SEGÍTSÉG!

2 éve 10 hónapja #206698 Írta: adam92
Megválaszolva: adam92
Sziasztok valaki tudna nekem abba segíteni, hogy miért szoktak elmenni a legénységi hangok? Valahol már olvastam korábban, hogy valami preferences fájlt kellene törölnöm "Próbáld meg kitörölni a preferences.xml fájlt. Újratelepítéskor ez a fájl nem törlődik, de a játék csinál helyette másikat, ha nem találja. Többek között ebben vannak a grafikus beállítások eltárolva.
A fájlt az alábbi helyen találod:
C:/users/<a te neved>/appdata/roaming/wargaming.net/worldoftanks/preferences.xml" de nekem nincs olyam appdata mappám szóval nem találtam valamint olyan gond szokott még fellépni, hogy megyek a tankkal és az ellenfél játékosai hirtelen bukkannak fel a tankom előtt a semmiből...és mire felbukkannak már meg is halok... lehetséges hogy moddal lenne probléma? (csak damage panel meg hit log van nekem telepítve) válaszotokat előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 10 hónapja #206702 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
1.
Van olyan mappád (ha csak nem macintoshon jáccol) csak rejtett mappa, elő kell csalogatni. Vagy megtanulsz számítógépet használni "haladó felhasználó" szinten vagy keresel vkit aki ért hozzá és megcsinálja neked...

2.
Hogy késve jelenítődnek meg ellenfelek ez a WoT hibája, elvileg a legutóbbi patch javított rajta valamennyit de még mindíg megvan csak kicsit tán ritkábban jön elő.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: adam92

2 éve 10 hónapja #206728 Írta: adam92
Sikerült előcsalogatnom! ;) köszönöm a választ és a segítséget!

2 éve 10 hónapja #207033 Írta: adam92
Töröltem a mappát a problémám a hanggal még mindig fen áll, pedig csak 1 damage panel meg egy egyszerű hitlogom van telepítve, esetleg valami más megoldás?

2 éve 10 hónapja #207039 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Próbáld ki a játékot "safe" módban indítva... a nagy narancs színű indítási gombon van egy lefele mutató > jel, azt kell böködni hozzá, akkor jön elő "a játék indítása biztonságos módban" opció. ( Így indítva a játékot a modok nem futnak.)

Ha modok nélkül is fennál a problémád, akkor több minden lehet... de kezdjük ezzel, zárjuk ki biztosra a modokat.

( Sajna a modok kizárása után csúfabb dolgok jönnek, driverprobléma, játék újratelepítés nulláról, ilyesmik. Az én személyes tippem hogy ez utóbbi fog majd kelleni, de gőzöm sincs miért :D )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: adam92

2 éve 10 hónapja #207050 Írta: adam92
Rendben akkor neki állok tesztelgetni :D köszönöm a választ

2 éve 10 hónapja #207056 Írta: Laszlo_o1
Megválaszolva: Laszlo_o1
Sziasztok.

Elég nagy gondom van. Átadtam 1 másik tagnak a vezetést, de nem akartam. Mit tudok tenni?

2 éve 10 hónapja #207059 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Laszlo_o1 beküldte: Sziasztok.

Elég nagy gondom van. Átadtam 1 másik tagnak a vezetést, de nem akartam. Mit tudok tenni?

Nem tudom haladtok e még, de amennyiben igen, akkor próbáld az úton tartani a járművet az ő segítségével, majd megpróbálhatsz lehajolni valahogy a pedálokhoz és szépen lassan benyomni a féket a megfelelő sáv megtartása mellett.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."

2 éve 10 hónapja #207061 Írta: Laszlo_o1
Megválaszolva: Laszlo_o1
A klán vezetést adtam át, az a gond:(

2 éve 10 hónapja #207062 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Laszlo_o1 beküldte: A klán vezetést adtam át, az a gond:(

Úgy tudom, hogy csak visszakérheted tőle, ha hajlandó rá.

