SEGÍTSÉG!

3 éve 3 hónapja #207056 Írta: Laszlo_o1
Megválaszolva: Laszlo_o1
Sziasztok.

Elég nagy gondom van. Átadtam 1 másik tagnak a vezetést, de nem akartam. Mit tudok tenni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 3 hónapja #207059 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_

Laszlo_o1 beküldte: Sziasztok.

Elég nagy gondom van. Átadtam 1 másik tagnak a vezetést, de nem akartam. Mit tudok tenni?

Nem tudom haladtok e még, de amennyiben igen, akkor próbáld az úton tartani a járművet az ő segítségével, majd megpróbálhatsz lehajolni valahogy a pedálokhoz és szépen lassan benyomni a féket a megfelelő sáv megtartása mellett.

Amicus Plato, sed magis amica veritas.

"Behatolás; Az APCR akár a 10-es szintre is behatolhat túlsúlyba, egy 8-as fokozatra jellemző, tornyosító tulajdonsággal."
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, dobilaci, Samy70, tiger, CrossMetal1, treffhetes10, Szete58, Balista1, Black_Sheep_01, Pelenkabetyar, Kovacs, Sics, uuee, Serious_Black, Frankenstein Bourne, _BudSpencer_

3 éve 3 hónapja #207061 Írta: Laszlo_o1
Megválaszolva: Laszlo_o1
A klán vezetést adtam át, az a gond:(

3 éve 3 hónapja #207062 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Laszlo_o1 beküldte: A klán vezetést adtam át, az a gond:(

Úgy tudom, hogy csak visszakérheted tőle, ha hajlandó rá.

@Százados: soha többet nem olvasok tőled kommentet, ha kávét iszom közben. Nehezen jön ki a kávéfolt a szövetből. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, CrossMetal1, Szete58, bodzy, Sics, _BudSpencer_, _Szazados_

3 éve 3 hónapja #207147 Írta: Shep20
Megválaszolva: Shep20
Sziasztok!
Valaki tudna abban segíteni, hogy hosszas levelezést követően sikerült a support segítségével megváltoztatnom a WOT regisztrációs e-mail címemet. Az új e-mail-ra érkezett egy levél, amelyben a reset password alkalmazását kérték tőlem. Ezt követően nem tudok új jelszavam beállításához hozzájutni, az új jelszó beállításához szükséges e-mail nem érkezett meg. Próbálkoztam ticket küldésével, illetve az új e-mail címemre kapott - reset password alkalmazására felkérő - e-mail-re válaszolva segítséget kérni a support-tól, de semmi reakciót nem tapasztaltam. Van valakinek ötlete, hogyan férhetnék újra hozzá a játékhoz?
Köszönettel: Shep20

3 éve 3 hónapja #207155 Írta: Ender
Megválaszolva: Ender

Shep20 beküldte: Sziasztok!
Valaki tudna abban segíteni, hogy hosszas levelezést követően sikerült a support segítségével megváltoztatnom a WOT regisztrációs e-mail címemet. Az új e-mail-ra érkezett egy levél, amelyben a reset password alkalmazását kérték tőlem. Ezt követően nem tudok új jelszavam beállításához hozzájutni, az új jelszó beállításához szükséges e-mail nem érkezett meg. Próbálkoztam ticket küldésével, illetve az új e-mail címemre kapott - reset password alkalmazására felkérő - e-mail-re válaszolva segítséget kérni a support-tól, de semmi reakciót nem tapasztaltam. Van valakinek ötlete, hogyan férhetnék újra hozzá a játékhoz?
Köszönettel: Shep20

Első körben türelem, a support lassan, de biztosan dolgozik. :trollol: Lehet, hogy már válaszoltak is, nézd meg.

Az elfelejtett jelszót visszaállító (Reset Password) oldaltól megkapod az e-mailt? Elvileg ennek meg kéne oldani a problémát és küldenie kellene egy e-mailt az újonnan beállított címedre. Ha még nem tetted meg, állítsd vissza és várd az e-mailt. Ha nem érkezik meg, az e-mail szolgáltatód a hibás (pl. spam mappa), ez esetben csak a support tud segíteni.

