SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 6 hónapja #208620 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Hali.
Tegnap valamit meg akartam nezni a barakkban,majd meglepodve tapasztaltam,hogy
az osszes legenysegem felszivodott.Kiveve azokat,akik a tankban ulnek.
Ez mar csak azert is szivas,mert Is4, e 50 m stb legenyseg 2-3 skillel figyeltek odabenn.
Mar mindenhol megneztem,meg mielott asszondana vki hogy kattintsak a csak barakkban levokre.
Nem emlékszem hogy olyannyira reszeg lettem volna,hogy szelnek eresztettem volna mindet.
Plane mert akkor meg szamokat is be kellene irni,hogy biztos vagyok e benne.
Accountfeltoresre gondolok,de hogy tudnam ezt kivizsgaltatni?


Minden úgy van, mint ezen képen?
drive.google.co...haring
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: scipi
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #208710 Írta: Iraq
Megválaszolva: Iraq
Sziasztok!

A linken lévő versenyen vett már részt valaki?
pl: regisztráció után hogyan kell a csatára jelentkezni?
worldoftanks.eu.../2033/

Üdv.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #208711 Írta: szultan76
Megválaszolva: szultan76
Sziasztok! Tudtok segíteni nekem,nem tudok aranyat venni sms-ben,vagy is sehogyan sem ,rá kattintok és nem csinál semmit.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209226 Írta: Wood
Megválaszolva: Wood
Sziasztok az lenne a kérdésem mivel most a garázsom eltünt az első tankos patch miatt h hogy lehetne a garázsomat visszatenni ? a választ előre is kösszönöm :) :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209228 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Sziasztok az lenne a kérdésem mivel most a garázsom eltünt az első tankos patch miatt h hogy lehetne a garázsomat visszatenni ? a választ előre is kösszönöm :) :beer2:


Mit értesz ez alatt, hogy eltűnt? Az új játékmód miatt változhatott a garázsod, és csak akkor kapod vissza a régit, ha lejár a játékmód ideje.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209233 Írta: Wood
Megválaszolva: Wood
köszi a választ :)
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209294 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars
Sziasztok segítséget szeretnék kérni Tőletek!

Ugye ma jött ki ez a fantasztikus mini frissítés, és véletlenül lefrissítettem, de ezért a régebbi replayeket nem tudom lejátszani.
Tudja valaki hogyan tudom a wot-ot vissza varázsolni a patch előtti állapotba, mert rengeteg videó anyagom maradt így beragadva.

Nagyon örülnék ha valaki tudná a megoldást!
Köszönöm előre is!
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209296 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Sziasztok segítséget szeretnék kérni Tőletek!

Ugye ma jött ki ez a fantasztikus mini frissítés, és véletlenül lefrissítettem, de ezért a régebbi replayeket nem tudom lejátszani.
Tudja valaki hogyan tudom a wot-ot vissza varázsolni a patch előtti állapotba, mert rengeteg videó anyagom maradt így beragadva.

Nagyon örülnék ha valaki tudná a megoldást!
Köszönöm előre is!


A VIP-ben jönnek az ötletek! ;)
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209301 Írta: Mars
Megválaszolva: Mars
Köszönöm
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209318 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nekem a játékban ki van kapcsolva az élsimítás, de a GeForce Experience FXAA-t ajánl az optimalizálásnál.

Mi a különbség?

videókártyám

Köszönöm előre is!
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #209330 Írta: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Megválaszolva: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Lord_Loga

Tömören:

Az AA (anti-aliasing) az élsimítás, ami elhomályosítja az éleket azaz eltünteti a recéket. Az FXAA egy post process (utófeldolgozási) élsimítási eljárás, ami nem olyan jó minőségű, de kevésbé erőforrás igényes, hiszen már az elkészült képkockán futtat le egy algoritmust.

Részletesebben:

Figyelem: Spoiler!


A te kártyáddal teljesen mindegy, hogy a játékban melyik élsimítást választod. Mindegyikkel teljesítménycsökkenés nélkül megbirkózik. Amit ajánlanék a wot futtatásához az a TSSAA-LQ. Ezzel lehet a legszebb, legsimább képet elérni jelenleg a játékban. Tehát a különbség az, hogy élsimítással szebb lesz a monitoron megjelenített kép.
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209356 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Köszönöm szépen!
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #209508 Írta: vitya1976
Megválaszolva: vitya1976
Sziasztok Tanktársak
Egy apró segítségre lenne szükségem.Nem tudom megnézni az oldalra feltett videókat mert olyan mintha 3d lenne .Youtube-on is ez a jelenség van .És nem tudom mi lehet erre a megoldás :( Van egy pár wot-os videó ami ezt csinálja.A segítséget előre köszönöm. Telón is megnéztem ott jól fut a videó
Jó csatákat :-)
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209509 Írta: kaliszki
Megválaszolva: kaliszki
Nos a gondom az hogy, az tankok ágyúja nem szól az elsütéskor mesterlövész módban és anélkül sem.
mod miatt nem lehet mert kipróbáltam anélkül is.
Tudna valaki egy tippet mondani??? :cry2:
Téma zárolva.
7 éve 6 hónapja #209527 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Aham, a jelenségről már hallottam. Ha jól sejtem GEFORCE kártyád van, azoknál van valami beállítás amit ha bekapcsolsz akkor ilyent csinál :)

Majd valaki megmondja melyik az.

Javaslom szerezz egy olyen 3D szemüveg izét, vagy keresd meg hogy mit nem kellett volna bepipálni és vedd ki onnét a pucukát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vitya1976
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.