@Százados: soha többet nem olvasok tőled kommentet, ha kávét iszom közben. Nehezen jön ki a kávéfolt a szövetből. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, CrossMetal1, Szete58, bodzy, Sics, _BudSpencer_, _Szazados_

2 éve 10 hónapja #207147 Írta: Shep20
Megválaszolva: Shep20
Sziasztok!
Valaki tudna abban segíteni, hogy hosszas levelezést követően sikerült a support segítségével megváltoztatnom a WOT regisztrációs e-mail címemet. Az új e-mail-ra érkezett egy levél, amelyben a reset password alkalmazását kérték tőlem. Ezt követően nem tudok új jelszavam beállításához hozzájutni, az új jelszó beállításához szükséges e-mail nem érkezett meg. Próbálkoztam ticket küldésével, illetve az új e-mail címemre kapott - reset password alkalmazására felkérő - e-mail-re válaszolva segítséget kérni a support-tól, de semmi reakciót nem tapasztaltam. Van valakinek ötlete, hogyan férhetnék újra hozzá a játékhoz?
Köszönettel: Shep20

2 éve 10 hónapja #207155 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Shep20 beküldte: Sziasztok!
Valaki tudna abban segíteni, hogy hosszas levelezést követően sikerült a support segítségével megváltoztatnom a WOT regisztrációs e-mail címemet. Az új e-mail-ra érkezett egy levél, amelyben a reset password alkalmazását kérték tőlem. Ezt követően nem tudok új jelszavam beállításához hozzájutni, az új jelszó beállításához szükséges e-mail nem érkezett meg. Próbálkoztam ticket küldésével, illetve az új e-mail címemre kapott - reset password alkalmazására felkérő - e-mail-re válaszolva segítséget kérni a support-tól, de semmi reakciót nem tapasztaltam. Van valakinek ötlete, hogyan férhetnék újra hozzá a játékhoz?
Köszönettel: Shep20

Első körben türelem, a support lassan, de biztosan dolgozik. :trollol: Lehet, hogy már válaszoltak is, nézd meg.

Az elfelejtett jelszót visszaállító (Reset Password) oldaltól megkapod az e-mailt? Elvileg ennek meg kéne oldani a problémát és küldenie kellene egy e-mailt az újonnan beállított címedre. Ha még nem tetted meg, állítsd vissza és várd az e-mailt. Ha nem érkezik meg, az e-mail szolgáltatód a hibás (pl. spam mappa), ez esetben csak a support tud segíteni.

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1

2 éve 10 hónapja #208595 Írta: MagicofMerlin
Megválaszolva: MagicofMerlin
Valami alap videokártyát tudnátok ajánlani? Amivel normálisan elfut a játék. Sajnos jelenleg a keret is nagyon szűkös és inkább olyanra gondoltam hogy ideiglenes megoldás lenne amíg nem kuporgatok egy normális kártyára. Vagyis minnél olcsóbb kellene :)

2 éve 10 hónapja #208596 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
GT 730?

2 éve 10 hónapja #208598 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

MagicofMerlin beküldte: Valami alap videokártyát tudnátok ajánlani? Amivel normálisan elfut a játék. Sajnos jelenleg a keret is nagyon szűkös és inkább olyanra gondoltam hogy ideiglenes megoldás lenne amíg nem kuporgatok egy normális kártyára. Vagyis minnél olcsóbb kellene :)

Ne vegyél újonnan semmit, a belépő kártyák egyszerűen nem érik meg (rx460/gtx950 alatt a teljesítmény/forint arány pocsék). HD5850/GTX460 1Gb-al a megfelelő beállításokkal már folyik a játék, ezek használtan 15 alatt beszerezhetőek (persze ezek is csak átmeneti kártyának ma már szerintem). Az említett GT730 még a felét sem tudja teljesítményben egy GTX460 1Gb-nak

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.