .Nekem már nincs ötletem :-(((

3 éve 2 hónapja #209550 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
A tengeribeteg kapcsolót merre találom? Az ágyú visszarúgás/hátrasiklása miatti nézethimbálózás nagyon nem tetszik, de megint elfelejtettem, hogy hol lehet kikapcsolni :)

3 éve 2 hónapja #209551 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Lord_Loga beküldte: A tengeribeteg kapcsolót merre találom? Az ágyú visszarúgás/hátrasiklása miatti nézethimbálózás nagyon nem tetszik, de megint elfelejtettem, hogy hol lehet kikapcsolni :)

Ha a sniper nézetre gondolsz,akkor az "extra effektek mesterlövész módban" kell a csúszkát teljesen lehúzni.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lord_Loga

3 éve 2 hónapja #209553 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Vitya1976!
A sok találgatásnak elébe menvén én újraraknám az amd drivert. Fontos, hogy a mostanit uninstalláld le, aztán gép újra indít, majd tedd fel ami a kártyádhoz illik driver! Ilyenkor minden beállítás a gyári értékek szerint lesz, ekkor már nem lehet 3D lejátszási problémád. Mielőtt törlöd a mostani drivert, még előtte töltsd le a linkről ami neked kell! Így újraindítás után egyből tudsz telepíteni. support.amd.com...wnload

Lord_Loga!
Beállítások - Általános - dinamikus kamera engedélyezése: pipa kivesz, vízszintes stabilizálás mesterlövész módban: pipa betesz. Kész.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vitya1976, Lord_Loga

3 éve 2 hónapja #209556 Írta: SgtBradly
Megválaszolva: SgtBradly
21:9 -es képarányt támogatja a wot?
Monitorcserén gondolkodom.

3 éve 2 hónapja #209559 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
két monitoron tolod ??

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

3 éve 2 hónapja #209566 Írta: kaliszki
Megválaszolva: kaliszki
Miért nincs robbanás és ágyú elsütés effekt? Hogy tudom visszaállítani?

3 éve 2 hónapja #209569 Írta: Magyar1991
Megválaszolva: Magyar1991
Én is megköszönném ha valaki tudna segíteni

3 éve 2 hónapja #209572 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Valoszinu valamelyik mod okozza. Altalaban az xvm, damage panel es sebzesszamlalo valamelyike.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kaliszki

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #209573 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Kérlek ne nyissatok minden kérdés ,hiba stb. miatt új topicot.Van már egy-két kérdés,SEGÍTSÉG! topic ott bármit meg lehet kérdezni, ha tudnak biztos segítenek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1, bodzy, Lord_Loga

3 éve 2 hónapja #209578 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Hunti beküldte: Kérlek ne nyissatok minden kérdés ,hiba stb. miatt új topicot.Van már egy-két kérdés,SEGÍTSÉG! topic ott bármit meg lehet kérdezni, ha tudnak biztos segítenek.

Általában új fórumozók nyitják őket, mert nem tudják hogy már van erre topic. Nem ismerik az itteni topicokat, a legegyszerűbb megoldásnak az új topic nyitás. Szerintem nem nagy gáz ha néha nyitnak ilyen topicokat, majd a moderátorok átrakják, csak nem olyan nehéz. Viszont jó látni, hogy egyre többen találnak az oldalra, így lehet jó magyar communityt építeni ha mindenki - legyen az kezdő vagy unicum - itt van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Black

3 éve 2 hónapja #209586 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67

kaliszki beküldte: Miért nincs robbanás és ágyú elsütés effekt? Hogy tudom visszaállítani?

A damage panel okozza, KopiBDW már tett ki egy javított verziót ami már jól működik.
data.hu/get/998....2.rar

"The expendable"
VENTI VIDI VICI

3 éve 2 hónapja #209590 Írta: Patujka88
Megválaszolva: Patujka88
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni ! Van nekem egy Gigabyte HD7750 es kártyám ami 2 gigás DDR3 850 MHz es óra jelel! annyi a bajom hogy mióta benne van a gépembe a wot kifagy és vagy a Hostaplikációs hibát írja ki! erre szeretnék kérni egy admint hogy az oroszok fele jelezze már hogy valami megoldást találjunk már ki rá!!!!

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.