The enemy's gate is down!
Melléklet:

3. GM: Pz. III/IV, Chi-Nu, Chi-Nu Kai, Pz. IV H, T-34, M4, Pz. T 25, Crusader, T67, Chaffe, StuG III G, Strv m/42, Leopard, M4A3E2, M4A3E8, T37, Type 64, KV-85, T-34-85M, Cromwell, VK 28.01, Comet, T20, T71 DA, T71 CMCD, LTG, Leo, E 25, Panther/M10, T25/2, T25 Pilot Number 1

3 éve 2 hónapja #208595 Írta: MagicofMerlin
Megválaszolva: MagicofMerlin
Valami alap videokártyát tudnátok ajánlani? Amivel normálisan elfut a játék. Sajnos jelenleg a keret is nagyon szűkös és inkább olyanra gondoltam hogy ideiglenes megoldás lenne amíg nem kuporgatok egy normális kártyára. Vagyis minnél olcsóbb kellene :)

3 éve 2 hónapja #208596 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
GT 730?

3 éve 2 hónapja #208598 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

MagicofMerlin beküldte: Valami alap videokártyát tudnátok ajánlani? Amivel normálisan elfut a játék. Sajnos jelenleg a keret is nagyon szűkös és inkább olyanra gondoltam hogy ideiglenes megoldás lenne amíg nem kuporgatok egy normális kártyára. Vagyis minnél olcsóbb kellene :)

Ne vegyél újonnan semmit, a belépő kártyák egyszerűen nem érik meg (rx460/gtx950 alatt a teljesítmény/forint arány pocsék). HD5850/GTX460 1Gb-al a megfelelő beállításokkal már folyik a játék, ezek használtan 15 alatt beszerezhetőek (persze ezek is csak átmeneti kártyának ma már szerintem). Az említett GT730 még a felét sem tudja teljesítményben egy GTX460 1Gb-nak

3 éve 2 hónapja #208600 Írta: Tekagi
a gt730-at garanciásan újonan meg tudja venni, de nem vitatkozom :) Valószinűleg igazad van.

3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #208604 Írta: 9k135
Megválaszolva: 9k135
A GT730 tesztje:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

3 éve 2 hónapja #208607 Írta: Tekagi
Jó, jó nekem bevállt amire kell :) Az illető belépő szintűt keres, ez az, amig szétnyűvi tud minőségire gyűjtenni.Aláirom persze h rengeteg jobb van ebben ár kategoriában.

3 éve 2 hónapja #208610 Írta: scipi
Megválaszolva: scipi
Hali.
Tegnap valamit meg akartam nezni a barakkban,majd meglepodve tapasztaltam,hogy
az osszes legenysegem felszivodott.Kiveve azokat,akik a tankban ulnek.
Ez mar csak azert is szivas,mert Is4, e 50 m stb legenyseg 2-3 skillel figyeltek odabenn.
Mar mindenhol megneztem,meg mielott asszondana vki hogy kattintsak a csak barakkban levokre.
Nem emlékszem hogy olyannyira reszeg lettem volna,hogy szelnek eresztettem volna mindet.
Plane mert akkor meg szamokat is be kellene irni,hogy biztos vagyok e benne.
Accountfeltoresre gondolok,de hogy tudnam ezt kivizsgaltatni?

3 éve 2 hónapja #208614 Írta: szetyi1971
Megválaszolva: szetyi1971
Sziasztok. Tegnap újra telepítettem a játékot, és pár tankomról eltüntek a felszerelések,végleges álca festések. Tud valaki segíteni? Mi tévő legyek?

3 éve 2 hónapja #208619 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Hát, elvileg vannak olyan faszfejek akik mások accjába belépkedéssel és ott dolgok eladásával és legénység feloszlatással szórakoznak.

Amit lehet tenni ha ilyesmi történt az accodon:

1.
írni a supportnak és "roll back"-et kérni, azaz az accounk visszaállítását egy korábbi időpontra. (Amit közben kifejlesztettél farmoltál stb azt elbukod, viszont a cuccok visszakerülnek ... közben ha vettél prém tankot stb azzal nem tudom mi van)

A lényeg: írni a supportnak.

2.
Azonnal jelszót változtatni. Esetleg ha gyanús hogy az emailedhez is hozzáférhetnek akkor email accon is jelszót változtatni.

Általánosságban meg:
- jelszót nem megadni SENKINEK aki ma barát az holnap már nem biztos hogy az
- ha "idegen" gépről léptél be az accodra ne ments el ott a jelszót ( franc tudja, lehet h abban megbízol akié a gép, de ... lásd fenn, meg azt ne tudod, hogy legközelebb ki fér még hozzá az adott géphez)

- ha mégis beengedtél valakit az accodra vagy ha idegen gépről léptél be accra vagy akár csak webfelületre utána változtass jelszót otthoni gépről vagy telefonról.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: scipi

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.